Anadolu Yakası HurdacıÜsküdar Hurdacı

İcadiye Hurdacı Hurda Fiyatları

Şu an Üsküdar firmasıyız. Ancak Üsküdar İcadiye mahallesinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İcadiye mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Her çeşit hurda alıyoruz.

Üsküdar İcadiye mahallesinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. İstanbul hurdacı olan firmamız Halk Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Anlık İstanbul Üsküdar İcadiye hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaktayız.

Halk Metal adıyla İstanbul Üsküdar mahallesinde hurda alımı için konumunuza geliyoruz. İcadiye hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz İstanbul Üsküdar mahallesi etrafında olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile çağırdığınız adrese kadar gelmekteyiz Yüksek miktarlı hurda malzeme alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. İstanbul Üsküdar İcadiye hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. İstanbul İcadiye mahallesi bölgesinde ikinci el ev eşyaları ve hurda ticareti yapıyoruz

İcadiye Mahallesi Hurdacıları

İcadiye hurdacısı mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. İcadiye çevresinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Anadolu yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak için çağrı merkezimizi aramalısınız. İstanbul merkezinin naif mahallesi İcadiye daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İcadiye mahalle merkezinde değil, bütün illerde hizmet veriyoruz. İcadiye mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizin ve bizim faydasına çalışıyoruz. Üsküdar merkezinde ve İcadiye mahallesi çevresinde hurda ve 2.el ev eşyası alan hurdacılar içerisindeyiz. İstanbul Üsküdar hurdacı firması olarak Anadolu yakasının her yerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

Yurdumuzda her sene yirmi 5 milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Bu atıkların yüzde 27’sini plastikler, %12’sini hurda camlar, yüzde 4’ünü maden hurdaları, yüzde 43’ünü kartonlar oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların 4/5 çöplere gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler yurdumuza 1 milyar yedi yüz kırk milyon TL zarar açıyor. Halk Metal çöpe atılan bu paranın elimizden geldiği kadarını geri kazanmak amacıyla çalışmaktayız.

İcadiye Hurdacı Numarası

İcadiye hurdacı numarası sayfamızın altında tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. İstanbul Üsküdar İcadiye mahallesi hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz mahalleler içinde yer alır. Şimdi numaramızı arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya döndürebilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satmak amacıyla operatörlerimizi aramalısınız.

İcadiye Hurda Çinko Alım Satımı

İcadiye bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alanlar hurda çinko hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısının linkine tıklayın. Buradaki İcadiye mahallesinde nikel hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda çinko alan yerler gönderisine kesinlikle göz atın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi istemek için aşağıdaki numaralarımıza ulaşın.

İcadiye Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan İcadiye Mahallesinde hurdacı firmamızı şimdi arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. İcadiye genelinde bakır hurdası almaktayız. İcadiye Mahallesinde hurda bakır kilo fiyatı için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Üsküdar Hurda bakır alan yerler sayfamızda geniş bilgi var. Sayfamızdaki İcadiye hurda bakır kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. İstanbul Üsküdar İcadiye bakır hurdası alan yerler arasındayız.

İcadiye Hurda Alanlar

Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurda alüminyum alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

İstanbul Üsküdar İcadiye geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alımı yapan Halk Metal her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Tonajlı alüminyum hurda, hurda kablo, bakır hurda, kurşun hurdası,çinko hurdası, hurda sarı ve demir alırken yüksek fiyat listesi sunmaktayız. İcadiye hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. İcadiye mahallesi yerinden hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek için elinizdeki hurdayı hiç zaman harcamadan satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu nedenle hurdanızın değeri düşmektedir.

İcadiye Hurda Kablo Alım Satımı

Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Kullanılış alanlarına göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve dışındaki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki İcadiye kablo kg fiyatı günceldir. Tonajlı hurda kablo alırken piyasadan fazla fiyatlar veriyoruz.

Bunun yanı sıra enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alım satımı esnasında anlık fiyatları öneriyoruz. İlaveten fare yemez kablo hurdaları için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. İcadiye Mahallesinde mahallesinin tümünde kablo hurdası alıyoruz. İcadiye mahallesinde hurdacı olarak TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki İcadiye hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Hurda kablo içerisindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. İstanbul Üsküdar İcadiye hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız.

Adresten antigron kablo hurdası, tek damar hurda kablo almaktayız. Çünkü yalnızca hurda alımında uğraşmıyoruz.

Hurda kablo konulu makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Piyasada sıklıkla bulunan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası alımında nakit para ödeme yapıyoruz.

İcadiye Demir Hurdası Alım Satımı

Güncel anlık hurda demir ton fiyatı edinmek için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler yazımızı gezmek iyi gelir. Hurda demir, İcadiye mahallesinde en fazla alınıp satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki İstanbul Üsküdar İcadiye inşaat demiri kilo fiyatı güncellenmiştir.

İcadiye etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için bize ulaşabilirsiniz. Üsküdar Demir hurdası fiyatı gönderisine bakmak istemelisiniz. Hurdacı firmamız İcadiye şehrinin her yerinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Hatırlatmak isteriz her türden demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir yangın merdiveni alıyoruz.

İcadiye Hurda Kurşun Alan Firmalar

İstanbul Üsküdar İcadiye Mahallesinde hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki İcadiye çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesi dün güncellenmiştir. Kurşunun en eski madenler içerisinde olduğu söylenmektedir. Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşunu için özel fiyatlar veriyoruz.

İcadiye Mahallesi Sarı Hurdası Alım Satımı

Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı deniliyor. Gerçekte sarı hurda adıyla bir hurda bulunmamaktadır. İcadiye genelinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Halk Metal hurdacılık firması tüm bu hurda sarıların yanında sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımı yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Haliyle İcadiye Mahallesi sarı pirinç hurdası alımı alan hurdacıyız.

Etrafta kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Sarı pirinç hurda alanlar başlıklı konuyu inceleyin. İstanbul Üsküdar İcadiye hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapmaya devam ediyor.

İcadiye Krom Hurda Alan Hurdacılar

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler bölümümüze bir bakmak isteyebilirsiniz. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alımı sayfamıza bir göz bakmanız pişmanlık duymazsanız.

İcadiye Mahallesinde Sac Hurdası Alan Hurdacı

İstanbul Üsküdar İcadiye mahallesinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, galvanizli boru, satmak için arayın. Şantiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda her çeşit 2. el trapez sac bulunuyor. Sac hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

İcadiye Alüminyum Hurdası Alan Firma

Üsküdar İcadiye alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. . Firmamıza güvendiğiniz sebebiyle teşekkür ederiz. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. İcadiye mahallesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaktayız. Hurda satanların destekleriyle durmadan gelişiyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör, alüminyum kutu satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Konumdan alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır.

İcadiye Kağıt Hurda Alım Satımı

İcadiye kağıt hurdası alan yerler içindeki şirketimiz hizmetleri ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz. Bölgenin tümünde renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alırken uyguladığımız ekstra müşkülpesent sayesinde satıcıya daha çok miktarda kazanma avantajı takdim ediyoruz. Kağıt, karton hurdası alımı ile ilgileniyoruz. Bu yazıda yayınlanan İcadiye hurda kağıt ve karton ton fiyatı az önce güncellendi Avantajlı kilo fiyatı ile kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alım satımı yapan depolar içerisindeyiz.

İcadiye 2.el Hurda Raf

Özellikle raflarını yenileyen baharatçılardan elde ettiğimiz hurda çelik raf, teşhir reyonları, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf satan firmalar arasındayız. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda ton fiyatı bölümünü okursanız muhteşem olur. Buradaki İcadiye mahallesi raf hurdası kg fiyatını kayıt olanlara her gün ulaştırıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firmalar linkine tıklayın. Hurda raf İcadiye fiyatları istemek nedeni ile iş yerimize ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren İcadiye Hurdacı

Yılların kazandırdığı kurumsallaşmalar sayesinde teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. 1996 senesinden buyana hurdacılık ile aralıksız hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık İcadiye hurdacı olarak günün her saatinde açığız.

En Yakın İcadiye Hurdacı Telefonu

Halk Metal olarak İcadiye mahallesinin her yerinden her cins hurda malzeme alırız. Bu sebep ile atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar İcadiye çevresinde servis sunmaktan onur duyarız. İcadiye hurdacı firması firmamızla kapıdan hurda alım hizmetleri vermeye başladık. En yakın İcadiye hurdacı servisi ile hurda malzeme almak nedeniyle deponuza gelmekteyiz.

İcadiye Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeyi ücretle alıyoruz. Daha önce fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. İcadiye kentsel dönüşüm içerisinde yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin istendiği şekilde yapılması sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenilen tüm önlemler

İcadiye Mahallesi Hurda Nikel Alım Satımı

İstanbul Üsküdar İcadiye bölgesinde anot hurda nikel, %95 şablo nikel hurdası ve %99 nikel şablon, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. İstanbul Üsküdar İcadiye mahallesinde nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu sebeple hurda nikel alımında oldukça hassas çalışılmalıdır.

İcadiye Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında daha yüksek fiyat teklifi uyguluyoruz. Hurda fiyatları içerikli yazıyı okuyabilirsiniz İcadiye hurdacı firmalar içinde hurdacılık işlerinde uygulanılan kilo fiyatları hızlıca değişiklik göstermektedir. Doğru kilo fiyatlarına erişmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir.

İcadiye Hurda Akü Alımı

Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile hurdacılar için kıymetlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Akü hurda alan hurdacı firma hurda akü hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla firmamız benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar. Kullanımdan sonra kullanılmayacak duruma düşen bataryaya akü hurdası diyoruz. Akü hurdası kilo fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Taşıtlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunur.

İcadiye İkinci El Ev Eşyası

Yeni gibi 2. el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik el aletleri, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek için telefonumuzuarayabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi dilediğiniz yere gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda beyaz eşya alan hurdacı başlıklı içeriği okuyabilirsiniz Çok uygun fiyata sıfır, 2.el ev eşyaları satabilirsiniz. Sahibinden çalışma masaları, büro mobilyaları, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı almak için değerini nakit para ödüyoruz.

İcadiye Klima Hurda Alımı

İcadiye mahallesi mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima İcadiye bölgesinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

İcadiye Mahallesinde Moloz Dökümü

Yıkım molozu Üsküdar Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen moloz dökme yerlerine taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliye işleri itina ile personellerimizce yapılıyor. İcadiye hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak her cins hurda metallerin firmamıza ait depolama alanına taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

İcadiye Mahallesi Cam Hurdası Alım Satımı

Çağımızda renkli çıkma araç camları, şişesi türlerde cam hurdaları bulunuyor. Üsküdar İcadiye etrafında hurda cam alan yerler arasındayız. Çağımızda renkli çıkma araç camları, şişesi türlerde cam hurdaları bulunuyor.

İcadiye Plastik Hurda Alımı

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir. İyi fiyatla kırmızı, mavi kapak, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, pet şişe, kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz. İstanbul ile İcadiye mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda jelatin, polipropilen moblen, polistren alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. İcadiye plastik hurda alım satımı yapanlar içinde öncü hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki İcadiye hurda plastik ton fiyatlarını abonelerimize ücretsiz ulaştırılmaktadır

İcadiye Mahallesinde Araç Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman İcadiye çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araç hurdası trafikten düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak vergiden düşürülmüş hurda araç, römork, çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda motor .

İcadiye 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan depolardan almış olduğumuz Müteahhitler tarafından bir süreliğine kullanılmış olan alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood alıyoruz. Yıkılmış yurt binalarından temin edilen sıfır ayarında 2. el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolapları alan hurdacı firmalar arasındayız.

İcadiye Fabrika Sökümü Yapılır

İcadiye fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Yıllardır onlarca fabrika bozum ihalesini aldık. Sökümden önce yıkılacak üretim yerinin detaylıca incelenmesi gerekir. Bu sebeple Üsküdar fabrika söküm ve yıkımı yapanlar arasında başarılı yerdeyiz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz.

İcadiye Mahallesi Hurdacılar Sitesi

İcadiye hurdacılar sitesi beşinci blokta bulunan hurdacı tesisimizle geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Geleceğe her hali ile temiz bir İstanbul Üsküdar İcadiye bırakmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

İcadiye Kumaş Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki İcadiye kumaş hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Spota düşmüş pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satmak için telefon numaramızı şimdi arayınız. İstanbul Üsküdar İcadiye mahallesinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, süprem kumaş hurdası alımı için dilediğiniz yere gelecek ekiplerimiz var. İcadiye kiloayla tartarak kumaş hurda alanlar arasındayız.

İcadiye mahallesinin tamamında hurda kumaş kırpıntı alımı yapıyoruz. Toptan parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, hurda spot kumaş, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız.

İcadiye Kullanılmış Endüstriyel Aletleri Alanlar

Depomuzdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi ocaklar, yemek dilendiricileri, davlumbaz, krom evye, küvet, aspiratör vb kafe restoran tipi mutfak malzemelerini görmek için sizi depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. Kullanılmış tabak kurutma tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Profesyonel restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz. İyi durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, pizza dolapları, tezgahlar alımı yapıyoruz.

İcadiye Mahallesinde 2.el jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacı firmasıyız. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz. Her voltajda iyi durumda ikinci el jeneratör bulunur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp