Anadolu Yakası HurdacıÜmraniye Hurdacı

Ümraniye Site Mahallesi Hurdacı

Ümraniye Site mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. İstanbul Ümraniye bölgesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Site mahallesindeki her caddeye uzman ekip göndermekteyiz Günlük İstanbul Ümraniye Site hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz.

Site mahallesi hurdacı firmaları içinde en en iyi fiyatları beğeninize sunan şirketiyiz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içerisindeki Halk Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Halk Metal ismiyle Anadolu Ümraniye Site mahallesinin etrafında hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Ümraniye Site mahallesi hurdacı firması olarak Site mahallesinin etrafında her türlü hurda alıyoruz.

Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu yakası Ümraniye Site mahallesinde hurda ve ikinci el ofis mobilyası değerinde Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Site mahallesinde hurdacı firması olarak hurda malzemeler alıyoruz Hali hazırda Ümraniye şirketleri içindeyiz. Elbette ki Site mahallesinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Site Mahallesi Hurdacısı

Ümraniye hurdacı olarak Anadolu yakası bölgesinde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Sizde her tür çinko hurdası satmak nedeniyle telefonlarımızı arayabilirsiniz. Site mahallelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Atıkları eriterek halkımızın geleceğini kurtarmaktayız. Site hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Ümraniye Site bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı gelişen mahallesi Site öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Site mahallesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmette sınırları kaldırdı! Site mahallesi çevresinde hurda malzeme alan yerler içinde en yüksek fiyatları veriyoruz.

Ülkemizde senede 100.000 ton tıpsal atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton evsel atık ortaya çıkmaktadır. Çöpe atılmış olan atıkların yüzde onikisini cam hurdası, yüzde 4’ünü metal hurdalar, yüzde kırk üçünü kağıt hurdaları, yüzde 27’sini plastik hurdaları oluşturmaktadır. Malesef, bu atıkların dörtte beşi yok oluyor. Boşa giden malzemeler geçen her sene yurdumuzu 1 milyar 6 yüz milyon Türk Lirası zarara uğratıyor. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu miktarın mümkün olduğu kadarını kurtarabilmek için çaba sarf ediyoruz.

Site Hurdacı Telefonu

İstanbul Ümraniye Site hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Site mahallesi hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Hemen arayıp anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak sebebi ile bizi arayabilirsiniz.

Site Mahallesinde Hurda Bakır Alanlar

Bakır alan Site mahallesi hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Site hurda bakır kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayın. Bakır hurda alanlar makalemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sayfamızdaki İstanbul Ümraniye Site soyma bakır hurdası ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. İstanbul Ümraniye Site hurda bakır alan yerler içindeyiz. Site genelinde bakır hurda almaktayız. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır bobin alan firmayız. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Site Hurda Krom Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alımı bağlantısının linkine tıklamalısınız. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. İstanbul Krom hurdası alan yerler yazısını mükemmel bir iş yaparsınız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz.

Site Sarı Hurdası Alanlar

Dolayısıyla Site Mahallesinde sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Site hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Herkesin öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

Site genelinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Aslında hurda sarı diye hurda cinsi bulunmamaktadır.

İstanbul Hurda sarı alan hurdacı içerikli metine bir göz atın. Firmamız tüm bu hurdaların ticaretinde hurda sarı pirinç radyatör, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurdası almaktadır.

Site Mahallesinde Alüminyum Hurda Alan Firma

Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Ek olarak alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda satışı için arayabilirsiniz. Ümraniye Site alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Her türde alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Daha detaylı sayfamızda bulunan hurda alüminyum alan yerler içeriği inceleyebilirsiniz. Site mahallesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston alımında tartımları müşteriyle birlikte yapmaktayız. Bize duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız. Sizlerin desteğiyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz.

Site Mahallesi Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

Site mahallesinde hurda demir alım satımı yapıyor. Demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunan metaller arasında yer alır. Sitemizdeki İstanbul Ümraniye Site extra demir hurda fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Bildiğiniz üzere her tür demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri için peşin ödeme yapıyoruz.

Güncel demir hurda kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı demir hurda hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir kilo fiyatı yazımıza bir göz bakarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Site etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz.

Site Mahallesi Hurda Alan Firma

Hurda antimon zamak, makina artığı, kalay hurda, hurda çelik alan Site mahallesinde hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, hurda alüminyum, hurda çinko, demir, hurda kurşun ve sarı hurda aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Site hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Site yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Hurdalarınızı şimdi satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile metalin piyasa fiyatını düşürüyor. Hurda atık alımı için yerinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Site mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Halk Metal her tür bakır hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Site Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

Site mahallesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Ümraniye Hurda çinko alımı yazımızı ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır. Sayfamızdaki İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Site çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını arzu edene her gün yollanmaktadır. Çinko hurda alımı gönderimizi ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayabilir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı için firmamızla irtibat kurun.

Site Kurşun Hurdası Alımı

Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk, Çatı söküm kurşunu alımı yaparız. İstanbul Ümraniye ve Site Mahallesinde kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Sitemizdeki İstanbul Ümraniye Site kurşun hurda ton fiyatını günlük yollamaktayız. Yer yüzünde cevher halinde bulunan kurşun metali maviye yakın gümüş renkli biçimiyle göze çarpıyor. İstanbul Kurşun hurda fiyatı kurşun hurdası konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla linkine tıklayınız.. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu biliniyor.

Site Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Site hurdacı arayanlar için buradayız. Site mahallesi kablo hurdası alanlar arasındayız. Satıcılarda bolca toplanlanan 50% bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz.

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Sitemizde çok daha önceden paylaşılmış kablo hurdası alanlar metni inceleyebilirsiniz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. İçerisindeki tellerin cinsine göre ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Site elektrik kablosu kg fiyatını dileyenlere ücretsiz göndermekteyiz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz.

Kablo iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Site hurdacı firma olarak her türlü antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Ek olarak enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında en iyi fiyatları teklif ediyoruz.

Yerinden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alıyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmayı dileyenler bize ulaşın. İstanbul Ümraniye Site mahallesi mahallesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alıyoruz. Hurda kablo içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arzeder.

Site Hurda Sac Alımı

Depomuzda yeni gibi ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. Site ve çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, trapez, galvanizli boru, kilo fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Site Klima Hurdası Alımı

Hurda klima Site mahallesinde en çok alınan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Site etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

Site Mahallesinde Moloz Dökümü

Site hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın firmamıza ait depolama alanına nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Molozlar Ümraniye Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen alana nakil ediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize göre yıkım molozunun nakliyesi itinayla yapılmaktadır.

Site 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan depo binalarından ayrılan yeni ayarında ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı alım satımı yapıyoruz. Bazı projelerde boya makinesi, alçı makinesi, inşaat vinci, harç makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Bununla birlikte batmış nalburlardan almış olduğumuz

Site Mahallesi Jeneratör Hurdası Alan Hurdacılar

Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan farkı olmayan 2. el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satanlar arasında en yakın firmayız. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz.

Site Hurda Nikel Alan Yerler

Nikel hurdası zehirli olabilir. Bu nedenle hurda nikel alım satımı yapılırken mümkün olduğunca dikkat ile hareket edilmelidir. İstanbul Ümraniye Site çevresinde %95 nikel şablon – %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel alımı yapıyoruz. İstanbul Ümraniye Site nikel hurdası alıyoruz.

Site Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Son zamanlarda şeffaf ve renkli araç camı, içecek şişesi biçimlerinde hurda cam bulunabilmektedir. Cam saydam yada yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıdaki sıvı maddeleri muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Site çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz.

Site Mahallesinde 2.El Eşya

Sıfırdan farkı olmayan ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, hurda ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek maksadıyla firmamıza ait numaralarla iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, öğrenci masası depomuzda çok miktarlı bulunur. Piyasasından fiyatlarla sıfır gibi, 2. el ev eşyaları alabilirsiniz. Kısa süreliğine 2el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı evinize gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile çamaşır makinesi hurdası alanlar konulu içeriğimizi ziyaret edin

Site Hurda Araba Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Ara sıra Site mahallesi çevresinde hurda araba alımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşmüş araba hurdası, yük vagonu, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri
, hurda motor alıyoruz.

Site Mahallesi Plastik Hurda Alanlar

Site plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Site hurda deposuyuz. Sitemizde bulunan Site hurda plastik ton fiyatlarını telegram grubu üyelerine günlük göndermekteyiz İstanbul il Site mahallesinin tümünden hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurda satmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. İyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik alım satım işleri için dilediğiniz yere gelebiliriz.

Site Hurda Akü Alım Satımı

Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolanan depolardır. Zamanla şarj olmaz bataryalara hurda akü deniliyor. İstanbul Akü hurda alan yerler bağlantısına tıklayınız. Taşıtlarda elektrik ihtiyacında kullanılır. Akü hurdası alanlar sayfamıza mutlaka göz atabilirsiniz. Dolayısı ile İstanbul Ümraniye Site hurdacı iş yerimiz benzeri kendisine ait geri dönüşüm tesisi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan firmalar arasındadır.

7/24 Hizmet Veren Site Hurdacı

7/24 açık Site mahallesi hurdacı firması olan firmamızla haftanın yedi günü geri dönüşüm sektöründe çalışıyoruz. Yaklaşık sekiz senedir geri dönüşüm yapıyoruz. Sizlerin sağladığı özgüvenle makine sayımızı geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz.

En Yakın Site Mahallesi Hurdacı Numarası

En yakın Site mahallesi hurdacı firması hizmetlerimizle her çeşit hurda metal tartımı yapmak için gönderdiğiniz konuma araç yolluyoruz. Site hurdacı firmamızla yerinden hurda almaya başladık. Dolayısıyla atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Site genelinde hizmet veriyoruz. Halk Metal olarak Site çevresinde her cins hurda satımı işleri yapıyoruz.

Site Mahallesi Fabrika Söküm Yıkım İşleri

İstanbul Ümraniye Site mahallesinde fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. İşe başlamadan önce sökülecek üretim yerinin incelikle incelenerek uygun ekipmanların ayarlanması doğru bir çalışma olur.

Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında meşhur olduk. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Yıkımla uğraşanların dediği şekilde kolay bir iş değildir. Daha önce yüzlerce fabrika sökümü ihalesi tamamladık.

Site Karton Hurda Alımı

Karton, kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda yayınlanan İstanbul Ümraniye Site Mahallesi hurda karton kağıt kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız İstanbul Ümraniye Site Mahallesinde hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki firmamız sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. derinden çok fiyatlarla hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alan yerler arasındayız. İlçede değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alıp satarken göstermiş olduğumuz extra duyarlılıkla hurda satıcılarına daha çok oranda kazanım elde etme olanağı iletiyoruz.

Site Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Çok önce fabrika sökümlerinde olduğu gibi hurdalar karşılığında binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vs. tüm hurdanızı satın alıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken binaların uygun biçimde inşa edilmesi sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

Site 2.el Raf Fiyatları

Sitemizdeki İstanbul Ümraniye Site mahallesinde raf hurdası kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Raf hurda alımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Raf hurdası Site satışı yapmak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla içeriğinin linkine tıklayın. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen marketler tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, mağaza rafları, hurda çelik raf, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları içlerinden seçtiğimiz sıfır gibi ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz.

Site Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Çok daha temiz bir İstanbul Ümraniye Site mahallesi için sürekli çalışıyoruz. Site hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımızla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

Site Kumaş Hurdası Alan Hurdacı

Kumaş hurdası alıyoruz. Site etrafında hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, viskon kumaş, hurda jesica, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında çağırdığınız konuma personellerimizi gönderiyoruz. Kiloyla parça nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Yüksek tonajlı gabardin kumaş, hurda örme, parça pantolon kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş alımı için buradaki telefon numarasını çok geçmeden aramalısınız. İstanbul Ümraniye Site kiloayla tartım yaparak kumaş hurda alanlar içindeyiz. Sayfamızdaki İstanbul Ümraniye Sitemahallesi kumaş hurdası fiyatlarını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz.

Site Mahallesi 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alanlar

Sanayi tipi 2.el lokanta ekipmanları alıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilir. Titiz kullanılan sanayi tipi bulaşık makinaları, mermer tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi yemek ocağı, hücreli aspiratör, küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini incelemeniz amacı ile sizleri işyerimize davet etmekteyiz.

Güncel Anlık Site Hurda Fiyatları

Güncel fiyata erişmek amacı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Site hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları anlık değişkenlik göstermektedir. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatından daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp