Ordu Hurdacı

Ünye Hurdacı Telefonu

Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Memleketin irtibat kurduğunuz her yerinden, hurda alıyoruz. Anlık Ünye hurda fiyatlarıyla avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşi benzeri olmayan hizmetlerimizi sunuyoruz. Bütün faaliyetlerimizi ziyaret ettiğiniz makaleden inceleyebilirsiniz. Ünye hurdacı firmasıyız. Bol miktarda hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo ticaretinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Ordu hurdacısı firmalar içindeyiz. Ünye etrafında hurda satmak sebebi ile çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ünye Hurdacı Firmalar

Ünye hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Ordu Ünye etrafında yep yeni anlayışlarla hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle hatlarımızı aramalısınız. Ordu merkezinin eşsiz ilçesi Ünye sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Ordu Ünye ilçe merkezinde değil, tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. Ünye hurdacı olarak Ordu bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın alım satımı için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdüyoruz Ünye genelinde hizmet gösteriyoruz. Hurda plastikleri işlemden geçirerek insanlarımızın geleceğine fayda sağlıyoruz.

Ünye Hurdacı Telefonu

Ünye yerinden her nevi hurda alımı hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak amacıyla hizmet numaramızı arayabilirsiniz. Ordu Ünye hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Boş yere süre harcamadan numaramızı arayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

Ünye Hurda Alım Satımı

Zamak hurdası, makina artığı, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Ünye yerinden hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurdanızın kıymetini düşürmektedir. Ordu Ünye ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her tür hurda atık alıyor. Yüksek tonajlı demir, bakır hurda, kurşun hurda, hurda kablo, çinko hurda, hurda sarı ve hurda alüminyum alımında fiyat listeleri sunmaktayız. Ünye hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Hurda çinko alımı için yerinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı fimayız.

Ünye Krom Hurda Alımı

Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı bölümümüze göz atın. Oldukça sert bir metal olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Ünye hurda krom tank fiyat listesi az önce güncellenmiştir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

Ünye Kablo Hurdası Alım Satımı

Ordu Ünye bölgesinde çoğunlukla edinilen 40% bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Ünye bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alımında uzmanız. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık kablolar satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ek olarak tek damar hurda kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdası için piyasanın üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablo alan Ünye hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle elektronik aletlerde kullanılıyor. Ayrıca çok damarlı kablo hurdası ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Ünye kablo hurdası almaktayız. Sayfamızda bir süre önceden yazılmış hurda kablo alan hurdacı metine göz atın. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder.

Her yerden hurda enya kablolar, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Ünye hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız genellikle antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Ünye hurda bakır kablo ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz.

Çünkü firmamız sırf hurda alımında ilgilenmiyoruz. Genel olarak yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir.

Ünye Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşunun kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda alımı bölümümüzü okusanız muhteşem olur. Ünye kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Ünye hurda Cami kurşunu fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz.

Ünye Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda satanların yardımıyla durmadan büyüyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alımı yapılır. Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Ordu Ünye alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Güvenilir bir biçimde alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör, alüminyum kutu yapıyoruz.

Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Bu sayfadaki Ordu Ünye alüminyum hurda ton fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırmaktayız. Alüminyum alan hurdacılar içerikli konuyu inceleyebilirsiniz Ünye ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için hurda tartımını güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız. Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Ünye Hurda Bakır Alanlar

Sayfamızdaki Ünye sorma bakır hurdası fiyatları güncellendi. Ordu Ünye hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, hurda bakır boru alımı yapıyoruz. Ünye genelinde bakır hurda almaktayız. Ünye bakır hurda fiyatları için cep telefonumuzu arayınız. Bakır hurdası alan Ünye hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgilendirme mevcut. Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, Hurda antikron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Ünye Demir Hurda Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları gönderisine göz atmalısınız. Güncel demir hurda ton fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alan hurdacı firmalar sayfamıza göz gezdirirseniz mükemmel olur. Demir, yer yüzünde çokça satılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Ünye demir hurda ton fiyatları günceldir. Firmamız Ünye ilçesinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her cins demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alımı yapılır. Ünye ilçesinin tüm mahallerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

Ünye Çinko Hurda Alanlar

Buradaki Ünye hurda çinko kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurdası alan yerler yazımızı gezmelisiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz. Ünye bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Ünye Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Ünye ilçesinin tamamında sarı hurda ticareti yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketi bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, sarı hurda hurda fosfor, hurda sarı pirinç bronz alım satımında liderdir. Pirinç metali halk arasında renginden ötürü sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Haliyle Ünye sarı pirinç hurda alım hizmeti veren firmayız.

Ordu Ünye hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Buradaki Ordu Ünye hurda sarı pirinç fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Daha doğru sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacılar metne göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri olduğu biliniyor. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız hurda sarı adında bir hurda varolmamıştır.

Ünye Sac Hurda Alımı

Hurda sac alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Ek bina çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac bulunuyor. Ünye çevresinde sac levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, fiyatları talep etmek sebebi ile.

Ünye Hurda Fiyatları

Sayfamızdakiyeni hurda krom fiyatları yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Güncel hurda ton fiyatına erişmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Ünye hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında çabucak güncellenmektedir. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında piyasa fiyatlarından yüksek fiyatlar ödüyoruz.

Ünye Hurdacılar Sitesi

Hemşehrilrimize daha güzel bir Ordu ve olduğundan iyi Ünye bırakmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Ünye hurdacılar sitesindeki dükkanımızla hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Ünye Kırık Cam Hurda Alan Firma

Ünye genelinde cam hurdası alanlar içinde faaliyet gösteriyoruz. Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan yapıda bulunan sıvı muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan maddelerin adıdır. Bu dönemde renkli ve şeffaf kola meşrubat şişesi, çıkma araba camı vs. hurda camlar bulunmaktadır.

Ünye Akü Hurdası Alan Firmalar

Hurda akü içerdiği kurşunlu suları sebebi ile geri dönüşüm tesileri için değerlidir. Akü hurda alan yerler sayfamızı geziniz. Dolayısı ile iş yerimiz ve benzeri işletme içinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alanlar içindedir. Otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında bulunuyor. Aküler diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Bir zaman sonra kullanılamayacak duruma gelen bataryalara hurda akü diyoruz.

Ünye İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca batmış iş yerlerinden satın aldığımız Yıkılan fabrika binalarından alınan yeni ayarında 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alıyoruz. İnşatlarda alçı sıva mikseri, boya makinesi, yük asansörü, harç pompası ikinci el iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Ünye Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yeniden inşa edilecek dairelerin en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika yıkım işinde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz.

Bina yıkımı gerçekleştirilirken lüzum görülen tedbir önlemleri Çıkacak hurdalar bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Ünye Hurda Plastik Alım Satımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En güncel fiyata mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Ünye hurda plastik alan firmalar içerisinden ön planda olan firmayız. Bu sayfadaki Ünye naylon hurdası fiyat listesini kayıt olanlara saat başı gönderilmektedir Ordu şehri Ünye bölgesinin tamamından jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Ünye Jeneratör Hurdası Alımı

İkinci el jeneratör satan yerler içinde en doğru hurdacı firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. Bozuk jeneratör hurdası, elektrik trafosu alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Ünye Hurdacı Firma

2007’den beri hurda eşyaların alımında hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık Ünye hurdacı olarak 7/24 hurda eşya alıyoruz. Bu sürenin bahşettiği profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Ünye Hurda Kağıt Alanlar

Hurda kağıt alım satımı yapıyoruz. Burada paylaşılan Ünye karton hurda kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız Avantajlı fiyatlarla karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alıyoruz. Bölgenin tümünde hurda kitap defter, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız extra hassasiyetle satıcılara çok daha fazla kazanç etme avantajı yöneltiyoruz. Ünye kağıt hurda alan hurdacılar içindeki işletmemiz yardımıyla hurda kağıt kırpıntı, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

Ünye 2.el Raf Hurdası

Genelde raflarını yenileyen pastanelerden satın aldığımız market rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir 2. el market rafları satanlar arasındayız. Sitemizde paylaşılan Ünye ikinci el raf fiyat listesini abonelerimize saat başı göndermekteyiz. Raf hurdası alanlar makalemizi incelerseniz muhteşem olur. Ünye ikinci el raf hurdası fiyatı istemek amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı tecrübeli olduğumuz alanlardandır.

Ünye Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkım yapanların dile getirdiği şekilde kolay olmamıştır. Ünye fabrika sökümü işi yapıyoruz. İlk önce sökülecek imalathanenin detaylıca incelenmesi gerekir.

Profesyonel bir biçimde fabrika söküyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana çok sayıda fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde nam saldık.

Ünye Klima Hurdası Alımı

2.el Klima Ünye ilçesinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Ünye etrafında klima hurdası satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk hurda kombi alan hurdacı fimayız.

Ünye İkinci El Endüstriyel Ekipmanı Alım Satımı

Depomuzdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocaklar, lokanta tipi aspiratör, küvet, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini görmek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makinesi, tabak kurtuma makinesi, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi mutfak malzemeleri alıyoruz. Titizlikle kullanılmış restoran tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pizza dolabı, tezgah üstü dolap alınır.

Ünye Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Defolu hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı alımı için firmamızı çok geçmeden aramalısınız. Kilosuyla parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntısı, hurda mayo kumaşı, penya kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alım satımında anında ödeme yapıyoruz. Ordu Ünye bölgesinin tamamında hurda parça kumaş alıyoruz. Bu sayfada yayımlanmış olan Ordu Ünye kumaş hurdası kg fiyatı az önce güncellendi. Ünye kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Ordu Ünye ilçesinin tamamında şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında adresinize geliyoruz.

Ünye Moloz ve Hurda Nakliyesi

Ünye hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından alınan her türlü hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılır. Yıkım molozu Ünye Belediyesi’nce daha önce bildirilen araziye dökülüyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan anlaşmaya göre yıkım molozunun taşıma işleri güvenle ekiplerimizle yapılıyor.

En Yakın Ünye Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal Geri Dönüşüm olarak Ünye ilçesinin tamamında hurda malzeme alımı yapmaktayız. Ünye hurdacı şirketi bünyesindeki çalışanlarımız ile dilediğiniz mekandan her çeşit hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Ünye en yakın hurdacı firma hizmetiyle hurda eşya ticareti yapmak amaçlı ayağınıza gelmekteyiz. Bu sebeple hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Ünye genelinde hizmetler veriyoruz.

Ünye İkinci El Eşya

Ekonomik fiyatlarla sıfır, 2. el kanepeler satın alabilirsiniz. Temiz büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları adetli bulunur. Çok az kullanılan 2el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuklarınız konumunuzdan almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi verilmektedir. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacılar konulu makalemizi inceleyiniz Her çeşit ikinci el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart almak nedeni ile telefonumuzutuşlayabilirsiniz.

Ünye Araç Hurdası Alan Firma

Ünye hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Ünye yakınlarında hurda araç alıyoruz. Pek tabi sizlere hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak araba hurdası vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vergiden düşmüş hurda araç, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri
, yük vagonu, hurda motor gibi hurdalara fiyat almak için hemen arayın.

Ünye Nikel Hurdası Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Dolayısıyla hurda nikel alınıp satıldığında elden geldiğince hassas davranılmalıdır. Bu ilçede %95 şablon nikel hurda – %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurda, nikel turbo alımı yapıyoruz. Ordu Ünye nikel hurdası alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp