Manisa Hurdacı

Soma Hurdacı Firma

Manisa Soma hurdacı firma olarak gelişerek devam etmekteyiz. Manisa Soma yakınlarında hurda satmak nedeni ile personellerimiz ile irtibat kurmanız yeterlidir. Ülkemizin dört bir köşesinden, hurda alıyoruz. Tonajlı hurda eşya alışverişinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Manisa hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Tam zamanlı Soma hurda fiyat listeleriyle hizmetimize devam etmekteyiz. Eşi benzeri olmayan faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Başarı ile sürdürmeye devam ettiğimiz tüm hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Halk Metal firmamız ile hizmet vermeteyiz.

Manisa Soma Hurdacı Firmalar

Soma mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İşi bitmiş malzemeleri işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda kurşun satışı yapmak sebebiyle firmamızı kaydedebilirsiniz. Soma hurdacı olarak Manisa ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda malzemeler için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Soma hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Manisa Soma bölgesinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Manisa merkezinin hızla büyüyen ilçesi Soma 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Manisa Soma için değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Soma Hurdacı Telefonu

Manisa Soma hurda malzeme alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle hurda atık satmak nedeniyle operatörlerimizi aramanız gereklidir. Boş yere zaman harcamadan arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Manisa Soma hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Soma Hurda Sac Alım Satımı

Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac bulunmaktadır. Soma etrafında hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, iş yerimizi tercih edip kârlı çıkabilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Soma Hurda Çinko Alanlar

Sitemizdeki Soma hurda çinko fiyatları güncellenmiştir. Hurda çinko alan hurdacı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Soma bölgesinin her yerinden çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Soma Hurda Alım Satımı

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Soma yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda malzemeleri çok zaman kaybetmeden elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın kıymetini düşürüyor.

Hurda zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda atık alımı için adresinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Soma ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi atık hurdası alımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı ve alüminyum hurdası, kablo hurda, hurda bakır, hurda kurşun,hurda çinko, toplama demir aldığımızda değerinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Soma hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana çıkıyoruz.

Soma Hurda Sarı Alım Satımı

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır. Aslında sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Dolayısıyla Soma sarı hurdası alanlar içindeyiz. Ayrıca kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunabiliyor.

Sitemizdeki Manisa Soma sarı pirinç hurdası ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki yazıyı ziyaret edin. Manisa Soma hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yerinize geliyor. Soma ilçesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz.

Halk Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Pirinç hurdaya halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir.

Soma Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her tür hurda alüminyum alım satımı yapılır. Ek olarak hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Manisa Soma hurda alüminyum alan hurdacılar içinde lideriz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Soma hurda alüminyum fiyat listesini telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Soma ilçesinin tamamında alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alırken tartımı teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz. Bize güvendiğiniz sebebi ile teşekkür ederiz. Hurda satanların desteğiyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz.

Soma Krom Hurda Alanlar

Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Soma hurda krom tank fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatları bölümümüzü ziyaret ederseniz şahane bir iş yapacaksınız. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Soma Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. Hurda kurşun oluk, Hurda kurşun levha, Minare kurşunu
, Cami kubbe kurşunu alımı yaparız. Cevher şeklindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alanlar gönderisine göz atabilirsiniz. Soma Manisa kurşun hurdası alımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Manisa Soma hurda kurşun ton fiyatları günceldir.

Soma Demir Hurda Alan Hurdacılar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar bölümünü iyi olacaktır. Güncel anlık demir hurda fiyat listesi için fazla gecikmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı firmalar bölümümüze bir göz bakarsanız pişmanlık duymazsanız. Hurda demir, yer yüzünde çokça bulunan metaller içindedir. Sitemizde yayımlanan Soma ekstra demir hurdası kilo fiyatı güncellendi. Soma genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Hatırlatmak isteriz her türden pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alıyoruz. Soma ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz.

Soma Hurda Kablo Alan Hurdacı Firma

Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler şimdi arayın. Kablo alan hurdacı başlıklı içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Yerinden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. İçerisindeki tellerin madenine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Burada bulunan Manisa Soma bakır kablo ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Lakin enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo alımında değerinin üstünde fiyat listesini veriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Soma hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Satıcılarda sıklıkla bulunan %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Manisa Soma genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımına liderlik ediyoruz.

Kullanım alanlarında göre hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Hurda kablo içerdiği bakır madeni sebebi ile hurdacı firmalar için büyük önem taşır.

Manisa Soma hurdacı firması olarak her nevi antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında ederinden yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Soma ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Kablolar iletken olarak elektrikli aletlerde kullanılıyor. Ayrıca çok damarlı kablo hurdaları için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Soma Bakır Hurda Alanlar

Soma hurda bakır fiyat listesi için telefonlarımızı arayınız. Bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bu sayfada yayınlanan Soma bakır hurdası ton fiyatını günlük yollamaktayız. Manisa Soma hurda bakır alan yerler içindeyiz. Soma içerisinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır alan Soma hurdacı telefon numarasını ivedi bir şekilde arayın keyifli hizmetin tadına varın. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin alım hizmeti veriyoruz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurda, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Soma Hurdacı

7/24 açık Soma hurdacı olarak zaman kavramı olmadan sektörde hizmet etmekteyiz. Bu sürenin verdiği deneyim süreciyle araç parkurumuzu geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz. Yaklaşık yirmi dört senedir hurdacılık yapan işletmeye sahibiz.

Soma 2.el Raf Fiyatları

Burada paylaşılan Soma ikindi el raf hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Raf hurda alan yerler paylaşımımızı incelerseniz muhteşem olacaktır. Soma ikinci el raf hurdası fiyatları istemek sebebi ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen fabrikalar tarafından satılan market rafları, hurda çelik raf, ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda 2. el hurda raf satışı yaıpyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Soma Hurda Akü Alanlar

Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunuyor. Yoğun kullanımla ömrünü tamamlamış hale düşen bataryaya akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alan yerler hurda akü konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. Dolayısı ile depomuz vb. kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alan yerler içindedir. Akü barındırdığı kurşunlu suyu sebebiyle geri dönüşüm tesileri için değerlidir. Akü diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolanan cihazdır.

En Yakın Soma Hurdacı

Halk Metal hurdacılık olarak Soma etrafında hurda alırız. Soma en yakın hurdacı deposu hizmeti ile hurda metal alıp satarken deponuza geliyoruz. Bu nedenle müşterilere en yakın hurda alanlar Soma bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. Soma hurdacı firma olarak kapıdan her türde hurda malzeme alımına devam ediyoruz.

Soma 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte kapatılan fabrikalardan aldığımız Yıkılan apartman binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörleri, harç pompası, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi 2.el inşaat iskelesi, plywoon hurda mevcuttur.

Soma Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatına erişmek nedeniyle bize ulaşmanız gerekiyor. Soma hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları anlık değişkenlik gösteriyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdaların alımında diğer hurdacılardan fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

Soma Hurda Klima Alan Hurdacı

İkinci el klima Soma çevresinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar içerisindedir. Soma çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı fimayız.

Soma Hurda ve Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımında sözleşmemize göre ortaya çıkacak molozların taşıma işi güvenle yapılır. Molozlar Soma Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen yerlere boşaltılıyor. Halk Metal tarafından alınacak tüm hurdanın işyerimizi yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

Soma Plastik Hurdası Alımı

Manisa il Soma ilçesinin tamamından abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası fiyatı istemek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güncel fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurdası almaktayız. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Soma plastik hurdası alımı yapan firmalar arasında olan Soma hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Soma plastik fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz

Soma Hurda Araba Alan Yerler

Pek tabi sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ama hurda araba trafikten çekme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan kazalı araba hurdası, hurda yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri vb zirai alet hurdası, hurda motor alıyoruz. Ara sıra Soma bölgesinde hurda araç alıyoruz.

Soma 2. El Cafe Malzemeleri Alanlar

Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, dinlendirici, endüstriyel ocaklar vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını incelemek için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı iki kapaklı dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı dolap, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. Sanayi tipi 2. El retoran mutfağı ekipmanları almaktayız.

Soma Hurda Kumaş Alımı

Soma ilçesinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica alımlarında adresinize geliriz. Manisa Soma etrafında hurda kumaş almaktayız. Parti malı dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim hurdası, mayo kumaşı, hurda top kumaş, parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alımı yapmaktayız.

Yüksek tonajlı hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı alımı için telefon numaramızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz. Manisa Soma kilo ile kumaş hurda alan yerler arasında en doğru fiyatı veriyoruz. Sayfamızdaki Manisa Soma kumaş hurdası ton fiyatlarını dileyene ücretsiz ulaştırmaktayız.

Soma İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit 2. el diz üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak maksadı ile firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Az kullanılmış patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu mevcuttur. Manisa Soma çevresinde sıfır, ikinci el koltuklar satın alabilirsiniz. Az kullanılmış olan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki koltuk, kanepenizi yerinize gelerek almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, eski busdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinesi alan firma konusunda bilgi içeren gönderiye ulaşabilirsiniz

Soma Hurdacı Sitesi

Soma hurdacılar sitesi 5. blokta bulunan depomuz iş birliğiyle hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Milletimize şimdiden daha yaşanılır bir Manisa ve her haliyle yaşanır Soma oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Sadece bu hurdanızın ticaretini yapmıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Soma 2.el jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Endüstriyel yeni gibi ikinci el jeneratör satılır.

Soma Kırık Cam Hurda Alımı

Cam yarı saydam veya tam saydam genelde sert yapıda bulunan sıvı maddeleri tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerin adıdır. Soma ilçesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, oto camı ve benzeri cam hurda yüksek miktarda alınıyor.

Soma Bina Yıkımı

Aynen fabrika sökümlerinde olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler vebenzeri her cinste hurdayı piyasa fiyatına alıyoruz. Yıkımlarda belirtilen tüm önlemler Soma kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yenilenmesi gereken iş yerlerinin uygun biçimde yapılması amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Soma Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikeller depolanırken oldukça özenli hareket edilmelidir. Soma nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Manisa Soma çevresinde turbo nikel hurdası, anot nikel, %99 şablon nikel ve %95 nikel şablon alım satımında borsasının üzerinde kilo fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

Soma Karton Hurda Alım Satımı

Soma kağıt hurda alan firmalar arasındaki işletmemiz ile iletişime geçerek karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüksek fiyata hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. Hurda kağıt, karton almak için konumunuza geliyoruz. Buradaki Soma hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Bölgede renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlik sayesinde size daha fazla kazanç elde etme olanağı sunuyoruz.

Soma Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenli bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. İşe başlamadan önce yıkılacak binanın incelikle gezilmesi gerekir. Soma fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde lider olduk.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp