Hakkari Hurdacı

Şemdinli Hurdacı

Şemdinli şehir merkezinin etrafında hurda eşyalarınızın görüntülerini yollamak sebebiyle firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Tam zamanlı Hakkâri Şemdinli hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Benzersiz profesyonel hizmetler beğeninize sunuyoruz. Tüm çalışma alanlarımızı bulunduğunuz sitemizden takip edebilirsiniz. Şemdinli hurdacı firmasıyız. Halk Metal Hurdacılık ismiyle hurda çeşitleri alıyoruz. Güzel yurdumuzun tüm illerinden, her türlü hurda satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Bol miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Hakkâri hurdacı olarak Şemdinli ilçesinin tamamında hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Şemdinli Hurdacı Firma

Şemdinli hurdacı firması olarak Hakkâri genelinde her çeşit hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın transferi için çevrenizdeki araçlarımızı göndermekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda çinko satışı yapmak sebebiyle iş yerimizi arayabilirsiniz. Şemdinli bölgesinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Korozyona uğrayan metalleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Şemdinli hurdacı mı arıyorsunuz? Başardınız. Şemdinli bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Hakkâri ilinin eşsiz ilçesi Şemdinli öncelikli hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Yalnızca Hakkâri Şemdinli ilçe merkezinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz.

Şemdinli Hurdacı Telefonu

Şemdinli yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Bu sebeple hurda fiyatı talep etmek amacıyla cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Hemen arayarak en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satarak nakit para kazanabilirsiniz. Şemdinli hurdacı numarası sayfamızın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Şemdinli Krom Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Şemdinli krom hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma linkine tıklamalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Şemdinli Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır. Şemdinli hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak hurda sarı bronz hurda araiş almaktadır. Hakkâri Şemdinli hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yapmaktadır.

Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri bulunmaktadır. Bu yazdıda yayımlanan Şemdinli hurda sarı pirinç ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda sarı içerikli metni inceleyebilirsiniz.

Bu sebeple Şemdinli sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Şemdinli genelinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Şemdinli Demir Hurda Alan Hurdacılar

Güncel demir hurda fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alımı makalesine göz atabilirsiniz. Şemdinli etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Demir, yer kabuğunda en fazla alım satımı yapılan madenler arasında yer almaktadır. Buradaki Hakkâri Şemdinli demir hurdası kilo fiyatını dileyenlere saat başı gönderilmektedir.

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı konusunun olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık Şemdinli ilçesinde demir hurdası alımı yapıyor.

Şemdinli Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alıyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Her türlü alüminyum hurda alıyoruz. Hakkâri Şemdinli alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Bu sitede yayımlanan Hakkâri Şemdinli alüminyum ton fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz yolluyoruz. Daha geniş sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar konuyu okuyun. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde her gün gelişiyoruz. Şemdinli ilçesinin her yerinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımları istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Güvenli bir şekilde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Bizlere güvendiğiniz sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Şemdinli Sac Hurdası Alan Hurdacı Firma

Şemdinli etrafında sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih etmelisiniz. Depomuzda tek bir deliği olmayan ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Hurda sac alımı yapan firmalar içerisindeyiz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Şemdinli Hurda Alan Yerler

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda alüminyum alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Şemdinli adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu yüzden hurdanın kıymetinin düşmesine sebep olur.

Hakkâri Şemdinli geri dönüşüm firması Halk Metal Hurdacılık her çeşit hurda atık alıyor. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Şemdinli hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Şemdinli Kurşun Hurdası Alanlar

Şemdinli kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Sayfamızda yayınlanan Şemdinli kurşun hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara güncel olarak gönderiyoruz. Minare kurşunu
, Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Hurda kurşun oluk satışı sebebiyle telefonlarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz. Doğada cevher şeklinde bulunan kurşun metali gümüşe yakın mavi renklidir. Hurda kurşun alanlar konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenler arasında olduğu söyleniyor.

Şemdinli Çinko Hurdası Alanlar

Sayfamızda paylaşılan Şemdinli hurda nikel fiyat listesi güncellenmiştir. Çinko hurdası kilo fiyatı gönderisine bir göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı için iletişim hatlarımızla irtibat kurun. Şemdinli çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Şemdinli Kablo Hurda Alanlar

Ayrıca hurda alüminyum kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Şemdinli hurdacı arayanlar için buradayız. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alımı yaparken piyasasının üstünde fiyatı vermekteyiz. Piyasada bolca satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini anında ödüyoruz.

Hakkâri Şemdinli hurdacı firma olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron kablolar alım satımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından fazla fiyat listesi sunuyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alıyoruz.

Hakkâri Şemdinli ilçesinin her yerinden TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. İçindeki tellerin türüne bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Şemdinli hurda bakır kablo kg fiyatını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler hemen arayın. Hurda kablo alan yerler hakkındaki makaleye bir göz gezdirebilirsiniz.

Kullanıldığı yerlere göre hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Şemdinli ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz.

Şemdinli Bakır Hurdası Alımı

Bu sitede paylaşılan Hakkâri Şemdinli yanık bakır hurdası kg fiyatı güncellendi. Hakkâri Şemdinli bakır hurda alan yerler arasındayız. Şemdinli bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Şemdinli bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan Şemdinli hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alanlar içindeyiz.

Şemdinli 2.el jeneratör Alımı

2. el jeneratör satanlar içinde en doğru firmayız. Hurda jeneratör alan firmayız alımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. Endüstriyel sıfırdan farksız 2. el jeneratör bulunur.

Şemdinli Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Şemdinli plastik hurdası alan yerler içinde bulunan Şemdinli hurdacı firmasıyız. Buradaki Şemdinli plastik ton fiyatı güncellenmiştir Hakkâri ve Şemdinli bölgesinin tümünden hurda jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren alım satımı yapıyoruz. Güncel fiyatla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız.

Şemdinli 2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, harç makinesi 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılan fabrika binalarından alınan sıfır ayarında ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte batan şirketlerden almış olduğumuz

Şemdinli Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, sökülmüş hurda çelik kapı, pimapen hurdası vb. her cinsten hurda malzemeyi satın almaktayız. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yeniden inşa edilecek dükkanların yeniden imar edilmesi nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında belirtilen tedbir önlemleri

Şemdinli Hurdacılar Sitesi

Şemdinli hurdacılar sitesindeki tesisimiz sayesinde hurda malzeme alımı ve satımı servisleri ediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın ticaretini yapıyor değiliz. Olduğundan iyi bir şehir için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

Şemdinli Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısıyla hurda nikeller toplanırken mümkün olduğunca özenli davranmalıyız. Hakkâri Şemdinli nikel hurdaları alıyoruz. Bu ilçede turbo nikel hurdası, anot nikel, %95 ve 99 nikel şablon alıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

7/24 Hizmet Veren Şemdinli Hurdacı Firması

Sektörde uzun süre geçirmenin bahşettiği güvenle araç sayımızı arttırarak hizmetimize devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere 2014 senesinden beri geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 hizmet veren Şemdinli hurdacı olarak gece gündüz yerinize geliriz.

Şemdinli Hurda Akü Alım Satımı

Akü içindeki kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alan yerler yazımızı okumak bilgi edinmenizi sağlar. Dolayısıyla Şemdinli hurdacı depomuz benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır. Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle bulunabiliyor. Uzun süre sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Akümülatör diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur.

Şemdinli Hurda Araç Alan Firmalar

Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Ancak hurda araba vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda otomobil, vagon hurdası, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri
, hurda motor ve benzeri hurdanıza fiyat almak için istediğiniz gün arayabilirsiniz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Şemdinli etrafında hurda otomobil alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Şemdinli Hurda Cam Kırığı Alanlar

Şemdinli Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Hakkâri Şemdinli fabrika söküm işleri yapıyoruz. Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanların ayarlanması uygun olur. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık. Sektöre başladığımızdan beri bol miktarda fabrika bozum ihalesi yerine getirdik.

Şemdinli Kağıt Hurda Alım Satımı

İlçede kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız extra duyarlılık ile müşterilerimize daha yüksek kazanç elde etme avantajı veriyoruz. Şemdinli karton hurda ticareti yaptığımız bölgeler arasındadır. Buradaki Şemdinli karton hurda kilo fiyatı güncellendi

Şemdinli Hakkâri kağıt hurda alan firmalar arasındaki işletmemiz sayesinde toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda koli kilo fiyatı isteyebilirsiniz. Avantajlı ton fiyatlarıyla hurda peçete, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, karton bardak, gazete hurdası alıyoruz.

Anlık Şemdinli Hurda Fiyatları

Daha güncel hurda fiyatları metine bir göz atın Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatlarından daha fazla ton fiyatları sunuyoruz. Kesin hurda kilo fiyatına erişmek amacı ile bizi arayın. Şemdinli hurdacı hurdacılık işlerinde uygulanılan kilo fiyatları an be an değişmektedir.

Şemdinli 2.el Restaurant Ekipmanları Alanlar

İşyerimize mevcut olan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, restoran tipi yemek ocağı, meze reyonları, davlumbaz, krom evye, dilendirici küveti, aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan yerler bizi arayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı 3 kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Profesyonel lokanta aletleri alımı yapıyoruz.

Şemdinli Parça Kumaş Alanlar

Yüksek tonajlı gabardin kumaş hurdası, hurda örme, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Hakkâri Şemdinli kilosuyla kumaş hurda alanlar içindeyiz.

Burada yayımlanmış olan Şemdinli kumaş hurdası ton fiyatını günlük yollamaktayız. Hakkâri Şemdinli çevresinde gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yerinize gelmekteyiz.

Toptan parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, tekstil artığı hurda kumaş, spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, penye hurdası, hurda dokuma kumaş alıp satıyoruz. Hurda parça kumaş alıyoruz.

Şemdinli İkinci El Eşya

Şemdinli etrafında sıfır ve 2. el ev mobilyaları alabilirsiniz. Her türlü ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile biziarayabilirsiniz. Kısa bir süre ikinci el olarak satılabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı evinizden iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile buzdolabı hurdası alan hurdacılar başlıklı gönderimizi gezebilirsiniz Kullanılmış çalışma koltukları, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alıp satıyoruz.

Şemdinli 2.el Hurda Raf

Sitemizdeki Şemdinli hurda raf fiyat listesini telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurda alımı bölümümüzü dolaşmalısınız. Hurda raf Şemdinli fiyatı öğrenmek için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı yapıyoruz. Genellikle raflarını yenileyen fabrikalar tarafından satışa sunulan hurda mağaza rafları, hurda market rafı, ürün reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2.el raf hurdası satan yerler içindeyiz.

Şemdinli Klima Hurdası Alan Yerler

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Şemdinli çevresinde en fazla alınan hurda eşyalar içerisindedir. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Şemdinli çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır.

Şemdinli Moloz Dökümü

Yıkım molozları Şemdinli Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan yere nakil ediliyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya göre yıkım molozlarının taşıma işi güvenlikle tarafımızdan yapılıyor.

En Yakın Şemdinli Hurdacı

Şemdinli hurdacıları içerisinde içindeki çalışanlarımız ile yerinizden her türlü hurda atık alımı ve satımı yapıyoruz. En yakın Şemdinli hurdacı deposu olarak her cinsten hurda metal tartmak nedeni ile yerinize geliyoruz. Halk Metal Hurdacılık hurda alım firması olarak Şemdinli çevresinde hurda alımı işleri yapıyoruz. Bu sebeple müşterilere en yakın hurda alan yerler Şemdinli genelinde servisler ediyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp