Mardin Hurdacı

Savur Hurdacı Hurda Fiyatları

Mardin Savur meydanında etrafında hurda malzemenizin görüntülerini ulaştırmak sebebiyle firmamız ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Tam zamanlı Mardin Savur hurda fiyatlarıyla profesyonelliği sürdürmekteyiz. Daha önce görmediğiniz profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimize okuduğunuz içerikten ulaşabilirsiniz. Halk Metal firmamız ile hizmet vermeteyiz. Savur hurdacı firma olarak sürekli büyükmekteyiz. Yurdun talep ettiğiniz ilçesinden, hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Mardin hurdacı olarak Savur ilçesinde hizmet veriyoruz.

Savur Hurdacısı

Savur mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. Savur hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Savur merkezinde benzersiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Mardin ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Savur öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Mardin Savur için değil, her bölgede hurda alım hizmeti veriyoruz. Savur hurdacı olarak Mardin ilçelerinde hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın yüklenmesi için en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Sizde her tür hurda satmak sebebiyle telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Savur Hurdacı Telefonu

Mardin Savur hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Savur hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak amacı ile numaralarımızı aramanız gereklidir. Hemen arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak para elde edebilirsiniz.

Savur Demir Hurda Alanlar

Bildiğiniz gibi her türde demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı için nakit para ödeme yapıyoruz. Savur ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor.

Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için bize ulaşın. Demir hurdası kilo fiyatı sayfamıza göz bakmanız pişman olmayacaksınız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı linkine tıklamalısınız.

Savur etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde en çok bulunan madenler arasındadır. Buradaki Mardin Savur toplama demir hurdası ton fiyatını grubumuza üye olanlara her gün gönderilmektedir.

Savur Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Firma

Sizlerin destekleriyle daha hızlı gelişiyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alıyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu satışı yapmak için iletişime geçebilirsiniz. Mardin Savur hurda alüminyum alan yerler arasında lideriz.

Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Sitemizdeki Savur hurda alüminyum fiyat listesini abonelerimizle eş zamanlı bir şekilde paylaşıyoruz. Daha güncel hurda alüminyum alan yerler konuya bir göz atın.

Savur ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil alırken hurda tartımını sizin yanınızda yapıyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için telefon etmenizi istiyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

Savur Hurda Kurşun Alanlar

Mardin ve Savur kurşun hurda alımı hizmetleri sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Sayfamızdaki Savur çatı söküm kurşun hurdası fiyatları güncelliğini korumaktadır. Dünyada cevher şeklinde bulunan kurşun metali gümüşe yakın mavi renklidir. Hurda kurşun alanlar makalesine bakınmak isteyebilirsiniz. Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerden biridir. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız.

Savur Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Bu nedenle Savur sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Hurda satanların bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız tüm bu çeşitlerin yanında radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, sarı hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

Savur ilçenin tümünde hurda sarı pirinç almaktayız. Sayfamızdaki Savur hurda sarı pirinç fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Daha güncel bilgi edinmek için pirinç sarı alan hurdacı metine göz atabilirsiniz. İtiraf etmek lazım ise hurda sarı diye hurda cinsi bulunmamaktadır. Savur hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor.

Savur Krom Hurda Alımı

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alanlar gönderimize bakınmak istersiniz. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Savur hurda krom tank kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz.

Sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçin.

Savur Hurda Kablo Alan Yerler

Yerinden hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunların yanısıra hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında en doğru fiyat teklifini biz veriyoruz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Hurda kablolar içindeki bakır teller yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arzeder.

Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Savur bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Çünkü Halk Metal ismiyle sırf hurda alımıyla hizmet vermiyoruz.

Savur kablo hurdası alımı yapıyoruz. Savur hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Kablo hurda alanlar içeriğiyle paylaşılmış konuyu ziyaret edin. İlaveten hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır.

Yüksek miktarda kablo hurdası alımında kablo hurdası piyasası daha yüksek fiyat veriyoruz. Müşterilerde sıklıkla satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Savur hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İçerisindeki telin türüne bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Mardin Savur hurda bakır kablo kg fiyatını her gün ulaştırıyoruz.

Savur Hurda Alan Firma

Zamak hurdası, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaç edindik. Tonajlı hurda çinko, kurşun hurda, bakır hurda, kablo hurda, alüminyum,inşaat demiri ve sarı hurdası alırken yukarısında fiyat listeleri veriyoruz. Savur hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimzle ön plana geçiyoruz.

Hurda paslanmaz almak için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Savur kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu nedenle metalin pazar payındaki değerinin düşmesine neden olmaktadır. Mardin Savur geri dönüşüm firması Halk Metal her tür hurda alımı gerçekleştiriyor.

Savur Hurda Sac Alan Hurdacı

Savur ilçesinde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Hali hazırda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Hurda sac alımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Savur Hurda Çinko Alanlar

Buradaki Savur hurda nikel ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda çinko alanlar linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü ton fiyatı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Savur bölgesinin tamamında hurda çinko alıyoruz.

Savur Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Savur bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan hurdacılar makalemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Savur bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bu sayfadaki Savur sorma bakır hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Mardin Savur bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır alan Savur hurdacı numarasını kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Savur Hurda Klima Alımı

Savur ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Klima hurdası Savur ilçesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Bozuk kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Savur Moloz Döküm Yerleri

Savur hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların firmamıza ait tesise yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Molozlar Savur Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen moloz döküm arazilerine boşaltılır. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işi titizlik ile yapılır.

Savur Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Müşterilerimize güzel bir Mardin ve olması gerektiği gibi güzel Savur oluşturmak için çok çalışıyoruz. Yalnızca bu eşyaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Savur hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmamız vasıtası ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

Savur Jeneratör Hurda Alım Satımı

Jeneratör hurdası alan Savur hurdacıyız alımında nakit para ödemeler yapmaktayız. Her türlü az kullanılmış 2.el jeneratör satışı için hemen arayınız. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz.

Savur Araba Hurdası Alan Firma

Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Bazen Savur bölgesinde hurda otomobil alım satım hizmeti veriyoruz. Fakat hurda araba trafikten düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Elbette size hurda araç hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, hurda vagon, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler
, motor hurdası alıyoruz.

Savur Hurda Nikel Alım Satımı

Nikel hurda zehirli olabilir. Mardin ve Savur nikel hurdaları alıyoruz. Bu bölgede turbo nikel hurda, %95 hurda nikel şablon – %99 nikel şablon, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu yüzden hurda nikel alınırken oldukça özenli çalışılmalıdır.

Savur Karton Hurdası Alım Satımı

Hurda kağıt, karton alıyoruz. Sayfamızdaki Savur kağıt hurdası kg fiyatı güncellendi Piyasanın üstünde fiyatlarla bristol hurda, hurda karton bardak, peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alanlar arasındayız. İlçede renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alım satımlarında uyguladığımız ekstra özenle hurda satıcılarına daha fazla oranda kazanım elde etme avantajı iletiyoruz. Savur Mardin hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki firmamız sayesinde koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı kilo fiyatı isteyebilirsiniz.

Savur Bina Yıkımı

Yıkımlarda bilinen iş güvenliği önlemleri Savur kentsel dönüşüm olsun olmasın kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin en baştan imar edilmesi nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler ve benzeri her cinsten hurda malzemeleri değerinde almaktayız. Daha önce fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi hurdalar karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz.

Anlık Güncel Savur Hurda Fiyatları

Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurda ticareti yaparken ton fiyatından yüksek fiyatlara hurda alımı yapıyoruz. En doğru ton fiyatına ulaşmak amacıyla bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Savur hurdacı firmalar içerisinde hurdacılık işlerinde kullanılan fiyatlar her dakika değişiyor.

7/24 Açık Savur Hurdacı Firma

Sektörde uzun yıllar geçirmenin kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 Savur hurdacı firmamız yardımı ile günün her saatinde açığız. Tam tamına üç senedir geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz.

Savur 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda alçı mikseri, boya makinesi, yük asansörü, harç karıştırma makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood alıyoruz. Ayrıca iflas eden esnaflardan satın aldığımız Savur bölgesinde yıkılan depo binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz.

Savur Kullanılmış Endüstriyel Malzemeleri Alanlar

İyi durumda tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alınır. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makineleri, tabak kurtuma makinesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı iki kapaklı dolap satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Profesyonel cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi aspiratör, evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, sanayi tipi 4 gözlü ocak vb. endüstriyel otel ve mutfak aletini görebilmeniz amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Savur Hurda Kumaş Alımı

Sayfamızdaki Savur kumaş hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Parti malı hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş satışı yapmak amacıyla bizi şimdi aramalısınız. Savur ilçesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, viskon kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Savur kilo ile kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Parça kumaş hurdası alıyoruz. Spot mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, nevresim kumaş parçası, parça kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, spot kumaş alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz.

Savur Hurda Cam Kırığı Alanlar

Savur etrafında cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Günümüzde rengarenk kırılmış araç camı, soda şişesi türde cam hurda baya fazla satılıyor. Cam tam ya da yarısaydam genelde kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı madde tutabilen inorganik katı bir malzemedir.

Savur İkinci El Ev Eşyası

Titizlik ile kullanıldığı belli olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir durumdaki koltuklarınız yerinizden alıyoruz. Eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alan firma hakkında detaylı bilgi yazılan yazımızı okuyabilirsiniz Temiz kullanılmış patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası bulunmaktadır. Her türlü ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, hurda ekran kartı, hurda anakart almak maksadı ile bizlere ait mobil telefonları ile irtibata geçerek sorularınız sorabilirsiniz. Savur çevresinde yeni, 2.el oturma odası tk. satabilirsiniz.

En Yakın Savur Hurdacı Telefonu

Halk Metal olarak Savur çevresinde her nevi hurda malzeme satımı işi yapmaktayız. Savur hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile bildirdiğiniz yerden her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Savur bölgesinde hizmetler veriyoruz. Savur en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle her tür hurda eşya tartmak amacıyla adresinize geliyoruz.

Savur Hurda Raf Alanlar

Buradaki Savur çıkma raf fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurdası kilo fiyatı hurda raf konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için linkine tıklamalısınız. Savur ikinci el raf hurdası satışı yapmak amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Genellikle raflarını yenileyen dükkânlar tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, demir raf hurdaları içinden seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el raf hurdası satışı yaıpyoruz.

Savur Akü Hurda Alanlar

Akümülatör diğer ismiyle batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvı geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası fiyatları gönderimizi ziyaret etmeyi unutmayın. Dolayısıyla depomuz gibi kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü deniliyor. Arabalarda elektrik ihtiyaçları sebebiyle sıkça kullanılır.

Savur Fabrika Sökümü

Savur fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Profesyonel bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde nam saldık. Fabrika sökümünde öncelikle yıkılacak üretim yerinin detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların ayarlanması daha doğrudur. Yıllardır onlarca fabrika sökümü ihalesi tamamladık. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Savur Hurda Plastik Alanlar

Mardin il Savur bölgesinin tamamından jelatin hurdası, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal fiyatı istemek amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Savur hurda plastik alan yerler içinden öne geçmeyi başaran firmayız. Buradaki Savur plastik kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp