Muğla Hurdacı

Ula Hurdacı Telefon Numarası

Muğla Ula merkezi yakınlarında hurda satmak amacıyla ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Güzel yurdumuzun dört bir yanından, her nevi hurda malzeme alıyoruz. Bol miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Muğla hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

Halk Metal şirketimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. En doğru Ula hurda alım satım fiyatlarıyla hizmetimize devam etmekteyiz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Başarıyla sürdürmeye devam ettiğimiz tüm hizmetleri buradan takip edebilirsiniz. Ula hurdacı firma olarak hurda ticareti yapmaktayız.

Muğla Ula Hurdacı Firma

Ula hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Muğla Ula merkezinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü kurşun hurdası satışı sebebiyle iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Muğla ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Ula sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Muğla Ula için değil, bütün bölgelerde hizmet veriyoruz. Ula hurdacı firması olarak Muğla genelinde her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemeleriniz için yakınınızdaki hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Ula bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atık madenleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim geleceğine fayda sağlamaktayız.

Ula Hurdacı Telefonu

Ula adresten her türde hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatı istemek sebebi ile hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Muğla Ula hurdacı telefon numarası sitemizin altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Ula Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz. Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Muğla Ula alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Hurda satanların destekleriyle her gün kurumsallaşıyoruz. Buradaki Ula hurda alüminyum fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Sitemizdekihurda alüminyum alan yerler makaleye göz atabilirsiniz. Ula ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımı güvenilir şekilde yapmaktayız. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası alımı yapan firmayız.

Ula Demir Hurda Alımı

Ula ilçesinin tüm mahallerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Güncel demir hurda fiyat listesi için Ula hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı gönderisini gezmelisiniz.

Demir, yeryüzünde en fazla bulunan metaller arasındadır. Buradaki Muğla Ula extra demir hurda ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Halk Metal Muğla Ula bölgesinde demir hurdası alımı yapmaktadır.

Bildiğiniz gibi her tür demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar bölümüne mutlaka bir göz atmalısınız.

Ula Hurda Kablo Alan Hurdacı

Muğla Ula kablo hurdası alanlar arasında değerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat sunuyoruz. Çünkü sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Kablo hurdası alanlar hakkındaki metni okuyabilirsiniz.

Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeniyle hurdacılık yapanlar için çok önemlidir. Ula hurdacı firma olarak her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Muğla Ula etrafında bolca ticareti yapılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablo alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. Ula hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız.

Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdaları satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken en güncel fiyat listesini gönderiyoruz.

İçerisindeki telin türüne bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Muğla Ula elektrik kablosu fiyat listesini saat başı yollamaktayız. Adresten hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablo alan Ula hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. .

Ula Sac Hurda Alanlar

Şu anda her çeşit ikinci el trapez sac hurdası var. Sac hurda alıyoruz. Ula Muğla bölgesinin tamamında hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, bizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Ula Hurda Alan Firma

Ula yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zararı önlemek amacı ile hurda eşyalarınızı gecikmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu sebeple hurdaların değeri düşüyor. Hurda kablo almak için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı fimayız.

Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Yüksek tonajlı pirinç sarı ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum satanlara özel yükseltilmiş fiyat listeleri vermekteyiz. Ula hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öne geçiyoruz. Muğla Ula hurdacı firması olan Halk Metal her tür hurda malzeme alımı yapıyor.

Ula Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı bölümünü ziyaret etmek bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Bu sayfadaki Muğla Ula hurda krom ton fiyatlarını telegram hattımızda paylaşmaktayız. 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Ula Hurda Kurşun Alımı

Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir. Dünyada cevher şeklinde çıkarılan metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan hurdacı firmalar yazısına kesinlikle bir göz atın. Muğla ve Ula hurda kurşun alım satımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir. Sayfamızdaki Ula kurşun hurda fiyat listesi güncelliğini korumaktadır.

Ula Sarı Pirinç Hurdası Alan Yerler

Pirinç hurdalar halk ağzıyla renginden ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Ula hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Sitemizdeki Muğla Ula sarı pirinç fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak gönderiyoruz. Hurda sarı alan yerler içerikli makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Ula ilçesinde sarı hurdası almaktayız. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri kıymetlidir. Halk Metal şirketi bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde liderdir.

Haliyle Ula sarı hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Gerçekte hurda sarı adıyla hurda cinsi yoktur. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

Ula Çinko Hurda Alan Yerler

Ula ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Ula hurda çinko fiyat listesini grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz. Hurda çinko alanlar gönderisine bir göz gezdirmek istersiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

Ula Bakır Hurdası Alanlar

Hurda bakır alan hurdacı alanında geniş bilgilendirme mevcut. Bakır bobin hurda, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru alan firmayız. Ula içinde hurda bakır almaktayız.

Sayfamızdaki Muğla Ula yanık bakır hurdası kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Muğla Ula bakır hurda alan yerler arasındayız. Antikron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz.

Ula hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır alan Ula hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Ula Beyaz Eşya Hurdası

Sıfır gibi 2.el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası almak maksadıyla firmamıza ait mobil telefonları ile iletişimde bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz. 2. El büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları alımı için bedelini nakit para ödüyoruz. Temiz kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki kanepe, koltuklarınızı belirttiğiniz yerden değerinde alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi verilmektedir. Geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası alım satımı hakkında bilgi veren makaleye göz atın Uygun fiyatlara temiz bir şekilde kullanılmış olan ve 2. el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz.

Ula Jeneratör Hurdası Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en yakın işletmeyiz. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo alıyoruz. Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alınır.

Güncel Anlık Ula Hurda Fiyatları

Kesin bilgiye ulaşabilmek için bize ulaşın. Ula hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları piyasada an be an değişmektedir. Daha güncel yeni hurda fiyatları metini inceleyebilirsiniz Unutmayın ki tonajlı hurda alımlarında piyasasından daha fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz.

Ula Hurda Kağıt Alım Satımı

Bölgede 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde size piyasa değerinden daha fazla kâr elde etme imkanı takdim ediyoruz. Ula karton hurdası aldığımız yerler arasında yer almaktadır. Bu sayfadaki Ula hurda karton ton fiyatlarını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz

Muğla Ula kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki işletmemiz ile iletişim kurarak iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli ton fiyatı öğrenebilirsiniz. Değerinden yüksek kağıt fiyatları ile hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak alıyoruz.

7/24 Açık Ula Hurdacı Firması

Tam tamına 16 senedir hurda alım faaliyetleri sunuyoruz. 7/24 hizmet veren Ula hurdacı firması iş yerimiz aracılığıyla haftanın yedi günü açığız. Sizlerin verdiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz.

Ula Otomobil Hurdası Alan Yerler

Ula hurda alımında hizmet ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Ula etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda otomobil trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, hurda çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, vergiden düşürülmüş hurda araç, motor hurdası alıyoruz.

En Yakın Ula Hurdacı Numarası

Ula en yakın hurdacı firma servisiyle her tür hurda eşya alırken adresinize araçlarımızı yolluyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Ula etrafında hurda satımı yapıyoruz. Ula hurdacıları arasında istihdamındaki personelimizle kapıdan her cins hurda atık almaya başladık. Bu yöntemle size en yakın hurda alanlar Ula etrafında servis veriyoruz.

Ula Hurda Cam Alan Hurdacı Firmalar

Genellikle renkli ve şeffaf kola şişesi, sökülmüş otomobil camı şeklinde hurda camlar tonlarca eritiliyor. Ula etrafında cam hurda alan hurdacılar içerisinde faaliyet gösteriyoruz. Genellikle renkli ve şeffaf kola şişesi, sökülmüş otomobil camı şeklinde hurda camlar tonlarca eritiliyor.

Ula Hurdacılar Sitesi

Ula hurdacılar sitesindeki depomuzun iş birliği ile hurdacılık yapıyoruz. Sadece bu hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Daha yaşanır bir şehir yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

Ula Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonelce fabrika yıkımları gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylı şekilde dolaşılarak uygun ekipmanların seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde öncü olduk. Sektöre başladığımızdan bu yana bol miktarda fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik. Ula fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

Ula Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Ula ilçesinde en fazla alınan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. 2.el Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Ula bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir.

Ula Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itinayla tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozları Ula Belediyesi Fen işleri tarafından belirlenen alana boşaltılıyor. Halk Metal tarafından alınacak tüm hurdaların tesisimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Ula Akü Hurdası Alanlar

Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Biraz zaman sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Taşıtlarda elektrik deposu kullanılıyor. Hurda akü fiyatı paylaşımımızı inceleyiniz. Bu nedenle depomuz vb. firma içinde geri dönüşüm kazanları olan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu sıvılar nedeni ile değerlidir.

Ula Nikel Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda nikel zehirli olabilir. Muğla Ula bölgesinde %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurda, turbo nikel alımı yapıyoruz. Ula hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alındığında mümkün olduğunca hassasiyet ile davranmalıyız.

Ula Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan Hurdacılar

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. Endüstriyel cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizimle irtibata geçebilir. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocak, aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, salata reyonları vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemeniz için sizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Ula Parça Kumaş Alan Hurdacı

Ula bölgesinde hurda parça kumaş almaktayız. Muğla Ula ilçesinde hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alımı için yerinize gelecek araçlarımız var. Kilosuyla penye hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, mayo kumaşı, spot kumaş, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş alımı yapıyoruz.

Tonajlı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik satışı yapmak için telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Ula kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Sayfamızda yer alan Ula hurda kumaş fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız.

Ula Bina Yıkımı

Ula kentsel dönüşüm dahilinde yıkılacak evlerin en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilirken belirtilen tüm güvenlik önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri almaktayız. Yukarıdaki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Hurda bina yıkımları yapıyoruz.

Ula Hurda Raf Alan Yerler

Sayfamızdaki Ula hurda çelik raf fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler paylaşımımıza bir göz gezdirmek istemelisiniz. Ula ikinci el hurda raf satışı yapmak nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri yapıyoruz. Genelde batan aktarlar tarafından hurdaya ayrılan hurda çelik raf, teşhir reyonları, market rafları, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el raf hurdası satan yerler içerisindeyiz.

Ula Hurda Plastik Alım Satımı

Ula plastik hurdası alımı yapanlar arasında lider konumdaki firmayız. Sitemizdeki Ula hurda naylon fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz Muğla ile Ula ilçesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. İyi fiyata hurda mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı için adresinize geliyoruz.

Ula İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan lokanta ve benzeri binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolabı, pimapen pecere satıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz Bazı projelerde alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, yük asansörü, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, plywoon hurda mevcuttur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp