Sarıyer Hurdacı

Sarıyer Poligon Mahallesi Hurdacı

Sarıyer Poligon mahallesi geri dönüşüm tesisleri içindeyiz. Aslında Sarıyer firmasıyız. Elbette ki Sarıyer Poligon mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Sarıyer Poligon hurdacı firma olarak hurda alımı yapıyoruz.

Avrupa yakası çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı için konumunuza kadar geliriz Sarıyer Poligon mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz.

Poligon mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız İstanbul Avrupa yakası Poligon mahallesinde kullanılmış ev eşyası ve hurda alım satımında hurdanın bedelini nakit ödüyoruz Halk Metal ismiyle Avrupa Sarıyer Poligon mahallesinde hizmet veriyoruz.

Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Güncel İstanbul Sarıyer Poligon hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olan Halk Metal profesyonel devam ediyor.

Poligon Mahallesi Hurdacıları

Yurdumuzda 1 senede bir milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton hastane atığı atılıyor. Çöpe atılan atıl malzemenin yüzde dördünü hurda madenler, yüzde on ikisini cam hurdası türevleri, yüzde kırk üçünü karton hurdaları, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan eşyalar oluşturuyor. Malesef, bu paha biçilmez atıkların yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Bu atıklar Türkiye’yin senede 1.6 milyar ₺ zararına yol açmaktadır. İstanbul Sarıyer geri dönüşümcüleri ülkemizin zararına giden bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmak amacı ile çaba sarf ediyoruz.

Poligon genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek sizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Poligon mahallesinde hurda alanlar içindeyiz. Sizde her tür kağıt hurdası satışı yapmak amacıyla şirketimizi telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. İstanbul Sarıyer hurdacı olarak Avrupa yakasında her tür hurda alımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları kaldırıyoruz. Poligon hurdacı firması mı arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Sarıyer Poligon merkezinde yep yeni bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Poligon gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Sarıyer Poligon mahallesinde değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Poligon Hurdacı Numarası

Poligon mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Poligon hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer alıyor. Bu yüzden hurda malzeme satmak nedeni ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Boş yere zaman geçirmeden arayın günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Poligon Kablo Hurda Alımı

Poligon bölgesinde bolca toplanlanan %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo ticaretinde peşin ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında değerinden oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablolar iletkenliğiyle sıkça kullanılıyor. Bir de hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki Poligon bakır kablo fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız.

Poligon hurdacı firma olarak her nevi antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları için buradayız. İstanbul Sarıyer Poligon mahallesinde TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Her nevi kablo alan alan Poligon hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstanbul kablo hurda alanlar içeriğiyle paylaşılmış metine göz atabilirsiniz. Hurda kablo tellerindeki bakır yüzünden hurdacılar için önemlidir.

İstanbul Sarıyer Poligon mahallesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Fakat tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımında değerinin üstünde fiyatı sunuyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

Poligon Krom Hurda Alımı

Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Hurda krom alımı linkine tıklayınız. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda alımı konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçin.

Poligon Hurda Kurşun Alanlar

Metal kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu söyleniyor. Cami kurşunu, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alımı yaparız. Dünyada cevher halinde çıkarılan kurşun metali mavi-gümüş renkli biçimiyle öne çıkar. İstanbul Sarıyer Poligon Mahallesinde hurda kurşun alım satımı hizmetleri verdiğimiz mahallelerdendir. Buradaki Poligon hurda kurşun kg fiyatını grubumuzdakilere saat başı gönderilmektedir.

Poligon Çinko Hurda Alım Satımı

İstanbul, Sarıyer Poligon mahallesi etrafında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda fiyatı paylaşımımızı gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Sitemizde bulunan İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Poligon Mahallesi çinko hurdası kilo fiyatını bip grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda çinko alımı konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

Poligon Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Pirinç metaline halk ağzıyla sarı renkli olduğu için sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Sitemizdeki pirinç sarı hurda alanlar yazıya göz atabilirsiniz. Hurda satmak isteyenlerin bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. İstanbul Sarıyer Poligon hurdacı depomuz her türlü hurda alımı için adresinize geliyor. İstanbul Sarıyer Poligon hurdacı firmamız bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, hurda sarı bronz ticaretiyle iştigal ediyor.

Poligon mahallesinin her yerinde hurda sarı alıyoruz. Bu yüzden Poligon sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Aslını demek gerekir ise sarı hurdası adında hurda cinsi yoktur.

Poligon Mahallesinde Sac Hurdası Alanlar

Sac hurda alan yerler arasındayız. Depolarımızda bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurdası var. Poligon ve çevresinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih etmelisiniz. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Poligon Hurda Demir Alımı

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Sarıyer Demir hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Poligon çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alırız.

Demir hurdası, Poligon mahallesinde çokça alınıp satılan metaller içindedir. Burada paylaşılan Poligon demir kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün gönderilmektedir. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderimize kesinlikle göz atmalısınız. Poligon mahallesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor.

Poligon Hurda Alan Hurdacı

Poligon mahallesi adresten hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurda malzemeleri geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğramaktadır. Bu sebeple malzemenin fiyatının düşmesine sebep olur. Yüksek tonajlı sarı hurda ve ekstra demir, bakır hurdası, hurda kurşun, kablo, çinko hurda, hurda alüminyum satanlara özel Poligon hurdacı firmalarından daha yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Poligon hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana geçiyoruz.

Hurda paslanmaz alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Poligon mahallesi hurdacı firma olan Hurdacı firmamız Halk Metal her çeşit hurda malzeme alıyor.

Poligon Bakır Hurdası Alım Satımı

Poligon genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Poligon mahallesinde bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alanlar alanında daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır boru alanlar içindeyiz.

Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Sayfamızda yayımlanmış olan Poligon soyma bakır hurdası fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. İstanbul Sarıyer Poligon bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Poligon Mahallesindeki hurdacı numarasını acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Poligon Mahallesinde Alüminyum Hurda Alanlar

Sitemizdekihurda alüminyum alanlar metini inceleyebilirsiniz. Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Sarıyer Poligon alüminyum hurda alan firmalar arasındayız.

Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Poligon bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımında hurda tartımını profesyonelce yapmaktayız. Sizlerin desteğiyle daha hızlı profesyonelleşiyoruz.

Güvenilir bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek almaktayız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız.

Poligon Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Sektörde bol miktarda fabrika yıkım ihaleleri başarıyla gerçekleştirdik. Poligon fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. İlk önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekiyor. Böylece İstanbul Sarıyer hurda fabrika sökümü yapan firmalar arasında nam saldık. Yıkımla uğraşanların bahsettiği biçimde kolay bir işlem değildir.

Poligon Kırık Cam Hurda Alım Satımı

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Poligon etrafında hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Cam yarısaydam veya saydam genellikle kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeyi tutabilen amorf katı maddelerdir. Genelde şeffaf kola şişesi, sökülmüş otomobil camı biçimlerinde cam hurda türleri bulunuyor.

Poligon Karton Hurdası Alanlar

Poligon Mahallesi kağıt hurda alıp satanlar içindeki iş yerimiz hizmetleriyle hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası ton fiyatı sorabilirsiniz. Bölgede renkli kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle size ederinden daha yüksek kazanç etme avantajı iletiyoruz. Kağıt hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Poligon mahallesinde hurda kağıt ve karton ton fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak yolluyoruz Avantajlı fiyatlarla bristol hurda, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz.

En Yakın Poligon Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Poligon hurdacı firması hizmeti ile hurda eşya almak için adresinize gelmekteyiz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Poligon mahallesinin yakınlarında hurda malzeme satımı yapmaktayız. Poligon mahallesi hurdacıları arasında bünyesindeki çalışanlarımız ile kapınızdan hurda alım hizmeti vermeye başladık. Bu yöntemle müşterilere en yakın hurdacı firma Poligon mahallesinde hizmet veriyoruz.

Poligon Hurda Araç Alanlar

Poligon mahallesinde hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Poligon etrafında hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz. Ancak hurda araba evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, yük vagonu, trafikten çekme belgeli araç hurdası, hurda motor alıyoruz.

Poligon Mahallesi Hurda Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içinde en yakın yerlerdeniz. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.

Poligon Hurda Nikel Alım Satımı

Hurda nikel zehirlidir. Poligon hurda nikel alıyoruz. Bu mahallede anot nikel, turbo nikel, %99 hurda nikel şablon , %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda nikel alındığında oldukça hassasiyet ile davranılmalıdır.

7/24 Açık Poligon Mahallesinde Hurdacı

Bu sürenin sağladığı kurumsallaşma aracılığı ile değişen tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 açık Poligon hurdacı firması olarak zamana takılmadan sektöre çalışmaktayız. Tam 23 yıldır geri dönüşüm yapan şirketiz.

Poligon Klima Hurda Alanlar

Poligon etrafında hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. 2.el Klima Poligon bölgesinde oldukça fazla satılan hurdalar içindedir. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Poligon Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Poligon Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden belirlenen alana nakledilir. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozların taşıma işi titizlik ile firmamızca yapılıyor.

Poligon Hurdacılar Sitesi

Hemşehrilerimize yaşanabilir bir şehir yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Poligon mahallesi hurdacılar sitesi 1. blok içindeki tesisimizle hurda malzeme ticareti işine başladık. Sırf bu hurdanızın geri dönüşümünü yapmıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz.

Poligon Hurda Akü Alım Satımı

Araçlarda enerji ihtiyacında bulunabiliyor. Akü hurdası fiyatı paylaşımımızı okuyabilirsiniz. Dolayısı ile bizim gibi kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alan yerler içindedir. Akü içindeki kurşun bulunduran suları sebebi ile geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Uzun süre sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denmektedir. İstanbul Hurda akü alan yerler bölümüne kesinlikle bir göz atın. Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır.

Poligon Hurda Plastik Alım Satımı

Güncel fiyatla mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır. Poligon plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde lider konumda olan Poligon hurda deposuyuz. Burada bulunan Poligon plastik ton fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz İstanbul şehri Poligon bölgesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin satmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

Anlık Poligon Hurda Fiyatları

Güncel bilgiye erişmek amacıyla bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alımında öteki hurdacılardan fazla fiyatlarla alımlar yapıyoruz. Poligon Mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı Poligon pazarında günlük değişkenlik göstermektedir.

Poligon Mahallesi 2.el Hurda Raf Fiyatları

Çoğunlukla raflarını yenileyen pastaneler tarafından satışa sunulan ürün reyonları, hurda çelik raflar, market rafı hurdası, hurda demir raflar, mağaza rafları içinden seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el market rafları satıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurda fiyatı konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Sayfamızda yayımlanan Poligon çıkma raf kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Raf hurda alan yerler yazımızı iyi olacaktır. Poligon 2.el raf hurdası almak amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Poligon İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış apartman binalarından kenara ayrılan sıfır ayarında 2. el demir kapı, pencere, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Ayrıca iflas etmek mecburiyetinde kalmış depolardan aldığımız Bazı projelerde yük asansörü, harç mikseri, alçı makinesi, boya makinesi ikinci el demir iskele, hurda plywood satılıktır.

Poligon Kumaş Hurdası Alımı

Poligon mahallesi bölgesinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımları için yerinize geliyoruz. İstanbul Sarıyer Poligon mahallesinde kumaş hurdası almaktayız. Kiloyla hurda nevresimlik kumaş, hurda parti kumaş, hurda poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alıp satıyoruz.

Spota düşmüş hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaşı, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası alımı için bu sayfadaki numarayı hemen arayabilirsiniz. İstanbul Sarıyer Poligon kilosu ile kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Sayfamızdaki İstanbul Sarıyer Poligon hurda kumaş ton fiyatını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz.

Poligon Kullanılmış Restoran Malzemesi Alan Firma

Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi ocak, paslanmaz krom dinlendirici, bakır davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, aspiratör vb endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanını incelemeniz için alıcıları depomuza davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta aletleri almaktayız. İkinci el tabak kurutma tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Çok kısa süreliğine kullanılan buz makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alıp satıyoruz.

Poligon Hurda Beyaz Eşya

Çok uygun fiyata temiz şekilde kullanıldığı görür görmez anlaşılan ve ikinci el kanepeler satıyoruz. Temiz kullanılmış büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları stok öğrenmek amaçlı firmamızı arayınız. Temiz 2.el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuklarınız kapınıza gelerek satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile çamaşır makinesi hurdası alan yerler konusunda bilgi yazılan makaleye erişebilirsiniz Her türlü 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, set üstü ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak sebebi ile bizlere ait mobil telefonları ile etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

Poligon Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda belirtilen tedbir önlemleri Yıkım bittiğinde hurda pimapen, sökülmüş penceler, yer döşemeleri vs. tüm hurdanızı satın almaktayız. Poligon kentsel dönüşümü nedeni ile eskimiş dükkanların yenilenerek imar edilmesi sebebi ile yıkımını yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp