Konya Hurdacı

Taşkent Hurdacı

Halk Metal firmamız ile faaliyetleirmize devam etmekteyiz. Taşkent şehir merkezinde hurdanızın edeceği parayı sormak için 24 saat firma numaralarımıza iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Konya hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. En profesyonel Taşkent hurdacı firma olarak hız kesmeden devam etmekteyiz. Türkiyemiz’in her ilçesinde, her çeşit hurda satmak için iletişime geçebilirsiniz. En iyi Konya Taşkent hurda fiyatları ile hurdalarınızı almaktayız. Eşi benzeri olmayan profesyonel faaliyetlerimizi sunuyoruz. Verdiğimiz bütün hizmetlerimize bulunduğunuz sitemizden erişebilirsiniz.

Konya Taşkent Hurdacı Firmalar

Taşkent hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Taşkent bölgesinde eşsiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak için hizmet telefon numaramızı kaydedebilirsiniz. Konya merkezinin gözde ilçesi Taşkent öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Konya Taşkent etrafında değil, tüm şehirlerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Taşkent hurdacısı olarak Konya genelinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın alım satımı için konumuza en yakın hurda nakil mesai arkadaşlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Taşkent mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın geleceğini kurtarmaktayız.

Taşkent Hurdacı Numarası

Konya Taşkent hurdacılık hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Taşkent hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Hemen telefon numaramızı arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyatları sormak için firmamızı aramalısınız.

Taşkent Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerden biridir. Taşkent Konya kurşun hurdası alımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki Taşkent hurda kurşun ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Kurşun cevherleri mavimsi renklidir. Hurda kurşun alanlar yazısını güzel bir iş yapacaksınız. Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda sökümü yapıyoruz.

Taşkent Krom Hurdası Alımı

Nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Taşkent hurda krom tank fiyat listesini kayıt olanlara bedelsiz ulaştırılmaktadır. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatları gönderimize göz atarsanız iyi olur. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Taşkent Hurda Alımı

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Taşkent kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Zarar etmemek için hurdanızı hemen elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda su iletemas ettiğinde korozyona uğrar. Bu yüzden hurdanızın değerinin düşmesine sebep olmaktadır.

Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurda alan Taşkent hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda atık alımı için evinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız.

Taşkent ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal hurdacılık her tür hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda sarı ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun aldığımızda piyasadan daha yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Taşkent hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimzle öncü konuma çıkıyoruz.

Taşkent Çinko Hurdası Alımı

Taşkent ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Konya Taşkent nikel hurdası kg fiyatını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz. Hurda çinko alan yerler sayfamıza bir göz atmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Taşkent Hurda Bakır Alanlar

Taşkent bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Konya Taşkent bakır fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Konya Taşkent bakır hurda alan yerler içindeyiz. Hurda bakır bobin, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz. TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Taşkent bakır hurda fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan yerler sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Taşkent hurdacı telefonunu şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Taşkent Hurda Demir Alanlar

Anlık demir hurdası fiyat listesi için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı makalesini ziyaret etmek bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Demir, dünyada çokça alınıp satılan madenler içerisindedir. Buradaki Taşkent inşaart demiri kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Bildiğiniz üzere her türden demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alıyoruz.

Halk Metal Taşkent ilçesinde hurda demir ticareti yapmaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Taşkent ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Taşkent Hurda Kablo Alan Firmalar

Konya Taşkent ilçesinde kablo hurdası alan firmayız. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler bize ulaşın. İçindeki telin cinsine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Taşkent bakır kablo kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Taşkent hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Ek olarak tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo için anlık fiyatları öneriyoruz.

Taşkent hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları alımı yapıyoruz. Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Etrafta bolca ele geçen 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alan yerler için büyük önem taşır. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

Hurda kablo alanlar içeriğiyle paylaşılmış içeriği okuyun. Bulunduğu yerden tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Taşkent bölgesinin tamamında %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz.

Taşkent Sac Hurdası Alan Firma

Şu anda her türlü 2.el trapez sac bulunmaktadır. Taşkent Konya ilçesinin her yerinden hurda sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak için iletişim kurabilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Taşkent Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda denilmektedir. Herkesin bildiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Haliyle Taşkent sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri kıymetlidir.

Burada bulunan Taşkent sarı pirinç kg fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak göndermekteyiz. Daha geniş sitemizde bulunan hurda sarı pirinç metine bir göz atın. Taşkent hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Halk Metal hurdacılık firması bu çeşitlerin yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurdası almaktadır.

Taşkent ilçesinin her yerinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Doğruyu söylemek lazımsa hurda sarı ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır.

Taşkent Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firma

Taşkent ilçesinde alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için tartımı sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdasını satanların destekleriyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Konya Taşkent alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan firmayız. Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası Taşkent hurdacısıyız. Sayfamızda yayınlanmış olan Taşkent alüminyum hurdası kilo fiyatını her gün yollamaktayız. Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası almak için telefonlarınızı istiyoruz.

Taşkent İkinci El İnşaat Malzemeleri

Birde işi bırakan esnaflardan satın aldığımız Yıkılmış yurt binalarından çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pecere, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan yük asansörü, harç pompası, alçı sıva makinesi, boya tabancası az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood satılıktır.

Taşkent Akü Hurdası Alanlar

Bir zaman sonra atıl duruma düşen bataryalara akü hurdası deniliyor. Akümülatör başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Akü hurda alımı yazımızı dolaşmak öğrenmenizi sağlayabilir. Dolayısı ile iş yerimiz gibi işletme içinde geri dönüşüm atölyesi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alımı yapıyor. Otomobillerde enerji ihtiyacında kullanılabiliyor. Akü hurdası içerdiği kurşun bulunduran suyu sebebi ile kıymetlidir.

Taşkent Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenilir bir şekilde tesislerin söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıllardır onlarca fabrika bozum ihaleleri tamamladık. İnsanların anlattığı biçimde kolay bir iş sayılmaz. Taşkent Konya fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Evvela yıkımı yapılacak binanın etraflıca dolaşılarak uygun ekipman ve projenin hazırlanması daha doğru bir çalışma olur. Bu sayede fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde ünlü olduk.

Taşkent Hurda Cam Alanlar

Taşkent Hurdacılar Sitesi

Çocuklara yaşanır bir Konya ve çok daha yaşanılır Taşkent yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sadece bu hurda malzemenizin alım satımını yapıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Taşkent hurdacılar sitesi onuncu blok içindeki hurdacı tesisimizin yardımıyla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz.

Taşkent Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ara sıra Taşkent bölgesinde hurda araç alıyoruz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Pek tabi sizlere otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış hurda araç, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz.

Taşkent Hurda Raf Alan Yerler

Sitemizdeki Konya Taşkent ikinci el raf kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Raf hurda alımı raf hurda hakkında bilgi almak için linkine tıklayın. Raf hurdası Taşkent satışı yapmak sebebiyle sitemizdeki telefonumuza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. Özellikle kapatılan marketler tarafından satışa çıkarılan mağaza rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el raf satışı yaıpyoruz.

Taşkent Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurdası zehirleyebilir. Konya Taşkent hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp, satılırken elimizden geldiğince hassas çalışılmalıdır. Özellikle turbo nikel hurda, %95 , 99 nikel şablon, anot nikel hurdası alıyoruz.

Taşkent Bina Yıkımı

Yıkım sırasında belirtilen tüm önlemler Taşkent kentsel dönüşüm içerisinde yıkılacak dükkanların tekrar inşaatının yapılması nedeniyle yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülen kapılar, çıkma parkeler vebenzeri her cinste hurdaları alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığı bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika söküm işlerinde olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz.

Taşkent Plastik Hurdası Alımı

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. En avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alımı yapıyoruz. Konya il Taşkent bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurdası satışı yapmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taşkent plastik hurda alımı yapan firmalar içinden ön planda olan Taşkent hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Taşkent plastik hurdası fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız

Taşkent Hurda Karton Alım Satımı

Taşkent kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki Halk Metal ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda karton koli satımı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatı ile kağıt peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, karton bardak, gazete hurdası alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Taşkent hurda karton alım satımı yaptığımız alanlar içinde yer alıyor. Bu sayfadaki Taşkent kağıt hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere saat başı göndermekteyiz İlçede renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle sizlere çok daha fazla kazanç etme şansı takdim ediyoruz.

Taşkent İkinci El Eşya

Titiz 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki yatak odası takımlarını kapınıza gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinası alımı yapan firma konulu yazımızı okuyabilirsiniz İkinci el ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu alma işlerinde değerini nakit para ödüyoruz. Her çeşit 2. el buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Taşkent Konya çevresinde sıfır gibi, 2. el ev eşyası alabilirsiniz.

Taşkent Kullanılmış Lokanta Malzemesi Alım Satımı

2.el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2.el sanayi tipi reataurant ekipmanları alıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, endüstriyel 3 gözlü ocak, endüstriyel aspiratör, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, krom küvet, yemek dilendiricileri vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanını incelemeniz amacıyla alıcıları işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolapları, tezgahlar alıp satmaktayız.

Taşkent Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Sayfamızdaki Taşkent kumaş hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Spota düşmüş hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, hurda pantolonluk satmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Konya Taşkent bölgesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımında adresinize geliyoruz. Konya Taşkent kiloyla kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

Kumaş hurdası almaktayız. Tonajlı parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, top kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı için iyi fiyattan ödeme yapıyoruz.

En Yakın Taşkent Hurdacı Telefon Numarası

Taşkent hurdacı içinde çalışmakta olan personelimiz ile kapıdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Taşkent bölgesinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Bu şekilde hurda satanlara en yakın hurdacı firma Taşkent bölgesinde hizmet veriyoruz. En yakın Taşkent hurdacı servisi ile hurda alım satımında deponuza gelmekteyiz.

Taşkent Hurda Jeneratör Alanlar

Her türde titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alım satımı için şimdi arayın. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alıyoruz.

Taşkent Hurda Fiyatları

Taşkent hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar piyasada her saat değişmektedir. Bir defa daha söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında ton fiyatlarından daha fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Doğru hurda kilo fiyatına erişmek amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı sitemizdeki güncel hurda fiyatları yazıyı okuyabilirsiniz

7/24 Hurda Alan Taşkent Hurdacı Firma

Neredeyse iki bin altı senelerinden buyana geri dönüşüm sektöründe sizlere hizmet veriyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin verdiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Taşkent hurdacı olarak zaman farketmeksizin hurda alıyoruz.

Taşkent Klima Hurda Alan Firma

Hurda klima Taşkent ilçesinde en fazla satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Taşkent çevresinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Taşkent Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak bina molozunun taşınması titizlikle yapılır. Yıkım molozu Taşkent Belediyesi tarafından önceden planan yere taşınır. Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın iş yerimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp