İstanbul Hurdacı

Tuzla Hurdacı

Tuzla hurdacı firmasıyız. Halk Metal şirketimizle hizmet vermekteyiz. En doğru Tuzla hurda fiyat listeleri ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Piyasadan farklı faaliyetler yürütüyoruz. Tüm hizmet alanlarımızı buradan ulaşabilirsiniz. Tuzla şehir merkezinin çevresinde hurda malzemenizin resimlerini göndermek için 24 saat yetkili personelimize görüşmeniz yeterlidir. Tonajlı hurda eşya satanlara piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Anadolu Yakası hurdacı olarak Tuzla ilçesinin her sokağında hizmet veriyoruz. Yurdun dört bir köşesinde, hurda alıyoruz.

Anadolu Yakası Tuzla Hurdacı Firma

Tuzla bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Tuzla hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Tuzla merkezinde eşsiz bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Anadolu Yakası merkezinin büyüyen ilçesi Tuzla ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Anadolu Yakası Tuzla ilçe merkezinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Tuzla hurdacısı olarak Anadolu Yakası genelinde hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın transferi için yakında bulunan hurda taşıma aracımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda alüminyum satışı nedeniyle numaramızı aramalısınız.

Tuzla Hurdacı Telefon Numarası

Tuzla hurdacılık her nevi hurda alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Bu neden ile hurda fiyatı sormak nedeniyle operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Anadolu Yakası Tuzla hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır.

Tuzla Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Anadolu Yakası Tuzla hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Sitemizdeki Tuzla pirinç sarı kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda sarı alanlar hakkındaki içeriğe bir göz atabilirsiniz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Bu neden ile Tuzla sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz.

Gerçekte sarı hurda adında bir hurda bulunmamaktadır. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir.

Tuzla ilçesinin tamamında sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin yanında hurda sarı hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır.

Tuzla Krom Hurdası Alım Satımı

430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımımızı okursanız muhteşem bir iş yaparsınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Sitemizde yer almakta olan Tuzla krom kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

Tuzla Hurda Alım Satımı

Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurda, hurda çelik alan Tuzla hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Tuzla kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı şimdi satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir suyla temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdaların pazardaki kıymetinin düşmesine sebep olmaktadır. Anadolu Yakası Tuzla ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her türlü hurda kurşun alım satım hizmeti veriyor. Hurda çinko alımı için yerinize kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alanlar arasındayız.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tonajlı kablo hurda ve bakır, alüminyum, hurda sarı, çinko hurdası, ekstra demir, hurda kurşun alırken yükseltilmiş fiyat listesi sunmaktayız. Tuzla hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Tuzla Hurda Sac Alanlar

Tuzla Anadolu Yakası çevresinde sac hurda levha, sac varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı öğrenmek için. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Elimizde sıfır üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac bulunuyor. Veranda çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Tuzla Hurda Bakır Alan Firma

Hurda bakır alan Tuzla hurdacı telefon numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Tuzla bakır hurda kilo fiyatı için bizi arayınız. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Tuzla bakır fiyat listesini whatsapp grumuzdakilere saat başı ulaştırıyoruz. Anadolu Yakası Tuzla bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Tuzla içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler alanında detaylı bilgi bulabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alırken peşin para ödeme yapıyoruz.

Tuzla Alüminyum Hurda Alımı

Anadolu Yakası Tuzla alüminyum hurda alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle sonsuz teşekkürler. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerin destekleriyle sürekli büyüyoruz. Sitemizdeki Tuzla hurda alüminyum ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak Tuzla hurdacısıyız. Tuzla ilçesinin tamamında hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz.

Tuzla Kurşun Hurda Alan Firmalar

Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kurşun hurdası fiyat listesi öğrenmek nedeni ile hurdacı firmamızı tuşlayın. Kurşunun hala kullanılan bir maden olduğu biliniyor. Tuzla hurda kurşun aldığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki Tuzla kurşun hurda fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alımı makalemizi gezmek iyi gelir.

Tuzla Hurda Kablo Alım Satımı

Kablo elektrik iletiminde elektronik aletlerde kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablo alımı için arayabilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde kablo hurdası borsası fazla teklifler sunuyoruz. Müşterilerde hızlıca bulunan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo satmak isteyenler bizi arayabilir. Kablo alan hurdacılar konulu metne bir göz atın. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablo alımı yaparken anlık fiyatları veriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Tuzla hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Kablo hurdaları içindeki telin madeni yüzünden hurdacılık yapanlar için önem teşkil eder. Yerinden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan telin cinsine göre ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Tuzla hurda kablo ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Tuzla hurdacısı Halk Metal genellikle hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo ticareti yapıyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tuzla bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Anadolu Yakası Tuzla ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir.

Tuzla Hurda Çinko Alım Satımı

Sitemizdeki Tuzla hurda çinko levha ton fiyatları güncellenmiştir. Çinko hurdası alımı linkine tıklayın. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Tuzla ilçesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Tuzla Demir Hurdası Alımı

Halk Metal Anadolu Yakası Tuzla ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Demir, dünya genelinde bol miktarda bulunan madenler arasındadır. Sitemizdeki Anadolu Yakası Tuzla toplama demir hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı makalemize göz atmak istersiniz.

Anlık hurda demir kilo fiyatı için Tuzla hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı paylaşımımızı şahane bir şey yapacaksınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Tuzla ve çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alımı yapıyoruz.

Tuzla Nikel Hurdası Alımı

Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satılırken mümkün olduğunca hassasiyetle hareket etmeliyiz. Bu ilçede nikel turbo, hurda %95 , %99 nikel şablon, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Anadolu Yakası ve Tuzla nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Tuzla Hurda Cam Alımı

Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeleri geçirmeyen inorganik sert malzemenin adıdır. Özellikle şeffaf ve renkli içecek şişesi, kırık araba camı cinslerde cam hurda tonajlı eritiliyor. Tuzla ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içinde bulunmaktayız.

Tuzla İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte batan depolardan satın almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinci, boya makinesi, harç pompası, alçı sıva makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda plywood satılıktır. Yıkılmış ev binalarından alınan sıfır gibi 2.el pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Tuzla Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrika söküyoruz. İlk önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan aletler ve araçların ayarlanması doğru bir çalışma olur. Tuzla fabrika söküm işi yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan firmalar arasında nam saldık. Sektöre başladığımızdan bu yana yüzlerce fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir.

Tuzla Klima Hurda Alan Firmalar

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Tuzla çevresinde çok alınan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Tuzla etrafında 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir.

Tuzla Moloz Nakliyesi

Molozlar Tuzla Belediyesi’nce belirlenen alana taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda sözleşmeye göre ortaya çıkan molozların taşınması titizlikle firmamız tarafından yapılıyor.

En Yakın Tuzla Hurdacı Numarası

Tuzla hurdacı şirketi istihdamındaki personelimiz ile konumdan hurda alım satımına devam ediyoruz. Halk Metal şirketimizle Tuzla genelinde hurda alıyoruz. En yakın Tuzla hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda malzeme almak amacı ile yerinize gelmekteyiz. Bu hizmetimizle atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Tuzla bölgesinde servis veriyoruz.

Tuzla Güncel Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurda alırken diğer firmalardan daha fazla kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. Tuzla hurdacı firmalar içinde hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar anlık değişiklik gösteriyor. Güncel bilgiye erişmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

Tuzla Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel yüksek kw 2.el jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz. Bozuk hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içinde en iyi firmayız.

Tuzla Plastik Hurdası Alımı

Anadolu Yakası ve Tuzla bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin alımı yapıyoruz. İyi fiyata pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Tuzla plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sayfamızdaki Anadolu Yakası Tuzla naylon hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara ücretsiz gönderiyoruz

7/24 Hurda Alan Tuzla Hurdacı

7/24 açık Tuzla hurdacı olan şirketimiz ile günün her saatinde iş yerimizdeyiz. Bu sürenin kazandırdığı profesyonelliklerle araç sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Okuduğunuz gibi otuz dört yıldan bu yana hurdacılık yapmaktayız.

Tuzla Akü Hurda Alım Satımı

Taşıtlarda elektrik deposu kullanılıyor. Akü hurdası içerdiği kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından kıymetlidir. Akü hurdası fiyatı gönderisine kesinlikle göz atın. Dolayısı ile iş yerimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü denir. Aküler diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolayan depolardır.

Tuzla 2. El Restaurant Ekipmanları Alan Hurdacılar

2. El bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. İşyerimize bulunan teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel set üstü meykap, paslanmaz krom salata dolapları, krom paslanmaz davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, sanayi tipi aspiratör vb. kafe restaurant tipi mutfak alet edavatını incelemeniz amacı ile sizi depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. 2.el endüstriyel tip lokanta mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alıp satıyoruz.

Tuzla Kumaş Alan Hurdacılar

Kilosuyla hurda gabardin, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak amacıyla firmamızı şimdi arayın. Toptan poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş alımı yapıyoruz. Tuzla etrafında hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Buradaki Tuzla kumaş hurdası kg fiyatını dileyene günlük yollanmaktadır. Anadolu Yakası Tuzla kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içerisinde en yüksek fiyatı öneriyoruz. Anadolu Yakası Tuzla ilçesinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş alımı için yerinize geliyoruz.

Tuzla Hurdacılar Sitesi

Tuzla hurdacılar sitesi içindeki depomuzla hurda eşya geri dönüşüm işine başladık. Gençlere şimdiden daha yaşanılır bir Anadolu Yakası ve daha çok iyi Tuzla bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu malzemelerin ticaretini yapıyor değiliz.

Tuzla Bina Yıkımı

üst bölümde ifade ettiğimiz fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken istenen tüm güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yeniden inşa edilecek evlerin en baştan inşa edilmesi nedeniyle yıkılmasını sağlıyoruz.

Tuzla Karton Hurdası Alan Hurdacı

Piyasadan fazla fiyatlarla peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alım satımı yaparız. Tuzla Anadolu Yakası kağıt hurdası alan yerler içerisindeki işletmemiz ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz.

İlçenin tamamında beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılık sayesinde satıcılara değerinden daha yüksek oranda kazanım elde etme şansı sunuyoruz. Tuzla kağıt hurdası alım satımı yaptığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki Anadolu Yakası Tuzla karton hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız

Tuzla Hurda Araç Alan Hurdacı

Bazen Tuzla etrafında araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Tuzla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen yük vagonu, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri
, hasarlı araç hurdası, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Lakin hurda araba vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Tuzla 2.el Hurda Raf Fiyatları

Bu sitede yer almakta olan Tuzla raf hurdası ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Raf hurdası alan yerler bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Tuzla hurda raf satışı yapmak amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapmaktayız. Genelde kapanan pastahaneler tarafından hurdaya ayrılan hurda çelik raf, orta reyonlar, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza raf hurdası arasından seçilen kullanılabilir 2.el market rafları satıyoruz.

Tuzla Beyaz Eşya Hurdası

Çok az kullanılmış olan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı evinize gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile bulaşık makinası hurdası alımı yapan firmalar başlıklı gönderiye göz atınız 2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, personel masaları, patron koltukları için firmamızı aramanız yeterlidir. Her çeşit 2. El buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle telefon numaraları aracılığıyla bağlantıya geçebilirsiniz. En ucuz fiyatlara sıfır gibi ve 2.el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp