Balıkesir Hurdacı

Savaştepe Hurdacı Telefonu

Halk Metal ismimiz ile hizmet veriyoruz. En doğru Savaştepe hurda fiyat listesi ile hizmetimize devam ediyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetlerimizi sunmaktayız. Öncü olduğumuz bütün faaliyetlere okuduğunuz yazıdan ulaşabilirsiniz. Savaştepe etrafında hurdanızın ederini öğrenmek için dilediğiniz vakit en yakın ekibimize görüşmeniz yeterlidir. Tonajlı hurda eşya ticaretlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Balıkesir hurdacısı firmalar arasındayız.

Yurdumuzun tüm illerinde, hurda alımı yapıyoruz. Savaştepe hurdacı firma olarak gelişerek devam etmekteyiz.

Balıkesir Savaştepe Hurdacısı

Savaştepe hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Balıkesir Savaştepe ilçesinde benzersiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizde her türlü hurda satışı sebebi ile telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Balıkesir merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Savaştepe daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Balıkesir Savaştepe çevresinde değil, bütün Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Savaştepe mahallelerinde hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. Savaştepe hurdacı olarak Balıkesir ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda malzemenin yüklenmesi için yerinize en yakın araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz.

Savaştepe Hurdacı Telefon Numarası

Balıkesir Savaştepe adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasında yer alır. Boş yere süre geçirmeden arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Balıkesir Savaştepe hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Bu sebep ile hurda atık satmak nedeniyle cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Savaştepe Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Aslına bakarsanız hurda sarı isminde bir hurda varolmamıştır. Dolayısıyla Savaştepe sarı pirinç hurdası alım satımı yapanlardanız.

Savaştepe ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Savaştepe pirinç sarı fiyatlarını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alanlar konuya göz atın. Bununla beraber sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Balıkesir Savaştepe hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor.

Halk Metal şirketimiz bu hurda sarıların alımına ek olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, sarı hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Pirinç metali halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır.

Savaştepe Krom Hurdası Alanlar

Oldukça sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızda paylaşılan Savaştepe hurda krom fiyatlarını bip hattımızda eş zamanlı bir şekilde paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar makalesine göz atabilirsiniz. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımıyla ilgileniyoruz.

Savaştepe Hurda Alım Satımı

Balıkesir Savaştepe geri dönüşüm firması Halk Metal her türlü hurda çinko alımı gerçekleştiriyor. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Savaştepe kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Zararı önlemek için biriktirdiğiniz hurdayı hemen satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın piyasa fiyatını düşürmektedir.

Hurda çinko alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Yüksek tonajlı demir, bakır hurda, kurşun, kablo hurdası, çinko hurda, sarı ve alüminyum alımında Savaştepe piyasa değerinin üstünde fiyat teklifleri sunuyoruz. Savaştepe hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Savaştepe Sac Hurda Alan Hurdacı

Bağ kulübesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda sıfırdan tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac bulunuyor. Savaştepe bölgesinde hurda levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurda, fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile. Hurda sac alım satımı yapanlar içerisindeyiz.

Savaştepe Hurda Bakır Alımı

Bakır alan Savaştepe hurdacı iş yerimizi şimdi arayın hızlı hizmetin tadına varın. Hurda bakır alanlar konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız. Sitemizdeki Savaştepe bakır fiyat listesini dileyene günlük yollamaktayız. Balıkesir Savaştepe hurda bakır alan yerler arasındayız. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Savaştepe genelinde bakır hurdası almaktayız. Savaştepe bakır hurda fiyat listesi için arayın.

Savaştepe Hurda Alüminyum Alımı

Savaştepe bölgesinde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken hurda tartımını güvenilir şekilde yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Ek olarak hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Hurda satanların yardımıyla sürekli kurumsallaşıyoruz. Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Balıkesir Savaştepe alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak Savaştepe hurdacısıyız. Sitemizdeki Balıkesir Savaştepe hurda alüminyum fiyat listesini saat başı yollamaktayız. Bloğumuzda çok daha önceden paylaşılmışalüminyum alan hurdacı metini inceleyin.

Savaştepe Hurda Kurşun Alanlar

Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alıyoruz. Savaştepe kurşun hurdası alımı yaptığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Savaştepe çatı minare kurşunu kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Kurşun metali kullanılan en eski madendir. Yer yüzünde cevher olarak bulunan metal kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurda fiyatları bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Savaştepe Kablo Hurdası Alım Satımı

Savaştepe hurdacısı Halk Metal firmamız her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo, çok damarlı kablo, enya kablo hurdası alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı konuya bir göz atın.

Müşterilerde bolca ele geçen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez satmayı isteyenler hemen arayın. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir.

İçinde bulunan iletkenin cinsine bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Balıkesir Savaştepe bakır kablo fiyatlarını dileyenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ayrıyeten alüminyum kablo hurdası alımı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Savaştepe hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Balıkesir Savaştepe hurdacı olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında liderlik yapıyoruz. Savaştepe kablo hurdası alan firmalar arasında değerinde fiyat teklifini vermekteyiz.

Savaştepe Çinko Hurdası Alanlar

Savaştepe ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Savaştepe hurda çinko levha kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda çinko alımı bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Savaştepe Hurda Demir Alım Satımı

Bildiğiniz gibi her cins demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız. Demir, dünya genelinde bol miktarda satılan madenler içerisindedir. Buradaki Balıkesir Savaştepe demir hurdası kg fiyatı güncellenmiştir.

Savaştepe etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı yazısını ziyaret ederseniz harika bir iş yaparsınız.

Güncel demir hurda fiyat listesi için şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler makalesini harika bir iş yapacaksınız. Hurdacı firmamız Savaştepe bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır.

Savaştepe Hurda Nikel Alım Satımı

Bu ilçede nikel turbo hurda, anot nikel, %95 ile 99 şablon nikel hurdalar alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. Savaştepe nikel hurda alıyoruz. Bu nedenle hurda nikeller alınıp satıldığında mümkün olduğunca dikkatle hareket etmeliyiz.

Savaştepe Kırık Cam Hurda Alanlar

Bu dönemde renkli soda şişesi, otomobil camları ve benzeri hurda cam çeşitleri bulunabilmekte. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan yapıdaki sıvıları koruyan amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Savaştepe etrafında cam hurdası alan firmalar arasındayız.

Savaştepe İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış elbiseci vs. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el pencereler, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz. Birde batmış şirketlerden satın almış olduğumuz

Savaştepe Fabrika ve Makine Sökümü

Savaştepe Balıkesir fabrika söküm işi gerekli araçlara sahip olmanın tecrübesine sahibiz. Güvenilir bir biçimde tesislerin söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Yıkım işi yapanların bahsettiği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozum ihalelerini yerine getirdik. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak binanın incelikle incelenmesi gerekmektedir.

Savaştepe Hurda Klima Alan Firma

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Savaştepe etrafında hurda klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. İkinci el klima Savaştepe ilçesinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız.

Savaştepe Moloz Dökümü

Savaştepe hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdanın bizlere ait tesise taşınma işleri ücretsiz yapılır. Molozlar Savaştepe Belediyesi’nce planlanan araziye nakledilir. Bina yıkımı sonrasında antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işleri güvenlikle yapılmaktadır.

En Yakın Savaştepe Hurdacı Telefonu

Savaştepe hurdacı şirketi istihdamındaki ekiplerimizle arzu ettiğiniz mekandan her tür hurda atık alımı yapıyoruz. Savaştepe en yakın hurdacı adı ile hurda malzeme alıp satarken deponuza ekiplerimizi yolluyoruz. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Savaştepe genelinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Halk Metal firmamızla Savaştepe çevresinde hurda malzeme alımı yapmaktayız.

Güncel Anlık Savaştepe Hurda Fiyatları

Savaştepe hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında saatlik olarak değişiyor. Doğru hurda fiyatına ulaşabilmek amacı ile bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Hurda fiyatları içerikli metine bir göz gezdirebilirsiniz Unutmayın ki tonajlı hurda alırken piyasasından daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz.

Savaştepe İkinci El Jeneratör Alan Hurdacı

İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Bozuk jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan işletmeyiz alımında en iyi fiyatları vermekteyiz. Endüstriyel çalışır durumda 2. el jeneratör alıyoruz.

Savaştepe Plastik Hurda Alan Firmalar

Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Savaştepe hurda plastik alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Bu yazdıda bulunan Savaştepe plastik hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara her gün gönderilmektedir Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Balıkesir il Savaştepe ilçesinin tümünden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alımı için bize ulaşabilirsiniz. İyi fiyata mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

7/24 Açık Savaştepe Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Savaştepe hurdacı olan şirketimiz ile yirmi dört saat hurda alımı yapmaktayız. Yılların sağladığı tecrübe süreci ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 1999 yıllarından bugüne hurda alım satımında size hizmet etmeye devam ediyoruz.

Savaştepe Akü Hurdası Alımı

Hurda aküler içindeki kurşunlu akü suyu ayrılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra atık hale düşen aküye hurda akü denmektedir. Akü başka bir deyişle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü alan hurdacı konusunun olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla bizim vb. kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alanlar içindedir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçları amacı ile bulunuyor.

Savaştepe İkinci El Restoran Aletleri Alanlar

İş görecek durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlık dolabı, tezgah alımı yapmaktayız. İşlerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, dilendirici küveti, evye, krom davlumbaz, aspiratör vb. endüstriyel mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz için alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. 2. El endüstriyel tip cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak kurtuma tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Savaştepe Kumaş Hurdası Alımı

Defolu hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alım satımında iyi fiyattan ödeme yapılır. Buradaki Savaştepe hurda kumaş fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz.

Savaştepe kiloayla tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Kumaş fire hurdası almaktayız.

Savaştepe bölgesinde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı alımlarında dilediğiniz adrese geliyoruz. Parti malı gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş satışı yapmak amacı ile aşağıdaki numarayı hemen arayabilirsiniz.

Savaştepe Hurdacı Sitesi

Şimdiki halinden iyi bir Balıkesir Savaştepe oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Savaştepe hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamızın aracılığı ile hurda eşya alım satımı servisleri veriyoruz. Hurda eşya alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu türden hurda malzemenizin ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

Savaştepe Bina Yıkımı

Savaştepe kentsel dönüşüm yüzünden yenilenecek apartmanların yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülmüş penceler, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurda malzemeleri almaktayız. Bina yıkımında önem verilen tedbir önlemleri Yukarıdaki fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

Savaştepe Kağıt Hurdası Alan Firmalar

derinden çok kağıt fiyatları ile karton bardak hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alıyoruz. Savaştepe kağıt hurda aldığımız yerler arasındadır. Bu sayfadaki Savaştepe kağıt hurdası ton fiyatları güncellendi İlçede kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen sayesinde satıcılara daha yüksek miktarda kazanç etme şansı yöneltiyoruz. Balıkesir Savaştepe kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki şirketimiz sunduğu hizmetler sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

Savaştepe Hurda Araba Alan Hurdacılar

Tabiki de sizlere otomobil hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Savaştepe hizmetimize devam etmekteyiz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip hurda araba, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları
, motor hurdası . Fırsat buldukça Savaştepe bölgesinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Savaştepe 2.el Raf Satanlar

Özellikle yenilen mağazalardan temin ettiğimiz reyonlar, teşhir rafları, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, çelik raflar arasından personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Bu sayfadaki Savaştepe 2.el raf ton fiyatlarını bip hattımızda günlük paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacı hurda raf konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için sayfasının linkine tıklayın. Savaştepe 2.el raf hurdası satmak için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Savaştepe İkinci El Eşya

Savaştepe bölgesinde sıfır ve 2. el ev eşyaları satabilirsiniz. İyi durumda 2.el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları öğrenmek amacı ile bizleriarayabilirsiniz. Sahibinden patron koltukları, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece bulunur. Kısa bir zaman 2el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki mobilyalarınızı evinize gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi alan hurdacı başlıklı paylaşımı okuyunuz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp