Anadolu Yakası Hurdacı

Şile Hurdacı

Şile bölgesi etrafında hurda satmak nedeniyle ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Tam zamanlı Şile hurda piyasa fiyatları ile hizmet veriyoruz. Benzersiz hurdacılık faaliyetleri yürütmekteyiz. Tüm çalışmalarımızı buradan inceleyebilirsiniz. Şile hurdacı firmasıyız. Ülkemizin dört bir köşesinden, her çeşit hurda alımında deneyimliyiz. Halk Metal ismimiz ile hurda alım satımı yapıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Anadolu Yakası hurdacı olarak Şile ilçesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Anadolu Yakası Şile Hurdacı Firmalar

Şile hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Şile etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizde her türlü alüminyum hurdası satışı sebebi ile telefonlarımızı kaydedebilirsiniz. Anadolu Yakası merkezinin hızla değişen ilçesi Şile gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Anadolu Yakası Şile ilçesinde değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Şile mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş plastikleri geri dönüştürerek insanlarımızın faydası için çalışıyoruz. Şile hurdacı firması olarak Anadolu Yakası bölgesinde hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda eşyalarınız yüklenmesi için en yakınınızdaki hurda nakil aracımızı göndermekteyiz.

Şile Hurdacı Numarası

Şile hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içinde yer almaktadır. Şimdi arayın yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. Anadolu Yakası Şile hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında hızlıca tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Şile Hurda Alan Firma

Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurda alan Şile hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı prensip edindik. Şile adresten hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Elinizdeki hurda malzemeleri geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylece hurdaların kıymeti düşebilir. Şile ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımlarında yukarısında fiyat listeleri uyguluyoruz. Şile hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda kağıt almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

Şile Krom Hurdası Alanlar

Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilir. Buradaki Anadolu Yakası Şile krom kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan yerler bağlantısına tıklayınız.

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçin. Sert yapısıyla zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır.

Şile Hurda Kablo Alanlar

Şile hurdacısı olarak TTR kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Her yerden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo alıyoruz. Şile hurdacısı olarak özellikle antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Anadolu Yakası Şile ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Müşterilerde sıklıkla bulunan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alımı yaparken nakit para ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Şile hurda kablo kg fiyatını whatsapp grup üyelerine bedelsiz gönderiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Şile hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Tonajlı kablo hurdası alırken değerinden yüksek fiyat veriyoruz.

Ancak tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo, enya kablolar alım satımı için değerinin üzerinde fiyat teklifini sunuyoruz. Hurda kablo telindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz.

Hurda kablo alan yerler konulu konuyu okuyun. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Genel olarak yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur.

Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo satarak para kazanmayı isteyenler hemen arayın. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Ek olarak hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdaları ticareti için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Şile Hurda Kurşun Alanlar

Yeryüzünde cevher halinde çıkarılan kurşun metali mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alım satımı gönderimize bir göz atmanız mükemmel olur. Kurşun metali kullanılmakta olan madendir. Anadolu Yakası Şile hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Anadolu Yakası Şile kurşun hurda ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Çatı söküm kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz.

Şile Hurda Alüminyum Alanlar

Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu satışı yapmak için arayın. Şile ilçesinin tamamında alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alırken tartımı sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Anadolu Yakası Şile alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sizin sayesinde daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven için teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda Şile hurdacısıyız. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz. Bu sayfadaki Anadolu Yakası Şile alüminyum hurdası ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız.

Şile Hurda Bakır Alımı

TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Sayfamızdaki Şile soyma bakır hurdası kilo fiyatı her geçen hafta güncelleniyor. Anadolu Yakası Şile bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alan firmayız. Bakır hurda alanlar bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Şile hurdacı telefon numarasını kolayca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Şile bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız. Şile içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Şile Demir Hurdası Alan Firmalar

Güncel demir hurdası fiyatları edinmek nedeniyle fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası fiyatları sayfamıza göz atmalısınız. Şile çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Hurda demir, dünyada bol miktarda kullanılan madenler arasındadır. Sayfamızda paylaşılan Anadolu Yakası Şile hurda demir ton fiyatlarını talep edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Şile bölgesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her türden demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bağlantısına tıklamalısınız.

Şile Hurda Çinko Alımı

Bu sayfada yayınlanan Şile çinko hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. Şile bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Şile Pirinç Sarı Hurda Alan Yerler

Firmamız bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı hurda hurda bronz araiş ticaretinde öncülük etmektedir. Aslında hurda sarı isminde hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Şile sarı pirinç ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda sarı alan yerler başlıklı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Şile ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden Şile sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı hurda olarak anılmaktadır. Anadolu Yakası Şile hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alımı yapıyor.

Şile Hurda Sac Alan Yerler

Şile etrafında sac hurda levha, sac varil, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde yeni gibi 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Güncel Şile Hurda Fiyatları

Anlık fiyatlara ulaşabilmek amacıyla bizi arayın. Şile hurdacı firmalar içinde hurda alım satımında uygulanılan kilo fiyatları her saat değişiyor. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımında oldukça daha fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Yeni hurda fiyatları başlıklı makaleyi okuyun

Şile Hurdacı Sitesi

Olduğundan yaşanabilir bir Anadolu Yakası ve şimdikinden daha güzel Şile için yorulmadan çalışıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu malzemelerinizin alımını gerçekleştirmiyoruz. Şile hurdacılar sitesi C blok içinde bulunan hurda alım firmamızın iş birliğiyle sektörde hizmet veriyoruz.

Şile Hurda Cam Alanlar

Çağımızda şeffaf soda şişesi, kırık araba camları benzeri cam hurdası yüklü miktarda eritiliyor. Cam yarısaydam yada saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi koruyan inorganik amorf sert maddedir. Şile yakınlarında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.

Şile Hurda Akü Alanlar

Biraz süre sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası denilmektedir. Otomobillerde elektrik ihtiyaçları sebebi ile kullanılır. Akü hurdası içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolayan depolardır. Hurda akü alanlar yazısına bir göz gezdirirseniz iyi bir şey yaparsınız. Bu yüzden Şile hurdacısı Halk Metal gibi kendisine ait geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapıyor.

Şile İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış lokanta binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2. el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla iflas eden nalburlardan satın almış olduğumuz Bazı projelerde boya makinesi, yük asansörleri, alçı sıva karıştırma mikseri, harç makinesi ikinci el portatif, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Şile Bina Yıkımı

Üst taraftaki bölümde bahsettiğimiz fabrika sökümünde olduğu gibi hurdalar karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeniyle yeniden inşa edilecek iş yerlerinin istendiği bir biçimde yapılması sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Yıkım esnasında gerekli tüm önlemler

Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

Şile Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firma

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Şile plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Burada bulunan Şile naylon hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır.

Anadolu Yakası şehri Şile ilçesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, plastik abs, polistren kristal hurda, hurda jelatin satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. En güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alımı yapmaktayız.

Şile Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alanlar içerisindeyiz. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Her türde az kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Şile Hurdacı Firması

Farkına vardığınız üzere otuz yedi yıldan beri hurda alım yapan işletmeye sahibiz. 7/24 Şile hurdacı olarak yirmi dört saat atık hurda alıyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin sağladığı deneyimle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Şile Karton Hurdası Alanlar

Hurda karton, kağıt alım satımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki Anadolu Yakası Şile hurda kağıt ve karton fiyat listesi her dakika güncellenmektedir Şile kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz ile toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Bölgede kitap, defter, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında uyguladığımız ekstra duyarlılık sayesinde sizlere daha çok kazanma imkanı yöneltiyoruz. Avantajlı fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt bardak alımı yaparız.

Şile 2.el Raf Satanlar

Genelde iflas eden mağazalardan satın aldığımız market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, teşhir reyonları, teşhir rafları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el raf satıcıları içindeyiz. Bu sayfadaki Anadolu Yakası Şile hurda raf kilo fiyatını telegram grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz. Raf hurda alımı raf hurda konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Şile 2.el raf hurdası alım satımı nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Şile Fabrika Sökümü

Yıkımla uğraşanların anlattığı biçimde kolay bir iş olmamıştır. Güvenli bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. İlk önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylıca incelenerek uygun ekipman ve projenin seçilmesi uygun olur. Daha önce binlerce fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik. Anadolu Yakası Şile fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Böylece fabrika sökümü yapan yerler içerisinde meşhur olduk.

Şile Klima Hurdası Alanlar

Şile bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Şile çevresinde çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alır. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Şile Kullanılmış Endüstriyel Malzemesi Alanlar

İyi durumda restaurant tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. 2. El tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Sanayi tipi restoran malzemeleri almaktayız. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, krom küvet, krom paslanmaz evye, bakır davlumbaz, paslanmaz krom meze reyonları, restoran tipi set üstü ocak vb. endüstriyel tipte mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacıyla sizi işyerimize davet ediyoruz.

Şile Kumaş Hurdası Alanlar

Spot hurda poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alıp satıyoruz. Anadolu Yakası Şile bölgesinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Defolu spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak için telefonlarımızı hemen arayın. Şile bölgesinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, hurda jesica, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımları için belirttiğiniz yere gelmekteyiz. Şile kilo ile tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki Şile hurda kumaş kg fiyatı güncellendi.

Şile Moloz Döküm Yerleri

Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza göre bina molozunun taşınması güvenlikle personellerimizce yapılıyor. Firmamız tarafından alınacak tüm hurdaların işyerimizi taşınması ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce daha önceden belirlenen alanlara taşınıyor.

En Yakın Şile Hurdacı Telefonu

Şile hurdacıları içinde istihdamındaki ekiplerimiz ile yerinizden her tür hurda eşya almaya başladık. Halk Metal hurda alım firması olarak Şile ilçesinin tümünde hurda alıyoruz. En yakın Şile hurdacı firma adıyla hurda alımında adresinize geliyoruz. Bu sebeple müşterilere en yakın hurda alan yerler Şile bölgesinde servis ediyoruz.

Şile İkinci El Eşya

Şile içinde yeni gibi, 2. el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. İkinci el bilgisayar masası, ofis büro mobilyaları, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı devamlı bulunur. Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart satın almak maksadıyla telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. Çok az kullandığınız 2el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki koltuklarınız peşin para ile alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinesi alımı yapanlar başlıklı gönderimize bakabilirsiniz

Şile Hurda Araba Alan Firma

İmkan buldukça Şile çevresinde hurda araba alım hizmetleri veriyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak yük vagonu, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri
, vergiden düşmüş hurda otomobil, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de sizlere araç hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama hurda araba evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Şile Hurda Nikel Alım Satımı

Anadolu Yakası Şile genelinde anot hurda nikel, %99 şablo nikel hurdası ile %95 hurda nikel şablon, turbo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alım satımında gayet dikkatli çalışmalıyız. Nikel hurdası zehirli olabilir. Şile nikel hurdaları alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp