Sultangazi Hurdacı

Sultangazi Esentepe Mahallesi Hurdacı

Esentepe mahallesi hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Avrupa yakası Esentepe mahallesi bölgesinde hurda ve temiz kullanılmış eşyalar alım satımında peşin ödemeler yapıyoruz Esentepe mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı adresinizden almaktayız Aslında İstanbul Sultangazi firmasıyız. Fakat Sultangazi Esentepe mahallesinde de hizmet veriyoruz. Sultangazi Esentepe hurdacı firması olarak hurda alıyoruz.

Sultangazi geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Halk Metal şirketimizle Sultangazi mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Güncel Sultangazi Esentepe hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul hurdacısı olan firmamız hizmetinizdedir. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı olarak Esentepe bölgesinde hizmet ediyoruz. İstanbul Sultangazi etrafında olduğu gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz

Esentepe Hurdacıları

Esentepe hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Sultangazi Esentepe mahallesinde eşsiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı nedeniyle çağrı merkezimizi kaydedebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı nadide mahallesi Esentepe gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Sultangazi Esentepe bölgesinde değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sultangazi hurdacı olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz. Sultangazi mahallesinin her sokağında ve Esentepe mahallesinde her nevi hurda alanlar arasındayız. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Esentepe mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek sizin ve bizim geleceğini kurtarmaktayız.

Ülkemizde bir yıl içerisinde 26 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan malzemelerin %27’sini plastik türleri, yüzde on ikisini cam, yüzde dört civarını maden hurdası, yüzde 43’ünü hurda kartonlar oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu atıkların %82’si çöplere gitmektedir. Boşa giden malzemeler ülkemizin senede 1 milyar yedi yüz yetmiş milyon TL zararına sebep oluyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın elimizden gelen kadarını kurtarmak için çalışmaktadır.

Esentepe Hurdacı Telefonu

İstanbul Sultangazi Esentepe yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Şimdi telefonumuzu arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Sultangazi Esentepe mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir. Bu neden ile hurda satmak amacı ile telefon numaramızı aramanız gereklidir.

Esentepe Hurda Demir Alımı

Sizinde bildiği gibi her türde pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunabilen metaller içindedir. Sitemizdeki Esentepe toplama demir hurdası ton fiyatını telegram grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz.

Esentepe mahallesinin tüm caddelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız.

Anlık demir hurda kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı sayfamıza bir göz gezdirmeniz pişmanlık duymazsanız. Esentepe genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

Esentepe Çinko Hurdası Alanlar

Sitemizde bulunan İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi Esentepe mahallesinde çinko hurdası ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Hurda çinko kilo fiyatı paylaşımımıza göz bakmanız harika olur. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için aşağıdaki numaralarımıza ulaşın. İstanbul, Sultangazi Esentepe mahallesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan yerler bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız.

Esentepe Mahallesinde Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Her türlü hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası alıyoruz. Esentepe mahallesinin tümünde alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde yapıyoruz. Sultangazi Esentepe alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Siz değerli müşterilerin destekleriyle her gün tecrübe elde ediyoruz. Her türlü hurda alüminyum alıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası Esentepe hurdacısıyız. Konumdan hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Bloğumuzda bulunanhurda alüminyum alanlar yazıya göz gezdirebilirsiniz.

Esentepe Kurşun Hurda Alımı

Kurşunun en eski madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi kurşun hurda satmak nedeni ile çağrı merkezimizi arayıp ulaşabilirsiniz. İstanbul Sultangazi Esentepe kurşun hurdası almak için en iyi fiyatı verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfada paylaşılan Esentepe kurşun hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Doğada cevher halinde bulunan kurşun gümüş-mavi renkli haliyle biliniyor.

Esentepe Hurda Krom Alımı

Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Krom hurdası fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurda alımı yazımızı incelerseniz harika olacaktır.

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Esentepe Mahallesinde Hurda Alım Satımı

Hurda çelik alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Esentepe adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurdalarınızı geç kalmadan satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın piyasa kilo fiyatını düşürmektedir. Antimon zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı ticaret yaparak sürekli kazançlar edinmeyi ilke edindik.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. İstanbul Sultangazi Esentepe mahallesi hurdacı firması olan Halk Metal her türlü alüminyum hurdası alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve çatı minare kurşunu, inşaat demiri, çinko hurda, alüminyum, hurda bakır, kablo satanlara özel yukarısında fiyat teklifleri sunmaktayız. Esentepe hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuzla öne çıkmaktayız.

Esentepe Kablo Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Esentepe hurdacı firma arayanlara özenli hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken kablo hurdası piyasasından oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz.

Kapıdan antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdası almaktayız. Etrafta bolca bulunan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini anında ödüyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için önemlidir. Esentepe mahallesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz.

İstanbul Sultangazi Esentepe Mahallesi mahallesinin tamamında TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. İstanbul Kablo alan hurdacılar hakkındaki yazıyı inceleyebilirsiniz. Genelde alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. İçindeki telin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Esentepe kablo ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Bunun yanısıra tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımı sırasında en güncel fiyatları gönderiyoruz. Esentepe hurdacısı olarak her nevi antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır.

Esentepe Bakır Hurdası Alımı

Esentepe bölgesinde bakır hurda almaktayız. Esentepe mahallesi bakır hurdası kilo fiyatı için telefonumuzu arayın. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır.

Bu sayfadaki Esentepe soyma bakır hurdası fiyatlarını grubumuza üye olanlara saat başı yollamaktayız. İstanbul Sultangazi Esentepe hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Esentepe hurdacı iş yerimizi hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Sultangazi Hurda bakır alan yerler konumuzda geniş bilgilendirme mevcut. Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz.

Esentepe Mahallesi Sac Hurdası Alanlar

Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda deliksiz 2. el trapez sac var. Hurda sac alımı yapıyoruz. Esentepe etrafında hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurdası, alım satımı sebebiyle arayınız.

Esentepe Hurda Sarı Alımı

Aslında hurda sarı olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır. Bloğumuzda bulunan pirinç sarı alan hurdacı metini okuyabilirsiniz. Haliyle Esentepe mahallesinde hurda sarı ticareti alan hurdacıyız. Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı denilmektedir. Esentepe hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alım satımı yapıyor.

Satıcılarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri olduğu biliniyor. İstanbul Sultangazi Esentepe hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda sarı hurda bronz araiş ticaretinde anlık fiyatı uyguluyor. Esentepe mahallenin tümünde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda satanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda türleri vardır.

Esentepe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Esentepe hurdacılar sitesi 5. blok içindeki depomuzla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Yalnızca bu türdeki atıkları almıyoruz. Olduğundan yaşanabilir bir İstanbul Sultangazi Esentepe mahallesi için fazlasıyla çalışıyoruz.

Esentepe Mahallesi Araba Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmet veriyoruz. İmkan buldukça Esentepe yakınlarında hurda araba alım satım hizmetleri vermekteyiz. Pek tabi sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan vergiden düşmüş hurda araç, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, motor hurdası .

Esentepe 2. El Jeneratör Satanlar

Endüstriyel yeni gibi 2. el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasında en doğru firmayız.

Esentepe Fabrika Sökümü Yapılır

Esentepe fabrika sökümü yapıyoruz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin titizlikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletlerin seçilmesi gerekiyor.

Böylelikle Sultangazi fabrika yıkımı gerçekleştiren firmalar arasında nam saldık. Uzun süredir binlerce fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

Esentepe Hurda Klima Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Esentepe çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. İkinci el klima Esentepe mahallesi bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içindedir.

Esentepe Mahallesinde Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra antlaşmamıza göre molozların taşınma işleri güvenle yapılmaktadır. Halk Metal tarafından alınacak her nevi hurdaların işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Molozlar Esentepe Belediyesi’nce önceden bildirilen araziye taşınır.

Anlık Güncel Esentepe Hurda Fiyatları

Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken oldukça fazla kilo fiyatları öneriyoruz. Daha geniş güncel hurda fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz En güncel hurda ton fiyatına erişmek sebebiyle irtibata geçebilirsiniz. Esentepe Mahallesinde hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi her saat değişiyor.

Esentepe Mahallesi 2.El Eşya

Piyasasından ekonomik fiyatlarla sıfır gibi ve 2.el kanepeler alabilirsiniz. Yeni gibi 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak nedeni ile telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız 2.el piyasasında satılabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı istediğiniz yere gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için buzdolabı hurdası fiyatları hakkında detaylı bilgi paylaşılan gönderiye ulaşabilirsiniz Temiz kullanılmış öğrenci koltuğu, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece almak amaçlı olarak irtibat telefon numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Esentepe Mahallesinde Akü Hurda Alan Hurdacı Firma

Araçlarda enerji ihtiyaçları nedeni ile kullanılıyor. Hurda akü alan yerler sayfamızı okuyabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz gibi firma içerisinde geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Aküler başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Bir müddet sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denir. Sultangazi Akü hurdası alım satımı makalemizi incelerseniz mükemmel olacaktır.

Esentepe Plastik Hurdası Alanlar

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. En güncel fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alıyoruz. İstanbul ile Esentepe mahallesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. Esentepe plastik hurda alanlar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sayfamızdaki Esentepe plastik ton fiyatları her zaman güncelleniyor

Esentepe Mahallesinde Cam Hurdası Alımı

Cam yarısaydam veya saydam genelde kırılgan ve sert yapıdaki suları tutan inorganik amorf sert malzemeye verilen adıdır. Esentepe genelinde cam hurdası alan yerler arasındayız. Bu dönemde renkli ve şeffaf sökülmüş araç camları, şişesi türlerde cam hurda cinsleri çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

Esentepe İkinci El Hurda Raf

Hurda depo rafı alım satımı tecrübeli olduğumuz alanlardandır. İstanbul Raf hurda alan hurdacı firmalar yazımıza mutlaka bir göz atın. Özellikle kapanan dükkânlardan aldığımız market rafı hurdaları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2.el market rafı satan hurdacı firmalar arasındayız. Bu sayfadaki Esentepe çıkma raf ton fiyatları her geçen hafta güncellenmektedir. Raf hurda alan yerler paylaşımımıza göz bakmanız pişman olmayacaksınız. Hurda raf Esentepe satışı yapmak amacıyla cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Esentepe Nikel Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Bu mahallede %99 şablon nikel ile %95 şablon nikel, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alımında hurda nikel borsasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası arsenik içerdiğinden zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satılırken elden geldiğince hassasiyetle hareket etmeliyiz. İstanbul Sultangazi ve Esentepe mahallesinde nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Esentepe Karton Hurda Alan Hurdacılar

İstanbul Sultangazi Esentepe kağıt hurda alan yerler içerisindeki firmamız Halk Metal sunduğu hizmetler ile toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. İlçede renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra titizlik sayesinde size çok daha yüksek kazanç elde etme imkanı takdim ediyoruz. Esentepe kağıt hurdası aldığımız alanlar içerisindedir. Bu yazdıda paylaşılan Esentepe hurda karton kağıt kg fiyatını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz Piyasadan fazla liste fiyatıyla kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak alan yerler içindeyiz.

7/24 Açık Esentepe Mahallesi Hurdacı Firma

7/24 açık Esentepe mahallesinde hurdacı firması olarak 7/24 geri dönüşümde çalışmaktayız. Yaklaşık on altı seneden bu yana hurdacılık yapıyoruz. Geçen senelerin kazandırdığı profesyonelliklerle araç gereç parkurumuzu geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

En Yakın Esentepe Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal şirketimizle Esentepe etrafında hurda malzeme satımı işleri yapmaktayız. Bu haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Esentepe çevresinde hizmetler sunmaktan gurur duyarız. Esentepe en yakın hurdacı firma servisiyle hurda malzeme alıp satarken adresinize çalışanlarımızı yolluyoruz. Esentepe hurdacı firması olarak konumuzdan hurda almaya devam ediyoruz.

Esentepe Parça Kumaş Alan Yerler

Spot kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk, gabardin kumaş, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, örme kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Esentepe kilosuyla hurda kumaş alan yerler içinde en iyi fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

Sayfamızdaki Esentepemahallesi hurda kumaş ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz. İstanbul Sultangazi Esentepe etrafında jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımı için dilediğiniz yere geliyoruz.

Parti malı dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapılır. Esentepe mahallesinde hurda parça kumaş alımı yapılmaktadır.

Esentepe Kullanılmış Restoran Aletleri Alan Hurdacılar

Temiz kullanılan tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, otel tipi bulaşık makinaları, buz makinesi alımı yapmaktayız. Endüstriyel restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz. Depomuzda mevcut olan teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, restoran tipi yemek ocağı, aspiratör, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom küvet, paslanmaz krom yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanını incelemeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Temiz bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler firmamızın numarasını arayabilir.

Esentepe 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan şirketlerden edindiğimiz Yıkılmış market vb binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

Esentepe Mahallesi Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda bilinen güvenlik önlemleri Sultangazi Esentepe kentsel dönüşüm olsun olmasın yeniden inşa edilecek binaların yeniden yapılması için yıkılmasını sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, sökülen penceler, çıkma laminant parkeler vs. her cinsten hurdaları satın alıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp