Kayseri Hurdacı

Sarız Hurdacı Telefon Numarası

Sarız ilçesinde hurda satmak sebebiyle firmamızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Anlık Sarız hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Piyasadan farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Lider olduğumuz tüm hizmetlerimizi buradan takip edebilirsiniz. Sarız hurdacı firması olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Miktarı yüksek hurda eşya ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kayseri hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

Halk Metal ismimiz ile hizmetimize devam etmekteyiz. Türkiye’nin arzu ettiğiniz bölgesinde, hurda alıyoruz.

Sarız Hurdacısı

Sarız bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek çocuklarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sarız hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Kayseri Sarız içerisinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Kayseri ilinin sempatik ilçesi Sarız 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sırf Sarız çevresinde değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Sarız hurdacı firması olarak Kayseri ilinin tümünde hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için konumuza en yakın konumda bulunen hurda nakliye çalışanlarımızı göndermekteyiz. Sizde her türlü krom hurdası satmak sebebi ile bizi kaydedebilirsiniz.

Sarız Hurdacı Telefonu

Kayseri Sarız adresten her tür hurda alımı hurda malzeme alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Kayseri Sarız hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Boş yere zaman geçirmeden arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak amacıyla mobil hattımızı aramanız yeterlidir.

Sarız Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Sarız ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alırken tartımı teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz.

Buradaki Kayseri Sarız alüminyum kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Daha doğru sitemizdeki hurda alüminyum alan yerler metne göz gezdirebilirsiniz. Kayseri Sarız alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Sizlerin yardımıyla durmadan kurumsallaşıyoruz.

Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası ticareti amacıyla arayın.

Konumdan alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası almak için aramanızı istiyoruz. Şirketimize duyduğunuz güven sebebi ile sonsuz teşekkürler.

Sarız Demir Hurdası Alım Satımı

Halk Metal Sarız bölgesinde demir hurdası alımı yapmaktadır. Hurda demir, Sarız genelinde en çok alınıp satılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Sarız toplama demir hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar gönderimize göz atabilirsiniz.

Anlık demir hurdası fiyatları için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar yazısını gezmelisiniz. Bildiğiniz gibi her türde demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alıyoruz. Sarız ilçesinin tüm mahallerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz.

Sarız Kablo Hurda Alım Satımı

İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Sarız bakır kablo ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı içerikli metni inceleyin. Sarız kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Sarız genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Bir de alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablo iletken olarak elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Konumdan hurda tek damar kablosu alıyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar satanlar bizi arayabilir.

Hurda kablo içerdiği bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Etrafta sıklıkla ele geçen 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşin ödüyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Sarız hurdacı arayanlar için buradayız.

Çünkü sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Ancak enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımında piyasanın üstünde fiyatı vermekteyiz. Sarız hurdacı firma olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo alım satımı yapmaktayız. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Sarız Sac Hurda Alımı

Sarız etrafında sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satmak amacıyla arayınız. Sac hurdası alıyoruz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak için kullanılabilir. Hali hazırda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda var.

Sarız Hurda Alım Satımı

Sarız yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Hurda malzemeleri gecikmeden satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebepten malzemenin değerleri düşmektedir. Hurda atık alımı için adresinize gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Zamak hurdası, hurda makina, kalay hurda, hurda çelik alan Sarız hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Tonajlı alüminyum, kablo hurdası, bakır hurdası, çatı minare kurşunu,hurda çinko, sarı ve inşaat demiri alımı yaparken yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Sarız hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Kayseri Sarız geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit hurda alım satım hizmeti veriyor.

Sarız Krom Hurdası Alımı

Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Kayseri Sarız krom kg fiyatını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom ton fiyatı linkine tıklamalısınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Sarız Kurşun Hurda Alım Satımı

Cevher halindeki kurşun metali gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda fiyatı kurşun hurdası hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami kurşun hurdası alırız. Kayseri Sarız hurda kurşun alım satımı hizmetleri sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Sarız kurşun hurdası ton fiyatı anlık olarak güncelleniyor.

Sarız Hurda Sarı Alım Satımı

Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Sarız hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapıyor. Bu yüzden Sarız sarı hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Sarız ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Ek olarak kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Buradaki Sarız sarı pirinç kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Hurda pirinç sarı alan hurdacı içerikli metine göz gezdirebilirsiniz.

Sarız Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Kayseri, Sarız ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Sarız hurda çinko levha fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Sarız Hurda Bakır Alanlar

Bu sayfadaki Kayseri Sarız hurda bakır kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara bedelsiz gönderiyoruz. Kayseri Sarız bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz.

Bakır alan Sarız hurdacı telefon numarasını hemen arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sarız bakır hurda kilo fiyatı için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Sarız içinde bakır hurda alıyoruz.

Sarız İkinci El Eşya

Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı dilediğiniz konuma gelerek değerinde alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi uygulamaktayız. Daha geniş bilgi için buzdolabı hurdası alımı hakkında bilgi içeren içeriğini ziyaret edin Temiz büro mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası satacaklara yüksek fiyattan ödemeler yapıyoruz. İyi durumda 2.el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak nedeni ile telefon numaramızıarayabilirsiniz. Uygun fiyatlara kullanılmış ve 2. el mobilyalar satın alabilirsiniz.

Sarız Jeneratör Hurdası Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alımında yüksek fiyatı veriyoruz.

Güncel Anlık Sarız Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretinde diğer Sarız hurdacı firmalarından yüksek fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bloğumuzda bir süre önceden paylaşılmışanlık çinko hurdası fiyatları yazıyı inceleyebilirsiniz Doğru ton fiyatına ulaşmak amacıyla bizi arayın. Sarız hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar hurda borsasında saatlik olarak değişkenlik gösteriyor.

Sarız Kağıt Hurda Alım Satımı

Kayseri Sarız kağıt hurda alan firmalar içindeki şirketimiz yardımıyla hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz. İlçede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen sayesinde müşterilerimize daha çok miktarda kazanım elde etme imkanı takdim ediyoruz.

Yüksek kilo fiyatlarıyla kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, hurda karton bardak alanlar içerisinde en yüksek fiyat listesini vermekteyiz. Sarız karton hurdası alım satımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Buradaki Sarız hurda karton kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız

7/24 Hizmet Veren Sarız Hurdacı Firma

7/24 Sarız hurdacı firmamız vasıtasıyla hafta sonu dahil açığız. Yılların bahşettiği tecrübe süreci ile gelişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam dört seneden bu yana hurdacılık yapıyoruz.

Sarız Hurda Otomobil Alan Firmalar

İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Sarız çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Sarız hurda alımında hizmet ediyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda araç, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdaları
, hurda motor alıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda araba trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

En Yakın Sarız Hurdacı Telefon Numarası

Sarız hurdacı sitesi olarak adresten her cins hurda malzeme alımı yapıyoruz. En yakın Sarız hurdacı deposu adıyla her nevi hurda tartmak için yolladığınız konuma gelmekteyiz. Halk Metal olarak Sarız çevresinde hurda almaktayız. Bu yöntemle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Sarız ilçesinde servisler veriyoruz.

Sarız Hurda Cam Alımı

Sarız çevresinde hurda cam alanlar arasında bulunmaktayız. Özellikle rengarenk araba camı, içecek şişesi benzeri cam hurdaları tonlarca yeniden işleniyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı maddeyi koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir.

Sarız Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan her tür hurdanızı alıyoruz. Bizden sonrakilere olması gerektiği gibi yaşanılır bir Sarız bırakmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sarız hurdacılar sitesi altıncı blokta bulunan dükkânımızın vasıtası ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Sadece bu malzemelerinizin ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

Sarız Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sökümden önce sökülecek taşınmazın incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması gerekmektedir. Sarız fabrika söküm işi uzun yılların tecrübesine sahibiz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir.

Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında nam saldık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Sektöre girdiğimizden beri binlerce fabrika sökümü ihaleleri tamamladık.

Sarız Klima Hurda Alım Satımı

Sarız etrafında 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Sarız bölgesinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Sarız Moloz Dökümü

Sarız hurdacı tarafından alınacak her türlü hurdaların işyerimizi taşınması ücretsiz yapılır. Yıkım molozu Sarız Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce alınan kararlarla planan alanlara boşaltılır. Bina yıkımı tamamlandığında anlasmamıza bağlı olarak bina molozunun nakliyesi titizlik ile yapılır.

Sarız Hurda Akü Alım Satımı

Biraz süre sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denmektedir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları nedeni ile kullanılabiliyor. Akü hurda alımı hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Bu sebep ile iş yerimiz gibi firma içerisinde geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı nedeni ile oldukça değerlidir.

Sarız Nikel Hurdası Alan Firmalar

Bu bölgede turbo nikel hurda, %99 şablon nikel hurdalar – %95 nikel şablon, anot nikel alıyoruz. Kayseri ve Sarız nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alımında mümkün olduğunca hassasiyetle çalıŞmalıyız. Nikel hurdaları arsenik içermektedir.

Sarız Kullanılmış Endüstriyel Aletleri Alımı

Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi kuzine, dinlendirici, dilendirici küveti, evye, krom davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb endüstriyel mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacı ile sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılmış olan sanayi tipi bulaşık makinası, tezgah, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Temiz bakır tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma makinesi satan yerler bizi arayabilir. 2. El endüstriyel tip cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri almaktayız.

Sarız Hurda Kumaş Alım Satımı

Bu sitede yer almakta olan Sarız hurda kumaş fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Toptan gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için bu sayfadaki numarayı çok geçmeden arayın. Kayseri Sarız bölgesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, jesica kumaş, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş alımları için yerinize geliyoruz. Sarız kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Kayseri Sarız çevresinde parça kumaş hurdası almaktayız. Toptan hurda top kumaş, nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satıyoruz.

Sarız Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vb. her cins hurdanızı almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Yıkım esnasında istenen tüm tedbirler Sarız kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılacak evlerin en baştan imar edilmesi için yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

Sarız 2.el Raf Satanlar

Hurda depolama rafları alım satımı işimizin bir parçasıdır. Genellikle iflas eden toptancılardan aldığımız market rafları, çelik raf hurdası, orta reyonlar, teşhir rafları, demir raflar içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf satan hurdacı firmalar içindeyiz. Sitemizdeki Sarız ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda fiyatları makalemize bir göz atmalısınız. Sarız hurda raf satışı yapmak nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Sarız Plastik Hurdası Alanlar

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Kayseri ve Sarız bölgesinin her yerinden polipropilen moblen, abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Sarız plastik hurdası alanlar içinden öne çıkan Sarız hurdacısıyız. Bu sayfadaki Kayseri Sarız plastik hurdası kg fiyatını whatsapp grumuzdakilere saat başı gönderiyoruz

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. En yüksek fiyatla hurda beyaz naylon, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alım satımı yapıyoruz.

Sarız 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte kapatılan depolardan almış olduğumuz Sarız çevresinde yıkılan ardiye binalarından sökülmüş yeni gibi 2. el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı karıştırma mikseri, harç makinesi 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp