İzmir Hurdacı

Torbalı Hurdacı

En iyi Torbalı hurda fiyatları ile profesyonelliği sürdürmekteyiz. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimize bu sitemizden ulaşabilirsiniz. Torbalı etrafında hurdanızın resimlerini göndermek sebebi ile 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. İzmir hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Torbalı hurdacı firmasıyız. Türkiyemiz’in iletişime geçtiğiniz her yerinde, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm şirketimiz ile hurda alımı için yerinize gelmekteyiz.

Torbalı Hurdacı Firma

Torbalı genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Torbalı hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. İzmir Torbalı bölgesinde yep yeni anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. İzmir merkezinin tatlı ilçesi Torbalı öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Torbalı etrafında değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. Torbalı hurdacı firması olarak İzmir ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için müsait hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür kablo hurdası satışı yapmak amacıyla numaralarımızı arayabilirsiniz.

Torbalı Hurdacı Numarası

İzmir Torbalı adresten hurda alımı hurdacılık faaliyetleri yürüttüğümüz alanlar içinde yer alır. Torbalı hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Boş yere zaman harcamadan arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak üzere iş yerimizi aramanız gereklidir.

Torbalı Sac Hurdası Alım Satımı

Torbalı ve çevresinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı yapmak sebebiyle arayabilirsiniz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Şu anda kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası var.

Torbalı Hurda Çinko Alımı

Bu sayfadaki Torbalı hurda çinko levha kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Çinko hurdası alan yerler sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Torbalı ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Torbalı Hurda Alım Satımı

Torbalı ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor. Hurda krom alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacılar arasındayız. Torbalı yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdanızı hemen nakite çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece malzemenin fiyatının inmesine sebep olur. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve kurşun, toplama demir, hurda çinko, alüminyum hurdası, bakır hurdası, hurda kablo alımlarına özel piyasadan daha fazla fiyat listesi veriyoruz. Torbalı hurda alanlar içinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Zamak hurdası, hurda makina, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Torbalı Sarı Hurdası Alanlar

Pirinç metali mahalle arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Aslında hurda sarı olarak geçen bir hurda yoktur. Sitemizdeki İzmir Torbalı pirinç sarı ton fiyatlarını isteyene saat başı ulaştırılmaktadır. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar konuyu okuyun. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurdacılık tüm bu hurda sarıların ticaretinde hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurda ticaretiyle iştigal ediyor. Ayrıca hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Torbalı hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Bu neden ile Torbalı sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Torbalı ilçenin tümünde sarı hurdası alımı yapıyoruz.

Torbalı Alüminyum Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Torbalı ilçesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alırken tartımı güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Buradaki Torbalı hurda alüminyum kg fiyatını arzu edenlere saat başı ulaştırmaktayız. Alüminyum hurdası alanlar konulu yazıya bir göz atabilirsiniz Ayrıca alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak için arayın. Firmamıza duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız.

Her tür alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız.

İzmir Torbalı alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alabilmek için aramanızı diliyoruz. Sizlerin desteğiyle durmadan büyüyoruz.

Torbalı Krom Hurdası Alan En Yakın Yerler

Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki İzmir Torbalı krom tank hurdası kg fiyatını kayıt olanlara bedelsiz yollanmaktadır. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası ton fiyatı bölümümüze kesinlikle bir göz atmalısınız.

Sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Torbalı Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerdendir. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alan hurdacı kurşun hurdası konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. İzmir Torbalı kurşun hurda aldığımız bölgeler arasındadır. Sitemizdeki Torbalı kurşun hurda kilo fiyatını isteyene bedelsiz yollanmaktadır. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu
, Çatı söküm kurşunu alımı yaparız.

Torbalı Hurda Demir Alanlar

Güncel demir hurda kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler gönderimizi incelerseniz iyi bir şey yapacaksınız. Torbalı ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz.

Demir, dünya genelinde bol miktarda kullanılan metaller içerisindedir. Buradaki Torbalı extra demir hurda fiyatları güncellendi. Hurdacı firmamız Torbalı ilçesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Hatırlamanızı isteriz ki her türde pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı için peşin para ödeme yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar konusunun linkine tıklayınız.

Torbalı Kablo Hurda Alım Satımı

Kablo iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılıyor. Üstelik hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları alımı için telefon edebilirsiniz. Torbalı ilçesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Fakat enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında piyasasının üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Torbalı hurdacı firmayız. Çünkü Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm ismiyle yalnızca hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı yazıyı inceleyin. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

İzmir Torbalı hurdacısı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamız her türlü antigron kablo, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık hurda kablolar satanlar şimdi bizi arayabilir. Torbalı genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alımında deneyime sahibiz.

Hurda kablo içerisindeki bakır yüzünden hurdacılar için önem taşır. Etrafta bolca satılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları alırken değerini nakitle ödüyoruz. İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Torbalı hurda kablo kg fiyatı dün güncellenmiştir. Genel olarak hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Torbalı Hurda Bakır Alan Firma

TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Torbalı hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayın. Torbalı genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır alan Torbalı hurdacı firmamızı kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki İzmir Torbalı bakır kg fiyatı günceldir. İzmir Torbalı bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

7/24 Hizmet Veren Torbalı Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Torbalı hurdacı depomuz yardımı ile 7/24 atık hurda ticareti yaparız. Yaklaşık 24 senedir geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz. Bu sürenin bahşettiği güvenle araç gereç parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz.

Torbalı Hurda Raf Alımı

Hurda raf demiri alım satımı işimizin bir parçasıdır. Özellikle ekipmanını yenileyen mağazalardan aldığımız reyonlar, market rafları, çelik raf hurdası, hurda mağaza rafları, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2.el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Torbalı ikinci el raf ton fiyatları 5 günde bir güncellenmektedir. Hurda raf alan hurdacı firma bölümümüze göz atmalısınız. Torbalı hurda raf satmak amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Torbalı Akü Hurdası Alımı

Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunuyor. Akü hurdası içerisindeki kurşunlu suları nedeni ile oldukça kıymetlidir. Akü başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Akü hurda alanlar gönderisine göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Dolayısı ile İzmir Torbalı hurdacı şirketimiz vb. fabrika içerisinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır.

En Yakın Torbalı Hurdacı Telefon Numarası

Torbalı hurdacısı olarak konumuzdan hurda malzeme alım hizmetleri veriyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Torbalı etrafında hurda malzeme alımı yapıyoruz. Torbalı en yakın hurdacı firması adı ile hurda metal almak amacı ile gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Bu sebeple hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Torbalı ilçesinde hizmetler ediyoruz.

Torbalı İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası, boya tabancası az kullanılmış iskele, hurda plywood satılıktır. Bunun ile birlikte iflas eden iş yerlerinden aldığımız Yıkılmış ev vs. binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el pencere, kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

Torbalı Hurda Fiyatları

Doğru hurda fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatından yüksek kilo fiyatları öneriyoruz. Hurda fiyatları konulu metne bir göz atabilirsiniz Torbalı hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi anlık güncelleniyor.

Torbalı Hurda Klima Alan Firmalar

Klima hurdası Torbalı ilçesinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Torbalı etrafında klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Torbalı Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozun taşınma işi itina ile yapılır. Molozlar Torbalı Belediyesi tarafından imzalanan karar ile belirlenen moloz döküm arazilerine taşınıyor.

Torbalı Plastik Hurda Alım Satımı

En yüksek fiyata kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, pet şişe alım satımı ile ilgileniyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Torbalı hurda plastik alan firmalar arasında lider konumda olan firmayız. Bu sayfadaki İzmir Torbalı hurda plastik ton fiyatı bugün güncellenmiştir İzmir şehri Torbalı ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurda, hurda polistren kristal fiyatları istemek amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Torbalı Araç Hurdası Alan Firma

Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Torbalı hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça Torbalı yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda araba, hurda yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Lakin hurda araç vergiden düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Torbalı 2.el Mutfak Malzemeleri Alımı

Temiz tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satanlar bizimle irtibata geçebilir. Sanayi tipi ikinci el reataurant aletleri alımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, paslanmaz salata dolapları, restorant tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, pizza dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah alınır.

Torbalı Parça Kumaş Alan Hurdacı

Tonajlı hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz. Torbalı çevresinin her mahallesinde hurda kumaş alımı yapıyoruz. Kiloyla pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayın. Torbalı çevresinin tümünde viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda süprem alımlarında dilediğiniz adrese gelmekteyiz. Torbalı kiloayla tartıp kumaş hurda alanlar içerisinde en yüksek fiyatı öneriyoruz. Buradaki İzmir Torbalı hurda kumaş ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Torbalı İkinci El Eşya

Yeni gibi 2.el derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, bilgisayar, ekran kartı, anakart satın almak amacı ile burdaki numarayla iletişim kurabilirsiniz. Değerinden ucuz fiyata sıfır gibi ve 2.el salon tk. satıyoruz. Az kullandığınız 2el piyasasında satılabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi evinizden iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda çamaşır makinası alan hurdacı başlıklı yazımıza erişebilirsiniz 2. El ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası alımı amacı ile yüksek fiyatlarla ödemeler yapıyoruz.

Torbalı Hurdacılar Sitesi

Torbalı hurdacılar sitesindeki dükkanımızın iş birliğiyle hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Daha fazla yaşanabilir bir Torbalı yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz.

Torbalı Hurda Jeneratör Alımı

2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın firmayız. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz alım satımında nakit para ödeme yapıyoruz. Her voltajda az kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz.

Torbalı Hurda Cam Kırığı Alanlar

Son zamanlarda şeffaf ve renkli araç camları, cam şişe biçimlerinde cam hurdası bulunabilmektedir. Torbalı genelinde hurda cam alan yerler arasında bulunmaktayız. Son zamanlarda şeffaf ve renkli araç camları, cam şişe biçimlerinde cam hurdası bulunabilmektedir.

Torbalı Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülen hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Yıkım sırasında belirtilen tüm tedbirler Torbalı kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenecek ev ve işyerlerinin gerektiği bir biçimde imar edilmesi sebebiyle yıkımını sağlıyoruz. Çok önce fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkımı bedelsiz gerçekleştiriyoruz.

Torbalı Nikel Hurdası Alan Hurdacı

İlçe genelinde anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda – %99 şablon nikel hurda, hurda turbo nikel alıyoruz. Bu neden ile hurda nikeller toplanırken elimizden geldiğince dikkatle hareket edilmelidir. Nikel hurdası arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Torbalı nikel hurda alıyoruz.

Torbalı Karton Hurda Alan Hurdacı Firma

Torbalı İzmir kağıt hurda alan yerler içindeki iş yerimiz ile matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli fiyatı öğrenebilirsiniz. Daha fazla ton fiyatıyla hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt peçete alıyoruz. Torbalı hurda kağıt ticareti yaptığımız yerler içindedir. Sayfamızda bulunan Torbalı hurda karton kg fiyatı güncellenmiştir Bölgenin tümünde 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyet sayesinde size değerinden daha yüksek kazanma şansı sunuyoruz.

Torbalı Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonelce fabrika söküyoruz. İzmir Torbalı fabrika söküm işi uzun senelerin deneyimine sahibiz. Yıkım işi yapanların dediği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Böylece hurda fabrika sökümü yapanlar arasında öncü yerdeyiz. Öncelikle yıkılması teklif edilen fabrika binasının titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkım ihalelerini aldık.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp