Sarıyer Hurdacı

Sarıyer Pınar Mahallesi Hurdacı

İstanbul Sarıyer mahalle merkezindeki Pınar hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Pınar mahallesinin her sokağında 2.el ev eşyası ve hurda alım satımı için nakit ödeme yapmaktayız Pınar hurdacı firması olarak hurda eşyaları alıyoruz Şu an İstanbul Sarıyer firmasıyız. Bununla birlikte Sarıyer Pınar mahallesinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

Pınar mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Günlük Sarıyer Pınar hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Sarıyer etrafında sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz

Halk Metal ismiyle İstanbul Sarıyer mahallesinde hizmet veriyoruz. Çok miktarda hurda eşya satanlara piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki Halk Metal hizmetinizdedir. Pınar mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz.

Sarıyer Pınar Hurdacı Firma

Sarıyer hurdacısı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü alüminyum hurdası satmak nedeniyle çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. Pınar bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizlerin faydasına çalışıyoruz. Pınar hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Sarıyer Pınar bölgesinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Pınar öncelikli hizmet verdiğimiz mahalleler içindedir. Yalnızca İstanbul Sarıyer Pınar bölgesinde değil, bütün mahallelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Pınar mahallesinde ve Sarıyer merkezinde hurda ve ikinci el ev eşyası alan yerler arasında en iyisiyiz.

Ülkemizde senede yüz bin ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, yirmi 6 milyon ton ev tipi atık ortaya çıkmaktadır. Çöplere atılmış olan atıl malzemelerin yüzde 4’ünü metal malzemeler, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde onikisini cam, yüzde 43’ünü karton hurdası oluşturmaktadır. Ne yazık ki, bu değerli malzemelerin 4/5 dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Bu malzemeler ülkemize 1 milyar 5 yüz milyon Türk Lirası zarar veriyor. Hurdacı firmalar çöpe giden bu tutarın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmek için çalışmaktadır.

Pınar Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Sarıyer Pınar mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Boş yere zaman harcamadan arayın en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın. Pınar Mahallesi hurda alım hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içinde yer almaktadır. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak üzere numaralarımızı aramanız gereklidir.

Pınar Hurda Kablo Alım Satımı

Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Pınar kablo hurdası alanlar arasındayız. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Pınar mahallesi hurdacı arayanlar için buradayız. . İstanbul Sarıyer Pınar etrafında bolca toplanlanan 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdası alırken değerini anında ödüyoruz. Pınar hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz.

Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler içeriğe göz atın. Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Pınar hurdacısı Halk Metal her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız.

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar, karışık kablolar satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyatlar veriyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Pınar hurda bakır kablo kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. İlaveten hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Her yerden enya kablo hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız. Bunların yanı sıra hurda enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için değerinin üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz.

Pınar Mahallesinde Krom Hurdası Alan Hurdacı

Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sarıyer Krom hurda alan yerler konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Hurda krom alımı gönderisine kesinlikle bir göz atın. Çok sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Pınar Mahallesinde Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun hala kullanılan madendir. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alıyoruz. Pınar hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki Pınar çatı minare kurşunu kg fiyatını grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renktedir.

Pınar Mahallesinde Hurda Çinko Alım Satımı

Pınar bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Hurda çinko alım satımı paylaşımımıza bir göz gezdirirseniz pişmanlık duymayacaksınız. Sitemizde yayımlanan İstanbul Sarıyer Pınar hurda çinko levha fiyatlarını dileyene ücretsiz yolluyoruz. Hurda çinko alım satımı makalemizi gezmelisiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda ton fiyatı için iletişim hatlarımızla irtibata geçin.

Pınar Mahallesinde Hurda Sarı Alım Satımı

Pirinç metaline halk ağzıyla renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Pınar mahallenin tümünde sarı hurda alıyoruz. Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri kıymetlidir. Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda cinsi yoktur. İstanbul Sarıyer Pınar hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı yapıyor.

Güncel sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Halk Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz ticaretinde piyasaya hakimdir. Bu sebep ile Pınar Mahallesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Pınar Hurda Sac Alan Hurdacı Firma

Hurda sac alan şirketler arasındayız. Firmamızda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Ardiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Pınar ve çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, ton fiyatı öğrenmek amacı ile.

Pınar Hurda Demir Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alanlar yazısına bakmak istersiniz. Hurda demir, dünyada en fazla bulunabilen madenler arasında yer alır. Bu sayfadaki Pınar demir ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Pınar etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Güncel anlık hurda demir ton fiyatı talep etmek amacıyla bize ulaşın. Demir hurda alımı gönderisini okumalısınız. Hurdacı firmamız Pınar bölgesinin tümünde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Sizlerinde bildiği üzere her cins demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alıyoruz.

Pınar Hurda Alan Firmalar

Tonajlı sarı hurdası ve kurşun hurdası, toplama demir, hurda çinko, alüminyum hurdası, bakır hurda, kablo alımında Pınar hurdacısından yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Pınar hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuzla öne çıkıyoruz. Pınar mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece metallerin fiyatı düşüyor. Pınar mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alanlar içindeki Halk Metal her türlü hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik. Hurda inşaat demiri almak üzere evinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Pınar Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Bakır hurdası alan Pınar Mahallesi hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan yerler konumuzda daha geniş bilgilendirme mevcut. Kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Pınar bakır hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. İstanbul Sarıyer Pınar bakır hurda alan yerler içindeyiz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Pınar içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Pınar bakır hurda fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Pınar Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

Siz değerli müşterilerin desteğiyle daha hızlı büyüyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Pınar mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı için tartımı güvenle yapıyoruz.

Sitemizdeki hurda alüminyum alan hurdacı makaleye göz atabilirsiniz. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Sarıyer Pınar hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız.

Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak alan hurdacıyız. Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile sonsuz teşekkürler.

Pınar Mahallesinde Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonel biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri sayısız fabrika yıkımı ihalesi güvenle tamamladık. Pınar mahallesinde fabrika sökümü senelerin tecrübesine sahibiz. Bu sayede Sarıyer fabrika söküm yıkım işleri yapan hurdacılar içinde meşhur olduk. İnsanların anlattığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökümünde öncelikle yıkıma hazırlanan taşınmazın incelikle gezilerek uygun projenin ayarlanması uygun olacaktır.

Pınar Cam Hurda Alımı

Son zamanlarda şeffaf ve renkli kola meşrubat şişesi, oto camları şekillerinde cam hurda yüksek miktarda alımıyla iştigal ediyoruz. Cam tam veya yarısaydam oldukça sert yapıdaki sıvı madde geçirmeyen amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Pınar çevresinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz.

Pınar Kağıt Hurda Alımı

Pınar Mahallesi kağıt hurda alanlar arasındaki Halk Metal ile irtibat kurarak toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda koli satımı yapabilirsiniz. Pınar karton hurda aldığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfada yayınlanan Pınar karton hurda ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz Bölgenin tümünde kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyet sayesinde satıcıya daha çok kazanç elde etme olanağı veriyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla bristol hurda, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz.

En Yakın Pınar Mahallesi Hurdacı Firma

Pınar hurdacı sitesi istihdamındaki personelimiz ile yerinizden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Böylece müşterilere en yakın hurda alan yer Pınar çevresinde hizmet sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Pınar bölgesinde hurda alırız. Pınar mahallesi en yakın hurdacı firma hizmeti ile hurda nakliyesi yapmak sebebiyle arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz.

Pınar Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Pınar mahallesinde hizmet ediyoruz. Lakin hurda otomobil trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, hurda çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları
, vergiden düşürülmüş hurda araba, motor hurdası alıyoruz. Bazen Pınar çevresinde otomobil hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Pınar Mahallesinde Hurda Jeneratör Satanlar

Jeneratör hurdası alan firmalar içindeyiz. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en doğru yerlerdeniz.

Pınar Nikel Hurda Alımı

İlçe genelinde %99 şablon nikel ve %95 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel toplanırken mümkün olduğunca dikkatli hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirli olabilir. İstanbul Sarıyer ile Pınar nikel hurdaları alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Pınar Hurdacı Firması

Yılların bahşettiği kurumsallaşmalarla makine sayımızı çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık iki bin on altıdan beri hurdacılık ile hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Pınar mahallesinde hurdacı dükkânımız sayesinde günün her saatinde geri dönüşümde hizmet ediyoruz.

Pınar Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Pınar mahallesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda malzemeler içindedir. 2.el Kombi alan yerler içerisindeyiz. Pınar etrafında ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır.

Pınar Mahallesi Moloz Dökümü

Pınar hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Pınar Belediyesi Fen işlerince daha önceden belirlenen yere nakliyesi yapılıyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza göre ortaya çıkacak molozun nakliyesi itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

Pınar Hurdacılar Sitesi

Pınar hurdacılar sitesi içindeki tesisimiz vasıtası ile geri dönüşüm firması olarak hizmet ediyoruz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Vatandaşlarımıza yaşanır bir şehir bırakmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sırf bu türlü hurdaların alım satımını yapıyor değiliz.

Pınar Mahallesi Hurda Akü Alanlar

Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası diyoruz. Hurda akü fiyatları yazısını okusanız iyi olacaktır. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarında sıkça bulunur. Akü hurda alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Dolayısı ile hurdacı firmamız benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alanlar içerisindedir. Akü barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Pınar Hurda Plastik Alanlar

Pınar hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden öne çıkan firmayız. Sayfamızdaki Pınar hurda naylon fiyat listesini bip grubumuza katılarla ücretsiz paylaşıyoruz İstanbul şehri Pınar bölgesinin tümünden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin fiyatı sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. En güncel fiyatlarla hurda kırkambar plastik, mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Pınar Anlık Hurda Fiyatları

Tekrar etmekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretlerinde borsasından yüksek kilo fiyatları ödüyoruz. Pınar hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyatlar anlık değişkenlik gösteriyor. Anlık hurda fiyatlarına ulaşmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz.

Pınar İkinci El Raf Hurdası

Sitemizdeki Pınar 2.el market rafı ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Raf hurdası alan yerler bölümünü gezmek bilgiye erişmenizi sağlar. Pınar hurda raf satışı yapmak amacı ile sitede bulunan numaraya ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı yazısını okumak iyi gelecektir. Çoğunlukla iflas eden şarküteriler tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdaları, hurda market rafı, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir ikinci el market rafı satışı yapıyoruz.

Pınar Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

Birde iflas etmek zorunda kalmış nalburlardan aldığımız İnşaat alanlarında alçı sıva mikseri, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç makinesi 2.el portatif, plywood hurda alım satımı yapıyoruz. Yıkılan elbiseci binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pencere, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

Pınar Kumaş Alım Satımı

Defolu hurda atlet kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, parça kumaş hurda, parça mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş alımı yapmaktayız. Sitemizdeki Pınar hurda kumaş kg fiyatını telegram grubu üyelerine saat başı ulaştırıyoruz.

Pınar kiloayla tartıp kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız.

Pınar mahallesi mahallesinde hurda süprem, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik alımı için yerinize deneyimli personelimizi göndermekteyiz. Tonajlı ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, pantolon kumaşı satmak amacıyla bizi hemen arayınız.

Pınar Mahallesi 2. El Lokanta Ekipmanı Alımı

Profesyonel mutfak ekipmanları almaktayız. 2. El çelik tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar bizi arayabilirsiniz. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, aspiratör, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirici, restorant tipi kuzine vb. sanayi tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz için alıcıları işyerimize davet ediyoruz. Titizlik ile kullanılmış olan otel tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgahlar, tezgah üstü dolap, pizza dolapları alınır.

Pınar Hurda Beyaz Eşya

Temiz 2. el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki salon takımlarınızı istediğiniz yerden almaktayız. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası fiyatı başlıklı makalesini inceleyin Pınar bölgesinin her yerinde sıfır, 2. el masa, sandalye alabilirsiniz. Sahibinden satılık öğrenci koltuğu, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece sürekli bulunur. Kısa süre kullanılmış 2. el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli el aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek için bizlere ait cep telefonlarıyla irtibat kurarak ihtiyacınız olan eşyanın firmamızda hazırda olup olmadığını sorabilirsiniz.

Pınar Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yıkım sırasında lüzum görülen güvenlik önlemleri Pınar kentsel dönüşüm dahilinde yeniden inşa edilecek iş yerlerinin gerektiği şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımlarını sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yukarıdaki fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi hurda karşılığında bina yıkım işleri başarıyla yerine getiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, sökülmüş hurda çelik kapı, yer döşemeleri vb. tüm hurda eşyayı ücretle almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp