Anadolu Yakası HurdacıŞile Hurdacı

Soğullu Hurdacı Hurda Alımı

İstanbul Şile mahallesine bağlı Soğullu mahallesi hurdacı firması olarak Soğullu mahallesinin tamamında hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakası Şile Soğullu mahallesinin çevresinde hurda ve temiz kullanılmış eşyalar alımı için nakit ödeme yapmaktayız İstanbul Anadolu yakası Şile mahallesinin her yerinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle yerinize profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz

Şile hurdacı firmasıyız. Güncel Şile Soğullu hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. İstanbul hurdacı firması olan Halk Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Halk Metal firmamız ile İstanbul Şile Soğullu mahallesinin tamamında hizmetimizi sürdürüyoruz.

Soğullu mahallesi hurdacı firmalar içinde öncü konumdayız. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Soğullu hurdacı olarak her türde hurda malzemenizi alıyoruz Tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası satımında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Şu an İstanbul Şile firmaları arasındayız. Fakat Soğullu mahallesinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

Şile Soğullu Mahallesi Hurdacı Firma

Soğullu hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Soğullu mahallesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her nevi hurda satmak amacıyla telefonumuzu tuşlamalısınız. İstanbul ilinin gelişen mahallesi Soğullu ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Soğullu bölgesinde değil, her yerde hizmet veriyoruz. Şile hurdacısı olarak Anadolu yakasının tamamında hurdacılık yapıyoruz. Şile mahallesinin her yerinde ve Soğullu mahallesi yakınlarında hurda eşya alan hurdacılar içerisindeyiz. Anadolu yakası hurdacısı olarak her geçen gün gelişiyoruz. Soğullu bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları eriterek insanlığın faydasına çalışıyoruz.

Yurdumuzda bir yılda yirmi dört milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde dört kadarını maden hurdası, %43’ünü kağıtlar, yüzde 27’sini plastikler, yüzde oniki’sini cam hurdaları vb malzemelerden oluşuyor. Maatteessüf, bu kıymetli atıkların %75’i dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Boşa giden atıklar ülkemize 1 milyar altı yüz milyon Türk Lirası zarar vermektedir. Şile geri dönüşümcüleri ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını Türkiye bütçesine kazandırmaya çalışmaktayız.

Soğullu Hurdacı Telefonu

İstanbul Şile Soğullu Mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman geçirmeden arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Soğullu hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak nedeniyle telefonumuzu arayabilirsiniz.

Soğullu Mahallesi Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Dolayısıyla Soğullu hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Soğullu hurdacı firmamız her nevi hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Ek olarak kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismi verilmiştir.

Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda hurda bronz araiş almaktadır. Soğullu mahallesinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen bir hurda yoktur. Sitemizdeki sarı alan hurdacılar içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Soğullu Demir Hurda Alım Satımı

Hatırlatmak isteriz her türlü demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alım satımı yapılır. Firmamız Soğullu bölgesinde hurda demir ticareti yapıyor.

Güncel demir hurdası fiyatı edinmek sebebiyle fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda kilo fiyatı yazımızı şahane olur. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Şile Hurda demir alanlar konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz.

Soğullu mahallesinin bütün caddelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içindedir. Sayfamızda yer alan Soğullu demir hurda fiyat listesini dileyenlere saat başı yollamaktayız.

Soğullu Mahallesi Hurda Alüminyum Alanlar

Her türlü hurda alüminyum peşin alınır. Bununla birlikte alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası yapmaktayız. Şile Soğullu alüminyum hurda alan firmalar içinde fark yaratıyoruz. Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda alıyoruz. Şile alüminyum hurda alanlar konulu konuyu ziyaret edin. Soğullu bölgesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alımında tartımı sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Bize güvenenlerin destekleriyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz.

Soğullu Hurda Alımı

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Soğullu kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurdalarınızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurda metalin değeri düşüyor.

Soğullu mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alımı yapan Halk Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır hurdası, demir hurda, hurda kablo, çinko hurdası,sarı hurdası, ve çatı minare kurşunu alımında yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Soğullu hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alan Soğullu hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda kağıt almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız.

Soğullu Kurşun Hurda Alanlar

İstanbul Şile ve Soğullu kurşun hurda aldığımız mahallelerdendir. Burada bulunan Soğullu çatı minare kurşunu kg fiyatını whatsapp grubu üyelerine her gün yolluyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Doğada cevher halinde çıkarılan kurşun gümüş-mavi renkli biçimiyle göze çarpar. Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu
, Çatı söküm kurşunu satmak amacıyla aşağıdaki telefonu arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Soğullu Mahallesinde Hurda Bakır Alan Yerler

Sayfamızdaki İstanbul Şile Soğullu bakır hurdası kg fiyatı biraz önce güncellendi. İstanbul Şile Soğullu bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Soğullu içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Soğullu bakır hurda fiyatları için arayın. Bakır alan Soğullu mahallesi hurdacı şirketimizi şimdi arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan yerler sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır.

Soğullu Krom Hurda Alanlar

201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Krom hurda alan hurdacı paylaşımını dolaşmak öğrenmenizi sağlayabilir. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Hurda krom alan hurdacılar bölümümüze bir göz atmanız şahane olacaktır. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor.

Soğullu Çinko Hurdası Alımı

Buradaki Soğullu nikel hurdası kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko alanlar çinko hurda hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Soğullu çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alan yerler gönderisine bir göz atabilirsiniz.

Soğullu Mahallesinde Hurda Sac Alım Satımı

İstanbul Şile Soğullu ve çevresinde hurda levha, sac varil, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, firmamızı tercih etmelisiniz. Şu anda deliksiz ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurda alıyoruz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Soğullu Mahallesi Kablo Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Adresten hurda enya kablo, hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Genel olarak yer altı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. İstanbul Şile Soğullu hurdacısı olarak her türlü hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo alım satımı için buradayız. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dışındaki malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki İstanbul Şile Soğullu bakır kablo kg fiyatını isteyenlere saat başı göndermekteyiz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Satıcılarda sıklıkla edinilebilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz. Soğullu hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo ticaretinde deneyimliyiz.

Sitemizdeki hurda kablo alan yerler makaleye göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Şile Soğullu mahallesinde mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımında anlık fiyatı öneriyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasasından fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Kablo hurdası tellerindeki bakır oranı sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Bunlardan başka çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılıyor. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar hemen bizi arayabilir. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Soğullu hurdacı arayanlar için buradayız.

Soğullu Mahallesinde 2.el Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alıyoruz. Şile Raf hurda alan yerler bölümünü incelemelisiniz. Genellikle batan depolardan satın aldığımız mağaza raf hurdası, ürün teşhir reyonları, market rafları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satıyoruz. Buradaki İstanbul Şile Soğullu 2.el raf kg fiyatı güncellenmiştir. Raf hurdası alan hurdacı firma hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın. Soğullu 2.el raf hurdası fiyatları edinmek sebebi ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

Soğullu Karton Hurda Alım Satımı

Soğullu karton hurda aldığımız bölgeler arasındadır. Buradaki Soğullu Mahallesinde hurda karton ve kağıt fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz Piyasanın üstünde ton fiyatı ile kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, bristol hurda, hurda karton bardak alım satımı yapan depolar içerisindeyiz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt alırken uyguladığımız extra hassasiyetle müşterilerimize piyasa değerinden yüksek kazanç elde etme şansı takdim ediyoruz. İstanbul Şile Soğullu hurda kağıt alan yerler içerisindeki işletmemiz ile hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı fiyatları öğrenebilirsiniz.

En Yakın Soğullu Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Soğullu hurdacı firma hizmetleri ile her türlü hurda eşya ticareti için deponuza geliyoruz. Bu haliyle atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Soğullu mahallesinin çevresinde servis veriyoruz. Soğullu mahallesi hurdacı firma olan firmamız ile yerinden hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Halk Metal şirketimizle Soğullu çevresinde hurda malzeme alıyoruz.

Soğullu Mahallesi Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Yıllardır çok sayıda fabrika bozumu ihalelerini güvenli biçimde yerine getirdik. Bu sebeple Şile fabrika yıkımı yapan firmalar içerisinde lider olduk. Yıkımla uğraşanların dile getirdiği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Başlamadan önce sökümü istenen binanın detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın hazırlanması doğru olur. Soğullu mahallesinde fabrika söküm işi yılların deneyimine sahibiz.

Soğullu Plastik Hurda Alanlar

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul il Soğullu bölgesinin her yerinden hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası fiyatları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soğullu plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden öne çıkan işletmeyiz. Buradaki Soğullu plastik hurdası kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz En iyi fiyatlarla mavi kapak, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alım satımı ile ilgileniyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Soğullu Hurda Cam Alım Satımı

Cam saydam ya da yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı koruyan amorf katı maddelerdir. Genelde renkli içecek şişesi, sökülmüş otomobil camları biçimlerinde hurda cam cinsleri tonlarca eritiliyor. İstanbul Anadolu Yakası Şile Soğullu mahallesi çevresinde cam hurdası alanlar arasında bulunmaktayız.

Soğullu İkinci El Ev Eşyası

İkinci el büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları için bizi arayınız. İyi durumda 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart fiyatları öğrenmek için telefonlarımızıarayabilirsiniz. Temiz kullanılan 2. el piyasasında satılabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgi için hurda çamaşır makinesi alımı yapan firma konulu makalemizi incelemelisiniz Değerinden fiyata sıfır ve 2. el ev mobilyaları alabilirsiniz.

Soğullu Klima Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2.el Klima Soğullu mahallesi bölgesinde en çok alımı yapılan hurdalar içinde yer alıyor. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Soğullu çevresinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır.

Soğullu Mahallesinde Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Şile Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan yerlere taşınıyor. Yıkımda sözleşmeye göre yıkım molozlarının taşınması itina ile tarafımızca yapılıyor.

Soğullu Nikel Hurda Alım Satımı

Bu bölgede %99 hurda nikel şablon ile %95 şablon nikel, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Soğullu nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alım satımında mümkün olduğunca dikkatle çalışılmalıdır.

Soğullu İkinci El Jeneratör Alımı

Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en doğru yerlerdeniz.

Soğullu Mahallesi Güncel Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarda hurdalar alırken öteki Soğullu hurdacı firmalarından daha fazla fiyata alımlar yapıyoruz. Soğullu Mahallesinde hurdacısı olarak hurda alırken uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında hızlıca değişmektedir. Hurda fiyatları konulu metine göz gezdirebilirsiniz Kesin hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Soğullu Hurdacı Firması

Nerdeyse yedi yıldır geri dönüşüm yapmaktayız. Sektörde uzun senelerdir Soğullu hurdacı olarak faaliyet vermenin sağladığı güvenle çağın teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Soğullu mahallesi hurdacı depomuz vasıtası ile yirmi dört saat konumuza geliyoruz.

Soğullu 2.El İnşaat Malzemeleri

Bazı projelerde alçı mikseri, inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılan öğrenci yurdu benzeri binalardan ayrılan sıfır gibi 2. el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alan hurdacı firmalar içindeyiz. Dolayısıyla işi bırakan fabrikalardan satın almış olduğumuz

Soğullu Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Çıkacak hurda malzeme bina yıkımları yapıyoruz. Soğullu mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yıkılması gereken apartmanların istendiği bir şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri alıyoruz. Yıkımlarda önem verilen tüm tedbirler Üst tarafta fabrika sökümünde olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Soğullu Mahallesi Akü Hurdası Alan En Yakın Firma

Aküler başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Motosikletlerde elektrik ihtiyacını karşılamak için kullanılır.

Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Hurda akü alanlar sayfamıza bir göz bakınırsanız iyi bir şey yapmış olursunuz. Dolayısıyla depomuz vb. fabrika içinde geri dönüştürme dökümhanesi olan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yapar. Biraz müddet sonra atıl haline düşen bataryalara akü hurdası deniliyor. İstanbul Akü hurdası fiyatları paylaşımımıza bakmak istersiniz.

Soğullu 2. El Restaurant Aletleri Alımı

Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi set üstü mekap, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, salata reyonları ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletlerini yakından incelemek amacıyla siz çok değerli müşterilerimizi depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. Temiz tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Titiz kullanılan bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satıyoruz. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz.

Soğullu Hurda Araç Alanlar

Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Bazen Soğullu bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri
, römork, motor hurdası . Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Soğullu Mahallesi Hurda Kumaş Alımı

Buradaki Soğullu kumaş hurdası ton fiyatı sürekli güncelleniyor. Kiloyla hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik satmak amacı ile aşağıdaki telefon numarasını çok geçmeden arayın. İstanbul Şile Soğullu mahallesinin tümünde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alımlarında adresinize gelmekteyiz. İstanbul Şile Soğullu kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Hurda kumaş almaktayız. Spota düşmüş penye hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda parti kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş, parça poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası için iyi fiyattan ödeme yapmaktayız.

Soğullu Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurda malzemelerinizin alım satımını yapıyor değiliz. Soğullu hurdacılar sitesi 5. bloktaki dükkânımız ile hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Çevreci dostlara her hali ile yaşanabilir bir şehir oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp