Samsun Hurdacı

Terme Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Terme yakınlarında hurdanızın fotoğraflarını yollamak nedeni ile gece gündüz ekiplerimize irtibata geçmeniz yeterlidir. Yüksek miktarlı hurda malzeme alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Samsun hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Memleketin tüm mahallelerinde, her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

Terme hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla faaliyetleirmize devam ediyoruz. Güncel Terme hurda fiyatlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Bütün hizmetlerimize bu paylaşımdan ulaşabilirsiniz.

Terme Hurdacısı

Terme bölgesinde hizmet veriyoruz. Atıkları eriterek insanlığın yararı için çalışıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı sebebi ile çağrı merkezimizi rehberinize kaydedebilirsiniz. Terme hurdacı firması olarak Samsun bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurdalarınızın taşınması için en yakın araçlarımızı gönderiyoruz Terme hurdacısı mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Terme çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Samsun şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Terme 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Terme ilçe merkezinde değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Terme Hurdacı Telefonu

Terme hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde hızlıca arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Samsun Terme hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer alır. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları peşin paraya döndürebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Terme Hurda Sarı Alım Satımı

Terme hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı hurda cinsleri vardır.

Sayfamızda yayınlanan Terme sarı pirinç kilo fiyatını her gün göndermekteyiz. Hurda sarı pirinç alanlar başlıklı metine göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri bulunabilir. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bu hurdaların alımına ek olarak hurda sarı bronz hurda araiş alımında piyasaya hakimdir. Gerçeği demek lazım ise sarı hurda olarak geçen hurda türü yoktur.

Terme ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir. Bu sebep ile Terme sarı pirinç hurdası alan yerler arasındayız.

Terme Krom Hurdası Alan Hurdacı

Gayet sert yapısıyla zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılıyor. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alım satımı sayfamıza kesinlikle göz atmalısınız. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz elde edilir. Bu sitede paylaşılan Terme hurda krom tank ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçin.

Terme Hurda Alanlar

Hurda kablo almak üzere adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Terme yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Elinizdeki hurdayı zaman harcamadan nakite çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Terme geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü ikinci el eşya alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Tonajlı hurda sarı ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımında değerinden daha fazla fiyat listesi uyguluyoruz. Terme hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Hurda zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Terme Sac Hurda Alan Hurdacı

Samsun Terme etrafında hurda sac levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz. Hurda sac alanlar içindeyiz. Depolarımızda her kalitede 2. el trapez sac hurda vardır. Depo tavanı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz.

Terme Bakır Hurdası Alım Satımı

Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Samsun Terme bakır hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Samsun Terme bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır sayfamızda geniş bilgi var. Hurda bakır alan Terme hurdacı telefon numarasını kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Terme hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Terme içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Terme Alüminyum Hurda Alanlar

Bizlere duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz. Her tür hurda alüminyum nakit alınır. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Samsun Terme alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında lideriz.

Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava almaktayız. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası alıyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant için nakit ödeme veriyoruz.

Buradaki Terme alüminyum fiyatları dün güncellendi. alüminyum hurda alanlar hakkında paylaşılmış içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz Sizlerin yardımıyla her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Terme bölgesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel alırken hurda tartımını sizinle yapıyoruz.

Terme Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun hala kullanılan madendir. Kurşun cevherleri mavimsi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alımı yazısını gezmelisiniz. Terme Samsun kurşun hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Sitemizdeki Terme kurşun hurda fiyat listesi günceldir. Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu sökümü yapıyoruz.

Terme Kablo Hurdası Alanlar

Terme ilçesinde kablo hurdası alan hurdacılar arasında yüksek fiyat teklifini vermekteyiz. Geniş bloğumuzda bulunan kablo alan hurdacılar yazıyı inceleyebilirsiniz. Yerinden hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız ile sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Terme hurdacı firması olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablolar alımı yapmaktayız. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası borsasından pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Bir de hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, hurda fare yemez elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan Terme hurdacı arayanlar için buradayız. Genel olarak hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Bunlarla birlikte tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyatları öneriyoruz. İçindeki iletkenin madenine göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Samsun Terme bakır kablo ton fiyatı ayda bir güncellenmektedir. Terme genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımında öncüyüz. Piyasada hızlıca bulunan 40% bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo alımında değerini peşinen ödüyoruz.

Terme Çinko Hurda Alanlar

Terme çevresinin her yerinden çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Terme hurda çinko fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko fiyatları gönderisini dolaşmalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyat listesi talep etmek için firmamıza iletişim kurabilirsiniz.

Terme Demir Hurda Alan Hurdacı

Anlık hurda demir fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda fiyatı konusunda bilgi almak amacı ile bölümünün linkine tıklamalısınız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı makalemizi okusanız muhteşem bir şey yapacaksınız.

Demir hurdası, yeryüzünde çokça alınıp satılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Terme inşaart demiri kilo fiyatını her gün yollamaktayız. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Terme şehrinin tamamında demir hurdası alımı yapmaktadır. Terme etrafında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Terme Nikel Hurda Alan Firmalar

Bu bölgede anot nikel hurda, turbo nikel hurda, %99 şablon nikel , %95 şablon nikel hurda alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Bu sebeple nikel hurdası alınıp satılırken çok hassasiyet ile davranmalıyız. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Samsun Terme nikel hurdası alıyoruz.

Terme Cam Hurda Alan Hurdacılar

Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıdaki suları tutabilen amorf katı maddelerdir. Terme ilçesi çevresinde hurda cam alan firmalar arasındayız. Günümüzde şeffaf cam şişe, sökülmüş araç camları çeşitlerinde cam hurdası çok fazla yeniden işleniyor.

Terme İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte iflas etmek mecburiyetinde kalan satıcılardan edindiğimiz İnşaat alanlarında alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri, boya makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywoon hurda bulunur. Yıkılmış market binalarından temin edilmiş kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler alıyoruz.

Terme Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Samsun Terme fabrika sökümü işi yapıyoruz. Güvenilir bir biçimde tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık. Sektöre girdiğimizden beri bol miktarda fabrika yıkımı ihalelerini gerçekleştirdik. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. İlk önce sökülmesi teklif edilen tesisin incelikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araçların hazırlanması uygundur.

Terme Klima Hurda Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hurda klima Terme ilçesinde en çok satılan hurda malzemeler arasındadır. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Terme ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır.

Terme Moloz Dökümü

Terme hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından satın alınan tüm hurdaların işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak bina molozunun taşıma işleri güvenlikle firmamız tarafından yapılıyor. Molozlar Terme Belediyesi’nce planlanan alana dökülür.

En Yakın Terme Hurdacı

Terme en yakın hurdacı firma ismi ile hurda metal alıp satmak nedeniyle ayağınıza tecrübeli personel yolluyoruz. Bu nedenle hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Terme bölgesinde servis veriyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla Terme bölgesinde her cins hurda malzeme almaktayız. Terme hurdacı firma bünyesinde çalışan personelimiz ile arzu ettiğiniz sokaktan her cins hurda malzeme almaya başladık.

Anlık Güncel Terme Hurda Fiyatları

Sitemizdekigüncel hurda fiyatları metne göz gezdirebilirsiniz En güncel fiyata ulaşabilmek nedeni ile bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Terme hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları hurda borsasında hızlıca güncelleniyor. Unutmayın ki yüksek tonajlı hurda alımlarında daha yüksek ton fiyatları ödüyoruz.

Terme Hurda Jeneratör Alan En Yakın Firma

Her türlü çalışır durumda ikinci el jeneratör satılır. Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz.

Terme Plastik Hurda Alım Satımı

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. En iyi fiyata şeffaf naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda almaktayız. Samsun ve Terme bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, plastik abs, polistren kristal hurda, jelatin hurda alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Terme plastik hurdası alımı yapan firmalar içinde öncü işletmeyiz. Sitemizde yayımlanmış olan Samsun Terme plastik fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz

7/24 Hizmet Veren Terme Hurdacı Firma

Bu sürenin kazandırdığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Terme hurdacı firması olarak günün her saatinde hurda metal alım satımı yapmaktayız. Neredeyse dört yıldır hurda alımı yapmaktayız.

Terme Akü Hurdası Alımı

Taşıtlarda elektrik ihtiyaçları nedeni ile sıkça kullanılır. Atıl aküler içindeki kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Hurda akü alan yerler makalemize bir göz bakarsanız iyi olacaktır. Dolayısı ile iş yerimiz gibi kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alanlar içerisindedir. Akü başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Zamanla atıl hale gelen aküye akü hurdası denmektedir.

Terme 2.el Restaurant Ekipmanları Alımı

Titizlikle kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü dolap, çöp sıyırmalı tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, yemek dilendiricileri, lokanta tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipte mutfak alet edavatını yakından inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depolarımıza davet ediyoruz. Endüstriyel mutfak ekipmanları alıyoruz. Temiz bakır tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizi arayabilir.

Terme Parça Kumaş Alım Satımı

Samsun Terme ilçesinin tamamında hurda parça kumaş almaktayız. Terme bölgesinde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımlarında çağırdığınız konuma geliyoruz. Parti malı hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, parça kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alıyoruz.

Kiloyla hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayınız. Terme kilosuyla kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Burada paylaşılan Terme kumaş hurdası kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz.

Terme Hurdacılar Sitesi

Siz eşsiz dostlara yaşanılır bir Terme bırakmak için durmadan çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu malzemelerinizin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Terme hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmamız vasıtası ile atık hurda malzeme alım satımı işine başladık.

Terme Bina Yıkımı

Yıkımlarda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Yıkım bitiminde çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası vs. her cins hurda malzemeleri satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenmesi gereken iş yerlerinin en baştan inşaatının yapılması amacı ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını ücretsiz yerine getiriyoruz.

Terme Hurda Kağıt Alımı

Terme kağıt hurda alanlar arasındaki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm ile toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Samsun Terme hurda karton kg fiyatı güncelliğini korumaktadır Yüksek hurda kağıt fiyatıyla hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. İlçede renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla hurda ticareti yapmak isteyenlere piyasadan daha fazla oranda kazanma imkanı veriyoruz.

Terme Araba Hurdası Alan Yerler

Terme hizmetimize devam ediyoruz. Ara sıra Terme bölgesinde otomobil hurdası alıyoruz. Elbette sizlere hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek isteriz. Ama araç hurdası trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak ağır hasarlı otomobil hurdası, yük vagonu, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası vebenzeri hurdanıza fiyat almak için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Terme Hurda Raf Alımı

Genelde kapatılan depolar tarafından satılan market rafı hurdası, hurda çelik raf, ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el raf hurdası satışı yaıpyoruz. Bu sayfadaki Terme ikinci el market rafı ton fiyatlarını uygulamamızı kulananlara günlük yollamaktayız. Hurda raf alanlar makalesini incelemek bilgiye erişmenizi sağlar. Terme 2. el raf hurdası satın almak nedeni ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Terme 2.el Ev Eşyası

Temiz kullanılmış olan 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarınızı istediğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alanlar başlıklı paylaşımımızı ziyaret ediniz Terme Samsun içerisinde kullanılmış ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satıyoruz. Az kullanılan 2. el derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak amacı ile bizleriarayabilirsiniz. Kullanılmış patron koltukları, sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler temin edilir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp