İstanbul HurdacıKadıköy Hurdacı

Suadiye Hurdacı

Aslında İstanbul Kadıköy firmasıyız. Elbette ki Kadıköy Suadiye mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Suadiye mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lideriz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

Kadıköy Suadiye mahallesinde hurdacısıyız. İstanbul geri dönüşüm tesisleri arasındaki Halk Metal hizmetinizdedir. Günlük Kadıköy Suadiye hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapmaktayız.

Halk Metal şirketimiz ile Kadıköy mahallesinde hizmet veriyoruz. Suadiye hurdacı firması olarak hurda eşya alıyoruz İstanbul Kadıköy etrafında olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Kadıköy Suadiye hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Anadolu yakası Kadıköy Suadiye mahallesinde 2.el ofis mobilyası ve hurda eşyalar alıyoruz

Kadıköy Suadiye Hurdacı Firmalar

Yurdumuzda senede yirmi 6 milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılıyor. Çöp kutularına atılmış olan malzemelerin yüzde 4’ünü madenler, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar, %43’ünü kağıtlar, yüzde onikisini cam hurdaları vb atıklardan oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu atıkların dörtte 5’i çöplere gidiyor. Boşa giden malzemeler senede yurdumuzu 1.57 milyar Türk Lirası zarara uğratıyor. Halk Metal ülkemizi zarara uğratan bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak için çalışmaktayız.

Suadiye bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak insanlığın faydasına çalışıyoruz. Kadıköy mahalle merkezinde ve Suadiye mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el ev eşyası alanlar arasındayız. Siz değerli müşterilerimizde her nevi alüminyum hurdası satışı amacıyla bizi rehberinize kaydedebilirsiniz. İstanbul Kadıköy hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurdacılık yapıyoruz. Anadolu yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Suadiye hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Suadiye etrafında eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı gelişen mahallesi Suadiye 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Suadiye bölgesinde değil, bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz.

Suadiye Hurdacı Telefonu

İstanbul Kadıköy Suadiye hurdacı telefon numarası sayfamızın altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Şimdi arayın en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Kadıköy Suadiye Mahallesi adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Bu neden ile hurda malzeme satmak amacıyla hizmet numaramızı aramanız yeterlidir.

Suadiye Kablo Hurdası Alım Satımı

Bir de hurda fare yemez kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Kablo hurdası içerdiği bakır tel yüzünden hurdacı firmalar için önemlidir. Etrafta hızlıca bulunan %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Her türde hurda kablo alan alan Suadiye hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar, enya kablo alım satımı sırasında en güzel fiyat listesini biz veriyoruz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Daha geniş bilgi için bilgiye ulaşmak amacıyla kablo hurdası alanlar makaleye bir göz atabilirsiniz. İstanbul Kadıköy Suadiye hurdacı olarak TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz.

Kullanım yerleri itibariyle yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki İstanbul Kadıköy Suadiye hurda bakır kablo fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. İstanbul Kadıköy Suadiye Mahallesinde mahallesinde hurda kablo alıyoruz. İstanbul Kadıköy Suadiye hurdacı firması olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron kablo alımı yapmaktayız.

Suadiye Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurdası alan hurdacı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bölümünün linkine tıklayın. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Suadiye Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Metal kurşun hala kullanılan madendir. Suadiye Mahallesinde kurşun hurdası alımı ile uğraştığımız mahallelerdendir. Sitemizde yayınlanan Suadiye kurşun hurda kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Dünyada cevher halinde elde edilen kurşun metali mavi-gümüş renktedir. İstanbul Kurşun hurda kilo fiyatı paylaşımına mutlaka bir göz atın..

Suadiye Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Sitemizdeki İstanbul Kadıköy Suadiye mahallesi hurda nikel kilo fiyatı sürekli güncelleniyor. Çinko hurda alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda ton fiyatı için whatsapp hattımıza ulaşın. Suadiye yakınlarında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurda alanlar konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız.

Suadiye Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Hurda satanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Sitemizde bulunan hurda pirinç sarı alanlar makaleyi ziyaret edin. Bu neden ile Suadiye sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Suadiye mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Gerçeği demek gerekir ise sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi yoktur.

Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. İstanbul Kadıköy Suadiye hurdacı işletmemiz her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Halk Metal şirketimiz tüm bu hurda sarıların yanında hurda radyatör, sarı hurda fosfor, bronz hurdası alımı yapıyor. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır.

Suadiye Hurda Sac Alım Satımı

İstanbul Anadolu Suadiye Kadıköy ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, alım satımı amacıyla arayın. Sac hurdası alan şirketler içerisindeyiz. Hali hazırda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac mevcuttur. Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir.

Suadiye Demir Hurdası Alım Satımı

Anlık güncel hurda demir fiyatı öğrenmek nedeni ile şimdi arayın. Demir hurda fiyatları yazısına göz atabilirsiniz. Suadiye ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Hurda demir, Suadiye bölgesinde çokça alınıp satılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki İstanbul Kadıköy Suadiye ekstra demir hurdası ton fiyatını abonelerimize ücretsiz yollamaktayız.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar paylaşımımızı ziyaret ederseniz iyi olur. Firmamız Suadiye bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

Suadiye Hurda Alan Hurdacılar

Suadiye geri dönüşüm firması Hurdacı firmamız Halk Metal her türlü hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda alüminyum alımı için evinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Suadiye yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurda eşyalarınızı hemen paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda metalin kıymetini düşürmektedir. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir aldığımızda Suadiye hurda piyasasının üzerinde fiyat teklifi sunmaktayız. Suadiye hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Zamak hurda, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Suadiye Bakır Hurda Alımı

Buradaki Suadiye bakır ton fiyatları bugün güncellendi. İstanbul Kadıköy Suadiye bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Suadiye hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Suadiye Mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alınır. Suadiye genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar sitemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alım faaliyetleri veriyoruz.

Suadiye Alüminyum Hurdası Alanlar

Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Suadiye mahallesinin her yerinde hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alırken tartımları müşterinin yanında yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Her çeşit alüminyum hurda alıyoruz. Kadıköy Suadiye Mahallesinde alüminyum hurda alanlar arasındayız. Sizin sayesinde daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. . Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda için nakit ödeme veriyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz.

Suadiye Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Suadiye fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Uzun zamandır binlerce fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik. Güvenilir bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık. Hurdacıların anlattığı biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Öncelikle sökülecek tesisin titizlikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde projenin ayarlanması gerekiyor.

Suadiye Mahallesinde Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Bu dönemde şeffaf çıkma araba camı, süt şişesi şeklinde cam hurdası bulunmaktadır. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıdaki su muhafaza eden amorf ve organik olmayan sert bir maddedir. Kadıköy Suadiye mahallesinde cam hurda alanlar içinde faaliyet gösteriyoruz.

Suadiye Hurda Kağıt Alanlar

Bölgede renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesentle satıcıya çok daha yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz. İstanbul Kadıköy Suadiye kağıt hurdası alanlar içindeki şirketimiz yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli satabilirsiniz. Karton hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Suadiye hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız Değerinden yüksek liste fiyatlarıyla hurda peçete, bristol hurda, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, gazete hurdası alıyoruz.

En Yakın Suadiye Hurdacı Firma

Suadiye hurdacı firma bünyesinde çalışan personelimizle arzu ettiğiniz adresten her tür hurda atık alım satımı hizmetimiz var. Suadiye en yakın hurdacı firması ismiyle her tür hurda alıp satarken adresinize geliyoruz. Halk Metal şirketimizle Suadiye mahallesinde hurda malzeme almaktayız. Bu neden ile sizlere en yakın hurda alanlar Suadiye çevresinde hizmet ediyoruz.

Suadiye Hurda Araba Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. İşten fırsat oldukça Suadiye yakınlarında hurda otomobil alım satım hizmetleri vermekteyiz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Fakat otomobil hurdası vergiden muafiyet alma evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri hurda zirai aletler
, hasarlı otomobil hurdası, motor hurdası .

Suadiye Jeneratör Hurda Alanlar

Hurda jeneratör alıyoruz. Sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alımı için arayın. 2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

Suadiye Nikel Hurdası Alımı

Dolayısıyla hurda nikel alım satımı yapılırken mümkün olduğunca dikkat ile davranılmalıdır. Hurda nikel zehirleyebilir. Bu bölgede anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurda ile %99 şablon nikel, turbo nikel hurda alımında hurda nikel piyasasından yüksek kg fiyatı veriyoruz. İstanbul Kadıköy ve Suadiye nikel hurdası alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Suadiye Mahallesi Hurdacı Firma

İki bin iki yıllarından buyana hurdacılığa sizlere hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Suadiye hurdacı olarak zamana takılmadan yerinize geliyoruz. Yılların bahşettiği profesyonelliklerle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz.

Suadiye Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Suadiye bölgesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir. 2.el Kombi alan yerler arasındayız. Suadiye mahallesi çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir.

Suadiye Mahallesi Moloz Döküm Yerleri

Suadiye hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılır. Molozlar Kadıköy Belediyesi tarafından daha önce planlanan arazilere boşaltılıyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza göre molozun nakliyesi güvenle yapılır.

Suadiye Hurdacılar Sitesi

Daha güzel bir İstanbul Kadıköy Suadiye oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Suadiye hurdacılar sitesi 6. blokta bulunan tesisimiziz aracığıyla hizmet ediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

Suadiye Hurda Akü Alımı

Hurda akü içerisindeki kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Aküler diğer adıyla biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Uzun süre sonra enerji depolamaz akülere hurda akü diyoruz. Akü hurdası alımı gönderisine göz atmak istersiniz. Akü hurda kilo fiyatı sayfamıza bir göz bakmanız pişman olmazsınız. Dolayısıyla Suadiye hurdacısı şirketimiz vb. kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içindedir. Taşıtlarda enerji kaynağı kullanılabiliyor.

Suadiye Plastik Hurdası Alımı

Avantajlı fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe, kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız. Suadiye plastik hurdası alan firmalar arasında lider konumdaki Suadiye hurda deposuyuz. Buradaki İstanbul Kadıköy Suadiye naylon hurdası fiyat listesini abonelerimize saat başı gönderiyoruz Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Suadiye mahallesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin, polistren kristal hurdası fiyatı sormak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Anlık Suadiye Hurda Fiyatları

Doğru hurda fiyatına erişmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca tekrar söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken borsadan fazla teklifler sunuyoruz. Suadiye mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar saatlik olarak değişmektedir. Kesin sitemizdeki hurda fiyatları metni inceleyebilirsiniz

Suadiye Mahallesi Hurda Raf Alanlar

Hurda raf demiri alıyoruz. Hurda raf fiyatı gönderisini dolaşmalısınız. Bu yazıda yayınlanmış olan Suadiye mahallesi ikinci el market rafı kg fiyatını üyelerimizle hızlı bir biçimde paylaşıyoruz. Hurda raf alım satımı sayfamıza kesinlikle göz atmalısınız. Suadiye raf hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla resterasyon yapan mandıralar tarafından satılan hurda mağaza rafları, çelik raflar, market rafı hurdaları, ürün reyonları, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el raf satan hurdacı firmalar içindeyiz.

Suadiye 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, yük asansörü, alçı makinesi, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Suadiye mahallesinde yıkılmış fabrika binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2. el pimapenler, mutfak dolapları, kapı satıyoruz. Dolayısı ile kapatılan satıcılardan edindiğimiz

Suadiye Mahallesinde Kumaş Alanlar

Parti malı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası satmak için buradaki numarayı hemen aramalısınız. Parti malı hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim hurdası, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş alım satımında yerinizde ödeme yapılır. Kumaş hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Suadiye mahallesinde kumaş hurdası fiyat listesini whatsapp grubumuza katılarla paylaşmaktayız. İstanbul Kadıköy Suadiye kilosu ile hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Suadiye çevresinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alım satımlarında dilediğiniz adrese geliriz.

Suadiye 2. El Restaurant Malzemesi Alan Firma

Çok kısa süreliğine kullanılan buz makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinası alınır. Endüstriyel restaurant malzemeleri almaktayız. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, restorant tipi ocaklar, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz için almak isteyenleri işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle irtibata geçebilir.

Suadiye 2.el Ev Eşyası

Sahibinden ofis mobilyaları, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası satılır. Suadiye bölgesinde kullanılmış, ikinci el salon takımı alabilirsiniz. Yeni gibi 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart almak için firmamızıtuşlayabilirsiniz. Titizlikle 2.el piyasasında satılabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda bulaşık makinası alım satımı hakkında detaylı bilgi paylaşılmış yazıyı okuyabilirsiniz

Suadiye Mahallesinde Bina Yıkılır

Kadıköy Suadiye mahallesi kentsel dönüşüm nedeniyle eskimiş dairelerin tekrar inşa edilmesi nedeniyle yıkımlarını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, sökülen penceler, hurda pimapen gibi her cinsten hurda malzemeleri satın alıyoruz. Aynen fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenen tüm güvenlik önlemleri

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp