Şişli Hurdacı

Şişli Yayla Mahallesi Hurdacı

Yayla mahallesinde hurda dönüşümü yapan firmayız. Anlık Şişli Yayla hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz. Yayla mahallesinde hurdacı firması olarak hurda malzemenizi değerinde alıyoruz Aslında Şişli firmalar içerisindeyiz. Ancak Yayla mahallesinde de hizmetler veriyoruz.

Her çeşit hurda alımında lideriz. Halk Metal adıyla İstanbul Avrupa Şişli mahallesinde hizmet veriyoruz. Şişli Yayla mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lideriz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız Halk Metal hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul Şişli etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere gelmekteyiz Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul Şişli Yayla hurdacı firması olarak Yayla mahallesinin tamamında hurda alımı yapıyoruz. Avrupa yakası Şişli Yayla mahallesi çevresinde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda ticareti yapıyoruz

Yayla Mahallesi Hurdacısı

Şişli hurdacı firması olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurda alımı yapıyoruz. Yayla bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Hurda plastik ve metalleri eriterek insanlarımızın faydası için çalışıyoruz. Sizde her türlü hurda satışı nedeniyle mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Yayla mahallesinde ve Şişli merkezinde hurda alan yerler içerisindeyiz. Yayla hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Yayla merkezinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. İstanbul merkezinin eşine rastlanamayan mahallesi Yayla daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Yayla için değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizde yılda 26 milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıpsal atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Boşa giden atıkların yüzde dördünü metal malzemeler, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde 43’ünü kağıtlar, yüzde onikisini cam hurdası türevleri oluşturuyor. Malesef, bu değerli atıkların dörtte 5’i boşa gidiyor. Çöpe atılan atıklar bir yılda ülkemizi 1 milyar 5 yüz elli milyon ₺ zarara uğratmaktadır. Şişli geri dönüşümcüleri ülkemizin zararına olan bu harcamanın elimizden gelen kadarını Türkiye bütçesine kazandırmak amacı ile çalışmaktadır.

Yayla Hurdacı Telefonu

Yayla hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Yayla yerinden her çeşit hurda alımı hurda alım hizmetleri yürüttüğümüz mahalleler arasındadır. Bu neden ile hurda satmak sebebi ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Boşa süre geçirmeden arayın anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Yayla Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

Şişli Yayla etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alanlar konusunda bilgi almak için bağlantısının linkine tıklayın. Buradaki İstanbul Şişli Yayla Mahallesi hurda nikel kg fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı göndermekteyiz. Hurda çinko alım satımı bölümüne kesinlikle bir göz atın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyatları için arayabilirsiniz.

Yayla Bakır Hurdası Alan Yerler

Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Bakır alan Yayla hurdacı firmamızı şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Yayla içinde bakır hurdası almaktayız. Yayla bakır hurdası fiyat listesi için şirket hattımızı arayın. Şişli Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgi var. Buradaki İstanbul Şişli Yayla bakır fiyatları güncellendi. İstanbul Şişli Yayla hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Yayla Hurda Alan Hurdacı

Yayla mahallesi hurdacı firması olan Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Zamak hurdası, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Yayla mahallesi yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı şimdi paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Bu neden ile malzemenin piyasadaki değerleri düşebilir.

Hurda bakır almak için kapınıza kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı hurda sarı ve alüminyum hurda, kablo hurdası, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko hurda, toplama demir alırken fiyatlar sunuyoruz. Yayla hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öne çıkıyoruz.

Yayla Mahallesinde Kablo Hurdası Alan Firmalar

Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo alan yerler için önem teşkil eder. İstanbul Şişli Yayla mahallesinin tümünde kablo hurdası alan firmalar içinde piyasasının üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yayla hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. . Hurda kablo alan yerler içerikli içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Yayla mahallesinde TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Bununla birlikte tek damar kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablolar alımında değerinin üstünde fiyatları veriyoruz. Adresten antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo almaktayız. İçindeki iletkenin cinsine göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Yayla hurda bakır kablo ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir.

İstanbul Şişli Yayla hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Kablolar iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılıyor. Ek olarak alüminyum kablo hurdaları ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir. Çünkü Halk Metal şirketimizle yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Etrafta kolayca edinilebilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz.

Yayla Mahallesi Demir Hurda Alanlar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan yerler konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayın. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi öğrenmek sebebi ile gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda demir, yeryüzünde en fazla alınıp satılan madenler içindedir. Sayfamızda yayınlanan Yayla ekstra demir hurdası kg fiyatı az önce güncellendi. Hurdacı firmamız Yayla bölgesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Yayla çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz.

Yayla Kurşun Hurda Alanlar

İstanbul Şişli ile Yayla mahallesinde hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki İstanbul Şişli Yayla kurşun hurda fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu
, Cami kubbe kurşunu için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kurşun eski madendir. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun alım satımı linkine tıklayabilirsiniz..

Yayla Mahallesinde Sarı Hurdası Alan Firmalar

Yayla mahallesi hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Halk Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alımında piyasaya hakimdir. Sizinde bildiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri hurda sarı türleri vardır. İstanbul Hurda sarı pirinç alan yerler konulu içeriği ziyaret edin. Yayla mahallenin tümünde sarı hurda alımı yapıyoruz.

Haliyle Yayla hurda sarı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Gerçeği demek gerekir ise sarı hurda adında hurda türü bulunmamaktadır. Müşterilerde hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

Yayla Hurda Krom Alanlar

Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Hurda krom ton fiyatı makalemize bir göz atın. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Hurda krom fiyatı makalemizi incelerseniz güzel bir şey yapacaksınız.

Sert olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Yayla Sac Hurda Alımı

İstanbul Şişli Yayla bölgesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, alım satımı için irtibat kurabilirsiniz. Elimizde kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası vardır. Sac hurdası alımı yapan yerler içerisindeyiz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Yayla Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek ticareti amacıyla arayın. Hurda satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Yayla mahallesinde alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alırken hurda tartımını müşteriyle yapıyoruz.

Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Bizlere duyduğunuz güven nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda almaktayız.

Şişli Alüminyum hurdası alanlar içeriğiyle paylaşılmış içeriği okuyun. Şişli Yayla Mahallesinde alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Her çeşit alüminyum hurda alımı yapıyoruz.

Yayla Mahallesinde Hurda Kağıt Alımı

Yüksek fiyatlarla hurda peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak alanlar arasındayız. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası alırken göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılık ile satıcıya piyasa değerinden daha yüksek miktarda kazanma olanağı takdim ediyoruz. Yayla karton hurdası aldığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Şişli Yayla mahallesi hurda karton ve kağıt fiyatları sürekli güncellenmektedir Yayla kağıt hurda alan firmalar içerisindeki firmamız hizmetleri ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

Yayla Mahallesinde İkinci El Raf Fiyatları

Çoğunlukla raflarını yenileyen mağazalar tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, çelik raflar, demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz sıfır gibi 2. el hurda raf satıcıları içerisindeyiz. Buradaki İstanbul Şişli Yayla 2.el raf kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Hurda raf alımı sayfamızı dolaşmalısınız. Yayla ikinci el hurda raf alım satımı amacı ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Şişli Raf hurda fiyatları linkine tıklayınız.

7/24 Açık Yayla Hurdacı Firma

Bu sürenin sağladığı profesyonellik aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam bin dokuz yüz doksan dokuz yılından bugünlere değin hurdacılığa hizmet veriyoruz. 7/24 açık Yayla mahallesinde hurdacı firması dükkanımız sayesinde günün her saatinde sektöre çalışmaktayız.

En Yakın Yayla Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Yayla hurdacı deposu adı ile her cinsten hurda malzeme nakliyesi yapmak nedeni ile yolladığınız konuma geliyoruz. Böylelikle müşterilere en yakın hurdacı Yayla etrafında hurdacılık yapmaktan onur duyarız. Yayla hurdacısı firmamızla kapıdan hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal olarak Yayla mahallesinin etrafında hurda malzeme satımı işi yapmaktayız.

Yayla Mahallesi Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler vebenzeri her türden hurdanızı almaktayız. Bina yıkımında istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Yukarıda fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri bedelsiz yapıyoruz. Şişli Yayla kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılması gereken iş yerlerinin istendiği biçimde inşa edilmesi sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz.

Yayla Mahallesinde Nikel Hurdası Alan Yerler

Dolayısıyla hurda nikeller alınırken elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışmalıyız. Hurda nikel zehirlidir. Yayla nikel hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Şişli Yayla çevresinde turbo nikel hurda, %99 hurda nikel şablon , %95 şablon nikel hurdalar, anot nikel alıyoruz.

Yayla Güncel Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken ton fiyatından yüksek kilo fiyatları ödüyoruz. Yayla hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri Yayla piyasasında her an değişmekte. Doğru hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile bize ulaşmanız gerekiyor.

Yayla Akü Hurdası Alan Firmalar

Bir süre sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Şişli Hurda akü alanlar yazımıza bir göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız. Arabalarda enerji ihtiyacını karşılamak nedeni ile bulunuyor. Akü hurdası alımı linkine tıklayın. Dolayısı ile firmamız ve benzeri kendi içinde geri dönüşüm fabrikası olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içindedir. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren akü suyu ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur.

Yayla Hurda Beyaz Eşya

Yeniden farkı bulunmayan ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak amacıyla telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. En makul fiyatlara çok az kullanılan ve 2.el masa, sandalye satabilirsiniz. Çok az kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satılabilecek bir durumdaki koltuklarınız adresinize gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla çamaşır makinesi hurdası alımı yapanlar konulu içeriğimizi ziyaret ediniz İkinci el büro mobilyaları, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları için ücreti değerinde ödüyoruz.

Yayla Klima Hurda Alım Satımı

Yayla mahallesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Yayla çevresinde oldukça fazla alınan hurda malzemeler içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Yayla Mahallesinde Moloz Nakliyesi

Yayla mahallesi hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınan her cins hurdaların firmamıza ait alana taşınması ücretsiz yapılır. Yıkım molozları Yayla Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen yerlere dökülür. Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi itinayla tarafımızdan yapılıyor.

Yayla Cam Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Cam saydam veya yarısaydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki suları muhafaza eden amorf ve organik olmayan sert malzemenin isimdir. İstanbul Avrupa Yakası Şişli Yayla genelinde cam hurdası alanlar arasındayız. Genellikle rengarenk kırılmış otomobil camı, gazoz ve soda şişesi ve benzeri cam hurda cinsleri bulunabiliyor.

Yayla Plastik Hurda Alım Satımı

İstanbul ve Yayla bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Yayla plastik hurdası alan yerler içerisinde bulunan firmayız. Sitemizdeki Yayla plastik hurdası kilo fiyatı günceldir

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyatla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurdası alıyoruz.

Yayla Hurda Araba Alanlar

Elbette sizlere hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Yayla hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Yayla bölgesinde araba hurdası alım hizmeti veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak parçalanmış hurda araç, hurda vagon, çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, motor hurdası alıyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Yayla Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış ardiye vb. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları satıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan nalburlardan aldığımız Büyük projelerde yük asansörü, harç mikseri, alçı makinesi, boya tabancası az kullanılmış portatif, plywood hurda alım satımı yapıyoruz.

Yayla Fabrika Sökümü Yapılır

İstanbul Avrupa Şişli Yayla fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Evvela sökülecek imalathanenin titizlikle dolaşılması gerekiyor. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalesi tamamladık.

Yayla Mahallesi Hurdacı Sitesi

Yayla mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan depomuz iş birliği ile hurda eşya alım satımı işiyle geri dönüşümde lideriz. Çok daha temiz bir Yayla oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu eşyaların geri dönüşümünü yapıyor değiliz.

Yayla Parça Kumaş Alım Satımı

Sitemizdeki Yaylamahallesi kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Spot hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. İstanbul Şişli Yayla mahallesinin tümünde hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yerinize araçlarımızı gönderiyoruz. İstanbul Şişli Yayla kilo ile tartarak hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz.

İstanbul Şişli Yayla çevresinde parça kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Parti malı atletlik kumaş, hurda penye, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda parti kumaşı, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alım satımında yerinizde ödeme yapıyoruz.

Yayla Kullanılmış Cafe Malzemeleri Alımı

2.el sanayi tipi restoran aletleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler firmamızı arayabilir. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi set üstü ocak, salata dolapları, çelik davlumbaz, krom evye, krom küvet, lokanta tipi aspiratör vb endüstriyel mutfak alet edavatlarını görmek için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. Kısa zaman kullanılan mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı 3 kapaklı dolap, bulaşık makinaları, buz makineleri alınır.

Yayla Jeneratör Hurda Alan Firma

Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör satışı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içinde en iyi işletmeyiz. Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alanlar içerisindeyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp