Burdur Hurdacı

Tefenni Hurdacı Numarası

Tefenni merkezinin yakınlarında hurda fiyatı öğrenmek sebebi ile 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz. En profesyonel Burdur Tefenni hurdacı firma olarak hurdacılık işlerinizi çok kısa sürede tamamlıyoruz. En doğru Tefenni hurda fiyatlarıyla avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kimsenin yapmadığı hizmetlerimizi sunuyoruz. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlerimize bu alandan ulaşabilirsiniz. Tonajlı hurda malzeme alımlarına özel Burdur piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Burdur hurdacısı firmalar içindeyiz. Güzel ülkemizin tüm illerinden, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal firmamızla hizmet vermeteyiz.

Tefenni Hurdacıları

Tefenni mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlığın faydası için çalışıyoruz. Tefenni hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Başardınız. Tefenni içerisinde benzersiz bir anlayış ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Burdur ilinin en yaşanılası ilçesi Tefenni daimi hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Burdur Tefenni için değil, tüm illerde hizmet veriyoruz. Tefenni hurdacı firması olarak Burdur ilinin tamamında hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda eşyanız için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satmak amacıyla numaralarımızı arayabilirsiniz.

Tefenni Hurdacı Numarası

Tefenni hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer alır. Tefenni hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak üzere operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Tefenni Krom Hurda Alımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Hurda krom alım satımı yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Burdur Tefenni hurda krom tank kilo fiyatını kayıt olanlara ücretsiz yolluyoruz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Tefenni Sarı Hurdası Alanlar

Haliyle Tefenni sarı pirinç hurda alım hizmeti veren firmayız. Tefenni hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor.

Sitemizdeki Tefenni sarı pirinç hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Pirinç sarı hurdası alanlar konulu metne bir göz atabilirsiniz. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir.

Firmamız tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, sarı pirinç hurda bronz alımında lider konumdadır. Tefenni ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Gerçekte hurda sarı diye adlandırılmış hurda türü yoktur.

Tefenni Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

Demir, yer yüzünde bol miktarda bulunan madenler içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Tefenni demir hurda kg fiyatını abonelerimize günlük gönderilmektedir. Tefenni çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel hurda demir fiyatları öğrenmek sebebiyle fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazımıza bir bakınmak istemelisiniz. Firmamız Tefenni ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Unutmayın ki her türden demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alımı yapılır. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın.

Tefenni Alüminyum Hurda Alanlar

Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Tefenni bölgesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımları sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz.

Bu sayfadaki Burdur Tefenni alüminyum kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Burdur Tefenni alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Konumdan alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Hurda satanların sayesinde her gün deneyim kazanıyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel için peşin ödeme veriyoruz.

Ayrıca alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

Tefenni Sac Hurdası Alan Hurdacılar

Depomuzda sıfır üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Hurda sac alıyoruz. Depo çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Tefenni Burdur bölgesinin her yerinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Tefenni Hurda Alan Yerler

Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. Tefenni yerinden hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zararı önlemek amacı ile hurdanızı hemen elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın değerleri düşüyor.

Hurda alüminyum alımı için yerinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan firmalar içerisindeyiz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Burdur Tefenni ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her çeşit hurda atık alımı yapıyor. Tonajlı alüminyum hurda, kablo, hurda bakır, çatı minare kurşunu,çinko hurda, sarı hurda ve demir alımında yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Tefenni hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle öne çıkmaktayız.

Tefenni Hurda Kurşun Alımı

Tefenni kurşun hurdası almak için en yüksek fiyatı uyguladığımız ilçelerdendir. Sayfamızdaki Burdur Tefenni çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renkli biçimiyle biliniyor. Kurşun hurda fiyatları paylaşımını muhteşem olur. Metal kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Cami minaresi kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşun hurdası alırız.

Tefenni Hurda Çinko Alım Satımı

Sitemizdeki Burdur Tefenni hurda çinko kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda alımı bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi istemek için arayabilirsiniz. Tefenni etrafında çinko hurdası alıyoruz.

Tefenni Hurda Kablo Alım Satımı

Bununla birlikte tek damar kablo, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında anlık fiyat teklifini vermekteyiz. İçinde bulunan telin türüne bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Burdur Tefenni fare yemez kablo ton fiyatları güncellendi. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Tefenni hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmekteyiz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden pahalı teklifler veriyoruz. Tefenni genelinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alıyoruz. Adresten hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Kablo hurdası tellerindeki bakır oranı sebebiyle kablo hurdası alanlar için çok önemlidir. Burdur Tefenni etrafında çoğunlukla ele geçen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde peşin para ödeme yapıyoruz. Daha doğru sayfamızdaki kablo alan hurdacılar makaleye göz atabilirsiniz.

Hurda telefon kabloları, karışık kablo, fare yemez kablo satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Çünkü sırf hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Burdur Tefenni ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz. Burdur Tefenni hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz.

Tefenni Hurda Bakır Alanlar

TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Tefenni içinde bakır hurdası alıyoruz. Buradaki Tefenni hurda bakır fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Burdur Tefenni hurda bakır alan yerler arasındayız. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz.

Tefenni bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alanlar bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Tefenni hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Tefenni İkinci El Jeneratör Satanlar

2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alan Tefenni hurdacıyız alırken yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır.

Tefenni Hurda Plastik Alanlar

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Burdur il Tefenni bölgesinin her yerinden jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda satmak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata hurda pet şişe, market poşeti, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Tefenni plastik hurda alanlar içerisinde lider konumdaki Tefenni hurda deposuyuz. Bu sayfada yayımlanan Tefenni plastik ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri vardır.

Tefenni İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla malesef iflas eden esnaflardan aldığımız İnşatlarda alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya makinesi ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılmış ardiye binalarından çıkarılan hala kullanılabilir 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere alımı yapıyoruz.

Tefenni Bina Yıkımı

Bina yıkımında bilinen iş güvenliği önlemleri Yukarıda fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarı ile yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Tefenni kentsel dönüşümü sebebiyle eskimiş dairelerin yeniden yapılması nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri almaktayız.

Tefenni Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu malzemelerin ticaretini yapmıyoruz. Her hali ile yaşanır bir Burdur ve olması gerektiği gibi yaşanabilir Tefenni oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Tefenni hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamız aracılığı ile atıl hurda eşya geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

Tefenni Nikel Hurda Alan Hurdacı Firma

Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satıldığında elden geldiğince hassas davranılmalıdır. Nikel hurdaları içinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirli bir metaldir. Özellikle anot nikel hurdası, %99 şablon nikel , %95 nikel şablon, hurda turbo nikel alım satımında en iyi fiyatı veriyoruz. Tefenni hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

7/24 Açık Tefenni Hurdacı

7/24 hizmet veren Tefenni hurdacı olarak haftanın yedi günü hurda metal alım satımı yapmaktayız. Bu sürenin sağladığı deneyimlerler tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan dokuzdan bugüne dek hurdacılıkla hizmet etmeye devam ediyoruz.

Tefenni Hurda Akü Alım Satımı

Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak sebebi ile kullanılır. Hurda akü alımı bölümümüzü okumak iyi gelecektir. Dolayısıyla şirketimiz gibi kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapar. Aküler başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu suları geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra kullanılamayacak hale düşen akülere akü hurdası denmektedir.

Tefenni Hurda Otomobil Alan Yerler

Elbette size araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Fakat araba hurdası trafikten düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, hurda çeki demiri
, römork, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araç, motor hurdası alıyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Tefenni bölgesinde araba hurdası alım hizmeti vermekteyiz.

Tefenni Cam Hurda Alanlar

Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı muhafaza eden amorf sert maddedir. Bu dönemde rengarenk kola şişesi, araba camı türlerde cam hurdaları bulunabiliyor. Tefenni çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Tefenni Fabrika ve Makine Sökümü

Öncelikle yıkımı yapılacak taşınmazın detaylıca gezilmesi gerekir. Tefenni fabrika söküm işleri yapıyoruz. İnsanların söylediği gibi kolay bir iş sayılmaz. Sektöre başladığımızdan bu yana onlarca fabrika sökümü ihalelerini güvenilir şekilde gerçekleştirdik. Güvenli şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde başarılı olduk.

Tefenni Kağıt Hurdası Alımı

Tefenni kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki firmamız ile hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Kağıt hurda alım satımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki Tefenni hurda kağıt kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız Avantajlı hurda kağıt fiyatı ile hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. İlçede defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken göstermiş olduğumuz extra titizlik ile size daha çok oranda kazanma olanağı sunuyoruz.

Anlık Tefenni Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alımı yaparken oldukça daha fazla fiyatlar ödüyoruz. En güncel hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Tefenni hurdacı firmalar içinde hurdacılık yaparken kullanılan ton fiyatı çabucak değişkenlik gösteriyor.

Tefenni 2. El Lokanta Ekipmanları Alanlar

İyi durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları alıp satmaktayız. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan yerler bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Elimizde mevcut olan hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel kuzine, meze dolapları, bakır davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel tipte mutfak malzemelerini incelemeniz için almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. İkinci el endüstriyel tip cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız.

Tefenni Hurda Kumaş Firesi Alan En Yakın Firmalar

Toptan hurda ceket kumaşı, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile bizi çok geçmeden arayın. Burdur Tefenni kilo ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Bu sayfadaki Tefenni kumaş hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Burdur Tefenni bölgesinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize geliriz.

Kilosuyla hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz. Tefenni bölgesinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız.

Tefenni İkinci El Ev Eşyası

Tefenni içinde az kullanılmış, ikinci el koltuk satıyoruz. İkinci el patron koltuğu, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece satıyoruz. Çok az kullandığınız 2. el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki mobilyalarınızı evinizden satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için çamaşır makinası hurdası alımı yapanlar hakkında detaylı bilgi içeren gönderimizi gezebilirsiniz Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart almak nedeniyle işletmemizle bağlantı kurabilirsiniz.

Tefenni 2.el Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları alıyoruz. Bu sayfadaki Burdur Tefenni 2.el market rafı kg fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı yazısını incelemek bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Hurda raf Tefenni satışı yapmak amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan fabrikalardan elde ettiğimiz hurda market rafı, hurda çelik raf, orta reyonlar, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf satıyoruz.

Tefenni Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Hurda klima Tefenni ilçesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. 2.el Kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. Tefenni etrafında 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir.

Tefenni Moloz Dökümü

Tefenni hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan her nevi hurdaların bizlere ait tesise taşıma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Tefenni Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce imzalanan kararlarla planlanan arazilere taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza göre molozun nakliye işleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

En Yakın Tefenni Hurdacı Numarası

Tefenni en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle her cins hurda malzeme nakliyesi yapmak amaçlı ayağınıza geliyoruz. Bu hizmetler ile sizlere en yakın hurdacı Tefenni ilçesinde hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Tefenni hurdacıları içinde firmamız ile adresinizden her tür hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Halk Metal olarak Tefenni ilçesinin tamamında hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp