Yalova Hurdacı

Termal Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Türkiye’nin aradığınız tarafında, hurda alıyoruz. Termal merkezinde hurda satmak amacı ile firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Yalova Termal hurdacı firma olarak sürekli bir şekilde gelişiyoruz. En iyi Termal hurda fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Piyasadan farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlere okuduğunuz gönderimizden erişebilirsiniz.

Halk Metal ismimiz ile hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek hurda eşya alımında piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Yalova hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

Yalova Termal Hurdacı Firma

Termal hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Termal bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizlerde her nevi karton hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızı arayabilirsiniz. Yalova ilinin nadide ilçesi Termal daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Termal için değil, bütün illerde hizmet veriyoruz. Termal genelinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek milletimizin geleceğine fayda sağlıyoruz. Termal hurdacı firması olarak Yalova ilçelerinde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurdanızın transferi için en yakın hurda nakliye aracımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz

Termal Hurdacı Telefon Numarası

Yalova Termal yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Termal hurdacı telefonu sayfamızın altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Boş yere süre harcamadan arayıp yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak için bizi aramanız yeterlidir.

Termal Sarı Hurda Alanlar

Termal ilçenin tümünde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Halk Metal firmamız bu hurda sarıların ticaretinde sarı hurda bronz hurda araiş alımında en güncel fiyatı vermektedir. Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğu için hurda sarı ismi verilmiştir. Bu nedenle Termal sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Yalova Termal hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor. Sayfamızdaki Termal sarı pirinç kg fiyatını telegram hattımızda paylaşmaktayız. Sayfamızdaki sarı pirinç hurdası alanlar içeriği ziyaret edin. Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Gerçeği demek gerekirse hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır.

Termal Hurda Krom Alanlar

Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatları paylaşımına göz atmalısınız. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin. Yapısı itibari ile oldukça sert olduğu için zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sitemizdeki Yalova Termal hurda krom tank ton fiyatları anlık olarak güncellenmektedir.

Termal Hurda Alan Firmalar

Yalova Termal ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Antimon zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Hurda kağıt almak amacıyla evinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan firmalar içindeyiz. Tonajlı sarı hurda ve kurşun, ekstra demir, çinko hurdası, alüminyum, bakır, kablo alırken piyasasının üzerinde fiyat listeleri uygulamaktayız. Termal hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla ön plana geçiyoruz. Termal yerinden hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su iletemas halinde korozyona uğruyor. Böylece hurdanın piyasa fiyatını düşürmektedir.

Termal Sac Hurda Alım Satımı

Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde yeni gibi ikinci el trapez sac var. Termal Yalova ilçesinin her yerinde sac levha hurdası, sac varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı yapmak nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Termal Hurda Bakır Alımı

Sitemizdeki Termal hurda bakır ton fiyatları anlık güncellenmektedir. Yalova Termal bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır alan Termal hurdacı numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Termal hurda bakır kilo fiyatı için şirket hattımızı arayınız. Antikron kırma granür bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır.

Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Termal genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Termal Alüminyum Hurda Alan Hurdacı

Her nevi alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Termal alüminyum hurda fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Daha detaylı sitemizdeki alüminyum hurda alanlar metini okuyabilirsiniz. Yalova Termal hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Termal ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil alımı yaparken tartımı dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Ek olarak alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu almaktayız. Müşterilerimizin yardımıyla durmadan büyüyoruz. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda almak için telefonlaronızı bekliyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası alım satımı yapıyoruz.

Termal Hurda Kurşun Alımı

Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurdası alanlar yazısını incelerseniz iyi olur. Kurşun hala kullanılan en eski madendir. Termal Yalova kurşun hurda alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Buradaki Termal hurda Cami kurşunu fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Minare kurşunu
, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşunu satışı sebebi ile telefonlarımızı şimdi tuşlayın.

Termal Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Termal hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet veriyoruz. Yalova Termal ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo elinde olanlar bizimle iletişime geçin. Yalova Termal hurdacı firma olarak genellikle hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo alımı yapmaktayız.

Yalova Termal ilçesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Çünkü firmamız sadece hurda alımında iştigal etmiyoruz. Satıcılarda kolayca bulunan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alışverişinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca alüminyum kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Yerinden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz.

Genelde yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Hurda kablo konulu içeriği inceleyebilirsiniz. Ayrıca hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken ederinin üstünde fiyat listesini sunuyoruz. İçinde bulunan telin madenine bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Termal hurda bakır kablo fiyatlarını talep edenlere saat başı yollamaktayız. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Termal Çinko Hurda Alım Satımı

Sitemizde yer alan Yalova Termal çinko hurdası kg fiyatı dün güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Termal etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz.

Termal Demir Hurda Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları yazısını okusanız harika bir şey yaparsınız. Hurda demir, dünyada bol miktarda satılan metaller içerisindedir. Sayfamızda paylaşılan Yalova Termal demir ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı konusunun linkine tıklayınız. Halk Metal Termal ilçesinin tamamında hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Termal çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

Termal Nikel Hurdası Alanlar

Bu yüzden nikel hurdaları alınıp satıldığında gayet hassas hareket etmeliyiz. Bu bölgede nikel turbo, anot hurda nikel, %99 şablon nikel hurda ile %95 hurda nikel şablon alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Termal nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Termal Kırık Cam Hurda Alan Hurdacılar

Cam saydam yada yarısaydam genellikle sert yapıda bulunan sıvıları muhafaza eden organik olmayan katı bir malzemedir. Genelde şeffaf içecek şişesi, çıkma oto camları vb. hurda camlar tonlarca alınıyor. Termal genelinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Termal 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış ardiye vb binalardan ayırılan hala kullanılabilir ikinci el pencereler, demir kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Şantiyelerde alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri, boya tabancası 2.el vidalı iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Birde işi bırakan esnaflardan aldığımız

Termal Fabrika Sökümü

Başlamadan önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin titizlikle dolaşılması gerekir. Uzun zamandır çok sayıda fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık. Termal fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay olmamıştır.

Termal Hurda Klima Alımı

2.el Klima Termal bölgesinde çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Termal çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı fimayız.

Termal Hurda ve Moloz Nakliyesi

Termal hurdacı Halk Metal tarafından alınan her türlü hurdaların tesisimize taşınma işleri ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Termal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan arazilere naklediliyor. Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun nakliye işi güvenle yapılmaktadır.

En Yakın Termal Hurdacı Firma

Halk Metal olarak Termal bölgesinde her türlü hurda eşya satımı yapıyoruz. Bu nedenle sizlere en yakın hurdacı firma Termal ilçesinde servis ediyoruz. Termal hurdacıları içerisinde arasındaki çalışanlarımız ile adresinizden her cins hurda atık alımına devam ediyoruz. En yakın Termal hurdacı ismi ile hurda alıp satmak amacıyla yolladığınız konuma geliyoruz.

Güncel Termal Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretinde pazar fiyatlarından daha fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Termal hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları her dakika güncelleniyor. En doğru hurda kilo fiyatına erişmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları içerikli metni okuyabilirsiniz

Termal 2. El Jeneratör Alan Firma

2. el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmayız. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alırken en iyi fiyatları sunmaktayız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satılır.

Termal Plastik Hurda Alım Satımı

En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Termal plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Termal hurdacısıyız. Sitemizdeki Termal hurda plastik kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır Yalova ve Termal bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurda, polistren, jelatin hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Termal Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Termal hurdacı firması olarak yirmi dört saat hurda ticareti yapıyoruz. İki bin sekiz yıllarından bugüne geri dönüşüm yaparak hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Yılların sağladığı kurumsallaşmalarla alet sayımızı geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz.

Termal Hurda Akü Alımı

Elektrikli otomobillerde enerji deposu sıkça kullanılır. Akü hurda fiyatı paylaşımımızı incelerseniz şahane olur. Dolayısı ile depomuz gibi şirket bünyesinde geri dönüşüm kazanları bulunan depolar sulu ve kuru akü alan yerler içindedir. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerji depolanan depolardır. Hurda akü içerdiği kurşunlu sıvı nedeni ile değerlidir. Bir süre sonra şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor.

Termal Kullanılmış Cafe Aletleri Alan Hurdacı Firmalar

Sanayi tipi reataurant malzemeleri almaktayız. 2.el tabak kurtuma tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alınır. Hali hazırda mevcut olan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, sanayi tipi set üstü ocak vb endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz.

Termal Hurda Kumaş Alanlar

Sitemizdeki Termal kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Kilosuyla ceket kumaşı, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk alımı için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Termal etrafında şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş alımları için adresinize ekiplerimizi gönderiyoruz. Yalova Termal kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Termal bölgesinde kumaş hurdası alıyoruz. Toptan hurda penye kumaş, parça nevresim hurdası, hurda top kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satıyoruz.

Termal Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Termal hurdacılar sitesi içindeki hurdacı dükkânımız yardımı ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Çocuklarımıza olması gerektiği gibi iyi bir şehir bırakmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz.

Termal Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Aynı fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere bina yıkım işi ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında belirtilen tüm güvenlik önlemleri Bina yıkımından sonra hurda pimapen, sökülmüş kapılar, sökülmüş laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri değerinde almaktayız. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılacak dükkanların yenilenerek inşa edilmesi sebebi ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Termal Kağıt Hurdası Alanlar

derinden çok kilo fiyatı ile kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alanlar içerisindeyiz. Termal hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki şirketimiz sayesinde kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz.

Bölgenin tümünde 1. hamur kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet ile size daha fazla oranda kazanma şansı veriyoruz. Termal hurda kağıt alım satımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Bu sayfadaki Termal hurda kağıt ve karton ton fiyatı güncelliğini koruyor

Termal Hurda Araba Alanlar

İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Termal çevresinde hurda araba alım hizmeti vermekteyiz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri
, yük vagonu, parçalanmış otomobil hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alımı hakkında yardım etmek isteriz. Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Termal 2.el Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Termal ikinci el raf ton fiyatlarını whatsapp grup üyelerine güncel olarak yollamaktayız. Hurda raf alımı linkine tıklayınız. Termal 2.el raf hurdası satışı yapmak nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen pastahaneler tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdası, market rafları, orta reyonlar, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafları satışı yaıpyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Termal Hurda Beyaz Eşya

Ekonomik fiyatlara kullanılmış ve ikinci el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Kısa süre kullanılmış 2.el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart almak sebebi ile çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alan hurdacılar başlıklı içeriğimizi ziyaret ediniz Az kullanılmış bilgisayar masaları, ofis mobilyaları, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop almak amaçlı iletişim telefon numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp