Tut Hurdacı Telefonu

Güzel ülkemizin tüm illerinde, hurda alımı yapıyoruz. Tut ilçesi çevresinde hurda malzemenizin resmini göndermek sebebiyle hurdacı telefonlarımız ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Tut hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Tam zamanlı Adıyaman Tut hurda fiyat listesi ile hizmet veriyoruz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz.

Halk Metal adıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Çok miktarda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası satımında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Adıyaman hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Adıyaman Tut Hurdacı Firma

Tut hurdacı firması olarak Adıyaman ilinin tamamında her tür hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanız için yakında bulunan araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Tut genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Atıkları eriterek çocuklarımızın faydasına çalışıyoruz. Sizde her türlü sarı hurdası satışı nedeniyle telefonumuzu aramalısınız. Tut hurdacı firması mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Tut bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Adıyaman merkezinin gözde ilçesi Tut 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Yalnızca Tut çevresinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Tut Hurdacı Telefon Numarası

Adıyaman Tut hurdacı telefonu bu sayfanın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Şimdi arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Tut yerinden her çeşit hurda alımı her tür hurda alımı faaliyetleri sunduğumuz yerler içinde yer almaktadır. Bu sebeple hurda satmak amacı ile firmamızı aramanız gereklidir.

Tut Hurda Demir Alan En Yakın Hurdacılar

Tut ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler gönderimize bir göz atabilirsiniz. Demir hurdası, dünyada bol miktarda çıkarılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Adıyaman Tut demir hurdası ton fiyatlarını talep edenlere ücretsiz ulaştırıyoruz.

Bildiğiniz üzere her cins demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı için peşin para ödeme yapmaktayız. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi için şimdi arayın. Demir hurdası alan yerler paylaşımını okursanız iyi bir şey yaparsınız. Halk Metal Tut ilçesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

Tut Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Tut ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum profil alırken tartımları dilediğiniz yerde yapıyoruz.

Bu sayfadaki Tut hurda alüminyum fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz yolluyoruz. Daha doğru alüminyum hurdası alanlar metni okuyabilirsiniz. Adıyaman Tut hurda alüminyum alanlar arasındayız. Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle daha hızlı büyüyoruz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu yapmaktayız. Bizlere güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Tut Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

Cami kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Metal kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası alan hurdacı firma yazımıza göz atabilirsiniz. Tut Adıyaman kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Bu yazdıda yer alan Tut kurşun hurdası ton fiyatını her gün göndermekteyiz.

Tut Hurda Sarı Alanlar

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır. Hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin yanı sıra hurda sarı hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Tut genelinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Haliyle Tut sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Pirinç hurdaya bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda denmektedir.

Adıyaman Tut hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alım satımı yapıyor. Sayfamızdaki Adıyaman Tut sarı pirinç hurdası kg fiyatını isteyenlere günlük yollamaktayız. Sarı hurdası alanlar içerikli içeriğe bir göz atın. Aslında hurda sarı olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır.

Tut Krom Hurdası Alanlar

Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Adıyaman Tut krom ton fiyatları anlık güncellenmektedir. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar sayfamızı gezmek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Çok sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Tut Hurda Kablo Alanlar

Kablolar elektrik iletiminde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Bir de fare yemez kablo hurdası ticareti amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Hurda kablo içindeki bakır tel sebebiyle hurda kablo alan yerler için önemlidir. Piyasada hızlıca edinilen 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar alımında değerini yerinde ödüyoruz. Adresten tek damar kablo hurdaları almaktayız. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Tut hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı fiyatlar veriyoruz.

Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken ederinin üzerinde sunuyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdaları satacak olanlar bize ulaşın. Kablo alan hurdacı başlıklı yazıyı okuyun. Tut genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımında tecrübeliyiz.

Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. İçinde bulunan telin madenine bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Adıyaman Tut kablo fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Adıyaman Tut ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler içinde değerinde ton fiyatını vermekteyiz. Adıyaman Tut hurdacısı olarak her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar alımı için istediğiniz yere geliyoruz.

Tut Hurda Alan Firmalar

Tut kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek için hurdalarınızı geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdanızın piyasa değeri düşmektedir. Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alırken fiyatlar sunmaktayız. Tut hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

Hurda atık alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurda alan Tut hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Adıyaman Tut geri dönüşüm firması Halk Metal her türlü ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor.

Tut Sac Hurdası Alımı

Sac hurda alıyoruz. Şantiye çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tut bölgesinde hurda sac onduline, sac varil, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih etmelisiniz. Firmamızda yeni gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor.

Tut Çinko Hurda Alım Satımı

Bu sayfadaki Tut çinko levha fiyat listesini telegram hattımızda her gün paylaşıyoruz. Çinko hurda alımı makalemize bir göz atmanız mükemmel olur. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Adıyaman, Tut etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Tut Bakır Hurdası Alanlar

Tut bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır alan Tut hurdacı numarasını tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurda alanlar makalemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Adıyaman Tut bakır fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Adıyaman Tut bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Tut içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Tut Hurda Klima Alımı

Klima hurdası Tut ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Tut ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. Kombi hurdası alan yerler içindeyiz.

Tut Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda müşteriyle sözleşmeye göre ortaya çıkacak molozların nakliyesi titiz bir biçimde yapılmaktadır. Yıkım molozları Tut Belediyesi tarafından önceden belirlenen arazilere nakledilir. Firmamız tarafından alınan tüm hurdaların şirketimize ait tesise yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

Tut Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Tut hurdacılar sitesindeki dükkânımızla geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Tut halkına iyi bir Tut yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz.

Tut Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

Sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alınır, satılır. Kullanılamayan jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan işletmeyiz alırken en yüksek fiyatları sunmaktayız. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız.

Tut Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Tut çevresinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Fakat araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan kazalı hurda otomobil, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Tut Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Adıyaman ile Tut nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Özellikle hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %95 hurda nikel şablon – %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Bu sebeple nikel hurdası alınırken elden geldiğince özen ile hareket etmeliyiz.

Tut Hurda Kağıt Alımı

Ederinden fazla hurda kağıt fiyatlarıyla bristol hurda, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alıyoruz. İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent ile satıcıya daha fazla miktarda kâr elde etme olanağı iletiyoruz. Hurda kağıt almaktayız. Buradaki Tut karton hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz Tut kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki firmamız Halk Metal ile ticaret yaparak karton koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satışı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Tut Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebi ile eskimiş evlerin yeniden inşa edilmesi sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, sökülen penceler, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Yıkımlarda önem verilen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bir üstte fabrika söküm işinde olduğu gibi binaların yıkımını ücretsiz yapıyoruz.

Tut Anlık Hurda Fiyatları

Tut hurdacı firma olarak hurda alım satımında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak değişmekte. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alımında piyasa fiyatlarından daha fazla kilo fiyatı ödüyoruz. En güncel ton fiyatına ulaşabilmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Anlık hurda fiyatları başlığıyla yazılmış yazıyı okuyabilirsiniz

7/24 Hurda Alan Tut Hurdacı Firması

Sizlerin bahşettiği tecrübeyle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. Neredeyse 2011’den bugüne değin geri dönüşüm faaliyetlerinde hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Tut hurdacı firması olarak yirmi dört saat adresinize gelmekteyiz.

Tut İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte batan fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılan depo vb. binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, pencere, mutfak dolabı satıyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Tut Kullanılmış Mutfak Malzemeleri Alan Hurdacılar

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Profesyonel mutfak malzemeleri alıyoruz. 2. El krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, krom küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici, restorant tipi ocak ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depomuzu ziyarete davet etmekteyiz.

Tut Parça Kumaş Alım Satımı

Yüksek tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş satmak amacıyla telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Tonajlı poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda parça kumaş, spot kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş alıyoruz. Kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Tut kumaş hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Tut kilosuyla hurda kumaş alan yerler arasındayız. Adıyaman Tut ilçesinin her bölgesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alımı için yerinize gelmekteyiz.

Tut Hurda Cam Alanlar

Son zamanlarda rengarenk sökülmüş otomobil camı, soda şişesi türlerde cam hurda bulunabiliyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeleri koruyan organik olmayan sert bir maddedir. Tut çevresinde cam hurda alan yerler içerisinde faaliyet veriyoruz.

Tut İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit 2. el buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile cep telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Temiz kullanılmış büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları temin edilir. Piyasasından uygun fiyata titiz biçimde kullanılmış olan ve 2.el oturma odası tk. satabilirsiniz. Titiz kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip salon takımlarınızı yerinden almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgi için çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firma konusunda detaylı bilgi gönderilmiş olan içeriği okuyunuz

En Yakın Tut Hurdacı Telefonu

Tut hurdacı firması içindeki personelimiz ile konumuzdan her cins hurda atık alımına devam ediyoruz. Tut en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle her cins hurda metal alırken ayağınıza işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz. Halk Metal şirketimizle Tut ilçesinde hurda satımı işleri yapıyoruz. Bu hizmet ile sizlere en yakın hurdacı Tut genelinde hizmet ediyoruz.

Tut 2.el Hurda Raf Fiyatları

Buradaki Adıyaman Tut çıkma raf fiyatlarını grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler makalesine bir göz atın. Raf hurdası Tut satmak nedeni ile aşağıdaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Genellikle kapanan kuruyemişçiler tarafından satışa sunulan mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2. el hurda raf satıyoruz.

Tut Akü Hurdası Alanlar

Arabalarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılır. Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Atıl aküler içerdiği kurşunlu sıvılar sebebiyle kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz akülere akü hurdası deniliyor. Hurda akü fiyatı paylaşımına kesinlikle göz atmalısınız. Dolayısıyla Tut hurdacısı ve benzeri firma bünyesinde geri dönüşüm tesisi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar arasındadır.

Tut Fabrika Bozumu

Tut Adıyaman fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık.

Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Sökümden önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı şekilde gezilerek uygun araç ve gereçlerin hazırlanması gerekmektedir. Güvenilir bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Yıkım işi yapanların anlattığı şekilde kolay bir iş olmamıştır.

Tut Plastik Hurda Alım Satımı

Adıyaman il Tut bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Tut plastik hurdası alan yerler arasında olan Tut hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Tut plastik hurdası kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız İyi fiyata hurda mavi kapak, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.