Şanlıurfa Hurdacı

Suruç Hurdacı

Suruç hurdacı firma olarak hız kesmeden devam ediyoruz. Halk Metal firmamızla hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Suruç hurda fiyat listeleri ile hizmet ediyoruz. Benzersiz hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz. Suruç merkezinde hurda satmak amacıyla günün her saatinde genel merkezimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Tonajlı hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo alışverişinde yüksek fiyat uyguluyoruz. Şanlıurfa hurdacısı firmalar arasındayız. Yurdun istediğiniz bölgesinde, hurda alımı yapıyoruz.

Şanlıurfa Suruç Hurdacı Firma

Suruç hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Suruç bölgesinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda satmak için mobil hatlarımızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Şanlıurfa merkezinin hızla gelişen ilçesi Suruç sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Şanlıurfa Suruç ilçesinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Suruç genelinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek tüm vatandaşlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Suruç hurdacı olarak Şanlıurfa ilinin tümünde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurda malzeme için çevrenizdeki hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı göndermekteyiz

Suruç Hurdacı Telefonu

Şanlıurfa Suruç hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Suruç adresten hurda malzeme alımı hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Bu yüzden hurda atık fiyatı talep etmek nedeniyle firmamızı arayabilirsiniz. Şimdi arayıp günlük hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Suruç Hurda Demir Alımı

Sizlerinde bildiği üzere her tür demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alırız. Demir, Suruç bölgesinde en fazla bulunabilen madenler içinde bulunmaktadır. Sitemizde yayınlanan Suruç demir ton fiyatlarını isteyene bedelsiz yollanmaktadır.

Suruç ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı makalemize bakmak istemelisiniz.

Anlık hurda demir ton fiyatı istemek amacıyla fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alan hurdacılar gönderisini dolaşmak iyi gelir. Halk Metal Suruç ilçesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

Suruç Alüminyum Hurda Alım Satımı

Bize duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler. Şanlıurfa Suruç hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası alan hurdacı firmasıyız. Suruç ilçesinin tümünde alüminyum profil hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında tartımları profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Sayfamızdaki Suruç alüminyum hurda kilo fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum alanlar içeriğiyle yazılmış metine bir göz atabilirsiniz Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek, alüminyum kutu satışı yapmak için arayın. Sizin yardımıyla her gün tecrübe kazanıyoruz. Her türlü hurda alüminyum peşin alınır.

Suruç Hurda Kurşun Alımı

Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşun hurdası alıyoruz. Kurşun cevheri gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler makalemizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Metal kurşun kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Suruç kurşun hurda aldığımız yerler içerisindedir. Buradaki Şanlıurfa Suruç çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını saat başı gönderiyoruz.

Suruç Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Pirinç metali bazı yörelerde renginden dolayı sarı hurda denmektedir. Halk Metal tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, sarı hurda bronz almaktadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır. Suruç hurdacı işletmemiz her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor.

Satıcılarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunmaktadır. Suruç genelinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Şanlıurfa Suruç pirinç sarı kilo fiyatı güncellendi. Daha güncel bilgiye erişmek için pirinç sarı hurdası alanlar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Aslına bakarsanız sarı hurdası ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. Haliyle Suruç sarı pirinç hurdası alımı alan hurdacıyız.

Suruç Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Bu sitede yayımlanan Suruç hurda krom ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımımızı ziyaret ediniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Suruç Kablo Hurda Alanlar

Şanlıurfa Suruç ilçesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Anlık bilgi amacıyla kablo hurdası alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Adresten antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo almaktayız. Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller yüzünden hurda kablo alanlar için önemlidir. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Suruç hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle antigron kablolar, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları alım satımı için buradayız. Tonajlı hurda kablo alımında değerinden daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka alüminyum hurda kablo ticareti için arayabilirsiniz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, fare yemez kablo hurdası satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar şimdi arayın. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Suruç hurdacı firmayız. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir.

Ayrıca tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyatı vermekteyiz. İçinde bulunan tellerin madenine göre ve de kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Suruç bakır kablo fiyatlarını talep edenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Şanlıurfa Suruç hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alımı yapıyoruz. Müşterilerde hızlıca bulunan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablo alırken değerini nakitle ödüyoruz.

Suruç Hurda Alan Firma

Suruç ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Hurda bakır almak için yerinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan yerler arasındayız.

Antimon zamak hurda, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı hedef edindik. Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Suruç kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan nakite çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su iletemas ettiğinde korozyona uğrar. Böylelikle metalin değeri düşmektedir. Yüksek tonajlı sarı hurda ve alüminyum, kablo, bakır, çatı minare kurşunu,çinko, toplama demir aldığımızda fiyat listesi uyguluyoruz. Suruç hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla öne geçiyoruz.

Suruç Sac Hurda Alımı

Suruç etrafında sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek için arayınız. Sac hurdası alanlar arasındayız. Depo tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası mevcuttur.

Suruç Çinko Hurdası Alan Yerler

Şanlıurfa, Suruç ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Buradaki Suruç çatı söküm çünkosu ton fiyatları her saat güncellenmektedir. Hurda çinko fiyatı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için arayın.

Suruç Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Suruç hurda bakır kilo fiyatı için bizi arayınız. Sayfamızdaki Suruç hurda bakır kg fiyatı güncellendi. Şanlıurfa Suruç bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar alım satımı yapıyoruz.

Suruç içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Antikron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Suruç hurdacı numarasını kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır hurdası alanlar makalemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Suruç Klima Hurda Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Suruç etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. İkinci el kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. İkinci el klima Suruç bölgesinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Suruç Moloz Nakliyesi

Suruç hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdanın iş yerimize nakliyesi ücretsiz yapılır. Fabrika yıkımında anlaşmaya göre bina molozunun taşınma işleri itinayla yapılmaktadır. Yıkım molozu Suruç Belediyesi tarafından alınan kararla bildirilen moloz dökme alanlarına dökülür.

Suruç Hurdacı Sitesi

Çok daha yaşanılır bir Şanlıurfa Suruç yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sırf bu hurdanızın geri dönüşümünü yapmıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Suruç hurdacılar sitesindeki firmamızla hizmet veriyoruz.

Suruç 2. El Jeneratör Alımı

2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken en yüksek fiyatları vermekteyiz. Her türlü iyi durumda ikinci el jeneratör satışı için hemen arayınız.

Suruç Araba Hurdası Alan Yerler

Hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Suruç etrafında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Ancak araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Tabiki de size hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası vb hurda zirai aletler
, römork, parçalanmış araba hurdası, hurda motor .

Suruç Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdası kükürt ve arsenik içermektedir. Bu neden ile nikel hurdası alınıp satıldığında oldukça özen ile çalışılmalıdır. Suruç nikel hurda alıyoruz. Şanlıurfa Suruç çevresinde %95 hurda nikel şablon , %99 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel hurdası alım satımında en iyi fiyatları veriyoruz.

Suruç Karton Hurda Alan Firma

İlçenin her yerinde renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle sizlere çok daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Şanlıurfa Suruç karton hurdası ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz

Şanlıurfa Suruç kağıt hurda alan firmalar içerisindeki işletmemiz yardımıyla toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli kilo fiyatı isteyebilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, kullanılmış gazete alımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz.

Suruç Bina Yıkımı

Yıkımlarda istenilen tüm önlemler Suruç kentsel dönüşüm nedeni ile yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin uygun bir biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde olduğu üzere binaların yıkımını başarı ile yerine getiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri almaktayız. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız.

Anlık Güncel Suruç Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alım satımlarında piyasa fiyatlarından daha fazla ton fiyatı ödüyoruz. Daha geniş yeni hurda fiyatları içeriğe bir göz atabilirsiniz Suruç hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi çabucak değişiklik gösteriyor. Anlık kilo fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz.

7/24 Açık Suruç Hurdacı

Neredeyse otuz altı senedir hurda hurda alım satımı yapan firmayız. Sektörde harcadığımız yılların verdiği profesyonelliklerle sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Suruç hurdacı firması şirketimiz aracılığı ile haftanın yedi günü hurda metal alım satımı yaparız.

Suruç İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, boya makinesi, harç pompası, alçı sıva makinesi az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood satılıktır. Suruç çevresinde yıkılmış apartman vb. binalardan ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alan firmalar içindeyiz. Dolayısı ile iflas eden depolardan satın almış olduğumuz

Suruç Kullanılmış Lokanta Ekipmanı Alan En Yakın Firmalar

Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma makinesi, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sanayi tipi 2. El reataurant ekipmanları alımı yapıyoruz. İşlerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, evye, krom küvet, davlumbaz, salata reyonları ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini incelemek amacı ile sizleri depomuzu gezmeye davet ediyoruz.

Suruç Parça Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Hurda parça kumaş almaktayız. Şanlıurfa Suruç etrafında şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımlarında yerinize geliriz. Tonajlı penya kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, hurda kumaş baskı artığı, parça mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıp satmaktayız.

Spota düşmüş hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik, hurda örme, kot kumaşı, parça pantolon kumaşı alımı için telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. Şanlıurfa Suruç kilosuyla kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Şanlıurfa Suruç hurda kumaş fiyatları güncellendi.

Suruç Hurda Cam Kırığı Alımı

Suruç etrafında cam hurda alan hurdacılar içerisinde bulunuyoruz. Bu dönemde şeffaf çıkma araç camları, şişesi vs. hurda cam cinsleri bulunabiliyor. Cam tam ya da yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki suları tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir.

Suruç İkinci El Ev Eşyası

Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satışa sunulabilecek durumdaki oturma gruplarını nakit ücret ile alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alan hurdacı başlıklı paylaşımı okuyabilirsiniz Çok uygun fiyata titizlikle kullanılmış olan, ikinci el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Her çeşit 2. El bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak amacıyla telefonlarımızıarayabilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, bilgisayar masası, personel koltukları için dükkanımıza ait hatları aramanız yeterli olacaktır.

En Yakın Suruç Hurdacı Telefonu

En yakın Suruç hurdacı deposu olarak her tür hurda malzeme ticareti sebebiyle yerinize gelmekteyiz. Bu nedenle size en yakın hurda alan yer Suruç çevresinde hizmet ediyoruz. Suruç hurdacı firmamız ile adresinizden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Suruç bölgesinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz.

Suruç İkinci El Hurda Raf

Özellikle iflas eden butikler tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, market rafları, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el raf satışı yaıpyoruz. Sayfamızdaki Suruç ikindi el raf hurdası kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Raf hurda alım satımı sayfamızı incelerseniz harika bir şey yaparsınız. Suruç ikinci el raf hurdası satın almak sebebiyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Suruç Akü Hurda Alan Yerler

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacında kullanılır. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış duruma düşen aküye akü hurdası deniliyor. Aküler diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Akü içerisindeki kurşunlu suları sebebiyle oldukça kıymetlidir. Hurda akü alan yerler paylaşımımızı okumalısınız. Dolayısı ile Halk Metal ve benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapar.

Suruç Fabrika Sökümü

Şanlıurfa Suruç fabrika söküm işi gerekli alet edavata sahip olmanın deneyimine sahibiz. Daha önce sayısız fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. Yıkım yapanların söylediği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonel bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında lider olduk. İlk önce yıkıma hazırlanan taşınmazın etraflıca dolaşılması gerekiyor.

Suruç Plastik Hurdası Alan Hurdacı

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri vardır. İyi fiyata hurda beyaz naylon, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen alım satım işleri yapmaktayız.

Suruç hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Suruç hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Suruç plastik fiyat listesi güncellendi Şanlıurfa şehri Suruç ilçesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp