Bahçelievler Hurdacı

Şirinevler Hurdacı Hurda Fiyatları

İstanbul Şirinevler mahallesinin tamamında hurda ve kullanılmış ev eşyası almaktayız İstanbul Bahçelievler genelinde sürekli yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle Şirinevler mahallesindeki her yere ekip göndermekteyiz Günlük İstanbul Bahçelievler Şirinevler hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapıyoruz. Halk Metal olarak İstanbul Avrupa Bahçelievler Şirinevler bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Bahçelievler mahallesi Şirinevler hurdacı firması olarak hurda alımı yapmaktayız.

Şirinevler mahallesinde hurdacısı olarak her nevi hurda malzemeyi alıyoruz Hali hazırda Bahçelievler firmasıyız. Fakat Şirinevler mahallesinde de hizmet veriyoruz.

Bahçelievler Şirinevler mahallesi hurdacı depoları içerisinde öncü konumdayız. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Şirinevler mahallesi hurdacı firmasıyız. İstanbul hurdacıları içerisindeki firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Her türlü hurda alımında deneyime sahibiz.

Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Hurdacısı

Bahçelievler hurdacı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Sizlerde her çeşit bakır hurdası satmak için firmamızı tuşlayabilirsiniz. Şirinevler genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri işlemden geçirerek insanlarımızın faydasına çalışıyoruz. Şirinevler hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Bahçelievler Şirinevler etrafında eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaktayız. İstanbul ilinin değişen mahallesi Şirinevler gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Bahçelievler Şirinevler mahallesinde değil, her mahallede hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmette sınırları kaldırıyor! Bahçelievler merkezinde ve Şirinevler mahallesinde her türde hurda eşya alan firmalar içerisinde hizmet veriyoruz.

Ülkemizde bir yıl içinde 100 bin ton tıpsal atık, yirmi dört milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık çöpe gidiyor. Çöp kutularına atılan atıl malzemelerin yüzde on ikisini camlar, yüzde 4’ünü metal malzemeler, yüzde 43’ünü karton türevleri, %27’sini plastik hurdası benzeri malzemelerden oluşuyor. Malesef, bu malzemelerin %82’si boşa gidiyor. Boşa giden atıklar Türkiye’ye 1.55 milyar TL zarar vermektedir. Hurdacı firmalar boşa atılan bu harcamanın elimizden gelen kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Şirinevler Hurdacı Telefonu

İstanbul Bahçelievler Şirinevler mahallesi hurda malzeme alım faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir. Bu yüzden hurda atık satmak için telefonumuzu aramanız gereklidir. Boşa süre harcamadan arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın. İstanbul Bahçelievler Şirinevler hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Şirinevler Mahallesi Demir Hurdası Alım Satımı

Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alırız. Şirinevler çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde çokça alım satımı yapılan metaller arasındadır. Buradaki Şirinevler demir hurda fiyat listesi güncellenmiştir. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir fiyatları linkine tıklayın. Anlık güncel demir hurdası fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alımı yazısını gezmek iyi gelecektir. Halk Metal İstanbul Bahçelievler Şirinevler genelinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor.

Şirinevler Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfada yayınlanmış olan İstanbul Bahçelievler Şirinevler çinko levha ton fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda çinko fiyatı bölümümüze bir göz bakmanız mükemmel bir şey yapmış olursunuz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı için iletişim hatlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Şirinevler mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurda fiyatı yazısını ziyaret etmelisiniz.

Şirinevler Alüminyum Hurda Alım Satımı

Bununla birlikte alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Her tür hurda alüminyum alımı yapılır. Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Şirinevler mahallesinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alırken tartımları güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alabilmek için telefonunuzu istiyoruz. Bahçelievler Şirinevler hurda alüminyum alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. .

Şirinevler Hurda Kurşun Alım Satımı

Şirinevler hurda kurşun için yüksek fiyat listesini uyguladığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki Şirinevler çatı minare kurşunu ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi hurda kurşunu alımı yaparız. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkar. Kurşun metali hala kullanılan en eski madenlerdendir.

Şirinevler Krom Hurda Alanlar

Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Krom hurda alan hurdacılar paylaşımına göz atmalısınız. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar gönderisini incelerseniz güzel olacaktır.

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası ticaretiyle ilgileniyoruz. Sert yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır.

Şirinevler Hurda Alan Hurdacı

Tonajlı kablo hurdası ve bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı, çinko, demir hurda, çatı minare kurşunu alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Şirinevler hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz. Şirinevler mahallesi hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda alıyor. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Şirinevler kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zararınızı önlemek amacıyla hurda malzemeleri zaman geçirmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Bu sebep ile metallerin kıymeti düşmektedir. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda kablo almak üzere evinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Şirinevler Hurda Kablo Alanlar

Kablo hurdaları içerdiği bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir. İstanbul Bahçelievler Şirinevler mahallesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. İçindeki iletkenin türüne göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Sayfamızda paylaşılmış olan Şirinevler hurda kablo kg fiyatını whatsapp grubu üyelerimize her gün yollamaktayız. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Şirinevler hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. Etrafta kolayca edinilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Her yerden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası tek damar hurda kablo alıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo alımı esnasında anlık fiyatı teklif ediyoruz. Şirinevler genelinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alıyoruz.

Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler içeriğe göz atabilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alımında piyasadan fazla teklifler veriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablolar satacak olanlar bize ulaşın. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Şirinevler hurdacısı Halk Metal her çeşit hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

Şirinevler Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Şirinevler mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için iletişim numaramızı arayın. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bu sayfadaki Şirinevler bakır hurdası kg fiyatı az önce güncellenmiştir. İstanbul Bahçelievler Şirinevler hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Şirinevler içinde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Hurda bakır alan Şirinevler mahallesinde hurdacı şirketimizi hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Şirinevler Sac Hurda Alanlar

Sac hurda alanlar içerisindeyiz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Depomuzda sıfırdan farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac vardır. Şirinevler mahallesinin her yerinden hurda sac onduline, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru, fiyatı talep etmek için.

Şirinevler Hurda Sarı Alım Satımı

Şirinevler hurdacı firmamız her türlü hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Halk Metal bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı hurda bronz araiş alımıyla iştigal ediyor. Doğruyu söylemek gerekirse sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır.

Bu nedenle Şirinevler mahallesinde sarı pirinç hurda alan firmalar içindeyiz. Sitemizdeki hurda sarı alan yerler metni okuyun.

Şirinevler bölgesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati türleri değerli hurdalar içerisinde sayılabilir. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

Şirinevler Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Daha fazla yaşanır bir İstanbul Bahçelievler Şirinevler için fazlasıyla çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Şirinevler hurdacılar sitesi altıncı blok içinde bulunan hurda dükkânımız aracılığı ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Sırf bu türlü hurda malzemenizin alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

Şirinevler Araba Hurdası Alanlar

Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Ancak hurda araba vergiden muafiyet alma işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hasarlı otomobil hurdası, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası
, hurda yük vagonu, motor hurdası . İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Şirinevler çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz.

Şirinevler 2.el jeneratör Alan Hurdacılar

2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alan yerler içindeyiz. Sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör bulunur.

Şirinevler Fabrika Sökümü

Güvenilir şekilde fabrikaları söküyoruz. İşe başlamadan yıkımı yapılacak tesisin detaylıca gezilmesi gerekir. İstanbul Bahçelievler Şirinevler fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. İnsanların dile getirdiği şekilde kolay değildir. Bu nedenler Bahçelievler hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde lider bir konumdayız. Uzun yıllardır sayısız fabrika sökümü ihaleleri tamamladık.

Şirinevler Hurda Klima Alanlar

Şirinevler mahallesi etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Şirinevler mahallesinde oldukça fazla satılan elektronik hurdaları arasındadır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Şirinevler Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Bahçelievler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce önceden belirlenen yerlere naklediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozların taşınması itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Şirinevler Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatından daha fazla ton fiyatları sunuyoruz. Güncel hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Hurda fiyatları başlıklı içeriğe göz atabilirsiniz Şirinevler Mahallesi hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri hurda borsasında günlük değişiklik gösteriyor.

Şirinevler İkinci El Eşya

Piyasasından ucuz fiyata çok az kullanılan, ikinci el kanepe satıyoruz. Az kullanıldığı belli olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek durumdaki kanepelerinizi adresinizden satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacılar konulu makalemizi ziyaret ediniz Sahibinden patron koltuğu, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece satılır. Her türlü ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile firmamızıarayabilirsiniz.

Şirinevler Akü Hurdası Alanlar

Elektrikli otomobillerde enerji kaynağı bulunur. Akümülatör başka deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurda alan hurdacı firma sayfamıza göz bakmanız pişmanlık hissetmezsiniz. Bu yüzden şirketimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır.

Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü denir. Hurda akü alım satımı bölümümüze göz atmak istersiniz. Hurda akü içindeki kurşun bulunduran sıvı sebebi ile geri dönüşüm için kıymetlidir.

Şirinevler Hurda Plastik Alımı

En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik almaktayız. Şirinevler hurda plastik alımı yapanlar içerisinden öne çıkan Şirinevler hurdacısıyız. Buradaki Şirinevler naylon hurdası fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri vardır. İstanbul ile Şirinevler mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Şirinevler Cam Hurda Alım Satımı

Genellikle renkli ve şeffaf soda şişesi, sökülmüş araba camları şekillerinde cam hurdaları baya fazla yeniden işleniyor. Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki suları muhafaza eden inorganik amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Şirinevler etrafında cam hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Şirinevler Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklamalısınız. Genelde iflas eden butikler tarafından satışa çıkarılan çelik raflar, hurda market rafı, orta reyonlar, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2. el raf satanlar içindeyiz. Sitemizdeki Şirinevler Mahallesi hurda çelik raf fiyat listesini arzu edenlere her gün ulaştırıyoruz. Raf hurdası alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda raf Şirinevler satışı yapmak için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Şirinevler Hurda Nikel Alımı

Nikel hurda arsenik içermektedir. Şirinevler mahallesi nikel hurdası alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdalar alınırken mümkün olduğunca dikkatli hareket edilmelidir. Bu mahallede %99 şablon nikel hurda – %95 şablon nikel, nikel turbo, anot nikel hurdası alımında en yüksek fiyatları veriyoruz.

Şirinevler Hurda Karton Alan Hurdacılar

İstanbul Bahçelievler Şirinevler kağıt hurda alan firmalar içerisindeki firmamız ile iletişime geçerek hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda koli fiyatları sorabilirsiniz. İlçede A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt alım satımlarında uyguladığımız fazladan duyarlılıkla satıcıya daha fazla oranda kazanma imkanı yöneltiyoruz. Şirinevler kağıt hurdası ticareti yaptığımız yerler içindedir. Buradaki Şirinevler hurda karton ve kağıt ton fiyatları güncellenmiştir Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, bristol hurda, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alan yerler içindeyiz.

7/24 Hizmet Veren Şirinevler Hurdacı Firması

Yılların kazandırdığı tecrübelerle araç sayımızı çoğaltarak yolumuza devam etmekteyiz. bin dokuz yüz doksan dokuz senesinden bu günlere hurdacılığa hemşerilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 açık Şirinevler mahallesinde hurdacı depomuz vasıtası ile günün her saatinde açığız.

En Yakın Şirinevler Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal firmamızla Şirinevler mahallesinde her çeşit hurda malzeme almaktayız. Şirinevler en yakın hurdacı deposu adı ile her nevi hurda malzeme alırken yerinize geliyoruz. Bu biçimde hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Şirinevler genelinde servisler sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Şirinevler hurdacı sitesi arasındaki ekiplerimizle yerinizden hurda malzeme almaya başladık.

Şirinevler Kumaş Hurdası Alım Satımı

İstanbul Bahçelievler Şirinevler bölgesinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem, viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş almaktayız. Spot parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, makine artığı kumaş hurdası, parça poplin kumaş, spot kumaş alıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda gabardin, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş satışı yapmak amacı ile bu sayfadaki telefon numarasını zaman geçirmeden aramalısınız. İstanbul Bahçelievler Şirinevler kiloayla tartıp kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki Şirinevlermahallesi hurda kumaş kilo fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırılmaktadır.

Şirinevler Mahallesinde Kullanılmış Kafe ve Lokanta Aletleri Alan Hurdacı Firma

İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü dolap, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah, bulaşık makinaları alıp satmaktayız. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi kuzine, salata ve meze reyonları, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. Kullanılmış paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Endüstriyel tipte 2.el restaurant malzemeleri alımı yapıyoruz.

Şirinevler İkinci El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Ayrıca iflas etmek mecburiyetinde kalmış fabrikalardan aldığımız Şirinevler bölgesinde yıkılmış elbiseci binalarından çıkarılan sıfır ayarında ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pencere alıyoruz.

Şirinevler Mahallesinde Bina Yıkılır

Yıkımlarda gerekli tedbir önlemleri Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler benzeri tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Bahçelievler Şirinevler kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenmesi gereken binaların istenildiği bir şekilde yapılması nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp