Sarıyer Hurdacı

Sarıyer Yeniköy Hurdacı

Sarıyer Yeniköy mahallesi hurdacı firmalar içinde lider konumdayız. Yeniköy hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz İstanbul Sarıyer merkezinde Yeniköy mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız.

Her türlü hurda malzeme alıyoruz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız Halk Metal hizmetlerine devam ediyor. Sarıyer Yeniköy mahallesi hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Halk Metal olarak Avrupa yakası yakınlarında hurda alımı yapıyoruz. Günlük Sarıyer Yeniköy hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

Avrupa yakası Sarıyer Yeniköy bölgesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla konumunuza kadar uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Normalde Sarıyer firmasıyız. Fakat Sarıyer Yeniköy mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Yeniköy mahallesi etrafında hurda ve kullanılmış eşya alımı için malzemelerin değerini yüksek fiyattan ödemekteyiz

Yeniköy Hurdacı Firma

Türkiye’de yıllık olarak 100 bin ton hastane atığı, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılmaktadır. Çöpe atılan atık malzemenin yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde dördünü maden hurdası, %43’ünü kartonlar, yüzde on ikisini cam gibi hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların %75’i dönüştürülmeden çöplere gitmektedir. Boşa giden malzemeler ülkemize 1 milyar 6 yüz milyon ₺ zarar açıyor. Halk Metal benzeri İstanbul Sarıyer geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını ülkemize kazandırmaya çalışmaktadır.

Yeniköy bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak bütün insanların geleceğine fayda sağlıyoruz. Sarıyer mahalle merkezinde ve Yeniköy mahallesinde her türlü hurda malzeme alanlar arasındayız. Sizlerde her çeşit hurda atık satışı yapmak amacı ile telefon numaralarımızı aramalısınız. İstanbul Sarıyer hurdacı firması olarak Avrupa yakası genelinde her nevi hurda eşya alımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Yeniköy hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Yeniköy mahallesinde eşsiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul ilinin eşsiz mahallesi Yeniköy ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İstanbul Sarıyer Yeniköy çevresinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

Yeniköy Hurdacı Telefon Numarası

Yeniköy hurdacı telefonu sitemizin altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır. Hemen arayın yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Sarıyer Yeniköy adresten her türde hurda alımı her tür hurda alım satımı faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu sebeple hurda atık satmak nedeni ile bizi aramalısınız.

Yeniköy Mahallesi Bakır Hurda Alan Hurdacı

İstanbul Hurda bakır sitemizde daha detaylı bilgi var. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Sayfamızda yayımlanan İstanbul Sarıyer Yeniköy bakır hurdası ton fiyatlarını arzu edene ücretsiz gönderilmektedir. İstanbul Sarıyer Yeniköy bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Yeniköy mahallesi hurdacı telefonunu kolayca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Yeniköy içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır boru hurda, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Yeniköy bakır hurda fiyatları için firmamızı arayın.

Yeniköy Demir Hurdası Alan Hurdacı

Sizinde bildiği gibi her nevi demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Sarıyer Demir hurda alan hurdacılar konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi edinmek sebebiyle firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı içeriğinin olduğu linke tıklayınız. Hurda demir, yer yüzünde en çok çıkarılan madenler içerisinde bulunmaktadır. Sayfamızdaki İstanbul Sarıyer Yeniköy toplama demir hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara saat başı yollamaktayız. Yeniköy genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Yeniköy mahallesinin bütün sokaklarında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alımı yapıyoruz.

Yeniköy Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda için nakit ödeme veriyoruz. Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle sürekli profesyonelleşiyoruz. Bize verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. İstanbul Hurda alüminyum alanlar konulu içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Yeniköy mahallesinin tümünde alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı için tartımı müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Sarıyer Yeniköy alüminyum hurda alan hurdacılar içinde öncüyüz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Her türlü hurda alüminyum almaktayız. Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası almaktayız.

Yeniköy Mahallesi Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun metali kullanılan en eski madenlerden biridir. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş rengiyle biliniyor. Yeniköy Mahallesi kurşun hurda aldığımız mahallelerden biridir. Sayfamızdaki Yeniköy çatı minare kurşunu kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda için iyi fiyat veriyoruz.

Yeniköy Sac Hurdası Alım Satımı

Şu anda yeni gibi ikinci el trapez sac mevcuttur. Sac hurda alıyoruz. Yeniköy mahallesinin her yerinden hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edip yüksek gelir elde edebilirsiniz. Müştemilat çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz.

Yeniköy Krom Hurda Alım Satımı

Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sarıyer Krom hurdası alımı bölümümüze bir göz atabilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan yerler makalesini okumak iyi gelecektir.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Yeniköy Mahallesi Çinko Hurda Alanlar

Buradaki İstanbul Sarıyer Yeniköy hurda çinko levha kilo fiyatı güncellendi. Hurda çinko fiyatları konusunda bilgi edinmek amacıyla sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Yeniköy bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alanlar makalemizi okursanız iyi olacaktır.

Yeniköy Kablo Hurdası Alanlar

Kullanım alanları itibariyle yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Yeniköy mahallesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasında en iyi kilo fiyatını vermekteyiz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar bizimle iletişime geçin.

Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Yeniköy hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır tel sebebiyle hurdacılık yapanlar için önem taşır. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatı teklif ediyoruz. Yeniköy hurdacısı Halk Metal firmamız her türlü antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları ticareti yapıyoruz.

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından daha yüksek teklifler veriyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. Kapıdan hurda tek damar kablosu almaktayız.

İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin isim alır. Burada yayımlanan Yeniköy hurda kablo ton fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak gönderiyoruz. Sarıyer Hurda kablo alan hurdacı konulu içeriği inceleyin. Yeniköy mahallesi genelinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımında uzmanız. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Müşterilerde çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası alımında değerini peşinen ödüyoruz.

Yeniköy Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

İtiraf etmek lazım ise sarı hurda adında hurda çeşidi bulunmamaktadır. Dolayısıyla Yeniköy sarı pirinç hurda alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Yeniköy bölgesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu makaleye bir göz atabilirsiniz. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri yekün tutan hurda eşyalar arasında sayılabilir. İstanbul Sarıyer Yeniköy hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Halk Metal şirketi bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, sarı pirinç hurda bronz almaktadır. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Yeniköy Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Yeniköy yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdanızı şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylece hurdanın kıymeti düşüyor. Hurda inşaat demiri alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Antimon zamak hurdası, torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Yeniköy mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her nevi hurda malzeme alımı yapıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır hurda, ekstra demir, hurda kablo, çinko hurda,sarı hurda, ve kurşun alımı yaparken fiyat listesi uygulamaktayız. Yeniköy hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne geçiyoruz.

Yeniköy Fabrika Sökümü

Yeniköy mahallesi fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika yıkımı ihalesi tamamladık. Böylelikle İstanbul Sarıyer fabrika söküm yıkım işleri gerçekleştirenler içerisinde lider konumdayız. Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökülmeden önce sökümü istenen imalathanenin detaylı bir şekilde incelenerek gerekli ekipmanların hazırlanması çok daha doğrudur. Yıkımla uğraşanların dediği gibi kolay olmamıştır.

Yeniköy Plastik Hurdası Alımı

Avantajlı fiyata mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. İstanbul ile Yeniköy mahallesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin, polistren kristal hurda alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Yeniköy plastik hurda alan firmalar içerisinde lider konumdaki Yeniköy hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Yeniköy plastik fiyatlarını dileyenlere her gün gönderiyoruz Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri vardır.

Yeniköy Hurda Klima Alan Firmalar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Yeniköy mahallesi bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima Yeniköy mahallesi mahallesinde oldukça fazla alınan hurda eşyalar içindedir. Bozuk kombi hurdası alanlar içindeyiz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Yeniköy Hurda ve Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozun nakliyesi titizlikle personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozları Yeniköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce bildirilen araziye boşaltılıyor. Yeniköy hurdacı Halk Metal tarafından alınan her nevi hurda eşyaların firmamıza ait tesise taşınma işleri ücretsiz yapılıyor.

Yeniköy Hurda Nikel Alım Satımı

İstanbul Sarıyer Yeniköy çevresinde %95 ve %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir. Yeniköy nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alındığında gayet hassas hareket etmeliyiz.

Yeniköy Mahallesinde Akü Hurda Alımı

Zamanla enerji depolamaz bataryaya hurda akü deniliyor. İstanbul Akü hurda alan yerler yazımızı incelemelisiniz. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Hurda akü fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Bu sebeple hurdacı firmamız ve benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan fabrikalar içerisindedir. Taşıtlarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılıyor.

Yeniköy 2.El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda yük asansörleri, alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, harç makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood satılıktır. Dolayısı ile iflas etmek zorunda kalmış esnaflardan satın almış olduğumuz Yeniköy mahallesinde yıkılan ardiye binalarından çıkma hala kullanılabilir 2. el pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

Yeniköy Hurda Jeneratör Satanlar

Bozuk jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacıyız alırken en iyi fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. 2.el jeneratör satanlar arasındayız. Sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alıyoruz.

Yeniköy Mahallesi Güncel Hurda Fiyatları

Doğru ton fiyatlarına ulaşmak amacıyla bizi arayın. Sayfamızdakihurda sarı fiyatları metini okuyabilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında borsadan fazla kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. Yeniköy hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatları Yeniköy hurda pazarında an be an değişiklik göstermektedir.

Yeniköy Beyaz Eşya Hurdası

Titizlikle kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuk, kanepenizi nakit para ile satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası alan yerler konusunda bilgi içeren içeriğe göz gezdirin 2. El çalışma masaları, büro ofis mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop elimizde sürekli temin edilir. Sıfır gibi 2.el TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart satın almak amacı ile firmamızıtuşlayabilirsiniz. İstanbul Sarıyer Yeniköy içerisinde çok az kullanılmış ve ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Yeniköy Hurdacılar Sitesi

Halkımıza daha temiz bir İstanbul Sarıyer Yeniköy yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu çeşit atıkları alıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yeniköy hurdacılar sitesindeki tesisimizle hizmetler ediyoruz.

En Yakın Yeniköy Hurdacı

Yeniköy mahallesi en yakın hurdacı deposu servisi ile her tür hurda malzeme alıp satmak sebebi ile yolladığınız konuma geliyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Yeniköy etrafında hurda alırız. Yeniköy hurdacı firması arasındaki personelimiz ile kapıdan her cins hurda alım hizmetleri vermeye başladık. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurdacı Yeniköy etrafında servisler ediyoruz.

Yeniköy 2.el Raf Fiyatları

Genelde kapatılan elbiseciler tarafından satışa sunulan reyonlar, çelik raflar, market rafları, demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Burada bulunan Yeniköy hurda çelik raf kg fiyatı güncellendi. Raf hurda alan hurdacı firmalar sayfamıza bir bakınmak isteyebilirsiniz. Yeniköy raf hurdası satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Hurda raf alımı gönderisine göz atarsanız pişman olmazsınız.

Yeniköy Kağıt Hurda Alım Satımı

Hurda kağıt, karton alım satımı için konumunuza geliyoruz. Buradaki Yeniköy Mahallesi hurda karton kilo fiyatını arzu edenlere her gün gönderiyoruz Yüksek fiyata hurda peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda gazete, karton bardak alıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Yeniköy kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz hizmetleriyle karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra müşkülpesentle size daha yüksek oranda kâr etme imkanı yöneltiyoruz.

Yeniköy Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firma

Sitemizdeki İstanbul Sarıyer Yeniköy hurda kumaş ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Parti malı parça kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için bu sayfadaki numaraları zaman geçirmeden arayabilirsiniz. İstanbul Sarıyer Yeniköy bölgesinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş alım satımında yerinize ekiplerimizi gönderiyoruz. Yeniköy kilo ile tartarak kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz.

Kumaş fire hurdası alım satımı yapılmaktadır. Spot nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alımlarında yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz.

Yeniköy Mahallesi İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alan En Yakın Firmalar

2. El tabak kurulama tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, mermer tezgah, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolapları alıp satıyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi kuzine, krom meze reyonları, dinlendirme küveti, evye, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb. cafe restoran tipi mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Yeniköy Hurda Araba Alan Yerler

Yeniköy mahallesinde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Yeniköy mahallesi yakınlarında hurda araç alıyoruz. Elbette size hurda araç alımı hakkında yardım etmek isteriz. Ancak araç hurdası trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araba hurdası, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları
, yük vagonu, hurda motor .

Yeniköy Hurda Cam Alanlar

Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvıları koruyan inorganik amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Günümüzde renkli ve şeffaf kırık araç camları, soda ve gazoz şişesi şeklinde cam hurdası bulunuyor. İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Yeniköy genelinde cam hurda alan firmalar içindeyiz.

Yeniköy Bina Yıkımı

Yıkım esnasında belirtilen güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Sarıyer Yeniköy mahallesi kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılacak apartmanların uygun bir şekilde inşaatının yapılması için yıkımını yapıyoruz. Üst tarafta fabrika söküm işlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma pimapen, sökülmüş penceler, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türlü hurdanızı ücretle alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Yeniköy Hurdacı Firma

Bin dokuz yüz doksan altıdan bugüne kadar hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık Yeniköy mahallesi hurdacı olan şirketimizle yirmi dört saat işimizin başındayız. Yılların kazandırdığı özgüvenle araç gereç parkurumuzu arttırarak sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp