Iğdır Hurdacı

Tuzluca Hurdacı Telefon Numarası

Memleketin tüm illerinden, hurda alımı yapıyoruz. Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Iğdır hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Tuzluca çevresinde hurda fiyatı sormak amacıyla 24 saat genel merkezimize iletişime geçmeniz yeterlidir. En doğru Tuzluca hurda fiyatları ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetler beğeninize sunmaktayız. Tüm hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm adıyla hurda çeşitleri alıyoruz. Tuzluca hurdacı firmasıyız.

Tuzluca Hurdacıları

Tuzluca bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İşi bitmiş plastikleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin geleceğini kurtarıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda demir satışı sebebi ile numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Tuzluca hurdacı firması olarak Iğdır ilinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın nakliyesi için çevrenizdeki araçlarımızı göndermekteyiz. Tuzluca hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Iğdır Tuzluca etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Iğdır şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Tuzluca 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Tuzluca etrafında değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Tuzluca Hurdacı Telefonu

Tuzluca hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içinde yer almaktadır. Bu sebeple hurda satmak nedeniyle numaralarımızı aramanız gereklidir. Hemen arayın anlık hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Iğdır Tuzluca hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır.

Tuzluca Sarı Hurdası Alanlar

İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda yoktur. Bu sayfadaki Tuzluca hurda sarı ton fiyatları güncellendi. Sitemizde önceden yazılan pirinç sarı alan hurdacı makaleyi okuyabilirsiniz. Haliyle Tuzluca sarı hurdası alımı yapıyoruz. Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denmektedir. Tuzluca hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri bulunmaktadır. Tuzluca hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin yanında hurda sarı pirinç bronz araiş alımında piyasaya hakim konumdadır. Tuzluca ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır.

Tuzluca Krom Hurdası Alanlar

Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler krom hurda konusunda bilgi almak amacıyla sayfasının linkine tıklamalısınız. Nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Tuzluca krom hurdası ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Tuzluca Hurda Alan Yerler

Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Yüksek tonajlı hurda sarı, ve çinko hurda, kurşun hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurda,toplama demir alımlarında piyasanın üstünde fiyat listeleri veriyoruz. Tuzluca hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve uzman personelimizle öne çıkıyoruz. Hurda kablo almak üzere yerinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Tuzluca hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her türlü hurda atık alımı yapıyor. Tuzluca adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurdanızı gecikmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece metalin piyasa değerini düşürüyor. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, hurda kalay, hurda çelik alan Tuzluca hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz.

Tuzluca Sac Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Sac hurda alıyoruz. Şu anda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Iğdır Tuzluca etrafında hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Tuzluca Bakır Hurda Alım Satımı

Tuzluca genelinde hurda bakır almaktayız. Sitemizdeki Tuzluca sorma bakır hurdası fiyatları daima güncellenmektedir. Iğdır Tuzluca hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Bakır alan hurdacılar yazımızda geniş bilgi var. Hurda bakır alan Tuzluca hurdacı firmamızı kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır boru alanlar içindeyiz. Tuzluca bakır hurda fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Tuzluca Hurda Alüminyum Alan Fabrikalar

Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Sayfamızdaki Iğdır Tuzluca alüminyum ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar içerikli makaleyi inceleyin Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz.

Iğdır Tuzluca alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Firmamıza duyduğunuz güven için teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan firmayız. Tuzluca ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda satışı yapmak amacıyla arayın.

Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz.

Tuzluca Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alanlar makalesine kesinlikle göz atmalısınız. Tuzluca kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Buradaki Tuzluca kurşun hurda fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı göndermekteyiz. Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası satmak amacıyla hurdacı firmamızı arayarak iletişime geçiniz. Kurşunun kullanılmakta olan eski bir maden olduğu biliniyor.

Tuzluca Kablo Hurdası Alım Satımı

Iğdır Tuzluca ilçesinin tamamında TTR kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablo almaktayız. Tuzluca hurdacısı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her nevi hurda elektrik kabloları, antigron kablo, iç tesisat kablosu alımı için buradayız.

Tuzluca kablo hurdası alanlar içindeyiz. Piyasada sıklıkla bulunan 40% bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Tuzluca hurda kablo fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan Tuzluca hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet vermeye devam ediyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında ederinden yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Ek olarak tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alımında en yüksek fiyat teklifini gönderiyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacı firmalar için önem taşır. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Kablo alan hurdacı içerikli konuya göz atabilirsiniz. Çünkü sırf hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir.

Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, fare yemez kablolar elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılıyor. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Tuzluca Hurda Çinko Alım Satımı

Tuzluca ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Buradaki Tuzluca nikel hurdası fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Hurda çinko fiyatı yazısına bir göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyatları için arayın.

Tuzluca Demir Hurdası Alanlar

Bildiğiniz üzere her nevi demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alırız. Hurda demir, yer yüzünde çokça alınıp satılan metaller içerisindedir. Buradaki Iğdır Tuzluca hurda demir kg fiyatını isteyenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi istemek amacıyla fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümüne bir göz atabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler yazısını incelemek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Tuzluca ve çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Iğdır Tuzluca ilçesinde demir hurdası alımı yapmaktadır.

Tuzluca Nikel Hurdası Alımı

Dolayısıyla hurda nikel alınıp satıldığında elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışılmalıdır. Iğdır ve Tuzluca nikel hurda alıyoruz. İlçe genelinde %99 şablo nikel hurdası , %95 nikel şablon, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir.

Tuzluca Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Bu dönemde renkli çıkma araba camı, süt şişesi biçiminde cam hurdalar oldukça fazla satılıp alınıyor. Tuzluca ilçesi çevresinde cam hurda alanlar içindeyiz. Bu dönemde renkli çıkma araba camı, süt şişesi biçiminde cam hurdalar oldukça fazla satılıp alınıyor.

Tuzluca İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile iflas eden şirketlerden almış olduğumuz İnşatlarda yük asansörü, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Tuzluca bölgesinde yıkılmış depo binalarından ayırılan yeni ayarında 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolabı alan firmalar arasındayız.

Tuzluca Fabrika Sökümü

Iğdır Tuzluca fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Uzun süredir çok sayıda fabrika yıkımı ihalesini başarıyla yerine getirdik. Böylece hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde başarılı konumdayız. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. İşe başlamadan yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı biçimde incelenmesi gerekiyor. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Tuzluca Klima Hurdası Alımı

Klima hurdası Tuzluca ilçesinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Tuzluca bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar arasındayız.

Tuzluca Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı sonrasında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınma işi güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Tuzluca hurdacı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamız tarafından satın alınacak her cins hurdaların şirketimize ait tesise nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Tuzluca Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce bildirilen yerlere boşaltılır.

En Yakın Tuzluca Hurdacı Telefonu

Tuzluca hurdacıları içinde olan firmamızla arzuladığınız adresten hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu biçimde atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Tuzluca bölgesinde hizmet ediyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm şirketimizle Tuzluca ilçesinde her çeşit hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Tuzluca en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her türden hurda eşya alım satımında adresinize deneyimli personel yolluyoruz.

Anlık Tuzluca Hurda Fiyatları

En doğru hurda fiyat listesine erişmek nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Tuzluca hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar çabucak değişiyor. Hurda fiyatları içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alımında piyasasından daha fazla fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Tuzluca İkinci El Jeneratör Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz alım satımında en iyi fiyatları sunmaktayız. İkinci el jeneratör satanlar içinde en doğru hurdacı firmayız.

Tuzluca Plastik Hurdası Alım Satımı

Iğdır ve Tuzluca ilçesinin her yerinden jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Tuzluca plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Buradaki Iğdır Tuzluca hurda naylon fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En yüksek fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda naylon poşet, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası almaktayız.

7/24 Açık Tuzluca Hurdacı Firması

Bu sürenin verdiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Tuzluca hurdacı firması olarak 7/24 açığız. Tam tamına 35 senedir geri dönüşüm hizmetleri vermekteyiz.

Tuzluca Akü Hurda Alım Satımı

Akü hurdası içerdiği kurşun içeren akü suyu sebebi ile oldukça değerlidir. Taşıtlarda enerji ihtiyacı sebebiyle bulunur. Hurda akü alan hurdacı firmalar bölümümüzü güzel olacaktır. Dolayısı ile depomuz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alan fabrikalar içerisindedir. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü denir. Akü diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır.

Tuzluca İkinci El Restoran Ekipmanları Alanlar

İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restoran tipi 3 gözlü ocak, krom dinlendirici, evye, bakır davlumbaz, krom paslanmaz küvet, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak malzemesini incelemek amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Titiz kullanılmış olan buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah, restaurant tipi bulaşık makinası alıyoruz.

Tuzluca Kumaş Hurdası Alımı

Tuzluca bölgesinin tümünde hurda kumaş firesi alıyoruz. Iğdır Tuzluca bölgesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş, abiyelik kumaş, viskon kumaş, şifon kumaş, hurda jesica, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize geliyoruz. Spot dokuma kumaş, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, hurda mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alım satımında kapınızda ödeme yapıyoruz.

Tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda pantolonluk, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı satışı yapmak amacı ile firmamızı şimdi arayın. Iğdır Tuzluca kiloayla tartarak kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sayfamızda paylaşılan Tuzluca kumaş hurdası kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz.

Tuzluca Hurdacılar Sitesi

Çok daha yaşanılır bir Iğdır ve olduğundan temiz Tuzluca oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Tuzluca hurdacılar sitesi 8. blok içinde bulunan hurda alım dükkânımız aracılığı ile atıl hurda eşya alımı ve satımı gerçekleştiriyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu hurdanızın alım satımını yapmıyoruz.

Tuzluca Bina Yıkımı

Aynen fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işi başarıyla yerine getiriyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Tuzluca kentsel dönüşümü sebebi ile yenilenmesi gereken binaların tekrar inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurdanızı satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Tuzluca Karton Hurda Alanlar

Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Iğdır Tuzluca hurda karton fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız Tuzluca kağıt hurdası alan yerler içerisindeki firmamız ile irtibat kurarak koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Piyasadan fazla kağıt fiyatıyla hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kağıt peçete alanlar içerisinde en yüksek ton fiyatını firmamız teklif etmekte. Bölgede beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyetle satıcıya piyasadan daha yüksek kazanç etme imkanı iletiyoruz.

Tuzluca Araç Hurdası Alan Firma

Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ara sıra Tuzluca etrafında hurda araç alım hizmetleri vermekteyiz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Elbette size hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen römork, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları
, parçalanmış araç hurdası, motor hurdası için arayabilirsiniz.

Tuzluca Hurda Raf Alanlar

Özellikle kapanan dükkanlar tarafından satışa sunulan hurda mağaza rafları, teşhir reyonları, hurda çelik raflar, demir raflar, market rafı hurdaları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el market rafları satıyoruz. Buradaki Tuzluca hurda raf ton fiyatlarını isteyenlere güncel olarak yolluyoruz. Hurda raf fiyatları hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Raf hurdası Tuzluca satışı yapmak nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz.

Tuzluca 2.el Ev Eşyası

Kısa süre kullandığınız 2el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı adresinizden değerinde alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için hurda buzdolabı alımı yapan firmalar konulu içeriğe göz gezdirebilirsiniz Her türlü 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, bilgisayar masası, çalışma koltukları bulunmaktadır. Tuzluca bölgesinde kullanılmış, 2. el ev eşyası satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp