Anadolu Yakası HurdacıTuzla Hurdacı

Akfırat Hurdacı Firması

Aslında Tuzla firmalar içindeyiz. Lakin Tuzla Akfırat mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. İstanbul Tuzla merkezindeki Akfırat hurdacı firması olarak hurda alımı yaparız. Akfırat mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lideriz. Tuzla Akfırat mahallesi hurdacısıyız. Akfırat mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz

Anlık Tuzla Akfırat hurda fiyatlandırmayla alım yapıyoruz. Halk Metal firmamız ile Anadolu Tuzla Akfırat bölgesinde hurda çeşitleri alıyoruz. İstanbul Anadolu yakası Tuzla içesi genelinde olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla yerinize kadar gelmekteyiz

İstanbul geri dönüşüm tesisleri içerisindeki Halk Metal hizmetinizdedir. Her türlü hurda satışı sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Akfırat mahallesinde hurda malzeme ve kullanılmış ofis mobilyası değerinin üstünde almaktayız Miktarı yüksek hurda eşya satımında yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

Tuzla Akfırat Mahallesi Hurdacı Firma

İstanbul Tuzla hurdacı olarak Anadolu yakasında hurdacılık yapıyoruz. Sizde her nevi hurda alüminyum satışı için mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Akfırat mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları eriterek sizlerin ve bizlerin yararına çalışıyoruz. Akfırat hurdacısı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Akfırat içerisinde eşsiz bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Akfırat sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Akfırat etrafında değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Akfırat mahallesinde hurda alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatları vermekteyiz.

Yurdumuzda senelik 100.000 ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık çöplere gitmektedir. Çöplere giden malzemelerin %27’sini plastikler, %12’sini cam hurdası türevleri, %4 civarını metal malzemeler, yüzde kırk üçünü kartonlar gibi malzemelerden oluşuyor. Aksi gibi, bu atıkların %80’i dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Çöpe atılan atıklar yurdumuzun geçen her yıl 1.55 milyar TL zararına sebep olmaktadır. Firmamız gibi geri dönüşüm firmaları boşa giden bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak amacı ile çalışmaktadır.

Akfırat Mahallesi Hurdacı Telefonu

Akfırat hurda alım satımı hurda alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içinde yer almaktadır. Hemen arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Akfırat hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz konumdadır. Bu neden ile hurda fiyat listesi talep etmek üzere iş yerimizi aramalısınız.

Akfırat Mahallesi Hurda Bakır Alan Firmalar

Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Akfırat Mahallesi hurda bakır fiyat listesi için arayın. Akfırat içinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki Akfırat hurda bakır ton fiyatını arzu edene saat başı göndermekteyiz. İstanbul Tuzla Akfırat bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Akfırat hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadına varın. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alan hurdacıyız.

Akfırat Krom Hurda Alım Satımı

Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Tuzla Krom hurdası alan hurdacı firma hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda alımı sayfamıza bir bakmak istersiniz.

Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

Akfırat Mahallesinde Hurda Alan Firma

İstanbul Tuzla Akfırat mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her çeşit hurda atık alımı yapıyor. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Akfırat Mahallesi kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların piyasa değerini düşürüyor.

Hurda bakır almak amacıyla kapınıza kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler içindeyiz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Tonajlı sarı hurdası, ve hurda çinko, çatı minare kurşunu, hurda bakır, kablo hurdası, alüminyum,demir hurda aldığımızda fiyatlar sunmaktayız. Akfırat hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma geçiyoruz.

Akfırat Sac Hurdası Alım Satımı

Firmamızda deliksiz 2.el trapez sac hurdası vardır. İstanbul Anadolu Akfırat Tuzla etrafında hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satmak nedeni ile arayınız. Bağ kulübesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapan işyerleri arasındayız.

Akfırat Çinko Hurdası Alım Satımı

Buradaki İstanbul Tuzla Akfırat mahallesi hurda nikel kilo fiyatını whatsapp hattımızda her hafta paylaşıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı firma içeriğinin linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satmak için bizimle irtibat kurun. Akfırat mahellesinin etrafında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası alan yerler sayfamızı incelemelisiniz.

Akfırat Kurşun Hurdası Alanlar

Minare kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Akfırat kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Akfırat çatı minare kurşunu kilo fiyatını dileyene her gün yolluyoruz. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun metalinin en eski bir maden olduğu biliniyor.

Akfırat Kablo Hurdası Alım Satımı

Müşterilerde kolayca edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Her türlü hurda kablolar alan alan Akfırat mahallesi hurdacı firma arayanlara özenli hizmet avantaj dolu fiyatlar uyguluyoruz. . İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Akfırat hurda kablo fiyat listesini abonelerimize güncel olarak göndermekteyiz. Üstelik hurda çok damarlı kablo fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Akfırat hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası alım satımı için yerinize geliyoruz. İstanbul Tuzla Akfırat hurdacı olarak TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımında deneyime sahibiz. Her yerden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Çünkü sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz. İstanbul Tuzla Akfırat mahallesinde mahallesinde hurda kablo almaktayız.

Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo piyasasından yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yeraltı kabloları çeşitleri vardır.

Bunların yanı sıra tek damar kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı esnasında en yüksek fiyatı gönderiyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul hurda kablo alan yerler yazıya bir göz atabilirsiniz.

Akfırat Mahallesi Alüminyum Hurdası Alanlar

Her türden hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Alüminyum tel, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Tuzla alüminyum hurda alanlar içerikli makaleyi okuyun. Bizlere duyduğunuz güven sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır. Akfırat bölgesinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alımı yaparken tartımları güvenilir şekilde yapmaktayız. Bize hurda satanların yardımıyla daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Tuzla Akfırat Mahallesi hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için irtibat kurmanızı diliyoruz.

Akfırat Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı

Akfırat mahallesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Akfırat mahallesinde hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Sarı pirinç hurda alanlar hakkındaki makaleye göz gezdirebilirsiniz. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri bulunabilir. Pirinç metali halk dilinde rengi sarı olduğundan hurda sarı olarak anılmaktadır. Sizinde öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Bu yüzden Akfırat sarı pirinç hurdası alan yerler içindeyiz. Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Akfırat mahallesi hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alımında en doğru fiyat listesini uyguluyor.

Akfırat Demir Hurda Alan Yerler

Güncel hurda demir fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız. Halk Metal Akfırat mahallesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her nevi demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alırız. Akfırat mahallesinin tüm caddelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar paylaşımına bir göz atmalısınız. Hurda demir, Akfırat genelinde çokça bulunan metaller arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Tuzla Akfırat 1.sınıf hurda demir ton fiyatını dileyenlere ücretsiz yolluyoruz.

Akfırat Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Son zamanlarda renkli ve şeffaf soda şişesi, oto camı çeşitlerinde hurda cam bulunuyor. Cam yarısaydam ya da saydam oldukça kırılgan yapıya sahibi suları muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan malzemelerdir. Akfırat mahallesinde cam hurda alanlar içerisindeyiz.

7/24 Açık Akfırat Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Akfırat hurdacı dükkanımız aracılığıyla haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sizlerin bahşettiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. İki bin on dokuzdan bu günlere hurda eşyaların alım satımında sizlere hizmete devam ediyoruz.

Güncel Akfırat Hurda Fiyatları

Akfırat Mahallesi hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında çabucak değişiyor. Anlık sitemizde bulunan hurda fiyatları metini okuyabilirsiniz Doğru kilo fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alımında borsasından yüksek kilo fiyatı öneriyoruz.

En Yakın Akfırat Mahallesi Hurdacı Numarası

Akfırat hurdacı firmamız ile konumuzdan hurda alımı yapıyoruz. Bu yöntem ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Akfırat çevresinde servis sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Akfırat genelinde hurda malzeme almaktayız. Akfırat en yakın hurdacı firma hizmeti ile her cinsten hurda metal alımında yerinize gelmekteyiz.

Akfırat Beyaz Eşya Hurdası

Kısa süreliğine kullandığınız 2el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı dilediğiniz konuma gelerek iyi fiyata alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgi için bulaşık makinesi hurdası alan hurdacı firma başlıklı gönderiyi okuyabilirsiniz 2. El etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyası, sekreter masası alma işlerinde ücreti nakit para ödemekteyiz. Piyasadan uygun fiyata sıfır gibi, ikinci el mobilyalar satabilirsiniz. Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyası, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak maksadıyla çağrı merkezimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Akfırat Kağıt Hurda Alan Firmalar

Piyasadan fazla fiyatlarla hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alanlar arasındayız. Akfırat kağıt hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Sitemizdeki Akfırat kağıt hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz Akfırat kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız Halk Metal verdiği hizmetler ile kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımlarında uyguladığımız extra titizlikle sizlere daha çok kazanç elde etme imkanı sunuyoruz.

Akfırat Hurda Raf Alan Yerler

Özellikle resterasyon yapan işyerlerinden elde ettiğimiz çelik raflar, demir raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, mağaza rafları, market rafı hurdası arasından seçilen yeni gibi ikinci el raf satan hurdacılar arasındayız. Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Raf hurda alım satımı makalesine göz atmanız iyi bir şey yapmış olursunuz. Sitemizdeki Akfırat ikinci el market rafı kg fiyatı güncellendi. Raf hurda fiyatları yazımızı ziyaret ederseniz şahane bir şey yapacaksınız. Akfırat 2.el raf hurdası alım satımı amacı ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Akfırat Akü Hurdası Alım Satımı

Akü hurdası içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Hurda akü alanlar paylaşımımızı mükemmel bir iş yaparsınız. Dolayısı ile firmamız vb. kendi içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Akü diğer ismiyle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacı için sıkça bulunuyor. Kullanımdan sonra atık hale düşen bataryalara hurda akü denir. Hurda akü alanlar linkine tıklayabilirsiniz.

Akfırat 2.El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılmış iş yeri vs. binalardan satın alınan yeni ayarında 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pimapenler alan yerler arasındayız. Şantiyelerde boya tabancası, yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, harç makinesi az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda mevcuttur.

Akfırat Jeneratör Hurdası Alan Yerler

Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan farkı bulunmayan 2. el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız için en yüksek fiyatları sunuyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en yakın hurdacıyız.

Akfırat Hurda Araç Alan Yerler

Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Bazen Akfırat etrafında hurda otomobil alım hizmetleri veriyoruz. Evrak işi olmayan hurda yük vagonu, vergiden düşmüş araba hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Ama hurda araç vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Akfırat Klima Hurdası Alanlar

İkinci el klima Akfırat bölgesinde en çok alımı yapılan hurdalar arasında yer alıyor. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Akfırat çevresinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Akfırat Moloz ve Hurda Nakliyesi

Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmeye göre yıkım molozunun taşınma işi güvenlikle yapılmaktadır. Molozlar Tuzla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden bildirilen araziye boşaltılır. Akfırat mahallesi hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan her türlü hurdanın işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

Akfırat Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığı ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, sökülen penceler, pimapen hurdası gibi tüm hurdaları satın almaktayız. Akfırat mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yeniden inşa edilecek evlerin gerektiği bir şekilde yapılması sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işi ücretsiz yapıyoruz. Yıkım esnasında belirtilen güvenlik önlemleri

Akfırat Hurda Plastik Alım Satımı

İstanbul il Akfırat mahallesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası satışı yapmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. İyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alıyoruz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Akfırat hurda plastik alan firmalar arasında lider konumda olan Akfırat hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Akfırat plastik hurdası ton fiyatları anlık olarak güncelleniyor

Akfırat Mahallesinde Nikel Hurda Alım Satımı

Bu sebep ile nikel hurdaları alım satımında elden geldiğince dikkat ile davranmalıyız. Akfırat nikel hurdaları alıyoruz. İstanbul Tuzla Akfırat genelinde anot nikel hurda, %95 , %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerir.

Akfırat Fabrika Bozumu

Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun zamandır onlarca fabrika bozumu ihalesini gerçekleştirdik. Bu nedenler Tuzla fabrika yıkım işleri gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Yıkım işi yapanların söylediği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Sökümden önce yıkılması istenen taşınmazın etraflıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin seçilmesi doğru olur. İstanbul Anadolu Tuzla Akfırat mahallesinde fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz.

Akfırat Parça Kumaş Alımı

Hurda parça kumaş alımı yapmaktayız. Kilosuyla top kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş, spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alım satımında yerinizde ödeme yapmaktayız. Akfırat çevresinde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında adresinize gelmekteyiz. Spota düşmüş hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş alımı için telefonlarımızı hemen arayınız. Buradaki Akfırat hurda kumaş kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. İstanbul Tuzla Akfırat kilo ile kumaş hurda alanlar içinde en iyi fiyatı öneriyoruz.

Akfırat 2.el Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar alım satımı yapmaktayız. Temiz bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma makinesi satanlar bizimle irtibata geçebilir. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta aletleri alım satımı yapıyoruz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, evye, küvet, bakır davlumbaz, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını yakından incelemek amacı ile alıcıları depolarımızı gezmeye davet ediyoruz.

Akfırat Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Akfırat mahallesi hurdacılar sitesi sekizinci blokta bulunan iş yerimizle atık hurda alım işleriyle sektöre girdik. Daha temiz bir İstanbul Tuzla ve her haliyle iyi Akfırat için fazlasıyla çalışıyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki eşyaların alım satımını yapıyor değiliz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp