Diyarbakır Hurdacı

Sur Hurdacı Telefon Numarası

Sur etrafında hurda malzemenizin resimlerini göndermek nedeniyle arzu ettiğiniz vakit ekiplerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. En büyük Diyarbakır Sur hurdacı firma olarak gün geçtikçe gelişiyoruz. Halk Metal ismimiz ile hizmet veriyoruz. Güzel yurdumuzun dört bir köşesinde, her türlü hurda satmak amacıyla aramanız yeterlidir. Güncel Sur hurda fiyatlarıyla hurda malzemeler almaktayız. Piyasadan farklı hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm faaliyetlerimize bulunduğunuz gönderimizden erişebilirsiniz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Diyarbakır hurdacı firmalar arasındayız.

Diyarbakır Sur Hurdacısı

Sur hurdacı mı arıyorsunuz? Endişeye gerek kalmadı, başardınız. Diyarbakır Sur merkezinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her nevi bakır hurdası satmak sebebiyle telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Diyarbakır şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Sur daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Sur bölgesinde değil, bütün şehirlerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Sur bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda plastik ve metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin yararı için çalışıyoruz. Sur hurdacısı olarak Diyarbakır ilçelerinde hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için yakın çevredeki hurda nakliye araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

Sur Hurdacı Telefon Numarası

Sur hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Bu sebeple hurda atık satmak için firmamızı aramalısınız. Boşa zaman geçirmeden arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Sur hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Sur Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası almaktayız. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda Sur hurdacısıyız. Diyarbakır Sur alüminyum hurda alan firmalar içinde öncüyüz. Güvenli bir şekilde hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum radyatör almaktayız. Siz değerli müşterilerin desteğiyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Her tür alüminyum hurda alıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Sur ilçesinin tümünde alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımı yaparken tartımları sizinle gerçekleştiriyoruz. Buradaki Diyarbakır Sur alüminyum hurdası kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile şükranlarımızı sunarız.

Sur Demir Hurdası Alım Satımı

Demir, dünyada bol miktarda bulunabilen madenler içindedir. Sayfamızdaki Sur demir hurda ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz yolluyoruz. Sur etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Güncel demir hurda fiyatları öğrenmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alanlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sur genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazısına bir göz atmak istemelisiniz.

Sur Kablo Hurdası Alım Satımı

Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka çok damarlı kablo hurdaları için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki telin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Sur kablo kilo fiyatı güncellendi. Bununla birlikte tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablolar alım satımı için piyasanın üstünde fiyat teklifini vermekteyiz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler hemen arayın. Diyarbakır Sur hurdacı firması olarak her çeşit hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. Müşterilerde hızlıca bulunan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz. Çünkü sadece hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır tel yüzünden hurdacılık yapanlar için çok önemlidir.

Hurda kablo hakkındaki konuya bir göz atabilirsiniz. Sur genelinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımı yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. Konumdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sur hurdacı firmayız. . Diyarbakır Sur ilçesinde hurda kablo almaktayız.

Sur Sac Hurda Alan Hurdacı

Depolarımızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Sur etrafında sac hurda levha, sac varil, galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, ton fiyatı öğrenmek nedeniyle. Hurda sac alıyoruz. Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Sur Hurda Alanlar

Yüksek tonajlı çinko, kurşun hurda, bakır hurda, kablo, hurda alüminyum,demir hurda ve sarı aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Sur hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle öne çıkmaktayız. Sur kapıdan hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Hurdalarınızı gecikmeden paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Diyarbakır Sur geri dönüşüm firması Halk Metal her türlü hurda alüminyum alıyor. Hurda çinko almak için yerinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alan Sur hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Sur Krom Hurda Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom kilo fiyatı yazımızı ziyaret etmeyi unutmayın. Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılıyor. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Diyarbakır Sur hurda krom tank ton fiyatını saat başı yollamaktayız.

Sur Hurda Kurşun Alım Satımı

Cami minaresi kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbe kurşunu alırız. Metal kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir. Sur Diyarbakır kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Diyarbakır Sur kurşun hurda kilo fiyatı günceldir. Kurşun cevherleri mavimsi renklidir. Kurşun hurdası alımı makalemizi okuyabilirsiniz.

Sur Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Bu sebep ile Sur sarı pirinç hurda alan hurdacılar arasındayız. Bu sayfadaki Diyarbakır Sur sarı pirinç hurdası kg fiyatını bip grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz. Geniş sayfamızda bir süre önceden yazılmış hurda sarı alan hurdacı makaleye göz gezdirebilirsiniz. Diyarbakır Sur hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda diye hurda türü bulunmamaktadır. Sur ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri yekün tutan hurda malzemeler arasında sayılabilir. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır. Hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor.

Sur Çinko Hurda Alanlar

Bu sitede yayımlanan Sur çatı söküm çinkosu fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar gönderimize göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz. Sur ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

Sur Hurda Bakır Alanlar

Sur içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Sur yanık bakır hurdası kilo fiyatını whatsapp grubumuzdakilere günlük ulaştırılmaktadır. Diyarbakır Sur bakır hurda alan yerler arasındayız. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır.

Hurda bakır alan yerler sayfamızda detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır hurdası alan Sur hurdacı telefonunu ivedi bir şekilde arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Sur hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Sur 2.El Eşya

Çok uygun fiyatlara kullanılmış ve 2. el kanepe alabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satılabilecek temizliğe sahip mobilyaları evinizden almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda çamaşır makinesi alanlar başlıklı makalesini incelemelisiniz Temiz patron masası, büro ofis mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı alınır. Her türlü 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak için telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz.

Sur 2.el jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Her türde az kullanılmış 2. el jeneratör satışı için arayabilirsiniz. Hurda jeneratör alıyoruz.

Sur Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Sur hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları saatlik olarak değişmekte. Sayfamızdakigüncel çinko hurdası fiyatları makaleye göz atın Şundan yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurda alım satımında kilo fiyatlarından fazla fiyatla hurda alımı yapıyoruz.

Sur Karton Hurda Alımı

Diyarbakır Sur hurda kağıt alıp satanlar arasındaki iş yerimiz ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası fiyatları isteyebilirsiniz. Bölgede renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet ile hurda satıcılarına piyasadan daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz.

Piyasadan fazla fiyatlarla kuşe kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alıyoruz. Sur hurda kağıt aldığımız bölgeler arasındadır. Buradaki Sur hurda kağıt, karton fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz

7/24 Açık Sur Hurdacı Firması

Tam tamına 2004 yılından bu yana geri dönüşüm yaparak size hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 Sur hurdacı olarak gece gündüz iş yerimizdeyiz. Yılların verdiği deneyimlerler sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz.

Sur Araç Hurdası Alan Yerler

Tabiki de size otomobil hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Ama araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda otomobil, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları
, hurda yük vagonu, motor hurdası alıyoruz. İşlerden fırsat buldukça Sur yakınlarında hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz.

En Yakın Sur Hurdacı Numarası

Halk Metal şirketimizle Sur bölgesinde her türlü hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Sur en yakın hurdacı servisi ile hurda metal tartımı yapmak amacıyla istediğiniz yere ekip yolluyoruz. Bu hizmetle size en yakın hurda alanlar Sur ilçesinde hizmetler ediyoruz. Sur hurdacı şirketi olan firmamız ile konumuzdan hurda alım satımı hizmetimiz var.

Sur Cam Hurdası Alım Satımı

Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutan inorganik sert bir malzemedir. Sur yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Son zamanlarda renkli çıkma araç camları, şişesi türde cam hurdalar bulunuyor.

Sur Hurdacı Sitesi

Sur hurdacılar sitesi 1. blokta bulunan iş yerimizin yardımıyla hizmetler ediyoruz. Çok daha yaşanılır bir Diyarbakır Sur oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Sırf bu hurdaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Sur Fabrika Sökümü

Sur fabrika sökümü yapıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan firmalar arasında öncü bir yerdeyiz. Yıkım işi yapanların anlattığı şekilde kolay olmamıştır. İşe başlamadan önce yıkılacak imalathanenin detaylı şekilde incelenerek gerekli ekipmanın seçilmesi gerekmektedir. Daha önce sayısız fabrika söküm ihalesi tamamladık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz.

Sur Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Sur ilçesinde en çok satılan hurda malzemeler arasında yer alır. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız. Sur bölgesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun.

Sur Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınma işleri itina ile yapılmaktadır. Halk Metal tarafından alınan her nevi hurda eşyanın depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Sur Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önce bildirilen araziye taşınır.

Sur Akü Hurda Alımı

Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan cihazdır. Kullanımdan sonra atık duruma gelen aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurda alan hurdacılar gönderimizi muhteşem olur. Dolayısı ile firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan fabrikalar içindedir. Akü içindeki kurşunlu suları ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacı için bulunur.

Sur Nikel Hurda Alımı

Dolayısı ile hurda nikel depolanırken oldukça hassasiyetle çalışılmalıdır. Sur nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir. Özellikle %99 nikel şablon , %95 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

Sur İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alımı

İyi durumda tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolap, sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makinesi alınır. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel ocak, salata ve meze reyonları, paslanmaz krom davlumbaz, evye, küvet, endüstriyel aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemeniz için sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. 2.el paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satan firmalar bizimle iletişime geçebilir.

Sur Parça Kumaş Alımı

Diyarbakır Sur bölgesinde hurda viskon, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alım satımında yerinize gelmekteyiz. Sur çevresinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Kilosuyla hurda nevresimlik kumaş, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda için nakit para ödeme yapmaktayız.

Defolu hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı satmak amacıyla telefonlarımızı vakit geçirmeden arayınız. Diyarbakır Sur kilo ile kumaş hurda alan firmalar arasında en doğru fiyatı veriyoruz. Sitemizdeki Sur kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz.

Sur Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Tıpkı fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen vebenzeri her türde hurda malzemeyi değerinde alıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Sur kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması için yıkım işlerini sağlıyoruz.

Sur İkinci El Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alım satımı öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. Sayfamızdaki Sur çıkma raf ton fiyatını arzu edene her gün ulaştırıyoruz. Raf hurda alan hurdacılar sayfamızı gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Hurda raf Sur satın almak sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan baharatçılar tarafından satılan orta reyonlar, hurda market rafı, çelik raf hurdası, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satıyoruz.

Sur Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

En yüksek fiyatla kırmızı, mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir. Sur hurda plastik alan firmalar arasında bulunan hurdacı firmasıyız. Bu yazdıda yayınlanan Sur plastik ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Diyarbakır şehri Sur ilçesinin tümünden hurda polipropilen moblen, abs plastik, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sur İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Dolayısıyla malesef işi bırakan satıcılardan almış olduğumuz Yıkılmış ardiye binalarından çıkarılan yeni gibi 2.el pencere, çelik kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp