Şanlıurfa Hurdacı

Siverek Hurdacı Firma

Yurdumuzun tüm ilçelerinde, her türlü hurda alıyoruz. Çok miktarda hurda malzeme alımlarında piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Şanlıurfa hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Şanlıurfa Siverek yakınlarında hurda satmak nedeniyle personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Tam zamanlı Siverek hurda fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Piyasadan farklı faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetleri bu gönderimizden daha detaylı öğrenebilirsiniz. Halk Metal adı ile hizmetimize devam etmekteyiz. Siverek hurdacı firmasıyız.

Şanlıurfa Siverek Hurdacı Firmalar

Siverek hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Şanlıurfa Siverek içerisinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizde her çeşit alüminyum hurdası satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Şanlıurfa şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Siverek 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Yalnızca Siverek çevresinde değil, tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Siverek genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek milletimizin geleceğine fayda sağlıyoruz. Siverek hurdacısı olarak Şanlıurfa genelinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın alım satımı için en yakın hurda nakliye elemanlarımızı göndermekteyiz

Siverek Hurdacı Telefonu

Şanlıurfa Siverek hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Bu sebeple hurda malzeme satmak üzere bizleri arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdanızı satarak para elde edebilirsiniz. Şanlıurfa Siverek hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak tuşyalabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Siverek Kurşun Hurda Alım Satımı

Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Dünyada cevher halinde bulunan metal kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası kilo fiyatı paylaşımımızı incelemek iyi gelir. Siverek kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sayfamızda yayınlanan Şanlıurfa Siverek çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Siverek Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Siverek krom tank hurdası ton fiyatını bip grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatları makalesini dolaşmak iyi gelecektir.

430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın. Yapısından dolayı sert olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Siverek Hurda Alanlar

Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Tonajlı kurşun hurdası, toplama demir, çinko hurdası, alüminyum, bakır, kablo hurda ve hurda sarı alımlarında yukarısında fiyat teklifi sunmaktayız. Siverek hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne geçiyoruz.

Hurda sarı alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Siverek yerinden hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurdanızı gecikmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdanın kıymetini düşürüyor. Siverek hurdacı firma olan Halk Metal hurdacılık her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor.

Siverek Çinko Hurdası Alımı

Sitemizde yayımlanan Şanlıurfa Siverek nikel hurdası kilo fiyatını her gün göndermekteyiz. Hurda çinko fiyatları makalemize bir göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Siverek, Şanlıurfa bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Siverek Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurdası alan hurdacı firmasıyız. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler makalemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Siverek bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Buradaki Şanlıurfa Siverek hurda bakır ton fiyatını abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz. Şanlıurfa Siverek hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır alan Siverek hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Siverek içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Siverek Demir Hurdası Alım Satımı

Demir, yer yüzünde en fazla kullanılan metaller içinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Siverek ekstra demir hurdası kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Siverek ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Siverek çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazısını gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Anlık demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

Siverek Kablo Hurda Alanlar

Kablo hurdası içerdiği bakır sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde ederinden daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz.

Siverek hurdacı firması olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Şanlıurfa Siverek etrafında çoğunlukla satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Sayfamızdaki kablo alan hurdacılar konuyu ziyaret edin.

Yerinden hurda tek damar kablosu almaktayız. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Siverek elektrik kablosu kilo fiyatı güncellenmiştir. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan Siverek hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet etmekteyiz. . Lakin hurda enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken ederinin üstünde fiyat listesini vermekteyiz. Bunlardan başka fare yemez kablo hurdaları alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Siverek ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmalar içinde yüksek fiyatları veriyoruz. Siverek hurdacısı Halk Metal her nevi iç tesisat kablosu, antigron kablolar, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız.

Siverek Sac Hurda Alımı

Firmamızda tek bir deliği olmayan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Hurda sac alan firmalar arasındayız. Ardiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Şanlıurfa Siverek bölgesinde hurda sac onduline, sac varil, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı nedeni ile arayın.

Siverek Sarı Hurda Alanlar

Siverek ilçesinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. İtiraf etmek gerekirse hurda sarı diye hurda çeşidi varolmamıştır. Sayfamızda bulunan Siverek hurda sarı kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Hurda sarı pirinç alan hurdacı başlıklı metne göz atın. Bu nedenle Siverek sarı pirinç hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Siverek hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak renginden dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Satıcılarda kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabilir. Halk Metal hurdacılık firması bu çeşitlerin yanında hurda sarı bronz hurda araiş alım satımıyla iştigal ediyor.

Siverek Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

Hurdacı firmamıza güvendiğiniz nedeniyle sonsuz teşekkürler. Şanlıurfa Siverek hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Siverek ilçesinin tümünde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı için tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Sayfamızdaki Şanlıurfa Siverek hurda alüminyum fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz göndermekteyiz. Alüminyum hurdası alanlar başlığıyla paylaşılmış konuya bir göz atın Bunun ile birlikte alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdacı firmamıza güven duyanların destekleriyle her geçen gün gelişiyoruz. Her tür alüminyum hurdası almaktayız.

Siverek 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alan firmalar içerisindeyiz. İnşatlarda boya makinesi, alçı makinesi, yük asansörleri, harç makinesi ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile işi bırakan nalburlardan satın almış olduğumuz

Siverek Akü Hurdası Alan Hurdacı

Motorsiklette elektrik ihtiyaçları sebebi ile kullanılabiliyor. Uzun zaman sonra kullanılmaz haline düşen bataryaya hurda akü deniliyor. Akü hurda alım satımı bölümüne bir göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Bu neden ile Siverek hurdacısı vb. kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı piller benzeri enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Hurda akü barındırdığı kurşun içeren suyu sebebiyle hurdacılar için kıymetlidir.

Siverek Fabrika Sökümü

Siverek fabrika sökümü yapıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Başlamadan önce sökülecek binanın detaylıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde projenin hazırlanması daha doğrudur. Yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihalesini yerine getirdik. Güvenli bir biçimde fabrika ve tesislerin sökümünü gerçekleştiriyoruz.

Siverek Kırık Cam Hurda Alımı

Siverek Hurdacı Sitesi

Siverek hurdacılar sitesindeki depomuzun aracığıyla hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Şimdikinden daha yaşanılır bir Siverek için haddinden fazla çaba sarfediyoruz.

Siverek Hurda Araç Alanlar

Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. İşlerden fırsat oldukça Siverek etrafında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, vergiden düşmüş otomobil hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ancak araç hurdası trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Siverek İkinci El Raf Hurdası

Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunlukla resterasyon yapan yerler tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, hurda mağaza rafları, çelik raflar, market rafları, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satıyoruz. Sayfamızdaki Şanlıurfa Siverek ikinci el raf kg fiyatını arzu edene her gün yollamaktayız. Raf hurda alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Siverek satmak amacıyla aşağıdaki numaramıza ulaşabilirsiniz.

Siverek Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurda zehirli olabilir. Şanlıurfa Siverek nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede turbo nikel, anot nikel, %95 şablo nikel hurdası ve %99 nikel şablon alıyoruz. Bu nedenle nikel hurdaları alım satımında mümkün olduğunca özen ile hareket etmeliyiz.

Siverek Bina Yıkımı

Yıkımlarda belirtilen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Aynı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işleri ücretsiz yerine getiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde sökülen laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen gibi her cinste hurdayı satın alıyoruz. Siverek kentsel dönüşüm içerisinde yenilenecek iş yerlerinin yeniden inşa edilmesi sebebiyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Siverek Plastik Hurdası Alımı

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Şanlıurfa ile Siverek ilçesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, hurda jelatin fiyatları istemek amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Siverek plastik hurda alan firmalar içerisinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Sayfamızda yayınlanan Siverek hurda naylon kg fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır.

Siverek Karton Hurdası Alan Hurdacı Firma

İlçede okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz extra titizlik sayesinde satıcılara çok daha fazla kâr etme olanağı veriyoruz. Hurda karton, kağıt alımı ile ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Şanlıurfa Siverek hurda kağıt ve karton fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız Piyasadan fazla liste fiyatıyla hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Şanlıurfa Siverek kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz hizmetleriyle hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satabilirsiniz.

Siverek Hurda Beyaz Eşya

Şanlıurfa Siverek ilçesinin her yerinden yeni, ikinci el ev eşyaları satın alabilirsiniz. Kullanılmış personel masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları alıp satıyoruz. Temiz kullanıldığı belli olan 2.el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi kapınızdan alıyoruz. Eski busdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla buzdolabı hurdası fiyatları konulu makaleyi okuyabilirsiniz Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacı ile bize ait cep numaralarla irtibata geçerek sorularınız sorabilirsiniz.

Siverek 2. El Restoran Ekipmanları Alımı

Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma makinesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. Çok kısa bir süreliğine kullanılan bulaşık makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, tezgah, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi set üstü meykap, dinlendirici, evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, hücreli aspiratör vs endüstriyel mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacıyla alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. İkinci el sanayi tipi retoran mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Siverek Kumaş Hurdası Alımı

Hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız. Parti malı parça penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, top kumaş hurdası, mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımlarında peşin parayla ödeme yapmaktayız. Siverek etrafında hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında adresinize geliriz. Defolu parça kot kumaşı, hurda pantolonluk, hurda gabardin, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme satmak için aşağıdaki numaraları şimdi arayınız. Buradaki Şanlıurfa Siverek hurda kumaş fiyat listesini uygulamamızı kulananlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Siverek kilo ile kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

En Yakın Siverek Hurdacı Numarası

Siverek hurdacı firması içinde çalışan personelimizle konumuzdan hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. En yakın Siverek hurdacı hizmeti ile her nevi hurda alım satımında adresinize geliyoruz. Dolayısıyla hurda satanlara en yakın hurdacı firma Siverek etrafında servisler vermekten gurur duyuyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Siverek ilçesinde her cins hurda almaktayız.

Siverek İkinci El Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. Çalışmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacı firmayız için en yüksek fiyatları vermekteyiz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız.

Siverek Hurda Fiyatları

Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatlarından daha fazla ton fiyatları teklif ediyoruz. Siverek hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında her dakika değişiyor. En güncel ton fiyatına ulaşmak sebebi ile bizi arayabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Siverek Hurdacı Firması

7/24 Siverek hurdacı olarak zamana takılmadan hurdacılık sektöründe çalışmaktayız. Nerdeyse dokuz seneden beri hurda alımı faaliyeti sunmaktayız. Sektörün bahşettiği deneyimler aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Siverek Hurda Klima Alan Hurdacılar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Siverek ilçesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. 2.el Kombi alan hurdacılar içindeyiz. Siverek çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Siverek Moloz Döküm Yerleri

Siverek hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Siverek Belediyesi tarafından imzalanan kararlarla belirlenen yere naklediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması güvenle tarafımızdan yapılıyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp