Uşak Hurdacı

Sivaslı Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Uşak Sivaslı hurdacı firması olarak belirttiğiniz adrese gelmekteyiz. Güncel Uşak Sivaslı hurda fiyatları ile hurdalarınızı adresinizden almaktayız. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bütün hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Türkiye’nin iletişime geçtiğiniz her ilinden, her nevi hurda satmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Halk Metal şirketimiz ile hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Sivaslı merkezi etrafında hurdanızın ederini sormak amacıyla çağrı merkezimiz ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Uşak hurdacısı firmalar arasındayız.

Uşak Sivaslı Hurdacıları

Sivaslı mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek halkımızın geleceğini kurtarmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı yapmak amacı ile şirketimizi kaydedebilirsiniz. Sivaslı hurdacısı olarak Uşak bölgesinde her nevi hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurda malzemeniz için en yakınınızdaki hurda nakliye çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz Sivaslı hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Başardınız. Uşak Sivaslı merkezinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Uşak şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Sivaslı 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Sivaslı ilçesinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz.

Sivaslı Hurdacı Numarası

Uşak Sivaslı yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içinde yer alır. Bu sebep ile hurda atık satmak amacıyla cep telefonumuzu aramalısınız. Hemen telefonumuzu arayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı satabilirsiniz. Uşak Sivaslı hurdacı telefonu sayfamızın içinde hızlıca tuşyalabileceğiniz konumdadır.

Sivaslı Hurda Sarı Pirinç Alımı

Haliyle Sivaslı hurda sarı ticareti yapan firmayız. Aslını demek gerekirse hurda sarı diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır. Sivaslı hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak sarı hurda bronz hurda araiş alımında öncüdür. Sitemizdeki Sivaslı sarı pirinç hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Hurda sarı alan hurdacı konulu içeriği inceleyin. Sivaslı hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı için adresinize geliyor.

Sivaslı bölgesinde sarı hurda almaktayız. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında renginden ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır. Piyasada hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri vardır.

Sivaslı Krom Hurda Alım Satımı

Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı krom hurda konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Burada yayımlanmış olan Sivaslı hurda krom ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Yapısından dolayı oldukça sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Sivaslı Hurda Alımı

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Zamak hurda, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Sivaslı yerinden hurda alımı yapılan semtler içindedir. Hurda eşyalarınızı şimdi satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle metallerin kıymetini düşürüyor. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımında değerinin üzerinde fiyat teklifleri veriyoruz. Sivaslı hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Hurda inşaat demiri alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Sivaslı hurdacı firması olan Halk Metal her çeşit hurda bakır alıyor.

Sivaslı Sac Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Sivaslı bölgesinde sac levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurda, ton fiyatı talep etmek sebebi ile. Depo tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac hurda var. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Sivaslı Bakır Hurda Alan En Yakın Firmalar

Hurda bakır alan Sivaslı hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Sivaslı bakır hurdası kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bakır hurdası alanlar yazımızda detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Bu sayfadaki Sivaslı bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle anlık bir biçimde paylaşıyoruz. Uşak Sivaslı hurda bakır alan yerler arasındayız. Sivaslı bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. TTR kırma bakır hurdası, Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alım satımı yapılır.

Sivaslı Hurda Alüminyum Alım Satımı

Sayfamızdaki Sivaslı alüminyum fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum petek, alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz. Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası almaktayız. Sivaslı ilçesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alırken tartımları müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için aramanızı diliyoruz. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan firmayız. Uşak Sivaslı hurda alüminyum alanlar arasındayız.

Sivaslı Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Metal kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Uşak Sivaslı kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız yerler içindedir. Bu yazdıda bulunan Sivaslı kurşun hurda fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare söküm kurşunu
, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alım satımı yapıyoruz. Dünyada cevher halinde çıkarılan kurşun metali maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar makalemizi okusanız harika olur.

Sivaslı Hurda Kablo Alan Yerler

Sivaslı ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Kapıdan tek damar hurda kablo alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alım satımı esnasında en iyi fiyatları gönderiyoruz. Hurda kablo alanlar başlıklı konuyu okuyun. Sivaslı hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alımında deneyime sahibiz. İçinde bulunan telin türüne göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Uşak Sivaslı kablo kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Piyasada kolayca ele geçen 50% bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz.

Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebi ile hurda kablo alanlar için önem taşır. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar satmak isteyenler hemen arayın. Genel olarak çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Uşak Sivaslı hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız.

Çünkü Halk Metal firmamızla sırf hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde ederinden oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sivaslı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Sivaslı Çinko Hurda Alım Satımı

Burada bulunan Sivaslı hurda nikel kg fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Çinko hurdası fiyatları gönderimizi gezmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Sivaslı ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Sivaslı Demir Hurdası Alım Satımı

Sivaslı ilçesinin tüm mahallerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Anlık hurda demir fiyatları için Sivaslı hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan yerler konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Hurdacı firmamız Sivaslı ilçesinin her yerinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı paylaşımını okumak konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki her nevi demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Demir, Sivaslı genelinde çokça alınıp satılan metaller arasındadır. Buradaki Sivaslı hurda demir kg fiyatı güncellendi.

Sivaslı Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurda zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikel alımı yapılırken elimizden geldiğince hassasiyetle çalışılmalıdır. Bu ilçede anot hurda nikel, %99 nikel şablon , %95 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Sivaslı nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Sivaslı Cam Hurdası Alımı

Son zamanlarda renkli araba camı, cam şişe türlerde cam hurdalar oldukça fazla satılıp alınıyor. Sivaslı çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Son zamanlarda renkli araba camı, cam şişe türlerde cam hurdalar oldukça fazla satılıp alınıyor.

Sivaslı İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bazı projelerde yük asansörü, boya makinesi, harç pompası, alçı sıva mikseri az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Sivaslı çevresinde yıkılan apartman binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencereler alan firmalar arasındayız. Dolayısıyla batmış fabrikalardan almış olduğumuz

Sivaslı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sivaslı Uşak fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan üretim yerinin titizlikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde projenin ayarlanması daha doğrudur.

Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde ünlü olduk. Yıllardır onlarca fabrika bozum ihalesini tamamladık. Profesyonel şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz.

Sivaslı Klima Hurda Alan Firma

Sivaslı ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Sivaslı bölgesinde en çok alınıp satılan hurdalar arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Sivaslı Hurda ve Moloz Nakliyesi

Sivaslı hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın firmamıza ait depolama alanına taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Bina yıkımından sonra anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozu Sivaslı Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önce bildirilen araziye dökülür.

En Yakın Sivaslı Hurdacı

En yakın Sivaslı hurdacı deposu hizmetleri ile hurda malzeme almak nedeni ile ayağınıza gelmekteyiz. Bu nedenle müşterilere en yakın hurda alan yerler Sivaslı ilçesinin her yerinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz. Sivaslı hurdacıları içerisinde olan firmamızla kapıdan hurda almaya başladık. Halk Metal hurda alım firması olarak Sivaslı bölgesinde hurda satımı yapıyoruz.

Güncel Anlık Sivaslı Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatlarından fazla fiyat teklifleri sunuyoruz. En güncel kilo fiyatına ulaşabilmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Sivaslı hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatı hızlı bir şekilde değişkenlik göstermektedir.

Sivaslı Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı Firma

2.el jeneratör satanlar arasında en yakın firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2. el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için peşin para ödemeler yapıyoruz.

Sivaslı Hurda Plastik Alımı

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Uşak il Sivaslı ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren, jelatin hurda satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İyi fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, naylon poşet, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası alıyoruz. Sivaslı hurda plastik alan yerler içerisinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Buradaki Sivaslı hurda naylon kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz

7/24 Hurda Alan Sivaslı Hurdacı Firma

7/24 Sivaslı hurdacı olan firmamız ile cumartesi pazar dahil sektöre çalışmaktayız. Sektörde harcadığımız yılların kazandırdığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan yediden bugüne dek geri dönüşüm faaliyetleriyle hizmetimizi sunuyoruz.

Sivaslı Hurda Akü Alım Satımı

Aküler başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Akü hurdası fiyatları sayfamızı geziniz. Dolayısı ile depomuz benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar. Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından oldukça değerlidir.

Zamanla atık hale düşen bataryalara hurda akü denir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu sıkça bulunuyor.

Sivaslı 2.el Kafe ve Lokanta Aletleri Alımı

2. El sanayi tipi retoran mutfağı aletleri almaktayız. Temiz krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Kısa zaman kullanılmış olan otel tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, meze reyonları, restoran tipi set üstü mekap vb kafe lokanta tipi mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

Sivaslı Parça Kumaş Alımı

Sivaslı bölgesinde hurda süprem, şifon kumaş hurdası, hurda viskon, hurda jesica, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımında yerinize gelmekteyiz. Sivaslı bölgesinin tamamında hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız. Toptan iç çamaşırı kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz.

Parti malı ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile aşağıdaki numaraları şimdi aramalısınız. Sivaslı kilo ile tartıp hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki Sivaslı kumaş hurdası ton fiyatını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz.

Sivaslı Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sivaslı hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı tesisimizle hurdacılık işi yapıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Sizlere şimdiden daha güzel bir Sivaslı oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz.

Sivaslı Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Sivaslı kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin en baştan yapılması amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkım yapılırken önem verilen tüm önlemler Hurdalar bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımda çıkma pimapen, sökülen çelik kapı hurdaları, yer döşemeleri benzeri her türde hurda malzemeleri satın almaktayız.

Sivaslı Karton Hurdası Alımı

İlçede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan özenle satıcılara değerinden yüksek kazanç elde etme şansı takdim ediyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt bardak alıyoruz. Sivaslı kağıt hurda alan firmalar içindeki iş yerimiz ile toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı yapabilirsiniz. Karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Uşak Sivaslı hurda kağıt ve karton kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz

Sivaslı Araç Hurdası Alan Yerler

Zaman zaman Sivaslı çevresinde otomobil hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Evrak işi olmayan hurda vagon, hasarlı araç hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, hurda motor alımı için arayabilirsiniz. Tabiki de size hurda araç alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araba hurdası vergiden düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Sivaslı 2.el Raf Hurdası

Genellikle resterasyon yapan mağazalardan temin ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raflar, hurda demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el hurda raf satan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Sivaslı çıkma raf ton fiyatlarını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz. Raf hurda alan yerler gönderimize göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Sivaslı 2.el raf hurdası satışı yapmak için dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Sivaslı İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile telefonumuzuarayabilirsiniz. Makul fiyata kullanılmış ve 2.el mobilyalar satın alabilirsiniz. Titiz kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki yemek odası takımlarını yerinden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alım satımı başlıklı makaleye göz atın Temiz öğrenci masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları alma işlerinde değerini peşin para ödüyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp