Aydın Hurdacı

Söke Hurdacı Hurda Alımı

Yurdumuzun iletişime geçtiğiniz her bölgesinde, hurda alıyoruz. Söke ilçesinde hurdanızın piyasa değerini sormak nedeniyle firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çok miktarda hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum alımlarında yüksek fiyat uyguluyoruz. Aydın hurdacısı olarak Söke ilçesinin tüm caddelerinde hurdacılık yapmaktayız. Tam zamanlı Aydın Söke hurda fiyatları ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Eşi benzeri olmayan hizmetlerimizi sunuyoruz. Bütün hizmetlerimize bulunduğunuz gönderiden ulaşabilirsiniz. Halk Metal adıyla hizmet veriyoruz. Aydın Söke hurdacı firmasıyız.

Aydın Söke Hurdacıları

Söke mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek milletimizin geleceğini koruyoruz. Söke hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Söke içerisinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Aydın merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Söke gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Söke etrafında değil, bütün ilçelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Söke hurdacısı olarak Aydın bölgesinde hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanız için müsait araçlarımızı gönderiyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda bakır satışı yapmak sebebi ile telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz.

Söke Hurdacı Telefonu

Söke yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alım hizmetleri sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurdanızı satın. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak için cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Aydın Söke hurdacı numarası bu sayfanın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Söke Sarı Hurda Alımı

Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Bu neden ile Söke sarı hurdası alan firmalar arasındayız. Aydın Söke hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Sitemizdeki Söke hurda sarı ton fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak yollanmaktadır. Hurda sarı alan hurdacı hakkındaki metne bir göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında renginden ötürü sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir.

İtirafta bulunmak gerekirse hurda sarı diye adlandırılmış hurda çeşidi yoktur. Söke hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, hurda bronz almaktadır. Bununla birlikte kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Söke ilçesinin her yerinde hurda sarı ticareti yapıyoruz.

Söke Krom Hurdası Alım Satımı

Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Aydın Söke krom kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklayınız.

Söke Hurda Alan Firma

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alan Söke hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Söke yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zararınızı önlemek için hurda malzemeleri hemen satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğrar. Bu neden ile hurdaların piyasa fiyatını düşürmektedir. Tonajlı sarı hurdası ve kurşun hurda, demir, hurda çinko, alüminyum hurdası, hurda bakır, kablo alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Söke hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Hurda sarı alımı için yerinize kadar geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Söke ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her türlü hurda malzeme alım hizmeti veriyor.

Söke Sac Hurdası Alım Satımı

Söke bölgesinde sac levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurda, ton fiyatı istemek nedeniyle. Depomuzda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda var. Veranda tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Hurda sac alan firmalar arasındayız.

Söke Hurda Bakır Alımı

Söke bölgesinde bakır hurda alıyoruz. Sitemizdeki Söke yanık bakır hurdası ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Aydın Söke hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, hurda bakır bobin alıyoruz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Söke bakır hurda fiyat listesi için telefonumuzu arayın. Hurda bakır alanlar bölümünde detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır hurdası alan Söke hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Söke Alüminyum Hurda Alım Satımı

Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda yapmaktayız. Her nevi alüminyum hurda alınır. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Aydın Söke hurda alüminyum alan hurdacılar arasında öncüyüz. Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle durmadan tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak alan hurdacıyız. Buradaki Söke alüminyum hurda fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Detaylı hurda alüminyum alan hurdacı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Söke ilçesinin tamamında alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz.

Söke Hurda Kurşun Alanlar

Metal kurşun kullanılmakta olan eski madendir. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu hurda
, Cami sökümü hurda kurşun alıyoruz. Aydın, Söke kurşun hurda alımı için yerinize geldiğimiz ilçeler içindedir. Sitemizdeki Söke hurda Cami kurşunu kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Kurşun cevheri gümüş-mavi renkli şekliyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası fiyatları gönderisini geziniz.

Söke Kablo Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Bir de hurda fare yemez kablolar ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılıyor. Söke ilçesinin tamamında kablo hurdası alımı yapıyoruz. Fakat enya kablo hurdaları, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları biz veriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Söke hurdacı firmayız. . Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Her yerden hurda enya kablolar, hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bloğumuzda daha önceden paylaşılmış hurda kablo içeriğe göz atın. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden yüksek fiyatlar veriyoruz.

Söke hurdacı firma olarak özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablolar, hurda fare yemez satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Söke ilçesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız.

Hurda kablolar içerdiği bakır teller yüzünden hurdacı firmalar için önem arzeder. Söke bölgesinde kolayca ele geçen 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Burada yayınlanmış olan Aydın Söke fare yemez kablo kilo fiyatını bip hattımızda saat başı paylaşıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu çeşitleri vardır.

Söke Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızda yayımlanan Aydın Söke çinko hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Hurda çinko alan yerler sayfamıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Söke, Aydın bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Söke Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

Söke şehrinin tamamında demir hurdası alımı yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları gönderisine kesinlikle bir göz atmalısınız. Bildiğiniz üzere her türlü demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz.

Anlık hurda demir fiyatı istemek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımına bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Söke etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Hurda demir, dünyada en çok bulunabilen metaller arasındadır. Sitemizdeki Söke toplama demir hurdası kilo fiyatını dileyenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır.

Söke Hurda Nikel Alan Hurdacı Firma

Özellikle %99 şablon nikel hurda ve %95 şablon nikel, anot nikel, turbo nikel hurda alımında en doğru fiyatları veriyoruz. Hurda nikel arsenik içermektedir. Bu neden ile nikel hurdalar alınıp satılırken gayet dikkatle hareket etmeliyiz. Aydın Söke hurda nikel alımı yapıyoruz.

Söke Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Cam saydam veya yarısaydam oldukça sert yapıdaki sıvı madde tutabilen inorganik amorf sert bir malzemedir. Genellikle şeffaf ve renkli kola şişesi, araba camı cinslerde hurda cam çeşitleri bulunabilmekte. Söke yakınlarında cam hurda alan yerler içinde bulunuyoruz.

Söke İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında boya makinesi, alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç pompası 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış market vs binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapenler alıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden satıcılardan almış olduğumuz

Söke Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökümünden önce yıkımı yapılacak üretim yerinin titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde lider konumdayız. Söke fabrika sökümü işi yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri onlarca fabrika bozumu ihalesi başarıyla gerçekleştirdik. Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir.

Söke Hurda Klima Alım Satımı

Klima hurdası Söke çevresinde en çok satılan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Söke bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Söke Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan her türlü hurdaların firmaya ait fabrikaya taşınma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Söke Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan yere taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozların taşınması itina ile yapılır.

En Yakın Söke Hurdacı Telefon Numarası

Söke hurdacı şirketi olan firmamızla kapıdan her türlü hurda eşya alım satım hizmetimiz var. Dolayısıyla hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Söke ilçesinde hizmet ediyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Söke etrafında hurda malzeme alımı yapıyoruz. Söke en yakın hurdacı firması hizmetleri ile hurda metal alırken yerinize işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz.

Anlık Söke Hurda Fiyatları

Söke hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi hurda borsasında hızlıca değişkenlik göstermektedir. Güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken ton fiyatlarından yüksek ton fiyatları ödüyoruz. Güncel hurda kablo fiyatları hakkındaki içeriğe göz gezdirebilirsiniz

Söke Jeneratör Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en yakın hurdacı firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz.

Söke Hurda Plastik Alan Hurdacı

Söke plastik hurdası alan firmalar arasında lider konumda olan işletmeyiz. Sitemizde yayımlanan Söke hurda plastik ton fiyatları güncellendi Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Aydın il Söke ilçesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin hurda fiyatı öğrenmek sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. En avantajlı fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurda almaktayız.

7/24 Açık Söke Hurdacı

Farkına vardığınız üzere 39 yıldır hurda hurda alım satımı yapmaktayız. Yılların kazandırdığı deneyimle tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Söke hurdacı firması dükkânımız aracılığıyla haftanın yedi günü geri dönüşümde hizmet etmekteyiz.

Söke Akü Hurdası Alan Hurdacı

Hurda akü içerisindeki kurşun içeren akü suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü deniliyor. Akü hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Bu sebeple şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüştürme tesisi bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacında bulunur. Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur.

Söke Kullanılmış Mutfak Malzemesi Alan Hurdacılar

Endüstriyel cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı dolap, pizza dolapları alım satımı yapmaktayız. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, aspiratör, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, salata ve meze dolapları, endüstriyel set üstü ocak ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile sizleri işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kullanılmış paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurtuma tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilir.

Söke Parça Kumaş Alan En Yakın Firma

Parti malı parça nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası için kapınızda ödeme yapılır. Sayfamızdaki Söke hurda kumaş ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz.

Söke kilo ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Söke bölgesinde kumaş hurdası almaktayız.

Aydın Söke çevresinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Tonajlı pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı şimdi arayınız.

Söke Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Söke hurdacılar sitesindeki depomuzun vasıtası ile atık hurda alım satımı gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Yarınlara yaşanılır bir Aydın ve olduğundan iyi Söke bırakmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

Söke Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Tıpkı fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenen tedbir önlemleri Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları ve benzeri her türde hurdanızı alıyoruz. Söke kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yenilenmesi gereken binaların yenilenerek inşa edilmesi sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Söke Karton Hurdası Alan Hurdacı Firma

Daha fazla kilo fiyatıyla bristol hurda, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alımı yapıyoruz. Söke karton hurdası aldığımız yerler içinde yer alıyor. Bu sayfadaki Söke hurda karton ve kağıt kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız Söke Aydın hurda kağıt alan firmalar içindeki şirketimiz sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası satımı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Bölgede hurda kitap defter, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz extra hassasiyetle müşterilerimize daha fazla miktarda kazanma imkanı sunuyoruz.

Söke Hurda Araç Alan Firmalar

Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Söke hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Fakat hurda araba trafikten çekme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası
, römork, ağır hasarlı hurda araç, hurda motor . İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Söke çevresinde hurda otomobil alımı yapıyoruz.

Söke 2.el Raf Satanlar

Hurda depolama rafları alıyoruz. Genelde raflarını yenileyen depolar tarafından satışa sunulan hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf satışı yapıyoruz. Buradaki Söke hurda çelik raf kg fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatları yazımızı ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Söke 2.el raf hurdası almak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz.

Söke 2.El Eşya

Söke bölgesinde sıfır ve 2.el koltuklar satıyoruz. Her çeşit 2. El LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek nedeni ile telefon numaralarımıarayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat verilmektedir. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alımı konulu içeriğini inceleyin 2. El büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu satmak isteyenlere ücreti yüksek fiyatla ödüyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp