Anadolu Yakası HurdacıÜmraniye Hurdacı

Ümraniye İstiklal Mahallesi Hurdacı

Normalde İstanbul Ümraniye işletmeleri arasındayız. Lakin Ümraniye İstiklal mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul Ümraniye merkezde bulunan İstiklal mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Ümraniye İstiklal mahallesi hurdacı firmaları içinde lider konumdayız. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Halk Metal firmamızla İstanbul Anadolu Ümraniye İstiklal mahallesi bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. İstiklal hurdacısı olarak hurdalarınızı değerinde alıyoruz

Günlük İstanbul Ümraniye İstiklal hurda fiyatlandırmayla hurda alımı yapıyoruz. Ümraniye İstiklal mahallesi hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız. İstanbul Anadolu yakası Ümraniye içesi mahallesinin her mahallesinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekip göndermekteyiz İstanbul Anadolu yakası Ümraniye İstiklal mahallesinde hurda ve 2.el eşyalar ticareti yapıyoruz İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki Halk Metal hizmetinizdedir.

İstiklal Hurdacıları

İstanbul Ümraniye hurdacısı olarak Anadolu yakasının her yerinde her türlü hurda atık alım satımı yapmaktayız. İstiklal mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin ve bizlerin geleceğini koruyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak amacıyla mobil hatlarımızı aramalısınız. İstiklal mahallesinde hurda alan firmalar içinde en eski işletmeyiz. İstiklal hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstiklal mahallesinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı Halk Metal hizmette limitleri tanımıyor! İstanbul şehir merkezine bağlı değişen mahallesi İstiklal 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İstiklal çevresinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

Ülkemizde her yıl yüz bin ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi 5 milyon ton evsel atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan malzemelerin %43’ünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde 12’sini cam türevleri, yüzde 4’ünü metal hurdası oluşturuyor. Ne yazık ki, bu değerli malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden çöpe gidiyor. Bu malzemeler geçtiğimiz her yıl yurdumuzu 1.5 milyar ₺ zarara uğratıyor. Bizim gibi firmalar çöpe giden bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışıyoruz.

İstiklal Hurdacı Numarası

İstanbul Ümraniye İstiklal hurdacılık hurda malzeme alımı hizmetleri yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Şimdi arayıp anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık fiyatı öğrenmek nedeni ile telefonumuzu aramanız yeterlidir. İstiklal mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde hızlıca arayabileceğiniz konumdadır.

İstiklal Hurda Bakır Alan Firmalar

Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan yerler yazımızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. İstiklal mahallesinde hurda bakır fiyat listesi için arayın. İstiklal içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır alan İstiklal Mahallesindeki hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki İstiklal hurda bakır kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Ümraniye İstiklal hurda bakır alan yerler içindeyiz.

İstiklal Mahallesinde Krom Hurda Alımı

Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom fiyatları makalemize göz atabilirsiniz. Nikel metal ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Hurda krom fiyatı makalesine bir göz atmalısınız. 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

İstiklal Mahallesinde Hurda Alımı

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. İstiklal adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylece metalin değerini düşürmektedir.

Hurda kablo almak için kapınıza kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

İstiklal mahallesi hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür karton hurdası alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı pirinç sarı ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımında fiyatlar uyguluyoruz. İstiklal hurda alan firmalar içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkıyoruz.

İstiklal Sac Hurdası Alımı

Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda tek bir deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu İstiklal Ümraniye ve çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvanizli sac hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz.

İstiklal Mahallesi Hurda Çinko Alımı

Ümraniye İstiklal bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alımı bölümüne mutlaka bir göz atın. Buradaki İstiklal çinko hurdası fiyatları güncellendi. Çinko hurda alan hurdacı firma linkine tıklayınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşın.

İstiklal Kurşun Hurda Alımı

İstiklal hurda kurşun için adresinize geldiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki İstiklal çatı minare kurşunu ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Yer yüzünde cevher şeklinde elde edilen kurşun mavimsi gümüş rengiyle bilinir. Kurşun metali hala kullanılan en eski madendir. Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz.

İstiklal Hurda Kablo Alım Satımı

Kullanıldığı biçimlere göre hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Müşterilerde bolca toplanlanan %30 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. İçerisindeki iletkenin türüne göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki İstiklal elektrik kablosu kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. İstiklal hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası alıyoruz.

Sitemizdeki hurda kablo alan yerler makaleye göz gezdirebilirsiniz. İstiklal hurdacı firması olarak her nevi antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan İstiklal hurdacı firmayız.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda kablolar içerisindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Ek olarak hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaktadır.

Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. Ayrıca tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdası için en güncel fiyatı teklif ediyoruz. İstanbul Ümraniye İstiklal mahallesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasındayız.

İstiklal Alüminyum Hurda Alımı

Sayfamızdakialüminyum alan hurdacılar yazıyı okuyun. Ümraniye İstiklal alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak için arayın. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant alıyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Adresten alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için iletişim kurmanızı diliyoruz. İstiklal bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası alımında tartımları gözünüzün önünde yapmaktayız. Sizlerin desteğiyle sürekli deneyim kazanıyoruz.

İstiklal Sarı Hurdası Alan Firmalar

Aslına bakarsanız sarı hurda diye adlandırılmış hurda türü varolmamıştır. Pirinç metali halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Haliyle İstiklal sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. İstiklal hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yapıyor.

İstiklal mahallenin tümünde sarı pirinç hurda almaktayız. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz. Ek olarak hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunabilir. Hurda ticareti yapanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Halk Metal firmamız bu çeşitlerin yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurdası alım satımında piyasaya hakimdir.

İstiklal Hurda Demir Alım Satımı

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alanlar yazısını gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda alım satımı yapılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Ümraniye İstiklal demir fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Güncel anlık demir hurdası fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan yerler sayfamızı okusanız güzel bir iş yapacaksınız. Halk Metal İstiklal mahalle genelinde hurda demir alımı yapmaktadır. İstiklal etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız.

İstiklal Mahallesi Cam Hurdası Alımı

Ümraniye İstiklal çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz. Son zamanlarda renkli soda şişesi, otomobil camı cinslerde hurda cam türleri bulunabilmektedir. Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça sert bir yapıya sahip sıvı muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan malzemelerdir.

7/24 Hurda Alan İstiklal Hurdacı Firma

Sektörde uzun senelerdir var olmanın verdiği profesyonellikle sektörel tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. İki bin ikiden buyana hurda malzemelerin alım satımında hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık İstiklal hurdacı firması olan firmamızla 7/24 iş yerimizdeyiz.

Anlık Güncel İstiklal Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajda hurda alım satımında daha fazla ton fiyatları öneriyoruz. Doğru ton fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile bizi arayın. Sayfamızdakianlık hurda alüminyum fiyatları konuyu okuyun İstiklal Mahallesinde hurdacı firma hurdacılık işleri yaparken uygulanılan fiyat listesi hızlıca güncellenmektedir.

En Yakın İstiklal Hurdacı Telefonu

En yakın İstiklal hurdacı deposu ismiyle hurda metal alımında dilediğiniz yere geliyoruz. Bu neden ile size en yakın hurdacı firma İstiklal etrafında hizmetler sunmaktan onur duyarız. İstiklal mahallesi hurdacı sitesi istihdamındaki çalışanlarımız ile kapınızdan hurda almaya devam ediyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak İstiklal bölgesinde hurda malzeme satımı işi yapmaktayız.

İstiklal 2.El Eşya

Her çeşit ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik el aletleri, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi edinmek amacı ile firmamıza ait mobil telefonlarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki yatak odası takımlarını yerinize gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgi için hurda bulaşık makinası alımı yapan firmalar konulu gönderisini gezebilirsiniz 2. El patron masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları satmak isteyenlere bedelini değerinde ödüyoruz. İstanbul Ümraniye İstiklal içinde titiz şekilde kullanılmış, ikinci el salon takımı alabilirsiniz.

İstiklal Karton Hurdası Alımı

İstanbul Ümraniye İstiklal kağıt hurda alanlar arasındaki işletmemiz sayesinde toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Hurda karton, kağıt alıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Ümraniye İstiklal hurda kağıt, karton kg fiyatı her zaman güncelleniyor Ederinden fazla fiyata hurda peçete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, hurda gazete alanlar arasında en doğru fiyat listesini firmamız veriyor. İlçede beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyetle satıcılara değerinden daha fazla kazanç etme imkanı veriyoruz.

İstiklal İkinci El Raf Fiyatları

Çoğunlukla raflarını yenileyen baharatçılardan elde ettiğimiz ürün reyonları, market rafları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2.el raf hurdası satan firmalar içerisindeyiz. Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. İstanbul Hurda raf alan yerler paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz. Buradaki İstiklal Mahallesi 2.el market rafı kg fiyatı güncellendi. Raf hurdası alımı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. İstiklal 2.el hurda raf alım satımı sebebi ile iş yerimize ulaşabilirsiniz.

İstiklal Mahallesi Hurda Akü Alımı

Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye hurda akü denmektedir. Akü hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren akü suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Taşıtlarda enerji ihtiyacında kullanılır. Aküler diğer ismiyle batarya şarjlı piller gibi enerji depolanan enerji kaynağıdır. Hurda akü alımı hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. Bu yüzden İstiklal hurdacısı benzeri kendisine ait geri dönüştürme kazanları olan hurdacılar sulu ve kuru akü alımı yaparlar.

İstiklal 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan yurt vb binalardan ayırılan sıfır ayarında ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pencere alım satımı yapıyoruz. Şantiyelerde boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, yük asansörü, harç makinesi az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Dolayısıyla işi bırakmak zorunda kalmış fabrikalardan satın aldığımız

İstiklal Hurda Jeneratör Satanlar

Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz.

İstiklal Araba Hurdası Alan Hurdacı

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ara sıra İstiklal mahallesi çevresinde hurda otomobil alım hizmeti vermekteyiz. Fakat hurda araba trafikten çekme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda otomobil, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası, hurda motor .

İstiklal Hurda Klima Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima İstiklal bölgesinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Bozuk hurda kombi alan firmalar içerisindeyiz. İstiklal mahallesi etrafında hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır.

İstiklal Moloz ve Hurda Nakliyesi

Halk Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Ümraniye Belediyesi’nce bildirilen moloz döküm yerlerine boşaltılıyor. Bina yıkımından sonra anlaşmaya bağlı olarak bina molozunun nakliye işi titizlik ile ekiplerimizle yapılıyor.

İstiklal Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Ümraniye İstiklal kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden eskimiş dükkanların gerektiği bir biçimde yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını ücretsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş hurda çelik kapı, yer döşemeleri vebenzeri her türden hurdanızı ücretle alıyoruz. Yıkım esnasında istenen tedbir önlemleri

İstiklal Plastik Hurda Alımı

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. İyi fiyatla hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe almaktayız.

İstiklal hurda plastik alan yerler içerisinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Burada yayımlanmış olan İstanbul Ümraniye İstiklal hurda plastik fiyat listesini bip grubumuza üye olanlar ile paylaşmaktayız İstanbul il İstiklal bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurda, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, hurda jelatin fiyatları edinmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere denir.

İstiklal Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Özellikle turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası, %95 , %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. İstiklal nikel hurda alıyoruz. Bu nedenle nikel hurdalar alınıp satıldığında çok özenli hareket etmeliyiz.

İstiklal Mahallesi Fabrika ve Makine Sökümü

İstiklal fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Hurdacı firmaların bahsettiği şekilde kolay sayılmaz. Güvenilir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu nedenler fabrika yıkımı yapan hurdacılar içinde öncü konumdayız. Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir biçimde gezilmesi gerekmektedir. Uzun süredir binlerce fabrika yıkımı ihalesini aldık.

İstiklal Hurda Kumaş Alanlar

Parti malı iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye, dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, tekstil artığı parça kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alım satımında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz. Hurda parça kumaş alıyoruz. Spota düşmüş kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş satışı yapmak amacıyla bizi çok geçmeden arayın. İstanbul Ümraniye İstiklalMahallesi mahallesinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş, hurda şifon, jesica kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımları için çağırdığınız konuma uzman ekibimizi göndermekteyiz. İstanbul Ümraniye İstiklal kilosuyla kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki İstiklal hurda kumaş kg fiyatını dileyenlere ücretsiz gönderilmektedir.

İstiklal 2. El Restaurant Malzemeleri Alım Satımı

Temiz tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bu sitedeki numaraları arayabilir. Sanayi tipi 2. El mutfak malzemeleri almaktayız. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, aspiratör, krom evye, küvet, davlumbaz, krom paslanmaz salata dolapları, endüstriyel set üstü mekap ve benzeri kafe lokanta tipi otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacıyla sizi işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Titizlik ile kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alınır.

İstiklal Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. İstiklal hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimizle geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Çocuklarımıza olması gerektiği gibi yaşanır bir İstanbul Ümraniye ve çok daha temiz İstiklal yaratmak için durmadan çalışıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp