Bingöl Hurdacı

Solhan Hurdacı Hurda Fiyatları

Solhan bölgesinin çevresinde hurda satmak amacı ile hurdacı telefon numaramız ile iletişime geçebilirsiniz. Solhan hurdacı firması olarak dilediğiniz mekâna geliriz. Yurdun bütün mahallelerinde, her nevi hurda malzeme alıyoruz.

En iyi Solhan hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız. Diğerlerinden farklı hizmetler sunuyoruz. Öncü olduğumuz bütün hizmetlerimizi bulunduğunuz sitemizden takip edebilirsiniz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bingöl hurdacısı firmalar arasındayız. Halk Metal ismiyle hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Bingöl Solhan Hurdacı Firma

Solhan hurdacı firması mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Solhan çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her nevi karton hurdası satmak sebebi ile bizi tuşlayabilirsiniz. Bingöl ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Solhan 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Bingöl Solhan ilçesinde değil, her bölgede hurda alım hizmeti veriyoruz. Solhan hurdacı olarak Bingöl ilinin her yerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için yakınınızdaki araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Solhan bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız.

Solhan Hurdacı Telefonu

Solhan hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Bingöl Solhan hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak amacıyla numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Solhan Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Hurda satanların bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Buradaki Solhan pirinç sarı fiyat listesi güncellenmiştir. Sayfamızdaki sarı hurdası alanlar metne göz gezdirebilirsiniz. Bu yüzden Solhan sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Solhan genelinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Aslını demek lazım ise sarı hurdası adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Pirinç hurdaya mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Solhan hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapmaktadır. Firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, hurda sarı pirinç bronz ticaretinde en güncel fiyatları uyguluyor. Piyasada kırkambar hurda sarı, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri sıkça bulunur.

Solhan Krom Hurda Alımı

Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Solhan hurda krom tank fiyatlarını abonelerimize saat başı yolluyoruz. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler sayfamıza bir göz atmalısınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Solhan Hurda Alımı

Antimon zamak hurdası, makina artığı, hurda çelik, kalay hurdası alan Solhan hurdacı firmasıyız. Hep birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Solhan kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurdalarınızı hemen elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir su ile temas ettiğinde korozyona uğrar. Bu sebeple hurdanızın piyasa değerini düşürüyor. Bingöl Solhan ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her çeşit ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Hurda inşaat demiri almak amacıyla yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan yerler arasındayız.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir aldığımızda yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Solhan hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız.

Solhan Hurda Sac Alanlar

Firmamızda deliksiz 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurdası alıyoruz. Solhan ilçesinin her yerinde sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı yapmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Solhan Bakır Hurda Alımı

Solhan içinde bakır hurdası almaktayız. Solhan bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır hurda alanlar içeriğimizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda alan firmayız.

TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alırken nakit ödeme yapıyoruz. Buradaki Solhan hurda bakır fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Bingöl Solhan bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Solhan hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Solhan Alüminyum Hurda Alanlar

Buradaki Bingöl Solhan hurda alüminyum ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Alüminyum hurdası alanlar başlıklı konuyu okuyun Adresten alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her tür alüminyum hurda alınır. Firmamıza verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Bingöl Solhan alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Solhan ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı müşterinin gözünün önünde yapmaktayız. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası ticareti yapıyoruz. Her nevi alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız.

Solhan Hurda Kurşun Alanlar

Bingöl ili Solhan kurşun hurda alım satımı için iyi fiyat listesini verdiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizde yer alan Solhan kurşun hurda fiyatları güncellenmiştir. Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş renkli haliyle bilinir. Kurşun hurda fiyatı bölümümüzü okumak isteyebilirsiniz. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu
, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alırız. Metal kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu söyleniyor.

Solhan Hurda Kablo Alım Satımı

Bingöl Solhan hurdacısı Halk Metal genellikle antigron hurda kablolar, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz. Bununla birlikte enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz. Kablo alan hurdacı başlıklı konuyu inceleyebilirsiniz.

Satıcılarda çoğunlukla edinilebilen %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. Çünkü Halk Metal ismiyle yalnızca hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Her yerden enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, fare yemez kablolar satanlar şimdi arayın. Kablo hurdaları içindeki bakır teller yüzünden hurda kablo alan yerler için çok kıymetlidir.

İçindeki iletkenin cinsine göre ve dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızda yer alan Solhan hurda kablo fiyatlarını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılıyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alırken kablo hurdası borsası pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Solhan hurdacı arayanlar için buradayız. . Bingöl Solhan genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alımında öncüyüz. Bingöl Solhan ilçesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Solhan Çinko Hurda Alımı

Sayfamızdaki Bingöl Solhan nikel hurdası ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurdası alanlar yazısını güzel bir şey yaparsınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için arayabilirsiniz. Solhan çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Solhan Demir Hurdası Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Demir, dünyada en fazla bulunan metaller içinde yer alır. Sayfamızda paylaşılmış olan Bingöl Solhan hurda demir fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Güncel anlık hurda demir fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Firmamız Solhan bölgesinin tümünde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Solhan etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Sizinde bildiği gibi her tür demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alırız.

Solhan Nikel Hurdası Alanlar

Hurda nikel zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alımında gayet hassasiyetle davranılmalıdır. Bu ilçede anot nikel hurdası, %99 şablon nikel hurdalar ve %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel alım satımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Solhan nikel hurdaları alıyoruz.

Solhan Hurda Cam Alımı

Özellikle rengarenk kola meşrubat şişesi, çıkma oto camları benzeri cam hurdalar tonlarca alınıyor. Solhan genelinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Özellikle rengarenk kola meşrubat şişesi, çıkma oto camları benzeri cam hurdalar tonlarca alınıyor.

Solhan 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte işi bırakan iş yerlerinden edindiğimiz Yıkılmış market binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el pencere, mutfak dolabı, demir kapı satıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Solhan Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Evvela sökülmesi arzu edilen üretim yerinin incelikle incelenerek gerekli ekipmanın ayarlanması gerekiyor. Güvenlice fabrika ve tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik.

Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde lider konumdayız. Yıkımla ilgilenlerin anlattığı şekilde kolay bir iş sayılmaz. Solhan Bingöl fabrika söküm işleri deneyime sahibiz.

Solhan Klima Hurda Alan Firma

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Solhan ilçesinde en çok alımı yapılan hurdalar içindedir. 2. El Kombi alanlar içerisindeyiz. Solhan çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Solhan Moloz ve Hurda Nakliyesi

Halk Metal tarafından alınacak her çeşit hurda metallerin depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Solhan Belediyesi tarafından daha önce planlanan yere taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır.

En Yakın Solhan Hurdacı Telefonu

Halk Metal şirketimizle Solhan çevresinde hurda alıyoruz. Solhan hurdacı firmamızla yerinizden her cins hurda eşya alımı yapıyoruz. Böylelikle atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Solhan çevresinde hizmetler veriyoruz. Solhan en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle hurda malzeme ticareti nedeniyle adresinize tecrübeli personel yolluyoruz.

Anlık Güncel Solhan Hurda Fiyatları

Anlık hurda krom fiyatları konulu konuyu ziyaret edin Solhan hurdacısı olarak hurdacılık esnasında uygulanılan fiyat listesi hurda borsasında her an değişiyor. Kesin hurda ton fiyatına ulaşmak nedeni ile bizi arayın. Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurda ticareti yaparken borsadan fazla fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz.

Solhan Hurda Jeneratör Alan Firma

Jeneratör hurdası alan hurdacıyız için nakit ödeme yapıyoruz. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacıyız.

Solhan Plastik Hurdası Alımı

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir. Bingöl şehri Solhan ilçesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurdası, polistren, jelatin hurda satışı yapmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Avantajlı fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda pimapen almaktayız. Solhan hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde olan firmayız. Sayfamızdaki Bingöl Solhan plastik hurdası kg fiyatını isteyene her gün ulaştırmaktayız

7/24 Hurda Alan Solhan Hurdacı

Sektörün bahşettiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bahsettiğimiz üzere üç senedir hurda hurda alım satımı yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Solhan hurdacı olan firmamız ile zamana takılmadan geri dönüşümde hizmet etmekteyiz.

Solhan Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Akümülatör diğer adıyla batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan depolardır. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryaya hurda akü denmektedir.

Akü hurdası alımı makalemize bir göz atın. Dolayısıyla firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar. Taşıtlarda enerji deposu kullanılabiliyor. Akü hurdası içerisindeki kurşunlu akü suyu nedeniyle oldukça kıymetlidir.

Solhan 2.el Mutfak Malzemeleri Alan Yerler

Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, dinlendirici, sanayi tipi kuzine vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. İyi kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah altı dolap alıyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Solhan Kumaş Alan Hurdacı

Tonajlı hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim hurdası, tekstil artığı parça kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alıyoruz. Burada paylaşılmış olan Bingöl Solhan hurda kumaş ton fiyatını telegram grumuzdakilere bedelsiz göndermekteyiz.

Solhan kilo ile hurda kumaş alan yerler içerisinde en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. Hurda kumaş kırpıntı alımı yapılmaktadır.

Bingöl Solhan bölgesinin tümünde hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize geliyoruz. Yüksek tonajlı hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için bizi şimdi arayınız.

Solhan Hurdacılar Sitesi

Solhan hurdacılar sitesindeki depomuzla hurda malzeme geri dönüşüm yapıyoruz. Bizden sonrakilere güzel bir Bingöl Solhan yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hurda metal alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu çeşitlerdeki hurdalarınızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

Solhan Bina Yıkımı

Çıkacak hurda bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkım esnasında istenen tüm önlemler Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülen hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi satın alıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümünde olduğu gibi ortaya çıkacak hurda karşılığında bina yıkım işleri başarıyla yapıyoruz. Solhan kentsel dönüşümü gerçekleşmede yeniden inşa edilecek dükkanların tekrar yapılması nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Solhan Karton Hurdası Alım Satımı

Solhan Bingöl hurda kağıt alan firmalar içindeki Halk Metal ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda koli fiyatı edinebilirsiniz. Ederinden fazla fiyata hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, hurda peçete, gazete hurdası alım satımı yapan yerler içerisindeyiz. İlçenin tümünde hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt alırken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet ile hurda satıcılarına daha çok kâr elde etme imkanı yöneltiyoruz. Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Solhan hurda kağıt fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız

Solhan Araba Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Ara sıra Solhan etrafında hurda otomobil alım satım hizmeti veriyoruz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış araba hurdası, römork, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, motor hurdası gibi hurdalara fiyat almak için istediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Solhan Hurda Raf Alanlar

Genelde ekipmanını yenileyen baharatçılar tarafından satılan orta reyonlar, teşhir rafları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raflar arasından seçtiğimiz sıfır gibi 2.el hurda raf satıyoruz. Buradaki Solhan ikindi el raf hurdası fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Raf hurdası alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Solhan hurda raf fiyatı öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Solhan Beyaz Eşya Hurdası

Ederinden fiyatlara temiz kullanılmış olan, 2. el koltuk alabilirsiniz. Her çeşit 2. el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile telefon numaramızıarayabilirsiniz. Kullanılmış bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları mevcuttur. Çok az kullanılmış olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarını nakit ücretle yüksek fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda buzdolabı alımı yapan firma konulu paylaşımını gezebilirsiniz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp