Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Huzur Mahallesi Hurdacı

Ümraniye Huzur mahallesi hurdacı depoları içinde lideriz. Ümraniye Huzur mahallesinin tümünde 2.el ofis mobilyaları ve hurda alıyoruz Huzur hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız Şu an İstanbul Ümraniye firmaları arasındayız. Ancak Ümraniye Huzur mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Ümraniye hurdacı firması olarak Huzur mahallesinin tümümünde hurda alımı yapmaktayız.

Ümraniye Huzur mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Halk Metal firmamızla İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alımında tecrübeye sahibiz. Anlık İstanbul Ümraniye Huzur hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız.

İstanbul hurdacısı olan firmamız Halk Metal hizmetlerine devam ediyor. Yüksek tonajlı hurda ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Anadolu yakası Ümraniye Huzur mahallesi etrafında yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle araç göndermekteyiz

Huzur Hurdacı Firmalar

Türkiye’de senelik 100.000 ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton evsel atık atılıyor. Çöpe atılmış olan malzemelerin %4’ünü maden hurdaları, %12’sini hurda camlar, yüzde 43’ünü kağıt türleri, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası oluşturuyor. Ne yazık ki, bu paha biçilmez atıkların 4/5 yok oluyor. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’yin bir yılda 1.55 milyar ₺ zararına sebep olmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu paranın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Huzur mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek insanlığın geleceğine fayda sağlamaktayız. Ümraniye mahalle merkezinde ve Huzur mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el ev eşyası alan yerler içerisindeyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda demir satmak nedeniyle telefonumuzu tuşlamalısınız. Ümraniye hurdacı firması olarak Anadolu yakasında her türlü hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Huzur hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Ümraniye Huzur bölgesinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaktayız. İstanbul merkezinin gözde mahallesi Huzur öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Ümraniye Huzur çevresinde değil, tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz.

Huzur Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Ümraniye Huzur Mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu yüzden hurda malzeme satmak nedeni ile mobil hattımızı aramalısınız. Boş yere süre harcamadan arayıp en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın. İstanbul Ümraniye Huzur hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Huzur Demir Hurdası Alım Satımı

Huzur mahallesinde demir hurdası alımı yapmaktadır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Ümraniye Demir hurdası fiyatı konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın. Sizinde bildiği gibi her türlü pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapan firmayız.

Anlık demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar paylaşımına bakmak isteyebilirsiniz. Huzur çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde çokça bulunabilen madenler içerisindedir. Buradaki Huzur toplama demir hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız.

Huzur Sarı Hurda Alımı

İstanbul Ümraniye Huzur hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Huzur mahallenin tümünde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile Huzur sarı pirinç hurdası alan firmalar arasındayız. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı denmektedir. Piyasada hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunmaktadır.

Bu işi yapanların bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan yerler içeriği ziyaret edin. Halk Metal hurdacılık firması bu hurda sarıların alımına ek olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor. Aslını söylemek gerekir ise sarı hurdası adında hurda cinsi yoktur.

Huzur Mahallesinde Kurşun Hurda Alan Firmalar

Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içinde olduğu söyleniyor. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi kurşun hurdası
, Çatı söküm kurşunu alıyoruz. İstanbul Anadolu yakası Ümraniye Huzur kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz mahalleler arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Ümraniye Huzur kurşun hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara günlük ulaştırıyoruz. Yer yüzünde cevher halinde bulunan kurşun mavi-gümüş renge sahiptir.

Huzur Mahallesi Sac Hurdası Alımı

Huzur mahallesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, şirketimizi tercih edip çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde yeni gibi 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Hurda sac alıyoruz.

Huzur Krom Hurdası Alımı

Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı bölümümüze göz atarsanız mükemmel olacaktır. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Krom hurda alan hurdacı firmalar bölümümüze bakmak istemelisiniz.

Huzur Mahallesinde Çinko Hurdası Alım Satımı

Ümraniye Huzur mahellesinin her tarafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda ton fiyatı paylaşımımızı gezmelisiniz. Bu sayfadaki İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Huzur Mahallesi hurda çinko levha kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Çinko hurdası alan yerler sayfasının linkine tıklayınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyatları için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Huzur Alüminyum Hurda Alan Firmalar

Huzur mahallesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken tartımları güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapıyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle durmadan gelişiyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Bununla birlikte alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek satışı yapmak için iletişim kurabilirsiniz. . Bizlere güvendiğiniz sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası almaktayız. Ümraniye Huzur Mahallesi alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız.

Huzur Hurda Alan Hurdacı

Hurda bakır alımı için kapınıza geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Antimon zamak hurda, hurda makina, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kârlı hurda alışverişi yaparak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Huzur adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Hurda malzemelerinizi şimdi satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdanızın kıymetinin düşmesine neden olmaktadır.

Yüksek tonajlı sarı hurdası, ve hurda çinko, hurda kurşun, bakır hurdası, hurda kablo, alüminyum hurdası,demir alımında fiyat listeleri uyguluyoruz. Huzur hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimiz ile öne geçiyoruz. İstanbul Ümraniye Huzur mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her çeşit hurda atık alıyor.

Huzur Mahallesi Hurda Kablo Alan En Yakın Firma

İstanbul Ümraniye Huzur hurdacısı Halk Metal her nevi iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Adresten enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alıyoruz. Daha güncel bilgi almak için bilgiye ulaşmak için kablo alan hurdacı metne bir göz atabilirsiniz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve birde dışındaki malzemenin adlandırılır. Buradaki İstanbul Ümraniye Huzur kablo kg fiyatı her geçen gün güncellenmektedir.

Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni yüzünden kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. İstanbul Ümraniye Huzur mahallesinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmayı isteyenler şimdi arayın.

İstanbul Ümraniye Huzur mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan Huzur hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet veriyoruz. Genelde hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

Bir de hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Satıcılarda hızlıca ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablolar,50% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

Huzur Mahallesinde Hurda Bakır Alım Satımı

Huzur Mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için arayın. Huzur içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi var. Sitemizdeki Huzur bakır ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. İstanbul Ümraniye Huzur hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Huzur hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Huzur Hurdacı Sitesi

Huzur hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım depomuz yardımı ile hurda malzeme ticareti yapmaya başladık. Olduğundan yaşanabilir bir İstanbul Ümraniye Huzur mahallesi için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türde hurdanızın ticaretini yapmıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Huzur Bina Yıkımı

Ümraniye Huzur kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılacak ev ve işyerlerinin istendiği bir şekilde inşa edilmesi sebebi ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında önem verilen tüm önlemler

Ortaya çıkacak hurda karşılığında bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türlü hurda eşyayı almaktayız. Yukarıdaki fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz.

Huzur Mahallesinde Cam Hurda Alanlar

Son zamanlarda renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, araba camı ve benzeri hurda cam yüklü miktarda geri dönüştürülüyor. Cam tam ya da yarısaydam genelde sert ve kırılgan bir yapıya sahip suları tutabilen inorganik katı bir malzemedir. Huzur yakınlarında cam hurdası alan firmalar arasında bulunmaktayız.

Huzur 2.El Eşya

Yeni gibi 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı öğrenmek nedeni ile bizimle etkileşim kurabilirsiniz. 2. El patron masaları, büro ofis mobilyaları, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı almak amacı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Kısa bir süre kullanılan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki mobilyaları evinizden alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alımı yapan firma başlıklı sitemize ulaşın İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Huzur içerisinde yeni gibi, 2. el salon takımı satıyoruz.

Huzur İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında yük asansörü, alçı mikseri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış demir iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Dolayısı ile batan fabrikalardan satın aldığımız Huzur mahallesinde yıkılan fabrika binalarından elde edilen sıfır ayarında 2. el kapı, pencereler, mutfak dolapları satanlar içerisindeyiz.

Huzur Mahallesi Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Karton, kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Ümraniye Huzur mahallesinde hurda karton fiyatlarını kayıt olanlara günlük ulaştırılmaktadır Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatıyla kağıt peçete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, gazete hurdası alıyoruz. İlçede defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında uyguladığımız extra müşkülpesent ile müşterilerimize daha çok kazanma olanağı iletiyoruz. İstanbul Ümraniye Huzur hurda kağıt alan yerler arasındaki Halk Metal yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satışı yapabilirsiniz.

Huzur Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası diyoruz. Hurda akü alan yerler yazısını okusanız iyi olur. Otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunuyor. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası fiyatları makalesini ziyaret ediniz. Dolayısıyla İstanbul Ümraniye Huzur hurdacısı benzeri firma içerisinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar kuru ve sulu akü alan yerler arasındadır.

En Yakın Huzur Mahallesinde Hurdacı

Halk Metal firmamızla Huzur genelinde hurda alırız. Huzur hurdacı şirketi bünyesindeki ekiplerimiz ile arzu ettiğiniz yerden hurda malzeme alım hizmetleri vermekteyiz. Böylelikle size en yakın hurda alan yer Huzur etrafında hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. Huzur en yakın hurdacı firma adıyla hurda metal alımında deponuza gelmekteyiz.

Huzur Klima Hurda Alanlar

Huzur mahallesi çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Huzur mahallesi mahallesinde en çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. 2.el Kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Huzur Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra sözleşmeye bağlı olarak bina molozunun taşınması güvenle araçlarımızla yapılıyor. Halk Metal tarafından alınan her nevi hurdanın tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Ümraniye Belediyesi’nce daha önce belirlenen moloz bırakma yerlerine nakliyesi yapılıyor.

Huzur Mahallesi Plastik Hurda Alanlar

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Huzur plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde öncü hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İstanbul Ümraniye Huzur plastik ton fiyatını saat başı yollamaktayız Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır.

İstanbul il Huzur mahallesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası satmak sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, hurda şeffaf naylon, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik alım satımı ile ilgileniyoruz.

Huzur Hurda Nikel Alım Satımı

Nikel hurda arsenik içermektedir. Dolayısı ile hurda nikel toplanırken elden geldiğince özen ile çalışılmalıdır. Huzur nikel hurda alıyoruz. Bu bölgede anot nikel, %99 şablon nikel – %95 şablo nikel hurdası, turbo nikel alımı yapıyoruz.

Huzur 2.el Raf Fiyatları

Hurda depo rafı işleri öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. İstanbul Raf hurda alanlar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Sitemizdeki Huzur hurda çelik raf fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Raf hurda alan hurdacı bölümüne mutlaka bir göz atın. Huzur raf hurdası alımı amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen kuruyemişçiler tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, hurda çelik raf, market rafı hurdaları, orta reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2. el raf satışı yapıyoruz.

Huzur Fabrika Bozumu

Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz. Yıllardır bol miktarda fabrika sökümü ihalelerini tamamladık. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek binanın etraflıca incelenerek ihtiyaç duyulan projenin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Genellikle anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Huzur Mahallesi fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Bu sebeple Ümraniye hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde nam saldık.

Huzur Mahallesi Araç Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Ara sıra Huzur etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz. Ama araba hurdası vergiden düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen çekme belgeli araç hurdası, hurda yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri hurdası
, motor hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz.

Huzur Mahallesinde Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firma

Spota düşmüş poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda parti kumaş, spot kumaş, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş için peşin parayla ödeme yapmaktayız. Bu sayfadaki İstanbul Ümraniye Huzur mahallesinde kumaş hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Huzur kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Huzur bölgesinde hurda parça kumaş almaktayız.

Huzur bölgesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımlarında adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Yüksek tonajlı kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı alımı için bizi hemen arayabilirsiniz.

Huzur 2. El Cafe Ekipmanı Alımı

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, mermer tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alıp satıyoruz. Temiz tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Profesyonel restoran ekipmanları alıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel set üstü meykap, endüstriyel aspiratör, evye, bakır davlumbaz, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom dinlendirici ve benzeri endüstriyel mutfak alet edavatını yakından incelemek için almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Huzur Jeneratör Hurda Alanlar

Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en yakın hurdacıyız. Çalışmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan firmayız alım satımında iyi fiyatı sunmaktayız.

7/24 Hizmet Veren Huzur Hurdacı

7/24 hizmet veren Huzur hurdacı firması olarak gece gündüz işimizin başındayız. Yaklaşık dokuz senedir hurda alımı yapan şirketiz. Bu sürenin kazandırdığı kurumsallaşmalar vasıtasıyla değişen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Güncel Huzur Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken oldukça yüksek fiyatlar ödüyoruz. Huzur mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları hızlıca değişmektedir. Doğru hurda fiyatlarına erişmek amacı ile bizi arayın.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp