Gümüşhane Hurdacı

Şiran Hurdacı Hurda Fiyatları

Gümüşhane Şiran bölgesinde hurda malzemelerinizin değerini sormak sebebi ile hurdacı numaramızla irtibat kurmanız yeterlidir. Şiran hurdacı firmasıyız. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Gümüşhane hurdacısı firmalar içindeyiz.

En doğru Şiran hurda fiyatları ile hurdanızı almaktayız. Benzersiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Bütün hizmet alanlarımızı buradan ulaşabilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık firmamızla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yurdumuzun dört bir yanından, hurda alıyoruz.

Gümüşhane Şiran Hurdacı Firmalar

Şiran bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İşi bitmiş plastikleri geri dönüştürerek bütün insanların yararlanması için çalışıyoruz. Şiran hurdacı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Şiran ilçesinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Gümüşhane merkezinin büyüyen ilçesi Şiran gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Şiran çevresinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Şiran hurdacısı olarak Gümüşhane genelinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için adresinize en yakın hurda alım çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her nevi demir hurdası satışı için telefon numaralarımızı telefon rehberinize kaydedebilirsiniz.

Şiran Hurdacı Telefon Numarası

Gümüşhane Şiran hurdacı telefon numarası sitemizin altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Gümüşhane Şiran hurda malzeme alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı arayabilirsiniz.

Şiran Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alıyoruz. Depolarımızda her türde 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Bağ gumelesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şiran etrafında sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatı istemek nedeniyle.

Şiran Çinko Hurda Alımı

Buradaki Gümüşhane Şiran nikel hurdası kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda fiyatı sayfamıza göz bakmanız mükemmel olur. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Şiran, Gümüşhane ilçesinin tümünde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Şiran Hurda Alan Firmalar

Gümüşhane Şiran ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Hurdacılık her türlü hurda demir alım satımı yapıyor. Hurda kağıt alımı için evinize kadar geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Şiran kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda eşyalarınızı hemen satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suylatemasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın değerinin inmesine sebep olmaktadır. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve sarı hurda alımlarında fiyat listesi uyguluyoruz. Şiran hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

Şiran Sarı Hurda Alımı

Gümüşhane Şiran hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor. Halk Metal Hurdacılık bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı hurda türleri vardır. Sayfamızdaki Şiran hurda sarı ton fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Hurda sarı pirinç hakkındaki içeriği okuyun. Şiran genelinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Dolayısıyla Şiran sarı pirinç hurda alım hizmeti veren firmayız. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. İtiraf etmek lazımsa sarı hurdası isminde hurda çeşidi varolmamıştır. Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor.

Şiran Alüminyum Hurda Alımı

Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda alımı yapıyoruz. Şiran ilçesinin tamamında hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını teknolojik aletlerle yapıyoruz. Sayfamızdaki Şiran alüminyum ton fiyatını dileyenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Daha güncel hurda alüminyum alanlar konuyu okuyabilirsiniz. Güvenli bir şekilde alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Her çeşit hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz.

Gümüşhane Şiran alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Müşterilerimizin desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz.

Şiran Krom Hurda Alan Firmalar

Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alım satımı bölümüne göz atmak istemelisiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Şiran krom tank hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız.

Şiran Kurşun Hurdası Alanlar

Yer yüzünde cevher halinde çıkarılan metal kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurda fiyatları gönderisini dolaşmalısınız. Şiran kurşun hurdası almak için kapınıza geldiğimiz ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Gümüşhane Şiran kurşun hurdası kilo fiyatı güncellendi. Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Minare kurşunu
, Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alımı yaparız.

Şiran Demir Hurda Alım Satımı

Anlık güncel demir hurdası fiyatı edinmek için Şiran hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan hurdacı gönderisine kesinlikle bir göz atın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazısına göz atmanız pişman olmayacaksınız.

Demir hurdası, dünyada bol miktarda satılan metaller içerisindedir. Burada paylaşılmış olan Şiran toplama demir hurdası kg fiyatını arzu edenlere saat başı yollamaktayız. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alımı yapılır. Firmamız Şiran bölgesinde hurda demir alımı yapıyor. Şiran çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Şiran Hurda Kablo Alanlar

Şiran hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Satıcılarda bolca toplanan %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Şiran hurdacısı Halk Metal Hurdacılık firmamız her türlü hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu alımı için buradayız.

Ayrıca tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar alımı esnasında değerinin üzerinde fiyatları sunuyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Şiran hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla iştigal etmiyoruz.

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile hurdacılık yapanlar için önemlidir. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı metni ziyaret edin. Tonajlı hurda kablo alımında değerinden oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Gümüşhane Şiran bakır kablo ton fiyatını whatsapp grubu üyelerine bedelsiz gönderilmektedir.

Gümüşhane Şiran ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız. Kullanılış biçimlerine göre yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Ayrıyeten alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor.

Şiran Hurda Bakır Alım Satımı

Şiran bakır hurda fiyatları için arayın. Şiran içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alımı yapılır. Kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Burada yer almakta olan Şiran yanık bakır hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Gümüşhane Şiran bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alanlar yazımızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Şiran hurdacı telefon numarasını hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

7/24 Hizmet Veren Şiran Hurdacı Firma

7/24 açık Şiran hurdacı firması olarak hafta sonları bile açığız. Geçen yılların verdiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Neredeyse iki bin altıdan bu yana hurdacılıkla sizlere hizmet veriyoruz.

Şiran 2.el Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları alıyoruz. Özellikle batan elbisecilerden temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen sıfır gibi 2. el hurda raf satıyoruz. Buradaki Şiran ikinci el market rafı kilo fiyatı dün güncellenmiştir. Raf hurda alım satımı paylaşımımızı gezmelisiniz. Hurda raf Şiran satın almak amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Şiran Akü Hurda Alan Hurdacılar

Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı pil gibi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Akü hurda alanlar yazısına bir göz gezdirirseniz şahane olacaktır. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm fabrikası olanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Motosikletlerde enerji ihtiyacı nedeniyle bulunur. Atıl aküler içindeki kurşunlu sıvılar nedeniyle oldukça kıymetlidir. Zamanla ömrünü tamamlamış haline düşen bataryalara hurda akü denmektedir.

En Yakın Şiran Hurdacı

Şiran hurdacıları arasında olan firmamız ile kapıdan hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal Hurdacılık hurdacı sitesi olarak Şiran etrafında hurda alıyoruz. Şiran en yakın hurdacı deposu adı ile her nevi hurda eşya almak için ayağınıza geliyoruz. Dolayısı ile sizlere en yakın hurda alan yerler Şiran çevresinde servisler vermekten kıvanç duyuyoruz.

Şiran İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde yük asansörü, harç pompası, alçı sıva makinesi, boya makinesi 2.el demir iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Şiran bölgesinde yıkılan fabrika vb binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2. el kapı, pencere, mutfak dolabı alıyoruz. Birde kapatılan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

Anlık Güncel Şiran Hurda Fiyatları

En doğru hurda fiyatlarına ulaşmak sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Şiran hurdacı firma olarak hurdacılık işleri yaparken uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında anlık değişmektedir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda ticareti yaparken diğer Şiran hurdacı firmalarından daha fazla fiyat teklifi uyguluyoruz.

Şiran Hurda Klima Alımı

2.el Klima Şiran bölgesinde en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Şiran bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Şiran Moloz ve Hurda Nakliyesi

Halk Metal Hurdacılık tarafından satın alınan her türlü hurda malzemenin bizlere ait alana taşıma işleri ücretsiz yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak bina molozunun nakliyesi titizlik ile tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları Şiran Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden bildirilen yere nakliyesi yapılıyor.

Şiran Plastik Hurda Alanlar

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir. En güncel fiyatla mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri için yerinize gelmekteyiz.

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Gümüşhane şehri Şiran ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şiran plastik hurda alımı yapanlar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Gümüşhane Şiran hurda naylon ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz

Şiran Hurda Araba Alan Hurdacı

Elbette size araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Şiran hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok sıkışık olmadığımızda Şiran bölgesinde hurda otomobil alım hizmeti veriyoruz. Evrak işi olmayan hurda yük vagonu, çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, ağır hasarlı hurda araç, hurda motor satmak için arayabilirsiniz. Fakat hurda otomobil trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Şiran Kullanılmış Restoran Malzemesi Alan Firma

İyi kullanılmış sanayi tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alıyoruz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolaplar satanlar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü ocak, aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel otel ve mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacıyla sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Endüstriyel retoran mutfağı aletleri almaktayız.

Şiran Hurda Kumaş Alan Hurdacılar

Parti malı parça poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş hurda, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş alımlarında nakit ödeme yapıyoruz. Kumaş fire hurdası almaktayız. Parti malı gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası satmak amacı ile firmamızı şimdi arayınız. Şiran çevresinde hurda jesica, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımları için dilediğiniz adrese geliyoruz. Gümüşhane Şiran kilosu ile kumaş hurda alanlar içerisinde en doğru fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Sitemizdeki Şiran kumaş hurdası fiyat listesi daima güncellenmektedir.

Şiran 2.El Eşya

Temiz kullanılmış öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları alıp satıyoruz. Şiran etrafında çok temiz kullanıldığı belli olan ve ikinci el koltuk satın alabilirsiniz. Temiz kullanıldığı belli olan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki salon takımlarınızı kapınıza gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda bulaşık makinesi alan firma başlıklı yazıyı okuyunuz Her türlü 2. El derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak amacı ile bize ait numaralarla iletişim kurarak sorularınız sorabilirsiniz.

Şiran Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Her haliyle güzel bir Şiran oluşturmak için çok çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaların alımını yapmıyoruz. Şiran hurdacılar sitesi içerisindeki depomuz yardımı ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz.

Şiran Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz. Jeneratör hurdası alan yerler arasındayız. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız.

Şiran Cam Hurdası Alan Yerler

Cam yarısaydam veya saydam genelde sert ve kırılgan yapıya sahibi su tutabilen amorf yumuşak olmayan maddedir. Şiran genelinde hurda cam alan firmalar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf ve renkli oto camları, şişesi biçimlerinde cam hurdası çok fazla geri dönüştürülüyor.

Şiran Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılması gereken dairelerin istendiği bir şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini yapıyoruz. Yıkımda önem verilen tüm önlemler Yukarıdaki fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı başarı ile gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi her cins hurdayı değerinde alıyoruz.

Şiran Nikel Hurda Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikeller alım satımında gayet hassasiyet ile çalışılmalıdır. Gümüşhane ve Şiran hurda nikel alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. İlçe genelinde nikel turbo hurda, anot nikel, %95 şablo nikel hurdası ve %99 şablon nikel alıyoruz.

Şiran Kağıt Hurdası Alım Satımı

Değerinden yüksek kağıt fiyatı ile peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, gazete hurdası alan yerler içindeyiz. İlçede beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız ekstra duyarlılık ile hurda satmak isteyenlere daha çok kâr elde etme imkanı iletiyoruz. Gümüşhane Şiran kağıt hurda alan yerler içindeki firmamız ile kırpıntı kağıt, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Kağıt, karton hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Şiran hurda karton ve kağıt ton fiyatları anlık güncellenmektedir

Şiran Fabrika Bozumu

Profesyonel bir şekilde fabrika ve tesislerin söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Gümüşhane Şiran fabrika sökümü işi yapıyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika bozum ihalelerini güvenli bir biçimde gerçekleştirdik. Sökümden önce yıkılacak iş yerinin titizlikle incelenerek gerekli araçların hazırlanması gerekiyor. Böylelikle fabrika sökümü yapanlar arasında nam saldık. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp