Balıkesir Hurdacı

Susurluk Hurdacı Hurda Alımı

Susurluk ilçesinde hurda satmak için günün her vaktinde çağrı merkezimize iletişim kurmanız yeterlidir. Halk Metal ismimiz ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Memleketin iletişime geçtiğiniz her bölgesinde, her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Tam zamanlı Susurluk hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Eşsiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Bütün çalışma alanlarımızı ziyaret ettiğiniz sitemizden takip edebilirsiniz. Balıkesir Susurluk hurdacı firması olarak yerinize gelmekteyiz. Yüksek tonajlı hurda malzeme satımlarında yüksek fiyat uygulamaktayız. Balıkesir hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Susurluk Hurdacı Firma

Susurluk hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Susurluk çevresinde eşsiz anlayışlar ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her nevi hurda satışı yapmak nedeniyle mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. Balıkesir şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Susurluk 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Balıkesir Susurluk ilçe merkezinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Susurluk hurdacısı olarak Balıkesir genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki atık malzemelerinizin yüklenmesi için en yakın hurda alım araçlarımızı gönderiyoruz. Susurluk mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yarar sağlıyoruz.

Susurluk Hurdacı Numarası

Susurluk hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Boş yere zaman harcamadan arayın en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak üzere çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Balıkesir Susurluk hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Susurluk Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Halk Metal şirketimiz bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz almaktadır. Gerçekte hurda sarı isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Susurluk ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alıyoruz.

Hurda satanların öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Bu sebep ile Susurluk sarı hurdası alanlar içindeyiz. Buradaki Susurluk sarı pirinç hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. Güncel bilgi için sarı hurda alanlar metni okuyun. Pirinç metali halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Balıkesir Susurluk hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Susurluk Krom Hurdası Alan Firmalar

Krom ile nikel işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Susurluk hurda krom tank kg fiyatını telegram gurubumuza katılanlara bedelsiz gönderilmektedir. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı konusunda bilgi edinmek amacı ile içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız.

Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Susurluk Hurda Alanlar

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Susurluk adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece hurda malzemenin değerini düşürüyor.

Antimon zamak hurdası, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda krom alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Susurluk geri dönüşüm firması Halk Metal her tür alüminyum hurdası alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı sarı hurda ve çatı minare kurşunu, demir, çinko, alüminyum, hurda bakır, kablo hurda alımı yaparken fiyatlar uygulamaktayız. Susurluk hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkıyoruz.

Susurluk Hurda Sac Alan En Yakın Hurdacılar

Susurluk çevresinin tümünde hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru, fiyatı istemek sebebi ile. Sac hurda alanlar içindeyiz. Depo çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Elimizde her çeşit ikinci el trapez sac vardır.

Susurluk Hurda Bakır Alımı

Susurluk bakır hurda kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Hurda bakır alanlar alanında daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır alan Susurluk hurdacı numarasını hızlıca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz. Susurluk içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, bakır yanık hurda, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Susurluk bakır hurdası kg fiyatını arzu edene güncel olarak yollamaktayız. Balıkesir Susurluk hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Susurluk Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde her geçen gün büyüyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Susurluk ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil alımında tartımı sizin yanınızda yapıyoruz.

Bu sayfadaki Balıkesir Susurluk alüminyum hurda ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Alüminyum hurda alanlar hakkındaki metni okuyabilirsiniz Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Balıkesir Susurluk alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda almaktayız.

Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alabilmek için telefonlarınızı istiyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda Susurluk hurdacılık firmasıyız. Şirketimize güvendiğiniz için saygılar sunarız.

Susurluk Hurda Kurşun Alan Firma

Balıkesir ili Susurluk kurşun hurdası için adresinize geldiğimiz yerlerdendir. Buradaki Balıkesir Susurluk çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatları günceldir. Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Minare söküm kurşunu
, Cami sökümü hurda kurşun satışı sebebi ile bizi tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Metal kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Cevher halindeki kurşun metali mavimsi gümüş renktedir. Hurda kurşun alanlar makalemize kesinlikle göz atın.

Susurluk Hurda Kablo Alım Satımı

Susurluk hurdacısı Halk Metal her türlü iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo ticareti yapıyoruz. İçindeki tellerin cinsine göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Balıkesir Susurluk bakır kablo ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Yerinden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo alıyoruz. Ek olarak tek damar hurda kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımı için değerinin üzerinde fiyatları biz veriyoruz.

Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Satıcılarda bolca toplanlanan 30% bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden yüksek teklifler veriyoruz. Hurda kablo alan hurdacı konulu içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Susurluk ilçesinin tamamında kablo hurdası alıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Susurluk hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. . Balıkesir Susurluk genelinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Hurda kablolar içerdiği bakır tel sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder.

Susurluk Çinko Hurdası Alım Satımı

Balıkesir, Susurluk etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Susurluk nikel hurdası fiyatları güncellenmiştir. Çinko hurdası alım satımı yazımızı okursanız mükemmel olur. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Susurluk Demir Hurdası Alan Yerler

Bildiğiniz üzere her cins demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı için nakit ödeme yapmaktayız. Halk Metal Balıkesir Susurluk ilçesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor.

Anlık güncel demir hurdası fiyatları için hemen arayın. Demir hurdası alan hurdacı firmalar linkine tıklayabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı makalemizi ziyaret ederseniz şahane olur.

Susurluk çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde en çok çıkarılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Balıkesir Susurluk ekstra demir hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere saat başı gönderilmektedir.

Susurluk Nikel Hurda Alanlar

Bu bölgede anot hurda nikel, nikel turbo, %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablon nikel hurda alım satımında borsasının üzerinde fiyatlar veriyoruz. Bu neden ile hurda nikeller alım satımında çok dikkatle çalışılmalıdır. Susurluk nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

Susurluk Cam Hurdası Alan Yerler

Susurluk ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Genellikle şeffaf kırık otomobil camı, cam şişe şekillerinde cam hurdaları yüklü miktarda satılıp alınıyor. Cam tam veya yarısaydam genellikle sert yapıya sahibi sıvı maddeleri tutabilen organik olmayan sert maddelerdir.

Susurluk 2.El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda boya tabancası, alçı mikseri, yük asansörleri, harç mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, plywoon hurda 2.el olarak satılır. Ayrıca iflas eden iş yerlerinden almış olduğumuz Yıkılan market binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencere alıyoruz.

Susurluk Fabrika Sökümü

Güvenli bir biçimde fabrikaların sökümünü yapıyoruz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika bozumu ihaleleri yerine getirdik. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Susurluk Balıkesir fabrika sökümü yapıyoruz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak fabrika binasının incelikle gezilerek uygun aletlerin seçilmesi gereklidir. Böylece hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık.

Susurluk Klima Hurdası Alım Satımı

Susurluk ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Klima hurdası Susurluk bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Susurluk Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Susurluk Belediyesi’nce daha önceden bildirilen arazilere boşaltılıyor. Bina yıkımından sonra anlaşmaya göre molozların nakliyesi itinayla yapılmaktadır. Susurluk hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdaların iş yerimize taşınması ücretsiz yapılmaktadır.

En Yakın Susurluk Hurdacı Firma

Susurluk hurdacı firma firmamız ile yerinden her türlü hurda atık almaya başladık. En yakın Susurluk hurdacı deposu adıyla her türlü hurda metal almak için ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Susurluk ilçesinde hizmetler sunmaktan gurur duyarız. Halk Metal şirketimizle Susurluk ilçesinin her yerinde her çeşit hurda eşya satımı yapıyoruz.

Anlık Susurluk Hurda Fiyatları

Hurda kablo fiyatları hakkındaki konuyu ziyaret edin Susurluk hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken kullanılan kilo fiyatları hızlı bir şekilde değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Doğru hurda fiyatlarına erişmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz.

Susurluk İkinci El Jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alanlar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacı firmayız.

Susurluk Hurda Plastik Alım Satımı

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen gibi plastik çeşitleri vardır. Balıkesir il Susurluk bölgesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Susurluk hurda plastik alımı yapan firmalar arasında lider konumda olan Susurluk hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Susurluk naylon hurdası kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir

Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. En güncel fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik alım satımı yapıyoruz.

7/24 Açık Susurluk Hurdacı Firması

İki bin üç yıllarından bu zamana kadar hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörün sağladığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Susurluk hurdacı firması firmamız vasıtasıyla haftanın yedi günü sektöre çalışıyoruz.

Susurluk Akü Hurdası Alanlar

Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Bir müddet sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası diyoruz. Akü hurda fiyatı yazısını ziyaret etmek bilgiye ulaşmanızı sağlar. Dolayısı ile Susurluk hurdacısı benzeri firma içinde geri dönüşüm fabrikası olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar arasındadır. Akü hurdası içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Taşıtlarda enerji ihtiyacı sebebiyle kullanılabiliyor.

Susurluk Kullanılmış Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

İşlerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi set üstü mekap, dinlendirici, krom evye, davlumbaz, küvet, hücreli aspiratör vs endüstriyel mutfak ekipmanını incelemek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Kullanılmış tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satanlar firmamızı arayabilir. İş görecek durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alınır. Profesyonel lonata mutfağı aletleri almaktayız.

Susurluk Kumaş Hurdası Alan Firma

Balıkesir Susurluk etrafında gömleklik kumaş,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda viskon, şifon kumaş, jesica kumaş, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımları için istediğiniz adrese geliyoruz. Kumaş fire hurdası alım satımı yapılır. Spot hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, tekstil artığı parça kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıp satmaktayız.

Defolu ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Balıkesir Susurluk kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Sayfamızdaki Susurluk hurda kumaş ton fiyatlarını isteyenlere günlük göndermekteyiz.

Susurluk Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Susurluk hurdacılar sitesi D blok içerisindeki dükkanımız sayesinde geri dönüşüm yapıyoruz. Bizden sonrakilere şimdiden daha temiz bir şehir yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sırf bu türlerdeki malzemelerin alım satımını yapıyor değiliz.

Susurluk Bina Yıkımı

Yıkım esnasında önem verilen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek apartmanların en baştan inşaatının yapılması nedeniyle yıkılmasını sağlıyoruz. Üst taraftaki bölümde bahsettiğimiz fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurda eşyayı piyasa fiyatına alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız.

Susurluk Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

Susurluk hurda kağıt alanlar arasındaki Halk Metal hizmetleriyle hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. İlçenin tamamında renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle satıcılara değerinden yüksek oranda kazanç etme şansı veriyoruz.

Piyasadan fazla fiyata bristol hurda, kuşe kağıt hurda, karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete alanlar arasındayız. Susurluk hurda kağıt aldığımız alanlar içerisindedir. Sitemizdeki Susurluk karton hurda kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz

Susurluk Araba Hurdası Alanlar

Susurluk hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Susurluk çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz. Ama hurda araç trafikten düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette sizlere hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda otomobil, hurda yük vagonu, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda motor için istediğiniz an arayabilirsiniz.

Susurluk Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle ekipmanını yenileyen mandıralar tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdası, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden seçtiğimiz yeniden farksız 2. el market rafları satıyoruz. Buradaki Balıkesir Susurluk hurda çelik raf fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. Hurda raf fiyatları sayfamıza bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Susurluk raf hurdası alımı sebebi ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

Susurluk Hurda Beyaz Eşya

Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, öğrenci masası temin edilir. Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı sormak amacıyla bizlerituşlayabilirsiniz. Değerinden fiyatlara kullanılmış, ikinci el oturma grubu alabilirsiniz. Kısa bir zaman ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı yerinizden değerinde alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya için doğru fiyat uygulamaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda çamaşır makinası alan hurdacı başlıklı paylaşımımıza ulaşınız

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp