Erzurum Hurdacı

Tekman Hurdacı Hurda Alımı

Tekman çevresinde hurda fiyatları sormak sebebi ile çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Tekman hurdacı firmasıyız. Halk Metal Hurdacılık şirketimiz ile hurda alım satımı yapıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında, hurda alıyoruz. En doğru Erzurum Tekman hurda borsası fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Bütün hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Bol miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Erzurum hurdacısı firmalar içindeyiz.

Erzurum Tekman Hurdacısı

Tekman hurdacısı olarak Erzurum ilçelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki atık malzemenizin yüklenmesi için en yakın araçlarımızı gönderiyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit kablo hurdası satmak sebebiyle firmamızı aramalısınız. Tekman bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri işlemden geçirerek sizin ve bizim faydasına çalışıyoruz. Tekman hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Erzurum Tekman çevresinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Erzurum merkezinin eşsiz ilçesi Tekman ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Tekman için değil, bütün Türkiye’de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Tekman Hurdacı Numarası

Tekman adresten hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içinde yer almaktadır. Bu nedenle hurda atık fiyatı istemek nedeniyle telefonumuzu aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. Erzurum Tekman hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Tekman Hurda Kurşun Alımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami kurşunu için özel fiyat veriyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Cevher şeklindeki kurşun gümüş-mavi renkli haliyle öne çıkıyor. Hurda kurşun fiyatı paylaşımımızı incelemek iyi gelir. Erzurum ile Tekman hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sayfamızdaki Erzurum Tekman çatı minare kurşunu ton fiyatlarını uygulamamızı kulananlara bedelsiz ulaştırıyoruz.

Tekman Hurda Krom Alım Satımı

Krom ile nikel işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızda yayımlanan Tekman krom kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurda alım satımı paylaşımına göz atmanız şahane bir şey yapmış olursunuz.

Yapısı itibari ile gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Tekman Hurda Alan Firma

Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Erzurum Tekman hurdacı firması olan Halk Metal Hurdacılık her çeşit hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik.

Tekman yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdanızı şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir su iletemasında korozyona uğruyor. Böylece hurdaların kıymetini düşürmektedir. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Tonajlı hurda kablo ve bakır hurda, hurda alüminyum, sarı hurda, çinko hurdası, toplama demir, kurşun aldığımızda yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Tekman hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz.

Tekman Hurda Çinko Alımı

Tekman, Erzurum ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Erzurum Tekman nikel hurdası fiyatlarını dileyenlere ücretsiz yollamaktayız. Çinko hurda alımı makalesine bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı için arayın.

Tekman Bakır Hurdası Alım Satımı

Tekman genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Tekman hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, hurda bakır boru alım hizmeti veriyoruz. TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Hurda bakır alanlar konumuzda daha geniş bilgilendirme mevcut. Sitemizdeki Tekman bakır hurdası fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Erzurum Tekman bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Tekman bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Tekman Hurda Demir Alım Satımı

Güncel hurda demir fiyatları için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Tekman şehrinin tümünde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her türden demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz. Tekman etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar bağlantısına tıklamalısınız. Hurda demir, yer yüzünde en fazla çıkarılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Erzurum Tekman demir fiyat listesi günceldir.

Tekman Hurda Kablo Alımı

Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alımında piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. İçindeki telin türüne bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Buradaki Erzurum Tekman hurda kablo ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Daha doğru sitemizde önceden yazılmış kablo hurda alanlar metne göz atabilirsiniz. Çünkü Halk Metal Hurdacılık adıyla yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz.

Erzurum Tekman kablo hurdası almaktayız. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan Tekman hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Hurda kablolar içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alan yerler için çok kıymetlidir. İlaveten hurda alüminyum kablolar fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılmaktadır. Adresten hurda antigron kablo, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz.

Etrafta sıklıkla toplanan 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alımında değerini peşin parayla ödüyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan daha yüksek fiyat veriyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Erzurum Tekman hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. Tekman genelinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Tekman Sac Hurda Alanlar

Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Tekman bölgesinde sac hurda levha, sac varil, galvaniz hurda, trapez, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih edip daha çok kazanabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Hali hazırda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac hurdası vardır.

Tekman Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Tekman ilçenin tümünde sarı hurdası alıyoruz. Doğruyu söylemek lazımsa sarı hurda ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır. Buradaki Tekman hurda sarı pirinç kilo fiyatını isteyene her gün yollanmaktadır. Güncel sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan yerler yazıyı inceleyin. Bu nedenle Tekman sarı hurdası alan yerler arasındayız.

Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Tekman hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yerinize geliyor. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı denmektedir. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri bulunabilir. Halk Metal Hurdacılık firmamız tüm bu hurda sarıların yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, hurda sarı bronz ticaretinde piyasaya hakimdir.

Tekman Alüminyum Hurda Alanlar

Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız.

Erzurum Tekman hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Hurda satanların yardımıyla sürekli gelişiyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz.

Tekman ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum ince profil alımında hurda tartımını müşterinin yanında yapmaktayız. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz. Sayfamızda yayımlanmış olan Erzurum Tekman alüminyum hurda ton fiyatını dileyene güncel olarak ulaştırıyoruz.

Tekman İkinci El İnşaat Malzemesi

Birde işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz Bazı projelerde yük asansörleri, harç karıştırma mikseri, alçı sıva mikseri, boya tabancası 2.el iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılan depo vb. binalardan bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2.el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alan firmalar arasındayız.

Tekman Akü Hurdası Alımı

Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan depolardır. Uzun süre sonra şarj olmaz akülere akü hurdası diyoruz. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacını karşılamak sebebiyle bulunur. Hurda akü fiyatları paylaşımına mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısı ile Tekman hurdacı depomuz gibi şirket içinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran suyu ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir.

Tekman Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Evvela yıkıma hazırlanan fabrikanın titizlikle gezilmesi gerekiyor. Hurdacı firmaların dile getirdiği gibi kolay sayılmaz. Uzun süredir çok sayıda fabrika yıkımı ihaleleri güvenle yerine getirdik.

Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde öncü bir yerdeyiz. Tekman fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Güvenli şekilde fabrika söküm işi yapıyoruz.

Tekman Cam Hurdası Alanlar

Tekman Hurdacılar Sitesi

Tekman hurdacılar sitesi birinci blok içindeki firmamız ile hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Geleceğe yaşanabilir bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her nevi metalleri alıyoruz. Sadece bu cins hurdanızın geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Tekman Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Bazen Tekman etrafında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Pek tabi size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli hurda otomobil, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası
, vagon hurdası, motor hurdası .

Tekman 2.el Raf Satanlar

Genelde yenilen pastahaneler tarafından satılan çelik raf hurdaları, reyonlar, demir raflar, market rafları, hurda mağaza rafları içlerinden seçilen kullanılabilir 2.el market rafı satan firmalar içindeyiz. Sitemizde paylaşılan Erzurum Tekman ikindi el raf hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Raf hurdası alanlar yazısına bir göz atın. Tekman 2. el hurda raf almak amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri liderlik ettiğimiz işlerdendir.

Tekman Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdası zehirli olabilir. Bu ilçede %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel, nikel turbo, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alım satımında gayet dikkatli çalışılmalıdır. Erzurum ve Tekman nikel hurda alıyoruz.

Tekman Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılacak dairelerin yenilenerek inşaatının yapılması nedeni ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkım bitiminde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri her türlü hurdaları değerinde satın alıyoruz. Aynı fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri

Tekman Plastik Hurdası Alımı

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

Erzurum şehri Tekman bölgesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin hurda satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tekman hurda plastik alımı yapanlar içerisinde lider konumda olan Tekman hurdacısıyız. Buradaki Erzurum Tekman naylon hurdası kg fiyatı güncellendi En iyi fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda poşet, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda alım satım işleri yapıyoruz.

Tekman Kağıt Hurda Alım Satımı

Tekman hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki iş yerimiz sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Tekman karton hurda ticareti yaptığımız yerler içerisindedir. Bu sitede yer alan Tekman karton hurda kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız İlçede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alırken uyguladığımız fazladan hassasiyet ile sizlere daha fazla kâr etme şansı sunuyoruz. Piyasanın üstünde fiyatlarla peçete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt, karton bardak, hurda gazete alanlar içindeyiz.

Tekman Hurda Beyaz Eşya

Her türlü 2. el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak amacı ile telefon numarası vasıtası ile iletişim kurabilirsiniz. Sahibinden satılık çalışma masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası satılır. Değerinden fiyatlara titizlikle kullanılmış olan ve ikinci el yemek odası takımları satabilirsiniz. Kısa bir zaman 2. el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki koltuklarınız yerinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firmalar başlıklı gönderisini inceleyin

Tekman İkinci El Restoran Ekipmanları Alımı

Sanayi tipi 2.el lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi set üstü meykap, paslanmaz dinlendirici, çelik davlumbaz, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom küvet, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını yakından görmek için sizleri depolarımızı ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılmış bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Tekman Parça Kumaş Alımı

Spot kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş satışı yapmak için buradaki numaraları çok geçmeden arayın. Erzurum Tekman kilosuyla hurda kumaş alan firmalar arasındayız.

Sitemizdeki Tekman kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Tekman etrafında hurda jesica, hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımı için adresinize ekip gönderiyoruz.

Kilosuyla nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alımlarında nakit parayla ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş firesi almaktayız.

En Yakın Tekman Hurdacı

Halk Metal Hurdacılık hurdacı sitesi olarak Tekman ilçesinin tamamında her cins hurda eşya almaktayız. Bu biçimde atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Tekman bölgesinde hizmet vermekten mutluluk duyarız. Tekman en yakın hurdacı firması hizmetiyle her çeşit hurda malzeme nakliyesi yapmak nedeni ile adresinize gelmekteyiz. Tekman hurdacı arasındaki personelimiz ile kapıdan her tür hurda malzeme almaya devam ediyoruz.

Tekman İkinci El Jeneratör Alanlar

2.el jeneratör satan yerler içinde en yakın firmayız. Bozuk jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacı firmalar arasındayız. Sanayi tipi yeni üründen farksız 2.el jeneratör alıyoruz.

Tekman Anlık Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında piyasa fiyatından özel fiyatla alımlar gerçekleştiriyoruz. Tekman hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatları hurda piyasasında an be an değişmektedir. Anlık hurda fiyat listesine ulaşabilmek sebebiyle irtibata geçebilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Tekman Hurdacı

Tam tamına 2011’den bu zamana değin hurdacılık ile hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 Tekman hurdacı firması olan şirketimiz ile zaman farketmeden işimizin başındayız. Sektörde harcadığımız yılların bahşettiği tecrübeler aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimize devam ediyoruz.

Tekman Klima Hurdası Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Tekman etrafında 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Klima hurdası Tekman ilçesinde en fazla satılan hurdalar içerisindedir. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Tekman Moloz Dökümü

Molozlar Tekman Belediyesi tarafından daha önce planan yerlere boşaltılır. Yıkımdan sonra antlaşmamıza göre molozun taşınması güvenle yapılır. Tekman hurdacı tarafından alınacak her nevi hurda eşyalarınızın tesisimize taşıma işleri bedelsiz yapılıyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp