Amasya Hurdacı

Taşova Hurdacı

Taşova merkezinde hurda eşya değerini sormak amacı ile personellerimiz ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Halk Metal şirketimizle hurda alım satımı yapıyoruz.

Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Amasya hurdacısı firmalar içindeyiz. Tam zamanlı Taşova hurda fiyat listeleriyle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Piyasadan farklı profesyonel hizmetler sunuyoruz. Bütün hizmetlerimizi okuduğunuz sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Amasya Taşova hurdacı firmasıyız. Türkiyemiz’in bütün ilçelerinde, hurda alımı yapıyoruz.

Amasya Taşova hurdacı firmasıyız. Halk Metal şirketimizle hurda alım satımı yapıyoruz.

Tam zamanlı Taşova hurda fiyat listeleriyle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Piyasadan farklı profesyonel hizmetler sunuyoruz. Bütün hizmetlerimizi okuduğunuz sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Amasya hurdacısı firmalar içindeyiz. Taşova merkezinde hurda eşya değerini sormak amacı ile personellerimiz ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Türkiyemiz’in bütün ilçelerinde, hurda alımı yapıyoruz.

Amasya Taşova Hurdacısı

Taşova hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Taşova içerisinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda satışı amacı ile firmamızı tuşlamalısınız. Amasya merkezinin nadide ilçesi Taşova sürekli hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca Taşova bölgesinde değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Taşova bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak milletimizin faydası için çalışıyoruz. Taşova hurdacı olarak Amasya genelinde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanız için konumuza en yakın bölgede bulunan hurda nakil ekibimizi gönderiyoruz.

Taşova Hurdacı Telefonu

Amasya Taşova her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Taşova hurdacı numarası sitemizin içeriğinde bir tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Boşa zaman harcamadan arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme fiyat listesi istemek amacıyla bizleri aramalısınız.

Taşova Hurda Sarı Alım Satımı

Halk Metal firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde hurda sarı bronz araiş hurdası alımında liderlik etmektedir. Bu neden ile Taşova sarı hurdası alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Piyasada kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde bir hurda varolmamıştır.

Bu sayfada yayımlanan Amasya Taşova pirinç sarı ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Sayfamızda bulunan sarı pirinç hurda alanlar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Taşova ilçesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı deniliyor. Taşova hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Taşova Krom Hurda Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar bölümümüzü okuyabilirsiniz. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Taşova krom hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere güncel olarak yollanmaktadır.

Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Taşova Hurda Alan Yerler

Taşova kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdanızın değeri düşüyor. Hurda alüminyum alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

Zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı hurda ve demir hurdası, bakır, kurşun hurda, kablo, hurda çinko, hurda alüminyum alımlarında fiyatlar uyguluyoruz. Taşova hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz. Taşova ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alım satımı yapıyor.

Taşova Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurda alanlar içindeyiz. Depomuzda sıfır üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Taşova çevresinin her yerinden sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı talep etmek amacı ile. Veranda çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir.

Taşova Hurda Bakır Alımı

Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Taşova hurda bakır fiyat listesi için arayın. Taşova içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

Sayfamızdaki Amasya Taşova bakır hurdası ton fiyatını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz. Amasya Taşova bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır hurda alanlar konumuzda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Taşova hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz.

Taşova Alüminyum Hurda Alanlar

Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile teşekkür ederiz. Amasya Taşova hurda alüminyum alan yerler arasında lideriz.

Bununla birlikte alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda alıyoruz. Bize hurda satanların sayesinde durmadan gelişiyoruz. Taşova ilçesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz.

Bu sayfada yayınlanan Amasya Taşova alüminyum ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum içeriğiyle yazılmış yazıya bir göz atabilirsiniz Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz.

Taşova Kurşun Hurdası Alanlar

Metal kurşun en eski madendir. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renkli biçimiyle bilinir. Hurda kurşun ton fiyatı makalesine göz atmak istemelisiniz. Taşova Amasya kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Sayfamızda yayınlanan Taşova çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız.

Taşova Kablo Hurdası Alan Firma

Kablo alan hurdacı konulu metni inceleyin. Amasya Taşova hurdacı firması olarak genellikle antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

Adresten hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni sebebi ile hurdacılık yapanlar için kıymetlidir. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımı yaparken anlık fiyat teklifini veriyoruz. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızda bulunan Taşova kablo kg fiyatı az önce güncellenmiştir.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Amasya Taşova ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Etrafta hızlıca edinilen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alımı yaparken anında nakit para ödeme yapıyoruz.

Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Taşova hurdacı arayanlar için buradayız. . Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık kablo satacak olanlar bizi arayabilir. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Çünkü sırf hurda alımıyla hizmet vermiyoruz.

Taşova bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Üstelik hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektrikli araçlarda kullanılıyor.

Taşova Çinko Hurdası Alanlar

Buradaki Taşova hurda nikel ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurda alımı yazısını gezmek iyi gelir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Taşova ilçesinin tamamında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Taşova Demir Hurda Alımı

Sizinde bildiği gibi her nevi demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda en çok çıkarılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Taşova demir hurda kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Taşova ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler makalemizi gezmek iyi gelir.

Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı talep etmek için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar bağlantısının linkine tıklayınız. Halk Metal Amasya Taşova ilçesinin tamamında demir hurdası alımı yapmaktadır.

Taşova Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdaları alınırken oldukça hassas hareket etmeliyiz. Nikel hurda içeriğinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirleyebilir. Amasya Taşova çevresinde anot nikel, hurda %95 , %99 nikel şablon, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. Taşova nikel hurda alıyoruz.

Taşova Hurda Cam Kırığı Alımı

Günümüzde renkli soda şişesi, çıkma otomobil camı ve benzeri cam hurdası bulunmaktadır. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip suları geçirmeyen organik olmayan sert bir maddedir. Taşova çevresinde hurda cam alan yerler arasında bulunuyoruz.

Taşova İkinci El İnşaat Malzemesi

Müteahhitlerce kullanılan yük asansörü, alçı makinesi, boya tabancası, harç mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Ayrıca işi bırakmak zorunda kalmış esnaflardan aldığımız Yıkılan lokanta vs. binalardan alınan yeni ayarında 2.el demir kapı, pencere, mutfak dolabı satıyoruz.

Taşova Fabrika Sökümü

Taşova fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Güvenilir bir biçimde fabrika söküyoruz. Böylece fabrika sökümü yapan firmalar içinde meşhur olduk. Fabrika sökümünde öncelikle sökülmesi istenen fabrikanın etraflıca incelenerek uygun araçların hazırlanması doğru bir çalışma olur. Sektöre başladığımızdan bu yana bol miktarda fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik.

Taşova Klima Hurda Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. İkinci el klima Taşova bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Hurda kombi alanlar içindeyiz. Taşova etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin.

Taşova Moloz Döküm Yerleri

Firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdanın iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Taşova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından planlanan araziye nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre molozun taşınması itinalı bir şekilde yapılır.

En Yakın Taşova Hurdacı Telefon Numarası

Taşova hurdacısı bünyesindeki personelimiz ile konumdan hurda satım hizmeti vermekteyiz. Taşova en yakın hurdacı adı ile her türlü hurda eşya alıp satarken ayağınıza profesyonel personel yolluyoruz. Böylece atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Taşova genelinde hizmetler vermekten kıvanç duyuyoruz. Halk Metal olarak Taşova ilçesinin her yerinde hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Taşova Güncel Hurda Fiyatları

Kesin bilgiye ulaşabilmek için bize ulaşabilirsiniz. Şunu söylemekte yarar görüyoruz yüksek tonajda hurda alımı yaparken pazar fiyatından yüksek kilo fiyatları ödüyoruz. Güncel hurda fiyatları konulu yazıyı inceleyin Taşova hurdacısı olarak hurda alım satımı yaparken kullanılan fiyat listesi saat başı güncellenmektedir.

Taşova 2.el jeneratör Alımı

Endüstriyel yeni üründen en ufak farkı olmayan 2.el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında peşin ödemeler yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacıyız.

Taşova Hurda Plastik Alanlar

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. İyi fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alım satımı ile ilgileniyoruz. Amasya il Taşova bölgesinin her yerinden plastik abs, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren alımı yapıyoruz. Taşova plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Bu sitede paylaşılan Amasya Taşova hurda plastik kg fiyatını kayıt olanlara günlük göndermekteyiz

7/24 Açık Taşova Hurdacı Firma

7/24 açık Taşova hurdacı olarak gece gündüz hurda ticareti yaparız. 1997 senesinden bu günlere hurda malzemelerin alım satımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu sürenin kazandırdığı profesyonellikler ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz.

Taşova Akü Hurdası Alan Hurdacı Firma

Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denir. Hurda akü içinde bulunan kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden kıymetlidir. Araçlarda enerji ihtiyacını karşılamak nedeni ile bulunur. Aküler diğer adıyla batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Akü hurda alan yerler bağlantısına tıklayın. Bu sebep ile firmamız vb. kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alımı yapar.

Taşova Kullanılmış Restoran Aletleri Alımı

İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah altı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alınır. Sanayi tipi 2. El lokanta aletleri almaktayız. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, sanayi tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletini görmek için almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz.

Taşova Hurda Kumaş Firesi Alan En Yakın Hurdacılar

Kiloyla penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Amasya Taşova hurda kumaş kg fiyatını isteyene günlük ulaştırıyoruz.

Amasya Taşova kiloyla kumaş hurda alanlar arasındayız. Hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız.

Taşova ilçesinde viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş, hurda süprem alımı için adresinize geliyoruz. Kiloyla kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz.

Taşova Hurdacılar Sitesi

Taşova hurdacılar sitesindeki iş yerimizin yardımı ile hurdacılık işleri yapıyoruz. Sadece bu türden malzemelerinizin alım satımını yapmıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Gençlere temiz bir şehir yaratmak için çok çalışıyoruz.

Taşova Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurdalar karşılığında bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Taşova kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin yeniden inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tedbir önlemleri Üstteki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız.

Taşova Karton Hurdası Alımı

Taşova Amasya kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki şirketimiz ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz. Bölgede beyaz kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılıkla sizlere değerinden daha fazla oranda kazanç etme imkanı yöneltiyoruz.

Piyasadan fazla fiyata kağıt peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda gazete alım satımı yapmaktayız. Taşova kağıt hurdası alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Sayfamızda yer almakta olan Taşova karton hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz

Taşova Hurda Otomobil Alan Yerler

Elbette size hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek isteriz. Taşova hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Ama hurda araç vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli otomobil hurdası, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, yük vagonu, hurda motor . Çok yoğun olmadığımızda Taşova bölgesinde araç hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz.

Taşova İkinci El Raf Fiyatları

Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Özellikle resterasyon yapan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, market rafları, çelik raf hurdaları, demir raflar, mağaza rafları arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el market rafları satan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızda yayımlanmış olan Taşova 2.el market rafı kg fiyatını whatsapp hattımızda saat başı paylaşıyoruz. Hurda raf alımı makalemize mutlaka göz atmalısınız. Taşova raf hurdası satmak nedeni ile burada yazan telefona ulaşabilirsiniz.

Taşova 2.el Ev Eşyası

Çok az kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki mobilyaları kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya için piyasasının üzerinde fiyat teklifi verilmektedir. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi alımı yapanlar başlıklı makalemizi ziyaret edin Sıfır gibi ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak için telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Piyasasından makul fiyatlarla temiz kullanılmış olan ve 2.el koltuk satın alabilirsiniz. Az kullanılmış sekreter masaları, ofis büro mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı adetli bulunur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp