Tuzla Hurdacı

Tuzla Aydıntepe Hurdacı Hurda Alımı

Halk Metal adıyla Tuzla Aydıntepe çevresinde hurda çeşitleri alıyoruz. İstanbul bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz Aslında Tuzla firmalar içerisindeyiz. Ancak Tuzla Aydıntepe mahallesinde de hizmet veriyoruz. Aydıntepe mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı adresten almaktayız İstanbul Tuzla mahallesine bağlı Aydıntepe hurdacı firması olarak Aydıntepe mahallesinde hizmet veriyoruz.

Günlük İstanbul Tuzla Aydıntepe hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaktayız. Her nevi hurda alımında öncü konumdayız. Tuzla Aydıntepe mahallesi hurdacısıyız.

Anadolu yakası Aydıntepe mahallesi etrafında hurda ve kullanılmış eşya ticareti yapıyoruz İstanbul hurdacıları içerisindeki firmamız Halk Metal hizmetlerine devam ediyor.

Tonajlı alımlarda İstanbul Tuzla piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Tuzla Aydıntepe mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lider geri dönüşüm tesisiyiz.

Tuzla Aydıntepe Mahallesi Hurdacı Firmalar

İstanbul Tuzla hurdacısı olarak Anadolu yakası genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı için telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Aydıntepe genelinde hizmet veriyoruz. Korozyona uğrayan malzemeleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Aydıntepe hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Aydıntepe çevresinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaktayız. İstanbul ilinin en yaşanılası mahallesi Aydıntepe öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Aydıntepe mahallesinde değil, her mahallede hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmetinizdedir! Aydıntepe mahallesinde hurda eşya alan hurdacılar arasında hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

Yurdumuzda yıllık 25 milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıbbi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Bu atık malzemelerin yüzde onikisini cam hurdası, %4’ünü metaller, yüzde kırk üçünü hurda kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler benzeri hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin %82’si dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Bu malzemeler Türkiye’ye zararı 1.5 milyar Türk Lirası tutmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu tutarın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Aydıntepe Hurdacı Telefonu

Aydıntepe hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Bu sebep ile hurda satmak amacıyla telefon numaramızı arayabilirsiniz. Aydıntepe Mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Aydıntepe Kablo Hurda Alımı

Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Aydıntepe hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İstanbul Tuzla Aydıntepe mahallesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Aydıntepe bölgesinde kolayca ticareti yapılan 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini peşin ödüyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Kablo alan hurdacı konulu içeriği okuyabilirsiniz. Kullanıldığı biçimlere göre yer altı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. İçindeki telin cinsine göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Aydıntepe fare yemez kablo kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Çünkü firmamız sadece hurda alımında hizmet vermiyoruz.

Kablolar elektrik iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Bundan başka hurda çok damarlı kablo için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Aydıntepe hurdacı firması olarak genellikle iç tesisat kabloları, antigron kablolar, hurda elektrik kablosu alımı için yerinize geliyoruz. Fakat enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alım satımında anlık fiyatları gönderiyoruz.

Yerinden hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler şimdi arayın. Aydıntepe hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alıyoruz. Hurda kablolar telindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir.

Aydıntepe Hurda Krom Alımı

Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda ton fiyatı paylaşımımızı ziyaret ederseniz şahane bir şey yaparsınız. Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. İstanbul Hurda krom alan hurdacı firma krom hurda konusunda bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Aydıntepe Kurşun Hurda Alımı

Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Kurşunun en eski madenler içerisinde olduğu biliniyor. Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurda alıyoruz. İstanbul Tuzla, Aydıntepe mahallesi hurda kurşun alım satımı için adresinize geldiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki İstanbul Tuzla Aydıntepe çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını dileyene bedelsiz yolluyoruz.

Aydıntepe Mahallesi Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki İstanbul Anadolu Yakası Tuzla Aydıntepe hurda çinko levha kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma gönderimizi okusanız güzel olacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Aydıntepe mahallesi yakınlarında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı makalesine bakmak isteyebilirsiniz.

Aydıntepe Mahallesi Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Halk Metal tüm bu hurda sarıların ticaretinde hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Haliyle Aydıntepe mahallesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunabilir. Aslında sarı hurda adıyla hurda çeşidi varolmamıştır.

Sarı pirinç alan hurdacılar içerikli metine bir göz atabilirsiniz. Aydıntepe mahallenin tümünde hurda sarı alımı yapıyoruz. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Aydıntepe hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı için adresinize geliyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır.

Aydıntepe Mahallesi Hurda Sac Alan Hurdacılar

Kiler çatısı kaplamak için kullanılabilir. Aydıntepe bölgesinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, bizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Elimizde yeni gibi 2. el trapez sac vardır. Sac hurdası alanlar içerisindeyiz.

Aydıntepe Mahallesi Demir Hurdası Alanlar

Demir, Aydıntepe mahallesi çevresinde en fazla çıkarılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Aydıntepe inşaat demiri ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Anlık demir hurda kilo fiyatları için firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı paylaşımımıza göz atın. Aydıntepe mahallesi ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Firmamız Aydıntepe mahalle genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Hatırlatmak isteriz her tür demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Tuzla Demir hurda fiyatı bölümünü geziniz.

Aydıntepe Hurda Alan Hurdacı Firma

Aydıntepe mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her türlü hurda alüminyum alım satım hizmeti veriyor. Aydıntepe mahallesi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurda malzemeleri hiç zaman kaybetmeden elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Bu yüzden hurdanın pazardaki piyasasının düşmesine sebep olmaktadır. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda demir, bakır hurda, kurşun hurdası, kablo, çinko hurdası, hurda alüminyum satanlara özel yukarısında fiyat teklifi veriyoruz. Aydıntepe hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Hurda zamak, hurda makina, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda alüminyum alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Aydıntepe Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Tuzla Hurda bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aydıntepe içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Aydıntepe mahallesinde hurda bakır fiyatları için arayın. Sitemizdeki Aydıntepe bakır fiyatlarını günlük göndermekteyiz. İstanbul Tuzla Aydıntepe bakır hurda alan yerler arasındayız. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır alan Aydıntepe mahallesinde hurdacı telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

Aydıntepe Alüminyum Hurdası Alan Firma

Güvenilir bir şekilde alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda satışı yapmak için arayın. Aydıntepe mahallesinde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır. Tuzla Aydıntepe Mahallesi alüminyum hurda alanlar arasındayız. Bize hurda satanların desteğiyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki metne bir göz atabilirsiniz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için telefon etmenizi diliyoruz.

Aydıntepe Fabrika Bozumu

Güvenli bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Yıkım işi yapanların dediği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Aydıntepe fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Böylelikle fabrika yıkımı gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında başarılı konumdayız. Uzun süredir onlarca fabrika bozum ihalesini yerine getirdik. Fabrika sökümünde önce sökülecek iş yerinin etraflıca dolaşılması gerekmektedir.

Aydıntepe Cam Hurdası Alımı

Aydıntepe yakınlarında cam hurda alanlar içinde bulunmaktayız. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi koruyan amorf katı maddelerdir. Özellikle şeffaf ve renkli otomobil camları, gazoz ve soda şişesi biçiminde cam hurdalar bulunabiliyor.

Aydıntepe Karton Hurdası Alanlar

Ederinden fazla fiyata kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, gazete hurdası alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Aydıntepe hurda karton aldığımız mahalleler arasında yer alır. Bu sayfadaki İstanbul Tuzla Aydıntepe karton hurda fiyatlarını arzu edene günlük göndermekteyiz Aydıntepe kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki firmamız Halk Metal yardımıyla toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli kilo fiyatı edinebilirsiniz. Bölgede okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla satıcılara çok daha yüksek kazanma şansı veriyoruz.

En Yakın Aydıntepe Hurdacı Numarası

En yakın Aydıntepe hurdacı firması hizmetlerimizle her tür hurda metal alım satımında yolladığınız konuma ekip yolluyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Aydıntepe bölgesinde hurda alıyoruz. Bu sebeple hurda satanlara en yakın hurda alanlar Aydıntepe bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Aydıntepe mahallesi hurdacısı firmamız ile yerinden her çeşit hurda malzeme almaya başladık.

Aydıntepe Araba Hurdası Alan Yerler

Aydıntepe hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Aydıntepe mahallesi çevresinde araba hurdası alıyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Pek tabi sizlere otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman harcatmayan kazalı hurda otomobil, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları
, hurda vagon, hurda motor alıyoruz.

Aydıntepe Mahallesinde Hurda Jeneratör Alan Firmalar

Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en iyi hurdacı firmasıyız.

Aydıntepe Nikel Hurda Alanlar

Bu sebep ile nikel hurdalar taşınırken oldukça dikkatli hareket etmeliyiz. Aydıntepe mahallesi hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. İlçe genelinde %99 nikel şablon ve %95 hurda nikel şablon, anot nikel, hurda turbo nikel alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz.

7/24 Hurda Alan Aydıntepe Hurdacı Firma

İki bin üçden bu günlere hurdacılığa hizmete devam ediyoruz. Sektörün verdiği kurumsallaşmalarla tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Aydıntepe hurdacı olan firmamızla gece gündüz sektöre çalışmaktayız.

Aydıntepe Hurda Klima Alan Hurdacı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Aydıntepe çevresinde en fazla alınan hurdalar içinde yer alır. Bozuk hurda kombi alan firmalar arasındayız. Aydıntepe çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin.

Aydıntepe Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi güvenlikle tarafımızdan yapılıyor. Aydıntepe hurdacı tarafından alınacak tüm hurda eşyanın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Molozlar Tuzla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden belirlenen arazilere taşınıyor.

Aydıntepe Hurdacı Sitesi

Gençlere olması gerektiği gibi temiz bir şehir oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Aydıntepe hurdacılar sitesindeki iş yerimizin yardımıyla hurdacılık işi yapıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

Aydıntepe Mahallesinde Akü Hurda Alım Satımı

Akümülatör başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır. Araçlarda enerji kaynağı bulunur. Hurda akü alımı sayfamıza bir göz atın. Dolayısıyla firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar.

Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya hurda akü denir. Akü hurdası alımı gönderisini dolaşmalısınız. Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu sıvılar nedeniyle değerlidir.

Aydıntepe Plastik Hurdası Alımı

Avantajlı fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda poşet, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Aydıntepe plastik hurdası alanlar içerisinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki İstanbul Tuzla Aydıntepe plastik fiyat listesini abonelerimize her gün yollanmaktadır Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır. İstanbul şehri Aydıntepe bölgesinin tamamından abs plastik, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda fiyatları edinmek sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Anlık Aydıntepe Hurda Fiyatları

En doğru fiyatlara ulaşmak amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda ticaretinde borsasından yüksek fiyatlar sunuyoruz. Aydıntepe mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı her an değişkenlik göstermektedir.

Aydıntepe Mahallesinde İkinci El Raf Hurdası

Genellikle yenilen yerlerden elde ettiğimiz hurda mağaza rafları, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, market rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz yeni gibi ikinci el hurda raf satıcıları içindeyiz. Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. İstanbul Raf hurdası alımı bölümümüze bir göz atmak isteyebilirsiniz. Sitemizdeki İstanbul Tuzla Aydıntepe Mahallesinde 2.el raf fiyatları güncelliğini koruyor. Hurda raf alan yerler sayfamıza göz atın. Aydıntepe 2.el raf hurdası alımı sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Aydıntepe 2.El İnşaat Malzemesi

Büyük projelerde yük asansörleri, alçı makinesi, boya tabancası, harç makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır. Aydıntepe mahallesinde yıkılmış iş yeri vs binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz. Birde kapanan iş yerlerinden almış olduğumuz

Aydıntepe Hurda Kumaş Firesi Alımı

Toptan dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, parça mayo kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. Buradaki Aydıntepe hurda kumaş ton fiyatını günlük gönderiyoruz.

Aydıntepe kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. İstanbul Tuzla Aydıntepe çevresinde kumaş fire hurdası alıyoruz.

Aydıntepe mahallesinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı alım satımlarında yerinize geliriz. Kiloyla ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme, hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak için telefon numaramızı şimdi arayın.

Aydıntepe İkinci El Cafe Ekipmanları Alım Satımı

İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, krom davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, paslanmaz dinlendirici, restoran tipi ocaklar ve benzeri lokanta tipi mutfak ekipmanını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah altı dolap alınır.

Aydıntepe Beyaz Eşya Hurdası

Titiz kullanılan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki mobilyaları evinize gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alımı yapan firmalar başlıklı sayfamızı okuyunuz Her çeşit ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek için firmamıza ait telefonlarıarayabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, öğrenci masaları, personel koltukları stok sormak amacıyla çağrı merkezimizi arayın. Ederinden fiyata sıfır gibi ve 2. el masa, sandalye satıyoruz.

Aydıntepe Mahallesinde Bina Yıkılır

Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Aydıntepe mahallesi kentsel dönüşüm içerisinde yıkılması gereken apartmanların istendiği şekilde imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vb. tüm hurdanızı alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp