Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Saray Mahallesi Hurdacı

Saray mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız İstanbul Anadolu yakası Ümraniye Saray mahallesinde hurda malzeme ve az kullanılmış eşyalar alımı yapmaktayız Saray mahallesi hurdacı firmaları içinde öncüyüz.

Ümraniye Saray hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Güncel İstanbul Ümraniye Saray hurda fiyatlarıyla hurda alımı hizmeti veriyoruz.

Şu anda Ümraniye firmasıyız. Fakat Saray mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Halk Metal adıyla İstanbul Ümraniye mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Saray mahallesinde hurdacı firmasıyız.

İstanbul Anadolu yakası Ümraniye içesi mahallesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekip göndermekteyiz Her türlü hurda alımında öncüyüz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız.

Ümraniye Saray Mahallesi Hurdacı Firma

Saray mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları eriterek çocuklarımızın yararına çalışıyoruz. Saray hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Saray mahallesinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaktayız. Saray mahallesinde hurda malzeme alanlar arasındayız. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası mahallesi Saray öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sadece İstanbul Ümraniye Saray mahallesinde değil, tüm şehirlerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Ümraniye hurdacısı olarak Anadolu yakası bölgesinde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Anadolu yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak sebebi ile destek numaralarımızı çaldırabilirsiniz.

Yurdumuzda senelik olarak 100.000 ton tıbbi atık, 26 milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöpe gitmektedir. Bu atıl malzemelerin yüzde 27’sini plastikler, yüzde 4’ünü metal hurdalar, yüzde 43’ünü hurda kartonlar, %12’sini hurda camlar oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu atılan atıkların 4/5 dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Bu malzemelerin piyasa değeri 1 milyar 6 yüz milyon TL’dir. Halk Metal ülkemizi zarara uğratan bu paranın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmak için çalışmaktadır.

Saray Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Ümraniye Saray mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Saray Mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu sebep ile hurda fiyat listesi istemek için telefonumuzu aramanız yeterlidir. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak peşin para kazanabilirsiniz.

Saray Sac Hurdası Alımı

Saray ve çevresinde sac hurda levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı talep etmek amacıyla. Veranda çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alanlar arasındayız. Hali hazırda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac mevcuttur.

Saray Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

İş yerimize güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz.

Saray mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken hurda tartımını güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Ümraniye Saray Mahallesi alüminyum hurdası alan yerler arasındayız.

Hurda satanların destekleriyle durmadan profesyonelleşiyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. . Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz.

Saray Mahallesinde Krom Hurdası Alımı

Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. İstanbul Krom hurdası fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayınız. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alanlar paylaşımımızı gezmek iyi gelecektir.

Yapısından dolayı gayet sert olduğundan zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Saray Hurda Alan Firma

Antimon zamak hurda, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımlarına özel yüksek fiyat listeleri sunmaktayız. Saray hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Saray adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurda malzemelerinizi şimdi satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdaların kıymetinin inmesine sebep olur. Hurda paslanmaz alımı için yerinize kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul Ümraniye Saray mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her tür hurda kağıt alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

Saray Hurda Çinko Alımı

İstanbul, Ümraniye Saray mahellesinin tamamında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Hurda çinko fiyatı yazısına bir göz atmak istemelisiniz. Bu sayfadaki Saray Mahallesinde çinko levha kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Hurda çinko fiyatları paylaşımını okuyabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Saray Mahallesi Kurşun Hurdası Alımı

Dünyada cevher halinde çıkarılan metal kurşun mavimsi renklidir. Kurşun hurda alan yerler sayfasının linkine tıklayın.. Metal kurşun hala kullanılan en eski madendir. Saray mahallesi hurda kurşun alımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerdendir. Bu sayfadaki Saray kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimize saat başı gönderilmektedir. Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurda alımı yaparız.

Saray Mahallesi Hurda Kablo Alanlar

Saray bölgesinde hızlıca satılan 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Saray mahallesinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, fare yemez kablo hurdaları elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Bunun yanısıra enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alımı esnasında ederinin üzerinde biz veriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Her nevi kablo alan alan Saray hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır. Üstelik hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. İstanbul Ümraniye Saray mahallesinin her yerinde kablo hurdası alanlar arasında yüksek fiyat teklifini biz veriyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alanlar makaleye göz gezdirebilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alırken kablo hurdası borsasından yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır madeni sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için kıymetlidir.

Konumdan hurda tek damar kablolar alımı yapıyoruz. İstanbul Ümraniye Saray hurdacı firması olarak her türlü antigron kablo, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları alımı için yerinize geliyoruz. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve birde dışındaki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Saray hurda kablo fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Çünkü Halk Metal ismiyle yalnızca hurda alımında hizmet vermiyoruz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır.

Saray Demir Hurdası Alım Satımı

Saray etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan hurdacı firmalar içeriğinin olduğu linke tıklamalısınız. Demir hurdası, Saray mahallesinde çokça satılan metaller içinde yer almaktadır. Buradaki Saray ekstra demir hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor.

Unutmayın ki her çeşit demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı için nakit ödeme yapmaktayız. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası fiyatları gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Halk Metal Saray bölgesinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

Saray Mahallesi Sarı Hurdası Alan Yerler

İstanbul Ümraniye Saray hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti yapıyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Anlık sitemizdeki hurda sarı pirinç yazıyı okuyabilirsiniz. Saray mahallesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal şirketi bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş hurdası ticaretinde öncülük etmektedir.

Aslında hurda sarı diye adlandırılmış bir hurda yoktur. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri değerli hurdalar içerisinde sayılabilmektedir. Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır. Dolayısıyla Saray sarı hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Saray Mahallesi Hurda Bakır Alımı

TTR hurda bakır kırması, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Saray hurdacı numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Hurda bakır alanında daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bu yazıda yayımlanan Saray hurda bakır ton fiyatı güncellenmiştir. İstanbul Ümraniye Saray bakır hurdası alan yerler arasındayız. Saray mahallesinde hurda bakır fiyat listesi için arayın. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alıyoruz. Saray içinde bakır hurda alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Saray Hurdacı

Bin dokuz yüz doksan yediden buyana hurdacılığa sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık Saray hurdacı olarak günün her saatinde sektöre hizmet etmekteyiz. Sektörün sağladığı tecrübeler aracılığı ile araç gereç parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Saray Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Saray hurdacılar sitesindeki dükkânımız aracılığı ile atık hurda geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın alım satımını yapıyor değiliz. Geleceğe güzel bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz.

Saray Mahallesi Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken öteki hurdacı firmalardan özel fiyatlandırmalar yapıyoruz. Saray hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatları hurda borsasında her an değişiklik göstermektedir. Doğru ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle iletişime geçebilirsiniz.

Saray Jeneratör Hurda Satanlar

Hurda jeneratör alan Saray hurdacıyız alırken en iyi fiyatları vermekteyiz. Her türlü çalışır durumda 2.el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satanlar arasında en yakın hurdacı firmasıyız.

Saray İkinci El Hurda Raf

Genelde raflarını yenileyen mandıralardan satın aldığımız mağaza raf hurdası, hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar içlerinden seçilen yeniden farksız duran 2.el hurda raf satıcıları arasındayız. Hurda raf demiri alım satımı işimizin bir parçasıdır. Hurda raf alanlar makalemizi gezmek bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Sitemizdeki Saray raf hurdası fiyatları günceldir. Raf hurda fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Saray 2. el raf hurdası satmak sebebiyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

En Yakın Saray Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal firmamızla Saray mahallesinin her yerinden hurda satımı işleri yapıyoruz. Saray hurdacı sitesi içindeki ekiplerimiz ile konumdan hurda alımı yapıyoruz. Bu nedenle sizlere en yakın hurda alan yer Saray genelinde hizmet ediyoruz. Saray en yakın hurdacı hizmetlerimizle her cinsten hurda metal alıp satarken deponuza geliyoruz.

Saray Klima Hurdası Alım Satımı

Saray çevresinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. 2.el Klima Saray çevresinde en çok alınıp satılan hurdalar arasındadır. Bozuk hurda kombi alan yerler içerisindeyiz.

Saray Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Ümraniye Belediyesi’nce planlanan alana taşınıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması titizlik ile yapılmaktadır. Saray hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak her türlü hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Saray Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Genellikle bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Evvela yıkımı yapılacak iş yerinin incelikle dolaşılması gerekiyor.

Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. İstanbul Anadolu Ümraniye Saray mahallesinde fabrika sökümü yapıyoruz. Bu sebeple fabrika söküm yıkım işleri gerçekleştiren firmalar arasında başarılı olduk. Uzun zamandır onlarca fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik.

Saray Mahallesinde Hurda Araba Alan Firma

Bu sektörde hizmet ediyoruz. Zaman zaman Saray çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette size araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip otomobil hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası gibi hurda zirai aletler
, vagon hurdası, hurda motor .

Saray Mahallesinde Nikel Hurda Alımı

Nikel hurda zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdaları alındığında elimizden geldiğince hassasiyetle çalışmalıyız. İstanbul Ümraniye ile Saray nikel hurdası alıyoruz. Özellikle turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 nikel şablon , %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz.

Saray Cam Hurda Alımı

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Saray mahallesinde cam hurda alanlar içerisindeyiz. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvıları geçirmeyen inorganik yumuşak olmayan bir maddedir. Genellikle renkli oto camları, meyve suyu şişesi biçiminde hurda camlar yüksek miktarda yeniden işleniyor.

Saray Mahallesinde Akü Hurdası Alanlar

Akü hurdası içindeki kurşun içeren suları ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Yoğun kullanımla şarj olmaz akülere akü hurdası deniliyor. İstanbul Akü hurda alan yerler linkine tıklamalısınız. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları nedeniyle sıkça kullanılmaktadır. Akü hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısı ile şirketimiz gibi işletme bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan işletmeler kuru ve sulu akü alım satımı yapar. Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Saray Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere hurda karşılığında bina yıkım işleri başarı ile yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları ve benzeri her cins hurdaları satın alıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilirken bilinen güvenlik önlemleri Saray kentsel dönüşüm içerisinde kısmen yıkılmış dairelerin istendiği şekilde inşa edilmesi sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapmaktayız.

Saray İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte batmış nalburlardan satın aldığımız Yıkılan öğrenci yurdu vb. binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda ikinci el pencere, demir kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. İnşatlarda yük asansörü, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, harç karıştırma makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Saray Kumaş Hurdası Alımı

Bu sayfadaki Saraymahallesi hurda kumaş fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Yüksek tonajlı ceket kumaşı, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı satmak amacı ile telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. İstanbul Ümraniye Saray bölgesinde gömleklik kumaş,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş hurdası, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alımlarında istediğiniz yere geliyoruz. Saray kiloyla hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz.

Saray etrafında hurda kumaş kırpıntı alımı yapılmaktadır. Defolu penye hurdası, parça nevresim hurdası, kumaş topu, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, parça poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımında kapınızda ödeme yapıyoruz.

Saray Mahallesi İkinci El Restaurant Malzemesi Alımı

Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, sanayi tipi ocak, hücreli aspiratör, krom küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz dinlendirici vb. endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. 2. El bakır kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma tezgahı satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. İkinci el endüstriyel tip restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan ekipmanları almaktayız. İyi kullanılmış olan bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz.

Saray Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir. İstanbul ve Saray bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, polistren satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatlarla pet şişe, hurda market poşeti, hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik hurda alım satımı için gönderdiğiniz konuma geliyoruz.

Saray hurda plastik alımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Saray hurdacı firmasıyız. Bu yazıda bulunan Saray hurda plastik ton fiyatını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır.

Saray Karton Hurda Alan Hurdacı

İlçede kitap, defter, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken uyguladığımız ekstra özenle hurda satıcılarına daha fazla kâr elde etme şansı takdim ediyoruz. Yüksek kağıt fiyatıyla kağıt bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alıyoruz. Kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki İstanbul Ümraniye Saray mahallesi hurda kağıt ve karton kg fiyatını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz İstanbul Ümraniye Saray kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz ile ticaret yaparak kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satımı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Saray İkinci El Eşya

Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile firmamıza ait hatlarıarayabilirsiniz. Saray sıfır gibi, 2. el ev eşyaları satıyoruz. 2.el personel masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası alımında ücreti değerinde ödüyoruz. Temiz kullandığınız ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı evinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinası alan hurdacılar konusunda bilgi veren sitemize erişebilirsiniz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp