Batman Hurdacı

Sason Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Sason bölgesi çevresinde hurdanızın resmini göndermek için aşağıdaki telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Memleketin bütün illerinden, hurda alıyoruz. Halk Metal adıyla faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. En doğru Sason hurda borsası fiyat listesi ile hurda malzeme alıyoruz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Tüm çalışma alanlarımızı okuduğunuz alandan öğrenebilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Batman hurdacı olarak Sason ilçesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sason hurdacı firması olarak hurdacılık ve bina yıkımı yapıyoruz.

Sason Hurdacı Firmalar

Sason genelinde hurda alımı faaliyetleri sürdürüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek sizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. Sason hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Sason içerisinde benzersiz bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Batman şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Sason daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Sason çevresinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Sason hurdacı olarak Batman ilinin tümünde hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın taşınması için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı amacı ile mobil hatlarımızı tuşlamalısınız.

Sason Hurdacı Telefonu

Batman Sason yerinden her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu nedenle hurda satışı yapmak amacıyla bizleri aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. Batman Sason hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde bir tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

Sason Hurda Alan Firmalar

Sason hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda kağıt almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Tonajlı hurda alüminyum ve hurda sarı, hurda bakır, ekstra demir, hurda kablo, çinko hurdası, kurşun alımında fiyatlar sunuyoruz. Sason hurda alanlar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla öne çıkmaktayız.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik. Sason adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zararı önlemek amacıyla elinizdeki hurdaları hemen nakit paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Bu sebepten metallerin değerini düşürmektedir. Zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı prensip edindik.

Sason Krom Hurdası Alanlar

Çok sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurda alanlar yazısını incelerseniz iyi olur. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Sitemizdeki Batman Sason hurda krom fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Sason Kablo Hurda Alan Hurdacılar

Lakin enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alımında piyasanın üstünde fiyat teklifini öneriyoruz. Sason hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alım satımında tecrübeliyiz. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Batman Sason ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Çünkü sırf hurda alımında uğraşmıyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmak isteyenler hemen arayın. Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Hurda kablo alan yerler başlığıyla paylaşılmış yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Sason hurdacısı Halk Metal her çeşit antigron kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken değerinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sason hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet etmekteyiz. .

Müşterilerde bolca toplanlanan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılıyor.

Yerinden hurda tek damar kablosu, antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdaları içindeki telin madeni yüzünden kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. İçindeki telin cinsine bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Batman Sason fare yemez kablo kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Sason Kurşun Hurda Alım Satımı

Batman Sason hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Bu sitede bulunan Batman Sason çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Metal kurşun eski madendir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurda
, Cami kurşunu satmak sebebiyle bizi arayarak iletişim kurabilirsiniz. Cevher şeklindeki kurşun metali gümüş-mavi renkli şekliyle göze çarpar. Kurşun hurdası alımı paylaşımını incelemelisiniz.

Sason Hurda Alüminyum Alanlar

Bu sayfadaki Sason alüminyum hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Her nevi alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek hurda, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Sason ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum profil alımında tartımları müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Batman Sason hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için telefonlarınızı diliyoruz. Hurda satanların yardımıyla her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz.

Firmamıza verdiğiniz destek için şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası ticareti yapıyoruz. Her türlü alüminyum hurdası almaktayız.

Sason Hurda Bakır Alanlar

Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Sason bakır hurdası kilo fiyatı için telefonumuzu arayabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz.

Sason içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Sason hurda bakır kg fiyatını abonelerimize güncel olarak yollanmaktadır. Batman Sason hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır alan Sason hurdacı numarasını kolayca arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

Sason Demir Hurdası Alım Satımı

Demir hurdası, dünya genelinde çokça alınıp satılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Sason demir fiyat listesini isteyene günlük yollanmaktadır. Anlık demir hurda kilo fiyatı için Sason hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümüne bir göz bakınırsanız pişmanlık duymayacaksınız.

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümüne mutlaka göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Sason ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Hatırlatmak isteriz her tür demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alıyoruz. Sason ve çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Sason Çinko Hurda Alanlar

Sitemizdeki Sason çinko levha fiyat listesini kayıt olanlara saat başı yollanmaktadır. Hurda çinko alımı hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Sason bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Sason Hurda Sarı Alanlar

Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurda, sarı pirinç hurda bronz almaktadır. Buradaki Sason hurda sarı fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurdası alanlar içerikli içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Gerçekte sarı hurdası isminde hurda cinsi yoktur. Sason ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Sason ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir. Bu neden ile Sason sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Sason hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Sason Sac Hurdası Alımı

Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Firmamızda deliksiz 2.el trapez sac bulunmaktadır. Sason etrafında sac levha hurdası, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, alım satımı sebebiyle arayabilirsiniz. Veranda çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sason Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyat listesine erişmek nedeni ile bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Sason hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyatlar hızlı bir biçimde değişiyor. Şundan yarar görüyoruz yüksek miktarlı hurdaların alımında borsadan daha fazla fiyatlara hurda alımı yapıyoruz.

Sason Hurdacı Sitesi

Sason hurdacılar sitesi içinde bulunan tesisimiz yardımı ile geri dönüşüm hizmetleri ediyoruz. Yalnızca bu tür malzemeleri almıyoruz. Şimdiki halinden temiz bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Sason Hurda Cam Alanlar

Çağımızda şeffaf kola meşrubat şişesi, kırılmış oto camı benzeri hurda camlar bulunmaktadır. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi koruyan inorganik amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Sason etrafında cam hurdası alanlar arasındayız.

Sason Hurda Akü Alımı

Hurda aküler içindeki kurşunlu suları ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Motosikletlerde enerji ihtiyacında bulunmaktadır. Aküler başka deyişle batarya şarjlı pil benzeri enerji depolayan cihazdır. Hurda akü alan yerler gönderisine bakmak istemelisiniz. Dolayısı ile bizim ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alım satımı yapıyor. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denir.

Sason İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile kapanan fabrikalardan almış olduğumuz Yıkılmış ev vs. binalardan elde edilen kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, harç pompası, alçı sıva mikseri, boya makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur.

Sason Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım yapılırken gerekli tüm tedbirler Sason kentsel dönüşümü sebebi ile yenilenmesi gereken dairelerin yenilenerek inşa edilmesi sebebi ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı bedelsiz yerine getiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler vs. tüm hurda malzemeleri ücretle satın alıyoruz.

Sason Plastik Hurdası Alımı

Batman ve Sason bölgesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik almaktayız. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Sason hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Batman Sason plastik kilo fiyatı günceldir

Sason 2. El Jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alan işletmeyiz alımında en iyi fiyatı biz sunuyoruz. Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en yakın hurdacıyız.

7/24 Açık Sason Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Sason hurdacı olarak zaman kavramı olmadan işimizin başındayız. Tam yirmi üç yıldır geri dönüşüm faaliyeti sunmaktayız. Geçen senelerin bahşettiği tecrübeyle sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz.

Sason Karton Hurdası Alım Satımı

Piyasadan fazla fiyatlarla bristol hurda, hurda karton bardak, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası alım satımı yaparız. Sason karton hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Burada bulunan Sason hurda kağıt, karton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız İlçede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde satıcılara daha çok kazanma şansı veriyoruz. Sason Batman hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki firmamız sayesinde hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası ton fiyatı öğrenebilirsiniz.

Sason Hurda Raf Alan Yerler

Genellikle raflarını yenileyen fabrikalar tarafından satışa çıkarılan market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen kullanılabilir 2. el raf satan firmalar içindeyiz. Hurda depolama rafları işleri işimizin bir parçasıdır. Sayfamızdaki Sason ikinci el market rafı ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Raf hurda fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Sason fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Sason Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sason fabrika sökümü işi yapıyoruz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz.

Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Fabrika sökerken sökülecek fabrikanın detaylı bir biçimde gezilmesi gerekiyor. Sektörde bol miktarda fabrika yıkım ihalelerini gerçekleştirdik. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Sason Klima Hurdası Alanlar

Klima hurdası Sason bölgesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Sason ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Hurda kombi alan firmalar arasındayız.

Sason 2.el Restaurant Malzemeleri Alanlar

İkinci el çelik tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilir. İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, çöp sıyırmalı tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, restorant tipi set üstü ocak, salata dolapları, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel mutfak aletini incelemeniz için siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2. El reataurant mutfağı aletleri alıyoruz.

Sason Kumaş Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Bu sayfadaki Sason hurda kumaş kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Defolu hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. Sason ilçesinin her bölgesinde şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası alım satımlarında yerinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Sason kiloayla tartarak hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Sason çevresinde hurda parça kumaş alıyoruz. Spot hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, top kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş, atletlik kumaş alım satımında peşin parayla ödeme yapıyoruz.

Sason Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması titizlikle yapılır. Sason hurdacı tarafından satın alınan her çeşit hurdanın firmamıza ait depoya yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Sason Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından daha önceden belirlenen yere nakledilir.

En Yakın Sason Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Sason hurdacı firma olarak her cinsten hurda metal nakliyesi yapmak nedeniyle yerinize geliyoruz. Dolayısıyla sizlere en yakın hurdacı firma Sason çevresinde servisler veriyoruz. Sason hurdacısı içindeki personelimizle konumdan hurda malzeme almaya başladık. Halk Metal olarak Sason ilçesinde hurda malzeme alıyoruz.

Sason 2.El Eşya

2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, patron masası, çalışma koltuğu satılır. Piyasasından uygun fiyatlara sıfır gibi ve ikinci el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz. Temiz kullandığınız 2.el olarak satılabilecek temizlikteki koltuklarınız istediğiniz yerden alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile bulaşık makinası hurdası fiyatları konusunda detaylı bilgi içeren makalesini ziyaret edin Her türlü ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle çağrı merkezimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Sason Hurda Araç Alan Yerler

Bazen Sason çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Sason hurda alımında hizmet ediyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı otomobil hurdası, römork, hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor alıyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Ama araba hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Sason Nikel Hurda Alan Hurdacı

Bu neden ile hurda nikel alınıp satıldığında çok dikkatle çalışmalıyız. Batman ve Sason nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Batman Sason ilçesinde anot nikel hurdası, turbo nikel, %95 ve 99 nikel şablon alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp