Adana Hurdacı

Sarıçam Hurdacı

Adana Sarıçam hurdacı firmasıyız. Halk Metal adı ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ülkemizin bütün ilçelerinde, hurda alımı yapıyoruz. Güncel Sarıçam hurda fiyatları ile hurdanızı almaktayız. Diğerlerinden farklı hizmetler sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizi okuduğunuz makalemizden öğrenebilirsiniz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Adana hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Sarıçam meydanında etrafında hurda fiyatı öğrenmek amacı ile 24 saat yönetim merkezimize görüşmeniz yeterli olacaktır.

Adana Sarıçam Hurdacıları

Sarıçam mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek insanlığın yararı için çalışıyoruz. Sarıçam hurdacısı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Sarıçam merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Adana şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Sarıçam sürekli hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sırf Sarıçam ilçesinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sarıçam hurdacı olarak Adana bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda için size en yakın hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Sizde her nevi hurda satışı yapmak sebebiyle firmamızı çaldırabilirsiniz.

Sarıçam Hurdacı Telefonu

Adana Sarıçam yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Bu nedenle hurda atık fiyatları istemek sebebi ile numaralarımızı aramalısınız. Hemen telefon numaramızı arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Sarıçam hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir.

Sarıçam Sac Hurda Alan En Yakın Firma

Hurda sac alıyoruz. Depolarımızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Sarıçam Adana ilçesinin her yerinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, satmak için irtibat kurabilirsiniz. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

Sarıçam Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

Sayfamızda yer almakta olan Adana Sarıçam hurda çinko fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Hurda çinko fiyatları çinko hurdası konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Sarıçam, Adana bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Sarıçam Hurda Alımı

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Sarıçam adresten hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemelerinizi gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası suyla temas halinde korozyona uğramaktadır. Bu neden ile metallerin kıymetleri düşmektedir.

Hurda antimon zamak, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı hurda ticareti yaparak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda krom almak için adresinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız.

Adana Sarıçam hurdacı firması olan Halk Metal her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda sarı ve alüminyum, kablo hurdası, bakır, kurşun,çinko hurdası, toplama demir alırken fiyat listeleri uyguluyoruz. Sarıçam hurda alan firmalar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

Sarıçam Hurda Sarı Pirinç Alımı

Aslında hurda sarı adıyla hurda çeşidi varolmamıştır. Sayfamızda yer alan Sarıçam hurda sarı ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Pirinç sarı hurdası alanlar başlıklı konuyu okuyabilirsiniz. Bu sebep ile Sarıçam sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir. Adana Sarıçam hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor.

Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Halk Metal şirketi tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alım satımında en doğru fiyat listesini vermektedir. Sarıçam ilçesinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Sarıçam Alüminyum Hurdası Alanlar

Hurdalarını bize satanların destekleriyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Adana Sarıçam hurda alüminyum alanlar arasındayız. Sarıçam ilçesinin tamamında hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz. Sayfamızdaki Sarıçam alüminyum kg fiyatı sürekli güncellenmektedir. Alüminyum hurdası alanlar içerikli içeriğe bir göz atın Her türden hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız.

Sarıçam Krom Hurdası Alan Firma

Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Sarıçam hurda krom tank kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma gönderisine göz atmalısınız.

310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Sarıçam Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu için özel fiyat uyguluyoruz. Sarıçam kurşun hurda için yüksek fiyatları verdiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Adana Sarıçam hurda Cami kurşunu fiyatlarını bip hattımızda paylaşmaktayız. Metal kurşun kullanılmakta olan eski madendir. Kurşun cevherleri gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurdası alan yerler gönderimize bir göz gezdirmeniz şahane olacaktır.

Sarıçam Demir Hurdası Alan Yerler

Sarıçam çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Anlık hurda demir kilo fiyatları için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatı makalemizi mükemmel olur. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı hurda demir konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Bildiğiniz üzere her cins demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir yangın merdiveni alırız. Demir, yer kabuğunda çokça bulunabilen metaller içerisinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Sarıçam toplama demir hurdası ton fiyatı anlık güncellenmektedir. Halk Metal Sarıçam ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapıyor.

Sarıçam Kablo Hurda Alım Satımı

Sarıçam hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı için yerinize geliyoruz. Fakat tek damar kablo hurdası, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı sırasında anlık fiyatları veriyoruz. Bloğumuzda bulunan kablo alan hurdacılar konuya göz atabilirsiniz.

Müşterilerde çoğunlukla ele geçen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. Çünkü Halk Metal şirketimiz ile sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Bulunduğu yerden tek damar hurda kablo almaktayız. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satanlar hemen arayın. Hurda kablo içerisindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir.

İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Sarıçam elektrik kablosu fiyatları günceldir. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İlaveten hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor.

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Sarıçam hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Sarıçam hurdacı olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında öncülük yapıyoruz. Sarıçam ilçesinde kablo hurdası alıyoruz.

Sarıçam Hurda Bakır Alım Satımı

Sarıçam bölgesinde bakır hurda almaktayız. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz.

Sarıçam hurda bakır fiyatları için arayın. Sitemizdeki Adana Sarıçam bakır hurdası ton fiyatını günlük yollamaktayız. Adana Sarıçam hurda bakır alan yerler arasındayız.

Bakır hurdası alanlar makalemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır hurdası alan Sarıçam hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

7/24 Hurda Alan Sarıçam Hurdacı Firma

Sektörde uzun süre geçirmenin kazandırdığı tecrübeler süreci ile tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Sarıçam hurdacı olarak haftanın yedi günü çalışıyoruz. Farkına vardığınız gibi bin dokuz yüz doksan beş yılından bu günlere hurdacılığa hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz.

Sarıçam 2.el Raf Satanlar

Sitemizdeki Adana Sarıçam hurda çelik raf fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurdası alan yerler bölümümüze kesinlikle göz atmalısınız. Hurda raf Sarıçam fiyatı öğrenmek nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden butikler tarafından satışa çıkarılan reyonlar, teşhir rafları, çelik raflar, market rafı hurdaları, demir raflar içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el raf satan firmalar içindeyiz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Sarıçam Hurda Akü Alanlar

Aküler diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolayan depolardır. Hurda akü alımı bağlantısının linkine tıklayınız. Bu nedenle şirketimiz vb. kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Taşıtlarda elektrik ihtiyacı amacı ile kullanılmaktadır. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar geri dönüştürülebildiğinden kıymetlidir. Bir zaman sonra ömrünü tamamlamış haline düşen bataryalara akü hurdası diyoruz.

En Yakın Sarıçam Hurdacı Telefonu

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Sarıçam çevresinde her tür hurda eşya alımı yapmaktayız. Sarıçam en yakın hurdacı firma hizmetiyle her türlü hurda malzeme ticareti yapmak amacı ile deponuza geliyoruz. Bu sebep ile size en yakın hurdacı Sarıçam ilçesinin her sokağında hizmet veriyoruz. Sarıçam hurdacı firması arasındaki personelimizle konumuzdan hurda alım hizmeti veriyoruz.

Sarıçam İkinci El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte batan fabrikalardan satın aldığımız İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörleri, alçı mikseri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılmış iş yeri binalarından sökülen hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencereler satıyoruz.

Sarıçam Anlık Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken borsa fiyatından yüksek fiyat teklifleri uyguluyoruz. En güncel bilgiye ulaşabilmek nedeniyle bizi arayın. Sarıçam hurdacı firma olarak hurdacılık yaparken kullanılan ton fiyatı her an güncellenmektedir.

Sarıçam Hurda Klima Alım Satımı

Sarıçam ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Sarıçam bölgesinde en fazla alınan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. Bozuk hurda kombi alanlar arasındayız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Sarıçam Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Sarıçam Belediyesi tarafından daha önce planlanan arazilere nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması güvenlikle araçlarımızla yapılıyor. Firmamız tarafından alınan tüm hurdaların işyerimizi taşıma işleri ücretsiz yapılır.

Sarıçam Hurda Plastik Alım Satımı

Sarıçam hurda plastik alan firmalar içinde öncü işletmeyiz. Sayfamızdaki Sarıçam plastik fiyatlarını isteyene güncel olarak gönderiyoruz Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır.

Adana ve Sarıçam bölgesinin her yerinden hurda jelatin, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda fiyatları öğrenmek sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatla hurda pet şişe, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Sarıçam Hurda Otomobil Alanlar

Sarıçam geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazen Sarıçam çevresinde araç hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Elbette size araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat araba hurdası vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli araba hurdası, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası .

Sarıçam Kullanılmış Restaurant Malzemeleri Alanlar

Sanayi tipi reataurant mutfağı aletleri almaktayız. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah alınır. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel yemek ocağı, aspiratör, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan yerler bu sitedeki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Sarıçam Kumaş Hurdası Alan Firmalar

Hurda parça kumaş almaktayız. Adana Sarıçam çevresinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alımlarında yerinize geliyoruz. Kiloyla iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, parça nevresim hurdası, hurda kumaş baskı artığı, parça mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş alım satımında yerinizde ödeme yapmaktayız.

Toptan gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş alımı için buradaki numaraları hemen arayın. Adana Sarıçam kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Adana Sarıçam hurda kumaş ton fiyatı az önce güncellenmiştir.

Sarıçam 2.el Ev Eşyası

En makul fiyatlarla yeni gibi, ikinci el ev eşyası satıyoruz. Az kullanılan 2. el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi yerinden satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgi için hurda bulaşık makinesi alımı başlıklı sayfamızı okuyabilirsiniz İyi durumda ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadı ile telefonumuzutuşlayabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, öğrenci masası, personel koltuğu satılır.

Sarıçam Hurdacılar Sitesi

Sarıçam hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım firmamızla atık hurda alım yapmaya devam ediyoruz. Olması gerektiği gibi güzel bir şehir yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bu tür malzemelerinizin alım satımını yapmıyoruz.

Sarıçam İkinci El Jeneratör Satanlar

2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Her türlü çalışır durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. Bozuk jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan hurdacılar içerisindeyiz.

Sarıçam Hurda Cam Kırığı Alanlar

Bu dönemde şeffaf ve renkli araba camı, içecek şişesi şekillerinde hurda cam çeşitleri bulunuyor. Sarıçam çevresinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Bu dönemde şeffaf ve renkli araba camı, içecek şişesi şekillerinde hurda cam çeşitleri bulunuyor.

Sarıçam Bina Yıkımı

Yıkım esnasında bilinen iş güvenliği önlemleri Tıpkı fabrika yıkım işinde olduğu üzere hurda karşılığı binaların yıkımını başarı ile yerine getiriyoruz. Sarıçam kentsel dönüşüm içinde yenilenecek dairelerin uygun bir şekilde imar edilmesi sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma pimapen, sökülen penceler, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurdayı almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

Sarıçam Nikel Hurdası Alan Firma

İlçe genelinde %95 şablon nikel hurda ve %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alındığında oldukça özenli hareket etmeliyiz. Hurda nikel zehirli olabilir. Adana Sarıçam hurda nikel alıyoruz.

Sarıçam Hurda Kağıt Alanlar

Sarıçam Adana kağıt hurdası alan yerler arasındaki firmamız ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli satımı yapabilirsiniz. Kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Adana Sarıçam hurda karton kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız Yüksek fiyatlarla bristol hurda, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alıyoruz. Bölgenin tamamında 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde satıcıya daha yüksek kazanma imkanı yöneltiyoruz.

Sarıçam Fabrika Bozumu

Sarıçam fabrika sökümü işi uzun yılların tecrübesine sahibiz. Profesyonelce fabrikaların söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde öncü bir konumdayız. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Yıllardır on binlerce fabrika bozumu ihaleleri güvenli biçimde gerçekleştirdik. İşe başlamadan önce yıkılması istenen binanın titizlikle incelenmesi gerekiyor.

Daha Fazla Göster