İstanbul Hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye ilçesi çevresinde hurdalarınızın fotoğrafını iletmek sebebi ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yurdumuzun bütün illerinde, her nevi hurda alıyoruz. En hızlı Anadolu Yakası Ümraniye hurdacı firma olarak her cins hurda almak için bulunduğu bölgeye geliriz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat teklif ediyoruz. Anadolu Yakası hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Tam zamanlı Anadolu Yakası Ümraniye hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapıyoruz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Tüm hizmet alanlarımızı bu makalemizden takip edebilirsiniz. Halk Metal ismiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Anadolu Yakası Ümraniye Hurdacısı

Ümraniye bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Korozyona uğramış olan madenleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Ümraniye hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Anadolu Yakası Ümraniye çevresinde benzersiz bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Anadolu Yakası merkezinin gözde ilçesi Ümraniye 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Anadolu Yakası Ümraniye etrafında değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye ve komşu ilçelerinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için uygun hurda nakliye araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak nedeniyle mobil hatlarımızı aramalısınız.

Ümraniye’de Hurdacı Numarası

Anadolu Yakası Ümraniye adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Anadolu Yakası Ümraniye hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu nedenle hurda satışı yapmak sebebiyle numaralarımızı aramanız gereklidir. Şimdi arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı nakite çevirebilirsiniz.

Ümraniye Alüminyum Hurda Alanlar

Buradaki Ümraniye hurda alüminyum kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Şirketimize güvendiğiniz nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her nevi hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Sizlerin sayesinde sürekli yenilikler üretiyoruz. Ümraniye ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken hurda tartımını güvenilir şekilde yapıyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası satışı yapmak için iletişim kurabilirsiniz.

Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı almak için telefon etmenizi bekliyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac almaktayız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Anadolu Yakası Ümraniye hurda alüminyum alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz.

Ümraniye Hurda Demir Alan Firma

Güncel anlık demir hurdası fiyatları istemek için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatı sayfamıza mutlaka bir göz atın. Demir, yer kabuğunda en fazla bulunan madenler içerisinde yer alır. Buradaki Ümraniye ekstra demir hurdası fiyatları daima güncellenmektedir.

Ümraniye ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Halk Metal Anadolu Yakası Ümraniye ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere her nevi demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

Ümraniye Hurda Kablo Alım Satımı

Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları için telefon edebilirsiniz. Ümraniye hurda kablo alımı yapıyoruz. Lakin tek damar kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında en yüksek fiyat teklifini gönderiyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Her türde hurda kablo alan alan Ümraniye geri dönüşüm firması arayanlara güven dolu hizmet etmeye devam ediyoruz. . Çünkü firmamız sadece hurda alımında ilgilenmiyoruz. Her yerden hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı sayfamızdaki kablo hurdası alanlar makaleye bir göz atın. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde kablo hurdası borsasından fazla fiyat sunuyoruz.

Ümraniye’de her türlü elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo alımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satmayı isteyenler hemen arayın. İstanbul, Ümraniye’de TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo ticaretinde tecrübeliyiz.

Kablo hurdaları içerdiği bakır tel nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem arz eder. Anadolu Yakası Ümraniye çevresinde çoğunlukla edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Ümraniye fare yemez kablo kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Genel olarak yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır.

Ümraniye Sac Hurdası Alım Satımı

Depomuzda sıfır üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Depo tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Anadolu Yakası Ümraniye çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, bizi tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Sac hurda alıyoruz.

Ümraniye Hurda Alan Yerler

Ümraniye adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zararı önlemek amacı ile elinizdeki hurdaları zaman kaybetmeden satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu sebep ile malzemenin değeri düşmektedir. Ümraniye ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür hurda atık alıyor.

Yüksek tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımında yükseltilmiş fiyat teklifleri veriyoruz. Ümraniye hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla öne çıkmaktayız. Hurda zamak, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda alüminyum alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Ümraniye Krom Hurdası Alımı

316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alımı gönderimizi incelemek iyi gelir. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Sitemizde paylaşılan Ümraniye hurda krom kilo fiyatı güncellenmiştir. Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor.

Ümraniye Kurşun Hurda Alanlar

Metal kurşunun eski madenler arasında olduğu biliniyor. Kurşun cevheri mavimsi renge sahiptir. Kurşun hurda alımı hurda kurşun konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Anadolu Yakası ile Ümraniye kurşun hurda alım satımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Buradaki Ümraniye kurşun hurda fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurdası alımı yapıyoruz.

Ümraniye Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Ümraniye hurdacısı olarak her türlü hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Halk Metal hurdacılık tüm bu çeşitlerin yanı sıra sarı hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımı yapıyor.

Sayfamızdaki Ümraniye hurda sarı fiyatları güncellendi. Sitemizdeki sarı hurdası alanlar metni okuyabilirsiniz. Bu yüzden Ümraniye sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Piyasada hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Ümraniye ilçenin tümünde hurda sarı almaktayız.

Hurda ticareti yapanların bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda türü yoktur.

Ümraniye Çinko Hurdası Alımı

Ümraniye, Anadolu Yakası ilçesinin tümünde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizde yayımlanan Ümraniye hurda nikel ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda kilo fiyatı linkine tıklayınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Ümraniye Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır alan yerler sitemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapılır. Sitemizde yer almakta olan Ümraniye yanık bakır hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Anadolu Yakası Ümraniye hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Ümraniye hurdacı telefon numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Ümraniye içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Ümraniye bakır hurda fiyat listesi için telefonumuzu arayınız.

Ümraniye 2.El Eşya

Kısa bir zaman kullandığınız 2el olarak satılabilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı istediğiniz yere gelerek değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi vermekteyiz. Daha geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alan hurdacı başlıklı makaleye ulaşın Kullanılmış öğrenci masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası alınır. Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart almak amacıyla bize ait telefonları arayarak irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla çok az kullanılan ve ikinci el mobilya satabilirsiniz.

Ümraniye Jeneratör Hurda Alanlar

Jeneratör hurdası alan hurdacılar arasındayız. Endüstriyel yeni gibi ikinci el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

Anlık Güncel Ümraniye Hurda Fiyatları

Ümraniye’de hurda alırken kullanılan kilo fiyatı çabucak değişmektedir. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurda ticareti yaparken borsa fiyatlarından fazla ton fiyatı ödüyoruz. Kesin hurda fiyat listesine ulaşabilmek amacıyla bizimle iletişim kurmanız zorunludur.

Ümraniye Hurda Kağıt Alanlar

Anadolu Yakası Ümraniye kağıt hurdası alan yerler içindeki şirketimiz hizmetleri ile toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesentle sizlere normalden fazla oranda kazanma imkanı yöneltiyoruz. Hurda kağıt almak için adresinize geliyoruz. Sayfamızdaki Ümraniye karton hurda kg fiyatı az önce güncellendi Piyasadan fazla fiyata hurda kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, kullanılmış gazete, kağıt bardak alım satımı yapan yerler arasındayız.

7/24 Açık Ümraniye Hurdacı Firma

Geçip giden senelerin bahşettiği tecrübe ile makine parkurumuzu çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Ümraniye hurdacısı olarak günün her saatinde adresinize geliyoruz. Tam tamına dört senedir geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz.

Ümraniye Hurda Otomobil Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize araba hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı hurda araba, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri
, yük vagonu, hurda motor alımı yapıyoruz. Zaman zaman Ümraniye çevresinde araba hurdası alım satım hizmeti veriyoruz.

En Yakın Ümraniye Hurdacı Numarası

Ümraniye en yakın hurdacı firması hizmetleri ile hurda malzeme nakliyesi yapmak sebebiyle gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Ümraniye hurda sitesi olan firmamızla yerinizden hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimizle Ümraniye ilçesinin tümünde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Bu haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yer Ümraniye ilçesinde servisler sunmaktan mutluluk duyarız.

Ümraniye Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Özellikle şeffaf araç camları, meyve suyu şişesi türlerde cam hurdaları yüksek miktarda satılıyor. Ümraniye genelinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Özellikle şeffaf araç camları, meyve suyu şişesi türlerde cam hurdaları yüksek miktarda satılıyor.

Ümraniye Hurdacılar Sitesi

Ümraniye hurdacılar sitesi 9. blok içerisindeki hurda alım iş yerimizle geri dönüşüm yapıyoruz. Sırf bu atıkların ticaretini yapmıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Halkımıza temiz bir Ümraniye yaratmak için sürekli çaba sarfediyoruz.

Ümraniye Fabrika Bozumu

Güvenli şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Fabrika yıkımıyla uğraşanların anlattığı biçimde kolay olmamıştır. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Anadolu Yakası Ümraniye fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. İlk önce yıkılacak iş yerinin incelikle dolaşılması gerekir. Sektöre başladığımızdan bu yana sayısız fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik.

Ümraniye Hurda Klima Alanlar

Ümraniye etrafında hurda klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Hurda klima Ümraniye bölgesinde en fazla satılan hurda malzemeler arasındadır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Ümraniye Moloz Nakliyesi

Halk Metal tarafından alınacak tüm hurda eşyaların bizlere ait depolama alanına taşıma işleri ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Ümraniye Belediyesi’nce daha önceden belirlenen araziye taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi güvenle yapılır.

Ümraniye Akü Hurda Alımı

Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü denmektedir. Hurda akü alan yerler sayfasının linkine tıklayınız. Dolayısıyla şirketimiz vb. şirket içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapabilir. Akü içerdiği kurşun içeren suları sebebi ile oldukça kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında bulunuyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Ümraniye Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Bu sebep ile hurda nikeller toplanırken çok hassasiyet ile çalışmalıyız. Ümraniye nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu ilçede %95 ve %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz.

Ümraniye Kullanılmış Restaurant Ekipmanı Alanlar

İkinci el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar bu sitedeki numaraları arayabilir. Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi set üstü meykap, aspiratör, evye, bakır davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel mutfak aletini yakından inceleyebilmek amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İyi durumda tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri alıp satıyoruz.

Ümraniye Hurda Kumaş Firesi Alan Firma

Kilosuyla hurda parti kumaş, nevresim kumaşı, dokuma kumaş, mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alım satımı yapmaktayız. Burada yayımlanmış olan Ümraniye kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Ümraniye kilosuyla kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz. Anadolu Yakası Ümraniye bölgesinde hurda kumaş kırpıntı alımı yapılmaktadır.

Anadolu Yakası Ümraniye ilçesinde hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında adresinize personelimizi göndermekteyiz. Tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, ceket kumaşı alımı için bizi hemen arayabilirsiniz.

Ümraniye Bina Yıkımı

Ümraniye kentsel dönüşüm içinde yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin tekrar inşaatının yapılması nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her türlü hurdanızı alıyoruz. Üstteki fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım sırasında istenilen tüm güvenlik önlemleri

Ümraniye 2.el Hurda Raf

Buradaki Ümraniye hurda çelik raf kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Raf hurda alan hurdacılar gönderisine bakınmak istemelisiniz. Raf hurdası Ümraniye fiyatları edinmek sebebiyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan mandıralardan satın aldığımız ürün teşhir reyonları, market rafları, hurda çelik raf, hurda mağaza rafları, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi ikinci el raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Ümraniye Plastik Hurdası Alanlar

İyi fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, market poşeti, pimapen, hurda şeffaf naylon almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Ümraniye plastik hurdası alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Ümraniye hurda plastik fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız Anadolu Yakası ve Ümraniye bölgesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan elbiseci ve benzeri binalardan sökülen hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden depolardan satın aldığımız Şantiyelerde boya makinesi, alçı makinesi, yük asansörü, harç pompası 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood mevcuttur.

Daha Fazla Göster