Silivri Hurdacı

Silivri Alibey Mahallesi Hurdacı

İstanbul Silivri Alibey hurdacı firması olarak hurda alımı yaparız. Silivri Alibey mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. İstanbul Silivri Alibey mahallesinin çevresinde hurda malzeme ve kullanılmış eşya alımı yapıyoruz Alibey hurdacısı olarak hurdanızı alıyoruz

İstanbul Avrupa yakası Silivri içesi mahallesinin her yerinde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile konumunuza araçlarımızı gönderiyoruz Halk Metal adıyla Avrupa yakasında hizmetimize devam ediyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Güncel İstanbul Silivri Alibey hurda fiyat listesiyle alım hizmeti veriyoruz.

İstanbul hurdacı firması olan firmamız profesyonel devam ediyor. Silivri hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Normalde Silivri firmasıyız. Elbette ki Silivri Alibey mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Her nevi hurda alıyoruz.

Alibey Mahallesi Hurdacı Firmalar

Alibey bölgesinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek tüm vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. Alibey hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. İstanbul Silivri Alibey mahallesinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Silivri mahallesinde ve Alibey mahallesinde her nevi hurda alan hurdacılar arasında en iyisiyiz. İstanbul merkezinin değişen mahallesi Alibey gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Alibey etrafında değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Silivri hurdacısı olarak Avrupa yakasının her yerinde her türlü hurda atık alım satımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmette sınırları tanımıyor! Sizlerde her tür çinko hurdası satışı nedeniyle çağrı merkezimizi telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz.

Ülkemizde her yıl yüz bin ton tıbbi atık, 26 milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Çöpe atılmış olan atık malzemelerin %4’ünü maden hurdaları, %43’ünü hurda kağıtlar, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde 12’sini cam türevleri oluşturuyor. Ne yazık ki, bu kıymetli malzemelerin 4/5 dönüştürülemeden boşa gidiyor. Boşa giden malzemeler geçtiğimiz her sene yurdumuzu 1 milyar 6 yüz altmış milyon TL zarara uğratmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa giden bu tutarın mümkün olduğu kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Alibey Hurdacı Numarası

Alibey mahallesi yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz mahalleler içindedir. Şimdi arayıp anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Alibey Mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Alibey Hurda Bakır Alımı

Buradaki İstanbul Silivri Alibey soyma bakır hurdası fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. İstanbul Silivri Alibey bakır hurdası alan yerler arasındayız. Alibey bakır hurdası fiyatları için arayın. Alibey içinde bakır hurda alıyoruz.

Hurda bakır alan yerler makalemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır bobin, bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar alıyoruz. TTR hurda bakır kırması, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Alibey Mahallesi hurdacı telefon numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

Alibey Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı bağlantısına tıklamalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alımı konusunda bilgi almak için sayfasının olduğu linke tıklayınız. 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

Alibey Sarı Hurdası Alanlar

Gerçekte sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Piyasada kırkambar sarı hurda, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana türleri vardır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Hurda sarı içeriğiyle yazılmış metini ziyaret edin.

Bu neden ile Alibey hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Hurdacı firmamız tüm bu hurdaların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş almaktadır. İstanbul Silivri Alibey hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Alibey genelinde sarı pirinç hurdası alıyoruz.

Alibey Alüminyum Hurda Alanlar

Siz değerli müşterilerin desteğiyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Alibey mahallesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı güvenle gerçekleştiriyoruz. Her tür alüminyum hurdası alınır.

. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Güvenilir bir biçimde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz.

Silivri Alibey hurda alüminyum alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak ticareti yapan hurdacıyız. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası almaktayız.

Alibey Hurda Demir Alım Satımı

Sizinde bildiği gibi her çeşit demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Demir, dünya genelinde bol miktarda bulunabilen metaller arasındadır. Sitemizdeki Alibey extra demir hurda fiyatları her an güncellenmektedir.

Alibey çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı gönderimizi gezmek iyi gelir.

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları için şimdi arayın. Demir hurda fiyatı hurda demir konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Hurdacı firmamız Alibey mahallesinin tümünde demir hurdası alımı yapmaktadır.

Alibey Hurda Alan Hurdacı

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Zamak hurdası, torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Alibey kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için biriktirdiğiniz hurdaları şimdi satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu yüzden hurdanın piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Tonajlı kurşun hurdası, toplama demir, çinko hurda, alüminyum hurda, bakır, hurda kablo ve sarı hurda alımlarında yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Alibey hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz. Hurda çinko alımı için yerinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Alibey mahallesinde hurdacılık yapan Hurdacı firmamız Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor.

Alibey Mahallesinde Hurda Çinko Alanlar

İstanbul, Silivri Alibey bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko fiyatı bölümüne göz atmak istersiniz. Burada yayınlanan Alibey hurda çinko levha fiyat listesini arzu edenlere her gün ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası alan yerler hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Alibey Kurşun Hurdası Alımı

Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. İstanbul Avrupa yakası Silivri Alibey Mahallesinde hurda kurşun almak için iyi fiyatı uyguladığımız bölgelerden biridir. Burada bulunan Alibey çatı minare kurşunu kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Kurşun metali kullanılan en eski madenlerden biridir.

Alibey Kablo Hurda Alanlar

İstanbul Silivri Alibey hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde değerinden daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Çünkü sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Kablo elektrik iletiminde elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de fare yemez kablo hurdaları ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz.

Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satacak olanlar bizi arayabilir. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Alibey hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Alibey mahallesi bölgesinde bolca edinilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları sunuyoruz. İstanbul Silivri Alibey mahallesinin tüm sokaklarından TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncülük yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo alan yerler için önem arz eder. Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Alibey mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Kablo hurda alanlar hakkında yazılmış metine göz atabilirsiniz. İçerisindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Alibey elektrik kablosu fiyat listesini kayıt olanlara ücretsiz gönderilmektedir.

Alibey Mahallesi Sac Hurdası Alan Hurdacılar

Firmamızda yeni gibi 2. el trapez sac hurda var. İstanbul Silivri Alibey bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Sac hurda alan şirketler arasındayız. Veranda çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Alibey Mahallesi Hurda Klima Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Alibey bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. İkinci el klima Alibey bölgesinde çok alınıp satılan elektronik hurdaları içindedir. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Alibey Mahallesinde Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Alibey Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden belirlenen yere taşınıyor. Yıkımda müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması titizlikle firmamızca yapılıyor.

Alibey Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

Alibey bölgesinde yıkılmış elbiseci binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere satıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan boya makinesi, alçı makinesi, yük asansörleri, harç makinesi 2.el seyyar iskele, plywood hurda mevcuttur. Birde kapanan fabrikalardan almış olduğumuz

Alibey İkinci El Jeneratör Alan Hurdacılar

Jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel çalışır durumda 2.el jeneratör alınır.

Alibey Mahallesinde Nikel Hurda Alımı

İstanbul Silivri Alibey genelinde %95 şablon nikel hurda ve %99 şablo nikel hurdası, hurda turbo nikel, anot nikel hurdası alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınırken elden geldiğince dikkatli çalışılmalıdır. Alibey nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir.

Alibey Hurda Cam Alan Firmalar

Genellikle rengarenk soda şişesi, kırılmış otomobil camı türde cam hurdaları bulunuyor. Alibey çevresinde cam hurda alanlar arasındayız. Genellikle rengarenk soda şişesi, kırılmış otomobil camı türde cam hurdaları bulunuyor.

Alibey 2.el Ev Eşyası

Temiz 2el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı kapınızdan almaktayız. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alan hurdacı konulu paylaşımımıza göz atın Her türlü 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart almak amacı ile telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Alibey içerisinde çok az kullanılmış olan ve 2.el koltuk satıyoruz. İkinci el personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu alımlarında bedelini yüksek fiyatlarla ödüyoruz.

Alibey Araba Hurdası Alan Firma

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Alibey çevresinde hurda araç alıyoruz. Elbette sizlere araba hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak otomobil hurdası trafikten düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi hurda zirai aletler
, vagon hurdası, hasarlı hurda araç, motor hurdası .

Alibey Plastik Hurda Alımı

İstanbul il Alibey mahallesinin tümünden plastik abs, hurda polipropilen moblen, jelatin hurdası, hurda polistren kristal fiyatları istemek sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En yüksek fiyatla kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

Alibey plastik hurdası alımı yapanlar arasında lider konumda olan Alibey hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İstanbul Silivri Alibey plastik ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırılmaktadır Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

Alibey Hurda Akü Alanlar

Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü denir. Akü hurda kilo fiyatı paylaşımını okumak akü hurda konusunda bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Taşıtlarda enerji ihtiyacında bulunmaktadır. Akü başka deyişle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Hurda akü alım satımı yazımızı geziniz. Bu neden ile iş yerimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme atölyesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içindedir. Hurda akü içindeki kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesisleri için değerlidir.

7/24 Açık Alibey Hurdacı

7/24 hizmet veren Alibey mahallesi hurdacı firması olan şirketimizle yirmi dört saat açığız. Tam sekiz yıldır hurdacılık yapmaktayız. Geçen yılların verdiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Alibey Mahallesinde Hurdacı Numarası

Halk Metal olarak Alibey mahallesinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Haliyle sizlere en yakın hurdacı Alibey mahallesinde servis ediyoruz. Alibey hurdacı firması firmamızla kapıdan her cins hurda atık alımı ve satımı yapıyoruz. En yakın Alibey hurdacı deposu ismiyle her çeşit hurda nakliyesi yapmak sebebi ile dilediğiniz yere gelmekteyiz.

Alibey Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Alibey fabrika sökümü deneyime sahibiz. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak fabrika binasının incelikle incelenmesi gerekmektedir.

Bu sebeple İstanbul Silivri fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde öncü bir yerdeyiz. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Yıkımla ilgilenenlerin anlattığı gibi kolay sayılmaz. Sektörde onlarca fabrika bozum ihalelerini tamamladık.

Alibey Mahallesinde Kağıt Hurdası Alan Firma

Alibey kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki firmamız Halk Metal ile toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Ederinden fazla fiyata hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete, gazete hurdası alanlar arasındayız. Karton hurdası alım satımı için konumunuza geliyoruz. Buradaki Alibey karton hurdası kilo fiyatını dileyenlere her gün yollamaktayız İlçenin her yerinde hurda okul kitabı, renkli kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra titizlikle size çok daha yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz.

Alibey Mahallesi Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Silivri Alibey mahallesi kentsel dönüşümü sebebi ile yıkılması gereken dairelerin yenilenerek imar edilmesi için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. her cins hurdanızı alıyoruz.

Yıkımlarda istenilen güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız.

Alibey Hurda Raf Alan Yerler

Hurda depolama rafları alıyoruz. Silivri Raf hurdası alımı linkine tıklayın. Çoğunlukla raflarını yenileyen yerlerden temin ettiğimiz çelik raflar, market rafı hurdası, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir 2. el raf satıyoruz. Buradaki Alibey hurda raf fiyat listesini günlük yollamaktayız. Raf hurdası alan yerler bölümünü geziniz. Hurda raf Alibey satışı yapmak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Alibey Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Daha temiz bir İstanbul Silivri Alibey için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Alibey hurdacılar sitesi içindeki iş yerimizin sayesinde geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Sırf bu hurdaların ticaretini yapıyor değiliz.

Alibey Hurda Kumaş Alanlar

Hurda kumaş alıyoruz. Toptan mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaş parçası, parça kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, spot kumaş alıp satmaktayız. Alibey mahallesinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı alım satımında dilediğiniz konuma araçlarımızı gönderiyoruz. Tonajlı hurda gabardin, hurda örme, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı alımı için firmamızı vakit kaybetmeden aramalısınız. Bu sayfadaki Alibey kumaş hurdası ton fiyatını bip hattımızda paylaşıyoruz. Alibey kilosu ile hurda kumaş alan firmalar içindeyiz.

Alibey 2. El Cafe Aletleri Alımı

Depomuzda bulunan hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi kuzine, aspiratör, paslanmaz krom küvet, evye, bakır davlumbaz, salata ve meze reyonları vs endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını görmek amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2.el mutfak aletleri alıyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar satan yerler buradaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolapları alıyoruz.

Anlık Güncel Alibey Hurda Fiyatları

Anlık hurda kilo fiyatına ulaşmak amacı ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Alibey hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı hurda borsasında çabucak değişiklik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken borsasından yüksek kilo fiyatı ödüyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp