Şile Hurdacı

Yeniköy Mahallesi Hurdacı Firması

Yeniköy mahallesi hurdacı firmaları içinde öncü işletmesiyiz. Yeniköy hurdacı olarak her nevi hurda malzemeyi nakit almaktayız İstanbul Şile Yeniköy hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz.

Her türlü hurda malzeme alıyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Yeniköy mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Halk Metal ismiyle Şile mahallesinde hurda malzeme alıyoruz. Anlık Şile Yeniköy hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapmaktayız.

Anadolu yakası Şile Yeniköy mahallesi çevresinde olduğu gibi hurda alımı için yerinize ekip göndermekteyiz Normalde İstanbul Şile depoları arasındayız. Ancak Şile Yeniköy mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Tonajlı hurda ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar içindeyiz. İstanbul Şile Yeniköy mahallesinin tümünde hurda ve kullanılmış eşyalar almaktayız

Yeniköy Mahallesi Hurdacı Firma

Yeniköy hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişe etmeyin. İstanbul Şile Yeniköy çevresinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Sizde her türlü hurda satışı için şirketimizi kaydedebilirsiniz. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Yeniköy daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Yeniköy çevresinde değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Şile hurdacı firması olarak Anadolu yakasında her nevi hurda alımı yapmaktayız. Yeniköy mahallesinde hurda alan firmalar arasında en güçlüsüyüz. Anadolu yakası hurdacısı olarak her geçen gün gelişmekteyiz. Yeniköy genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda madenleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin yararlanması için çalışıyoruz.

Ülkemizde yılda 100 bin ton tıbbi atık, yirmi 5 milyon ton evsel atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel atık çöpe gitmektedir. Bu malzemelerin %4 civarını madenler, %12’sini hurda cam türleri, yüzde 43’ünü kağıt türleri, %27’sini plastikler oluşturuyor. Malesef, bu malzemelerin %82’si dönüştürülemeden çöpe gidiyor. Bu malzemeler bir yılda yurdumuzu 1.57 milyar ₺ zarara uğratıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmak için çaba sarf ediyoruz.

Yeniköy Hurdacı Telefon Numarası

Yeniköy hurdacılık hurdacılık faaliyetleri sürdürdüğümüz mahalleler içindedir. İstanbul Şile Yeniköy hurdacı telefonu bu sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatları sormak nedeniyle bizi aramalısınız. Boş yere süre geçirmeden arayıp anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz.

Yeniköy Hurda Alan Firma

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda raf alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

Yeniköy mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapmaya devam eden Halk Metal her nevi bakır hurdası alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımlarında değerinin üzerinde fiyat teklifleri veriyoruz. Yeniköy hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Yeniköy adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi şimdi paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece metallerin değerleri düşüyor.

Yeniköy Alüminyum Hurda Alımı

Şile Yeniköy alüminyum hurdası alan hurdacılar içinde öncüyüz. Bizlere güvendiğiniz nedeniyle sonsuz teşekkürler. Sizlerin destekleriyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek yapmaktayız. . Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Yeniköy mahallesinin tamamında alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için tartımları sizinle gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır.

Yeniköy Mahallesi Hurda Krom Alımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Hurda krom alanlar yazısını incelerseniz güzel olacaktır. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan hurdacı makalesini inceleyiniz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Yeniköy Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare söküm kurşunu satmak nedeni ile aşağıdaki telefonu tuşlamanız yeterli olacaktır. Kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. İstanbul Şile Yeniköy hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz mahallelerdendir. Burada yer almakta olan Yeniköy çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatı güncellenmiştir. Kurşun cevherleri mavimsi renktedir. Hurda kurşun alanlar bölümüne bir göz atmalısınız..

Yeniköy Sac Hurdası Alımı

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Depo tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeniköy ve çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih etmelisiniz. Depomuzda her çeşit ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor.

Yeniköy Hurda Demir Alım Satımı

Bildiğiniz gibi her çeşit demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alırız. Yeniköy çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz. Demir, dünya genelinde en fazla bulunabilen metaller içinde yer almaktadır. Sayfamızda yer alan Yeniköy 1.sınıf hurda demir fiyat listesini telegram grubumuza katılarla bedelsiz paylaşıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı sayfamıza göz atmak istersiniz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları istemek amacıyla firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar yazısını okusanız güzel bir şey yapacaksınız. Halk Metal İstanbul Şile Yeniköy mahallesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

Yeniköy Mahallesi Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Yeniköy mahallesi bakır hurdası fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Hurda bakır alan Yeniköy hurdacı firmamızı hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır alan hurdacı sitemizde daha geniş bilgi var. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Hurda bakır talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bu sayfadaki Yeniköy hurda bakır fiyat listesi anlık olarak güncellenmektedir. İstanbul Şile Yeniköy bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Yeniköy içinde hurda bakır alıyoruz.

Yeniköy Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alımı

Hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası alımıyla iştigal ediyor. Yeniköy mahallenin tümünde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Bu neden ile Yeniköy hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Pirinç sarı alan hurdacı içerikli makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Aslını demek gerekir ise hurda sarı adıyla hurda türü yoktur. Herkesin bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri bulunabilir. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Yeniköy mahallesinde hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır.

Yeniköy Hurda Kablo Alanlar

Bunun yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alımında piyasanın üzerinde fiyat listesini vermekteyiz. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. İstanbul Şile Yeniköy mahallesinde mahallesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz. Müşterilerde kolayca satılan %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde peşin ödeme yapıyoruz.

Kablo hurdaları içerdiği bakır teller sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem taşır. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasadan fazla fiyat sunuyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yeniköy hurdacı arayanlar için buradayız. Üstelik hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. İstanbul Şile Yeniköy hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İçindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızda yayımlanan Yeniköy hurda kablo kg fiyatını talep edenlere güncel olarak ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler metne bir göz gezdirebilirsiniz. Konumdan antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Yeniköy hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar, iç tesisat kabloları alım satımı için buradayız. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablo elinde olanlar şimdi bizi arayabilir.

Yeniköy Mahallesinde Çinko Hurda Alımı

Yeniköy mahallesi çevresinde hurda çinko alıyoruz. Şile Hurda çinko alan hurdacılar bağlantısına tıklayın. Sayfamızda bulunan Yeniköy Mahallesi çatı söküm çinkosu kilo fiyatını üyelerimizle hızlı bir şekilde paylaşıyoruz. Hurda çinko fiyatları hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısının linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı için arayın.

Yeniköy Bina Yıkımı

Yeniköy kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenecek iş yerlerinin gerektiği şekilde inşa edilmesi sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Yıkım esnasında bilinen tüm önlemler Üstteki fabrika yıkımında yaptığımız gibi binaların yıkımını başarı ile gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri tüm hurda eşyayı satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Güncel Yeniköy Hurda Fiyatları

Yeniköy hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar her dakika güncelleniyor. Şundan fayda görüyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken borsasından yüksek teklifler veriyoruz. Güncel hurda fiyatlarına ulaşabilmek için bize ulaşmanız yeterlidir.

Yeniköy Hurda Nikel Alanlar

İlçe genelinde anot nikel hurdası, %99 nikel şablon – %95 şablo nikel hurdası, hurda turbo nikel alıyoruz. Bu nedenle nikel hurdası alım satımı yapılırken çok dikkatle çalışmalıyız. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerir. İstanbul Şile ile Yeniköy nikel hurda alımı yapıyoruz.

En Yakın Yeniköy Hurdacı Firma

Halk Metal firmamızla Yeniköy mahallesinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Yeniköy hurdacı sitesi bünyesinde çalışan ekiplerimizle adresten her tür hurda alımı yapıyoruz. Yeniköy en yakın hurdacı hizmetleri ile hurda malzeme alım satımı nedeniyle yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Yeniköy çevresinde hizmet veriyoruz.

Yeniköy Beyaz Eşya Hurdası

Az kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, öğrenci masası satmak isteyenlere yüksek fiyatlarla ödemeler yapıyoruz. İyi durumda 2. el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak için çağrı merkezimiz ile ulaşabilirsiniz. Piyasasından makul fiyata yeni, 2.el ev eşyaları alabilirsiniz. Çok az kullanılmış olan 2.el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip yemek takımlarınızı istediğiniz yerden satın alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgi için bulaşık makinası hurdası alan firma konulu gönderimizi okuyunuz

Yeniköy Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Şile Yeniköy çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz. Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert yapıya sahibi sıvı maddeyi muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Günümüzde şeffaf ve renkli süt şişesi, kırılmış araba camı benzeri cam hurdalar oldukça fazla alınıp satılıyor.

Yeniköy Kağıt Hurdası Alım Satımı

İlçenin tümünde renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyetle satıcılara çok daha fazla oranda kazanç elde etme şansı yöneltiyoruz. Yeniköy hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki firmamız ile ticaret yaparak hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz.

Piyasanın üstünde fiyata hurda peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, hurda karton bardak alan yerler arasındayız. Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Yeniköy karton hurdası fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız

Yeniköy İkinci El Raf Hurdası

Genelde iflas eden pastahaneler tarafından satışa çıkarılan teşhir rafları, market rafı hurdaları, reyonlar, hurda çelik raflar, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Şile Yeniköy ikinci el market rafı kg fiyatını arzu edenlere saat başı ulaştırmaktayız. Hurda raf alım satımı gönderimize bir göz atmak istersiniz. Yeniköy 2.el raf hurdası alım satımı nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alan hurdacı firma paylaşımını ziyaret etmek iyi gelir.

Yeniköy Fabrika Sökümü Yapılır

Güvenilir bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun yıllardır binlerce fabrika söküm ihalesini başarıyla tamamladık. İşe başlamadan sökülecek mülkün titizlikle dolaşılması gerekir. Yeniköy mahallesinde fabrika söküm işleri yapıyoruz. Hurdacı firmaların dediği şekilde kolay olmamıştır. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapanlar içinde başarılı yerdeyiz.

Yeniköy İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca iflas etmek mecburiyetinde kalan esnaflardan satın aldığımız İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörü, harç karıştırma mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılmış fabrika binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pencere satıyoruz.

Yeniköy Mahallesi Araç Hurdası Alanlar

Yeniköy hurda alımında hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Yeniköy çevresinde hurda otomobil alım hizmetleri veriyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Pek tabi size hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri vb zirai alet hurdası
, hurda vagon, hasarlı araç hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

7/24 Açık Yeniköy Hurdacı Firma

7/24 açık Yeniköy mahallesi hurdacı firması olarak gece gündüz hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Yılların bahşettiği özgüven vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse sekiz yıldır hurda alım faaliyetleri yürütüyoruz.

Yeniköy 2.el jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör bulunur. Çalışmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacılar arasındayız.

Yeniköy Hurdacı Sitesi

Şimdikinden daha yaşanılır bir İstanbul Şile Yeniköy mahallesi oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Yeniköy hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı iş yerimizle hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Hurda eşya alımında ayrım yapmadan alıyoruz.

Yeniköy Akü Hurdası Alımı

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacı sebebiyle kullanılır. Uzun süre sonra şarj olmaz aküye hurda akü denmektedir. Akü hurda alımı paylaşımımıza bir göz bakmanız pişmanlık duymayacaksınız.

Akü hurdası barındırdığı kurşunlu suları ayrılabildiğinden hurdacılar için değerlidir. Hurda akü alan yerler bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Dolayısı ile bizim ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan firmalar sulu akü ve kuru akü alanlar içerisindedir. Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır.

Yeniköy Mahallesi Hurda Plastik Alanlar

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Güncel fiyata kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe alım satımı yapmaktayız. İstanbul şehri Yeniköy mahallesinin her yerinden jelatin, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda fiyatları edinmek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yeniköy plastik hurda alım satımı yapanlar arasında öncü işletmeyiz. Buradaki Yeniköy plastik ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz

Yeniköy Kumaş Hurdası Alan En Yakın Yerler

Parti malı penye hurdası, nevresim kumaş parçası, top kumaş hurdası, mayo kumaşı, spot kumaş, parça poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı için yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Kiloyla parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı şimdi arayınız. Yeniköy çevresinde şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımında yerinize gelmekteyiz. İstanbul Şile Yeniköy kilo ile tartarak kumaş hurdası alan yerler içerisinde en doğru fiyatı öneriyoruz. Burada yayınlanan Yeniköy hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Yeniköy Mahallesinde Hurda Klima Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Yeniköy mahallesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Yeniköy mahallesi bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Yeniköy İkinci El Cafe Aletleri Alan Hurdacılar

Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, çöp sıyırmalı tezgah alım satımı yapmaktayız. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, küvet, krom paslanmaz davlumbaz, yemek dilendiricileri, restoran tipi 3 gözlü ocak vb kafe restoran tipi otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. Endüstriyel mutfak aletleri alıyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yeniköy Moloz Dökümü

Fabrika yıkımından sonra anlasmamıza göre molozların taşınması güvenle araçlarımızla yapılıyor. Yeniköy hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurda eşyaların depomuza taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Şile Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan moloz bırakma yerlerine nakledilir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp