Silivri Hurdacı

Silivri Bekirli Mahallesi Hurdacı Firma

Şu an Silivri firmaları arasındayız. Fakat Bekirli mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Silivri Bekirli mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el eşya almaktayız Silivri hurdacısıyız. Silivri Bekirli hurdacı firma olarak Bekirli mahallesi etrafında her çeşit hurda alıyoruz.

Bekirli mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lider işletmesiyiz. İstanbul geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız Halk Metal avantajlı devam ediyor. İstanbul Silivri mahallesi bölgesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz

Günlük Silivri Bekirli hurda fiyat listesiyle alım yapmaktayız. Halk Metal adıyla İstanbul Silivri mahallesinde hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içindeyiz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Bekirli mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz

Silivri Bekirli Hurdacısı

Türkiye’de 1 senede yüz bin ton tıpsal atık, yirmi altı milyon ton evsel atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemelerin yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde 4’ünü metal hurdalar, %43’ünü kağıt hurdası, yüzde on ikisini cam hurdaları benzeri hurdalardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu değerli malzemelerin %80’i dönüştürülmeden boşa gidiyor. Boşa giden atıklar Türkiye’ye 1 milyar yedi yüz elli milyon Türk Lirası zarar veriyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu harcamanın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

Bekirli mahallelerinde hizmet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek çocuklarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Silivri mahallesinde ve Bekirli mahallesi yakınlarında her türde hurda malzeme alanlar arasındayız. Sizlerde her türlü hurda sarı satmak için mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. İstanbul Silivri hurdacı firması olarak Avrupa yakası semtlerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Halk Metal hizmetinizdedir! Bekirli hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Silivri Bekirli mahallesinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul merkezinin tatlı mahallesi Bekirli ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Bekirli bölgesinde değil, her mahallede hizmet vermekteyiz.

Bekirli Hurdacı Telefonu

Bekirli mahallesi hurda malzeme alım satımı her çeşit hurda alımı faaliyetleri sunduğumuz alanlar içerisindedir. Bu nedenle hurda atık satmak amacı ile telefonumuzu arayabilirsiniz. İstanbul Silivri Bekirli hurdacı telefon numarası sitemizin içinde kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi peşin paraya döndürebilirsiniz.

Bekirli Demir Hurda Alımı

Anlık demir hurda fiyat listesi talep etmek nedeni ile fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alımı gönderisine bir göz atarsanız şahane olacaktır. Hurda demir, dünyada en çok çıkarılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Bekirli demir hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alırız.

Hurdacı firmamız Bekirli bölgesinin tümünde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için işletmemize ulaşabilirsiniz. Silivri Hurda demir alan yerler paylaşımına göz gezdirirseniz pişman olmayacaksınız. Bekirli mahallesi ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

Bekirli Hurda Çinko Alanlar

Bekirli etrafında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda alan yerler çinko hurdası konusunda bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Bu sayfada paylaşılan Bekirli çinko levha ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Çinko hurda alımı gönderimizi okumalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyatları için arayabilirsiniz.

Bekirli Hurda Alüminyum Alımı

Ek olarak alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapılır. Anlık sitemizde bulunan hurda alüminyum alanlar metni inceleyin. Bekirli mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için tartımları sizinle gerçekleştiriyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Silivri Bekirli alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkür ederiz. Müşterilerimizin yardımıyla daha hızlı tecrübe kazanıyoruz.

Bekirli Mahallesinde Kurşun Hurdası Alımı

Bekirli mahallesinde kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerden biridir. Bu sayfadaki Bekirli çatı minare kurşunu kg fiyatını arzu edene güncel olarak yollanmaktadır. Kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu düşünülüyor. Yeryüzünde cevher halinde çıkarılan kurşun mavi-gümüş renklidir. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yapıyoruz.

Bekirli Krom Hurdası Alanlar

Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurda fiyatları gönderimize bir göz bakmanız harika bir şey yapmış olursunuz. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımına bakmak isteyebilirsiniz.

Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Bekirli Hurda Alımı

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bekirli yerinden hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Topladığınız hurdaları geç kalmadan paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurdaların piyasasının inmesine neden olur.

İstanbul Silivri Bekirli mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her çeşit çinko hurdası alım satımı yapıyor. Tonajlı inşaat demiri, bakır hurda, kurşun, kablo hurda, çinko hurdası, sarı ve alüminyum alımlarında fiyatlar sunuyoruz. Bekirli hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurda demir almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız.

Bekirli Hurda Kablo Alımı

Hurda kablolar içerisindeki bakır teller yüzünden hurdacılar için önemlidir. Ek olarak hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken değerinin üzerinde fiyatları öneriyoruz. Bekirli mahallesinin tümünde hurda kablo alıyoruz.

Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı konuya göz gezdirebilirsiniz. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Bekirli hurdacısı Halk Metal özellikle hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar alımı yapmaktayız. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo, karışık kablolar satarak daha çok kazanmayı isteyenler hemen arayın. Adresten hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

Çünkü Halk Metal şirketimizle sırf hurda alımında ilgilenmiyoruz. İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Bekirli bakır kablo ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Bekirli hurdacı olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz.

Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bekirli hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. . İstanbul Silivri Bekirli etrafında kolayca edinilebilen %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alışverişinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasasından oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak için arayabilirsiniz.

Bekirli Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan hurdacı alanında geniş bilgi var. Bakır alan Bekirli Mahallesinde hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Bu sayfadaki Bekirli soyma bakır hurdası kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. İstanbul Silivri Bekirli hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bekirli içinde bakır hurdası almaktayız. Bekirli Mahallesinde bakır hurda fiyatları için arayın. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda için peşin ödeme yapıyoruz.

Bekirli Sac Hurdası Alan Yerler

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Silivri Bekirli mahallesinde hurda levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, alım satımı nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Depo çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunuyor.

Bekirli Sarı Hurda Alan Yerler

Dolayısıyla Bekirli mahallesinde sarı hurdası alan yerler içerisindeyiz. İstanbul Silivri Bekirli mahallesi hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır. Bekirli mahallesinin her yerinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz.

Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunabilir.

Halk Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, hurda sarı bronz alımında öncü firmadır. İtiraf etmek gerekirse sarı hurdası diye bir hurda bulunmamaktadır. Hurda ticareti yapanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Daha detaylı sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı yazıya göz gezdirebilirsiniz.

Bekirli Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Bekirli mahallesi hurdacılar sitesi 9. blok içerisindeki dükkanımızın iş birliği ile hurda malzeme alım yapmaya başladık. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Çok daha iyi bir Bekirli oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece bu türden hurdaları alıyor değiliz.

Bekirli Otomobil Hurdası Alan Yerler

Bekirli hurda alımında hizmet ediyoruz. Zaman zaman Bekirli çevresinde hurda araba alımı yapıyoruz. Tabiki de size araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, ağır hasarlı hurda araba, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Bekirli Jeneratör Hurdası Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Kullanılmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satışı için arayabilirsiniz.

Bekirli Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Güvenlice fabrikaların söküm işini yapıyoruz. Yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalesi tamamladık. Böylece fabrika söküm işleri yapan hurdacı firmalar arasında başarılı olduk. Fabrika işiyle uğraşanların anlattığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. İşe başlamadan önce yıkılacak taşınmazın etraflıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan aletlerin seçilmesi gereklidir. Bekirli fabrika sökümü yapıyoruz.

Bekirli Klima Hurdası Alımı

Bekirli mahallesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. İkinci el klima Bekirli mahallesinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Bekirli Mahallesinde Moloz Nakliyesi

Bekirli hurdacı tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın tesisimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmaya göre molozların nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Bekirli Belediyesi Fen İşleri tarafından planlanan araziye boşaltılır.

Güncel Bekirli Hurda Fiyatları

En güncel fiyat listesine ulaşmak için bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretlerinde borsadan fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Bekirli Mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı an be an değişmektedir. Hurda kablo fiyatları içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz

Bekirli Mahallesinde İkinci El Eşya

Titiz 2.el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki mobilyaları evinize gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat sunuyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için bulaşık makinesi hurdası alan firma hakkında bilgi paylaşılan sitemizi ziyaret ediniz Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. İstanbul Silivri Bekirli çevresinde sıfır gibi, 2. el ev eşyaları satıyoruz. Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, öğrenci masaları, patron koltukları temin edilir.

Bekirli Hurda Akü Alan Firmalar

Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir. Akü hurda alan yerler yazımızı incelerseniz şahane olur. Akü hurda alımı linkine tıklayın. Dolayısı ile İstanbul Silivri Bekirli hurdacı ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Arabalarda elektrik enerjisi deposu kullanılır. Akü başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur.

Bekirli Mahallesi Hurda Plastik Alımı

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Bekirli plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Sayfamızdaki İstanbul Silivri Bekirli hurda naylon kg fiyatı güncellenmiştir Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. İstanbul il Bekirli bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin, polistren kristal hurda satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. En iyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, naylon poşet, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız.

Bekirli Hurda Cam Alan Hurdacı Firma

Günümüzde şeffaf ve renkli çıkma oto camları, meyve suyu şişesi vs. hurda camlar çok miktarda alınıyor. Cam yarısaydam veya saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvıları koruyan organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Bekirli etrafında hurda cam alan firmalar içerisinde bulunuyoruz.

Bekirli Hurda Raf Alan Yerler

Hurda depo rafı işleri yapmaktayız. Silivri Raf hurda kilo fiyatı makalemizi okumak isteyebilirsiniz. Özellikle resterasyon yapan kasaplar tarafından satışa sunulan mağaza rafları, market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar arasından seçtiğimiz yeni gibi ikinci el hurda raf satan firmalar arasındayız. Buradaki İstanbul Silivri Bekirli 2.el raf fiyat listesini uygulamamızı kullananlara her gün gönderilmektedir. Hurda raf alımı yazısına bir göz atmanız pişman olmayacaksınız. Bekirli 2.el raf hurdası alımı amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Bekirli Hurda Nikel Alan Hurdacılar

Hurda nikel kükürt ve arsenik içerir. Bu sebeple nikel hurdası alınıp, satılırken oldukça dikkatli davranmalıyız. Bekirli mahallesinde nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Özellikle turbo nikel, %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda alıyoruz.

Bekirli Karton Hurdası Alanlar

Bekirli karton hurdası alım satımı yaptığımız alanlar arasındadır. Sitemizdeki Bekirli mahallesinde hurda karton ve kağıt ton fiyatı güncellendi Piyasadan fazla fiyata bristol hurda, kağıt bardak, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt alım satımı yapan hurdacılar arasındayız. Bekirli kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz hizmetleriyle hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda koli satabilirsiniz. Bölgede kitap, defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız extra müşkülpesentle hurda satmak isteyenlere daha fazla kazanç elde etme şansı veriyoruz.

7/24 Hurda Alan Bekirli Mahallesinde Hurdacı

Neredeyse 18 yıldır hurdacılık yapan şirketiz. Sizlerin kazandırdığı tecrübeler süreci ile teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Bekirli hurdacı firması şirketimiz yardımı ile yirmi dört saat sektöre çalışmaktayız.

En Yakın Bekirli Mahallesi Hurdacı Firma

Halk Metal olarak Bekirli mahallesinde hurda alımı yapıyoruz. Bekirli hurdacı firma içinde çalışan çalışanlarımızla kapınızdan her çeşit hurda eşya alımına devam ediyoruz. Bekirli en yakın hurdacı firma hizmeti ile hurda metal tartmak için ayağınıza geliyoruz. Haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Bekirli çevresinde servis sunmaktan mutluluk duyarız.

Bekirli Hurda Kumaş Firesi Alan Firmalar

İstanbul Silivri Bekirli mahallesi mahallesinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, viskon kumaş, hurda şifon, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda parti kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alımında yerinizde ödeme yapılır.

Tonajlı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş satmak amacı ile bu sayfadaki numaraları şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Silivri Bekirli kilosuyla kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki Bekirli hurda kumaş fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız.

Bekirli 2.el Restoran Malzemeleri Alanlar

Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolap alımı yapıyoruz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, endüstriyel set üstü meykap, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, küvet, evye, davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. Endüstriyel restaurant aletleri alım satımı yapıyoruz.

Bekirli İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte kapanan fabrikalardan satın almış olduğumuz Bekirli etrafında yıkılmış market binalarından elde edilmiş sıfır gibi 2.el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolabı alan firmalar içindeyiz. Şantiyelerde boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood satılıktır.

Bekirli Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen tüm güvenlik önlemleri Bekirli mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile eskimiş binaların en baştan inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülen kapılar, sökülen laminant parkeler vebenzeri tüm hurdayı alıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp