Diyarbakır Hurdacı

Silvan Hurdacı

Diyarbakır Silvan hurdacı firma olarak faaliyet alanımızda öncülük yapıyoruz. Halk Metal şirketimizle hurda alımı yapmaktayız. Silvan şehir merkezinde hurdalarınızın görüntülerini ulaştırmak için gece gündüz en yakın ekibimize iletişime geçmeniz yeterlidir. Ülkemizin tüm illerinden, her türlü hurda satmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Diyarbakır hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Güncel Silvan hurda piyasası listesi ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Daha önce görmediğiniz faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Öncü olduğumuz tüm hizmetleri buradan takip edebilirsiniz.

Silvan Hurdacı Firmalar

Silvan genelinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Silvan hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Diyarbakır Silvan merkezinde benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Diyarbakır şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Silvan daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Silvan bölgesinde değil, bütün illerde hizmet vermekteyiz. Silvan hurdacı firması olarak Diyarbakır genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın transferi için uygun hurda nakil elemanlarımızı yönlendiriyoruz. Sizde her tür hurda satmak amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Silvan Hurdacı Telefonu

Silvan her nevi hurda alım satımı hurda alımı faaliyetleri sunduğumuz yerler arasında yer almaktadır. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Silvan hurdacı telefonu sitemizin içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bu yüzden hurda atık satmak nedeni ile firmamızı aramanız gereklidir.

Silvan Alüminyum Hurdası Alanlar

Şirketimize destek olanların yardımıyla her gün yenilikler üretiyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Her türde hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Sayfamızdaki Silvan alüminyum hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız.

Diyarbakır Silvan alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Adresten alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibat kurmanızı istiyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurdası,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası alıyoruz.

Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum jant ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her tür hurda alüminyum alıyoruz. Silvan ilçesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Silvan Hurda Demir Alım Satımı

Silvan şehrinin tamamında demir hurdası alımı yapmaktadır. Hatırlamanızı isteriz ki her tür pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı için nakit ödeme yapan firmayız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler demir hurdası konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. Anlık hurda demir kilo fiyatı talep etmek sebebi ile fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı sayfamıza bir bakmak istemelisiniz. Demir, dünyada çokça bulunan metaller içerisindedir. Sayfamızda yayınlanmış olan Diyarbakır Silvan demir hurda fiyat listesi güncellendi. Silvan ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alım satımı yapıyoruz.

Silvan Kablo Hurdası Alanlar

Anlık bilgi edinmek amacıyla hurda kablo alan hurdacı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. İçindeki telin madenine göre ve dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Buradaki Silvan ttr kablo hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Kablolar iletkenliği ile sıklıkla kullanılıyor. Bundan başka alüminyum hurda kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır madeni nedeni ile hurdacılar için önemlidir. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satmayı isteyenler şimdi arayın. Bunların yanı sıra tek damar kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alım satımında değerinin üstünde fiyatı gönderiyoruz. Silvan bölgesinde kolayca satılan %40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini elden ödüyoruz.

Diyarbakır Silvan bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Her yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Silvan hurdacı arayanlar için buradayız. Silvan hurdacı firması olarak her nevi antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alımı için yerinize geliyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde ederinden daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Diyarbakır Silvan ilçesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız.

Silvan Sac Hurda Alım Satımı

Sac hurdası alımı yapanlar arasındayız. Kiler çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Şu anda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Silvan bölgesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, alım satımı nedeniyle irtibata geçebilirsiniz.

Silvan Hurda Alan Firma

Yüksek tonajlı hurda kablo, hurda bakır, alüminyum hurda, hurda çinko, demir hurda, hurda kurşun ve sarı hurda alımlarında yükseltilmiş fiyat teklifi veriyoruz. Silvan hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz. Silvan kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Zararı önlemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin piyasa değerleri düşebilir. Diyarbakır Silvan ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit hurda atık alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Hurda çinko almak üzere evinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Zamak hurdası, makina artığı, çelik hurda, kalay hurda alan Silvan hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı ilke edindik.

Silvan Hurda Krom Alanlar

Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı yazımızı geziniz. Nikel metal ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Diyarbakır Silvan krom hurdası ton fiyatını dileyene saat başı ulaştırılmaktadır. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Silvan Kurşun Hurda Alımı

Silvan Diyarbakır hurda kurşun için iyi fiyatı sunduğumuz ilçelerden biridir. Sitemizde bulunan Silvan hurda Cami kurşunu kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu alıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi renklidir. Hurda kurşun alımı paylaşımını ziyaret etmeyi unutmayın. Kurşun metalinin kullanılan en eski bir maden olduğu düşünülüyor.

Silvan Pirinç Sarı Hurda Alımı

Halk Metal hurdacılık firması bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurdası alımında piyasaya hakim konumdadır. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunabilir.

Bu sebeple Silvan sarı pirinç hurda ticareti alan hurdacıyız. Diyarbakır Silvan hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Aslına bakarsanız hurda sarı adıyla hurda çeşidi yoktur. Sayfamızdaki Diyarbakır Silvan pirinç sarı ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Güncel sitemizdeki pirinç sarı hurda alanlar metine göz atabilirsiniz.

Silvan genelinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda deniliyor. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Silvan Çinko Hurda Alım Satımı

Silvan çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızda bulunan Silvan hurda nikel kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda çinko alan hurdacı firma bölümünün linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Silvan Bakır Hurdası Alımı

Silvan genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alıyoruz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Silvan hurdacı firmamızı tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Silvan bakır hurda kilo fiyatı için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bu sayfadaki Silvan bakır hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün ulaştırmaktayız. Diyarbakır Silvan bakır hurda alan yerler arasındayız.

Silvan Hurda Beyaz Eşya

Temiz ikinci el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi kapınıza gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat uygulanmaktadır. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile buzdolabı hurdası alım satımı hakkında detaylı bilgi paylaşılan içeriğimize ulaşabilirsiniz Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. Az kullanılmış ofis büro mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları firmamızda sürekli bulunur. En makul fiyatlarla çok temiz kullanıldığı hızlıca anlaşılan ve ikinci el oturma grupları satıyoruz.

Silvan Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

2. el jeneratör satanlar arasında en doğru hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz. Jeneratör hurdası alıyoruz.

Anlık Silvan Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken pazar fiyatından daha fazla fiyatlar teklif ediyoruz. Güncel ton fiyatına erişmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Hurda fiyatları başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz Silvan hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı her saat değişmekte.

Silvan Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

Bölgede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesent ile satıcıya çok daha yüksek kazanma avantajı sunuyoruz. Değerinden yüksek ton fiyatlarıyla kağıt peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, kullanılmış gazete alanlar içinde en doğru fiyatları firmamız vermekte. Silvan karton hurdası alımı yaptığımız yerler içindedir. Bu sitede yer almakta olan Diyarbakır Silvan karton hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız Silvan kağıt hurda alanlar içerisindeki Halk Metal ile irtibata geçerek hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satımı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

7/24 Açık Silvan Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Silvan hurdacı firması olarak 7/24 sektörde hizmet vermekteyiz. Bu sürenin sağladığı güvenle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Tam tamına yedi yıldır hurdacılık yapmaktayız.

Silvan Araç Hurdası Alanlar

Silvan hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Silvan çevresinde otomobil hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Lakin otomobil hurdası trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araba hurdası, römork, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri
, hurda motor alımı yapıyoruz.

En Yakın Silvan Hurdacı Firma

En yakın Silvan hurdacı firma hizmetlerimizle hurda eşya tartımı yapmak sebebi ile ayağınıza gelmekteyiz. Silvan hurdacıları arasında firmamız ile kapınızdan her çeşit hurda atık alımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimizle Silvan etrafında her nevi hurda malzeme alıyoruz. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Silvan etrafında hurdacılık yapmaktan gurur duyarız.

Silvan Hurda Cam Alım Satımı

Günümüzde şeffaf oto camı, kola şişesi biçimlerinde cam hurdalar bulunabiliyor. Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça sert yapıya sahibi sıvı geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Silvan çevresinde hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.

Silvan Hurdacılar Sitesi

Çok daha güzel bir Silvan oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdanızın ticaretini yapıyor değiliz. Silvan hurdacılar sitesi altıncı blok içerisindeki dükkânımızın yardımıyla geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

Silvan Fabrika Sökümü

Sökümden önce sökülmesi istenen mülkün etraflıca dolaşılması gerekiyor. Daha önce bol miktarda fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Silvan fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz.

Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. Hurdacı firmaların dediği biçimde kolay sayılmaz. Güvenli biçimde fabrika sökümü yapıyoruz.

Silvan Klima Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Silvan ilçesinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. İkinci el kombi alan yerler içerisindeyiz. Silvan ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır.

Silvan Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliye işleri güvenle yapılır. Molozlar Silvan Belediyesi tarafından daha önce planlanan araziye boşaltılır. Silvan hurdacı tarafından alınacak her türlü hurdaların işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Silvan Akü Hurdası Alanlar

Taşıtlarda enerji deposu bulunabiliyor. Akü diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Akü hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm tesisi olan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır.

Kullanımdan sonra kullanılmayacak hale düşen bataryalara akü hurdası denir. Akü içindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrılabildiğinden hurdacılar için değerlidir.

Silvan Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Bu nedenle nikel hurdalar alım satımında gayet özenli davranmalıyız. Diyarbakır ile Silvan nikel hurda alıyoruz. Bu bölgede %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurdası, anot nikel alıyoruz.

Silvan İkinci El Mutfak Aletleri Alımı

Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel yemek ocağı, aspiratör, evye, küvet, krom paslanmaz davlumbaz, meze dolapları vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız. Temiz kullanılan lokanta tipi bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar alıp satıyoruz. İkinci el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama makinesi satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Silvan Hurda Kumaş Firesi Alımı

Diyarbakır Silvan bölgesinde hurda kumaş alımı yapıyoruz. Defolu parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımlarında kapınızda ödeme yapıyoruz. Diyarbakır Silvan bölgesinde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımı için belirttiğiniz konuma gelmekteyiz. Yüksek tonajlı ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk satmak için telefonlarımızı şimdi aramalısınız. Sayfamızda yayınlanan Silvan kumaş hurdası ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Diyarbakır Silvan kilosuyla kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz.

Silvan Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vb. tüm hurda eşyayı ücretle satın alıyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen tüm önlemler Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş dairelerin en baştan inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz. Aynı fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz.

Silvan Hurda Raf Alımı

Hurda depolama rafları alıyoruz. Sitemizdeki Silvan ikindi el raf hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Hurda raf alanlar paylaşımına bir göz atmak istersiniz. Raf hurdası Silvan fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Genellikle batan toptancılardan temin ettiğimiz teşhir rafları, teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, demir raflar içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2. el market rafları satışı yaıpyoruz.

Silvan Hurda Plastik Alanlar

Diyarbakır ve Silvan bölgesinin tamamından abs plastik hurda, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri vardır.

En avantajlı fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, market poşeti, pimapen, beyaz naylon hurdası almaktayız. Silvan hurda plastik alanlar içinde olan firmayız. Sayfamızdaki Silvan hurda naylon kg fiyatını dileyene güncel olarak yolluyoruz Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

Silvan 2.El İnşaat Malzemesi

Ayrıca batmış fabrikalardan edindiğimiz Bazı projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, inşaat vinci, harç makinesi, boya makinesi az kullanılmış portatif, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılan lokanta vb. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı satıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp