Muş Hurdacı

Varto Hurdacı

Muş Varto hurdacı firmasıyız. Yurdun dört bir tarafından, hurda alıyoruz. En iyi Varto hurda borsası fiyat listeleriyle hurda alımı yapıyoruz. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Bütün faaliyetlerimizi buradan daha detaylı takip edebilirsiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile faaliyetleirmize devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Muş hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Varto ilçesi yakınlarında hurdanızın edeceği parayı öğrenmek amacı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Varto Hurdacısı

Varto mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek bütün insanların geleceğini korumaktayız. Sizlerde her tür hurda satmak amacıyla hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Varto hurdacısı olarak Muş ilinin her yerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzemenizin nakliyesi için en yakın hurda alım elemanlarımızı göndermekteyiz. Varto hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Muş Varto çevresinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Muş merkezinin en yaşanılası ilçesi Varto gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Muş Varto ilçesinde değil, tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Varto Hurdacı Telefon Numarası

Varto her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak sebebiyle cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi telefon numaramızı arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Varto hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde tek tıkla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Varto Hurda Alan Yerler

Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Muş Varto ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her nevi hurda alıyor. Hurda krom almak amacıyla evinize geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Varto kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurda eşyalarınızı gecikmeden elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu sebeple hurda metalin piyasa kilo fiyatını düşürmektedir. Tonajlı alüminyum, hurda bakır, demir hurdası, kablo, hurda çinko,sarı hurdası, ve kurşun hurda aldığımızda fiyat listeleri uygulamaktayız. Varto hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimzle öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Varto Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Buradaki Muş Varto yanık bakır hurdası ton fiyatlarını isteyene her gün yolluyoruz. Muş Varto bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Varto içerisinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurda alanlar sitemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Varto bakır hurdası fiyatları için telefonumuzu arayınız. Hurda bakır alan Varto hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. TTR kırma hurda bakır, Antikron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl talaş, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Varto Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Dolayısıyla Varto sarı hurdası alım satımı yapmaktayız. Muş Varto hurdacı işletmemiz her türlü hurda alımı yerinize geliyor. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda denilmektedir.

Halk Metal Geri Dönüşüm şirketi tüm bu hurda sarıların ticaretinde hurda sarı bronz hurda araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Varto ilçenin tümünde hurda sarı alımı yapıyoruz. Gerçekte sarı hurda diye bir hurda varolmamıştır. Buradaki Muş Varto hurda sarı pirinç kg fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda sarı alan yerler başlığıyla yazılmış yazıyı ziyaret edin.

Varto Kablo Hurda Alımı

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Varto hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet etmekteyiz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler hemen bizi arayabilir.

Her yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Etrafta çoğunlukla ticareti yapılan %30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası alımında nakit para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle kablo hurdası alanlar için çok kıymetlidir. Varto ilçesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Muş Varto hurdacı firma olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Hurda kablo alan hurdacı hakkında paylaşılmış yazıya bir göz atın. Genel olarak çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Muş Varto bakır kablo fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz.

Bunlarla birlikte tek damar kablo, çok damarlı kablolar, hurda enya kablolar alım satımı esnasında anlık fiyat teklifini biz veriyoruz. Varto hurdacı firma olarak her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı için buradayız. Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Kablo iletken olarak elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Bunlardan başka hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

Varto Krom Hurda Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı gönderimizi incelemek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Buradaki Varto hurda krom tank kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçin.

Varto Demir Hurda Alımı

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı paylaşımını okursanız mükemmel bir iş yapacaksınız. Güncel anlık demir hurda fiyatları için fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alımı linkine tıklayabilirsiniz. Hurda demir, yer yüzünde çokça bulunan metaller içinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Muş Varto toplama demir hurdası kg fiyatı günceldir. Varto ilçesinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alırız. Varto ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz.

Varto Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun levha, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu için özel fiyatlar sunuyoruz. Varto Muş kurşun hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerden biridir. Bu sayfada yer almakta olan Varto çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimize saat başı göndermekteyiz. Metal kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası alan hurdacı paylaşımımızı gezmek öğrenmenizi sağlar.

Varto Hurda Sac Alım Satımı

Varto ilçesinin tümünde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alıyoruz. Depomuzda bir tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac var.

Varto Çinko Hurda Alanlar

Buradaki Muş Varto çatı söküm çünkosu fiyat listesini üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Hurda çinko alım satımı makalesine bakınmak istersiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz. Varto, Muş ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Varto Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Muş Varto alüminyum hurda alan hurdacılar içinde öncüyüz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası satmak amacıyla arayabilirsiniz. Müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş almak için telefonlarınızı istiyoruz. Varto ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda alımı yaparken tartımı dilediğiniz yerde yapmaktayız. Buradaki Muş Varto hurda alüminyum kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Şirketimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Varto 2.El Eşya

Kısa bir zaman kullanılan 2.el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile cep telefonumuz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış olan 2. el olarak satışa sunulabilecek durumdaki mobilyaları adresten almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya için iyi fiyat uygulamaktayız. Daha detaylı bilgi için hurda bulaşık makinası alan hurdacı başlıklı paylaşıma bakın Muş Varto çevresinin tamamında sıfır gibi, 2.el ev eşyası satın alabilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, sekreter masası, patron koltukları alıp satıyoruz.

Varto Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda belirtilen tedbir önlemleri Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, sökülen çelik kapılar, yer döşemeleri ve benzeri her cinsten hurda malzemeleri satın alıyoruz. Aynı fabrika söküm işinde yaptığımız gibi hurda karşılığında bina yıkım işleri başarıyla yerine getiriyoruz. Varto kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek evlerin yeniden inşaatının yapılması sebebi ile yıkılmasını yapıyoruz.

Varto Nikel Hurdası Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Muş ile Varto nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında elden geldiğince özenli davranılmalıdır. Bu bölgede %95 , %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz.

Varto Hurda Raf Alanlar

Özellikle kapanan marketlerden temin ettiğimiz hurda çelik raflar, market rafı hurdası, teşhir reyonları, demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Sayfamızdaki Muş Varto ikinci el market rafı fiyat listesini abonelerimize bedelsiz göndermekteyiz. Raf hurdası alanlar hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. Varto 2.el raf hurdası satışı yapmak sebebi ile sitemizdeki numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Varto Araba Hurdası Alan Yerler

Zaman zaman Varto etrafında araç hurdası alıyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, çekme belgeli araba hurdası, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden muafiyet alma evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Varto İkinci El İnşaat Malzemesi

Varto bölgesinde yıkılmış elbiseci binalarından alınan yeni ayarında 2.el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları satan firmalar içindeyiz. Büyük projelerde inşaat vinçleri, alçı mikseri, boya tabancası, harç makinesi az kullanılmış portatif, plywoon hurda bulunur. Dolayısı ile batmış esnaflardan aldığımız

Varto Cam Hurda Alımı

Varto yakınlarında hurda cam alanlar arasında bulunmaktayız. Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan bir yapıdaki sıvıları koruyan inorganik sert bir maddedir. Genellikle renkli çıkma oto camları, gazoz ve soda şişesi biçimlerinde hurda camlar bulunabiliyor.

Varto Klima Hurda Alanlar

Klima hurdası Varto çevresinde oldukça fazla alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer alır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Varto etrafında hurda klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alan yerler içindeyiz.

Varto Moloz Nakliyesi

Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından alınacak tüm hurda eşyalarınızın işyerimizi taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkımdan sonra sözleşmeye göre molozların taşıma işleri itina ile yapılır. Molozlar Varto Belediyesi tarafından planlanan moloz dökme alanlarına boşaltılıyor.

Varto Az Kullanılmış Jeneratör Alan Firmalar

2. el jeneratör satanlar arasındayız. Sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alırken en iyi fiyatları biz sunuyoruz.

Varto Akü Hurdası Alım Satımı

Otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak nedeni ile kullanılır. Akü hurdası alımı bölümümüzü okusanız mükemmel olacaktır. Bu neden ile Varto hurdacısı vb. kendine ait geri dönüştürme atölyesi olanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler içerisindedir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran suları nedeni ile kıymetlidir. Aküler başka bir deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerji depolamaya yarayan enerji deposudur.

Anlık Varto Hurda Fiyatları

Doğru kilo fiyatlarına erişmek amacıyla bize ulaşmanız yeterlidir. Varto hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri saat başı değişiklik gösteriyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdaların alımında diğer hurdacılardan daha fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz.

Varto Kullanılmış Lokanta Malzemeleri Alımı

Sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satmak isteyenler firmamızı arayabilir. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi kuzine, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri vb endüstriyel tipi mutfak malzemesini görmek için sizi depolarımıza davet etmekteyiz. Kısa süreliğine kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı 2 kapaklı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alıyoruz.

Varto Kumaş Alımı

Kumaş fire hurdası alıyoruz. Varto ilçesinde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alım satımında adresinize gelmekteyiz. Toptan hurda çamaşır kumaşı, penya kumaş hurdası, dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, tekstil artığı parça kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alıyoruz.

Parti malı ceketlik kumaş, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, pantolon kumaşı satışı yapmak amacıyla bizi zaman kaybetmeden arayınız. Muş Varto kilosuyla kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz. Sayfamızdaki Varto hurda kumaş kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz.

Varto Plastik Hurdası Alımı

Muş ve Varto ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası satmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Varto hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinde olan firmayız. Burada yayımlanmış olan Varto naylon hurdası fiyat listesi güncellendi En ideal fiyata kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Varto Fabrika Sökümü

Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Varto fabrika sökümü işi yapıyoruz.

Uzun zamandır bol miktarda fabrika sökümü ihalelerini aldık. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık. Başlamadan önce sökülecek üretim yerinin incelikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin ayarlanması uygun olur. Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz.

Varto Hurdacılar Sitesi

Varto hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda dükkânımızın aracılığı ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Çok daha yaşanılır bir şehir için yılmadan çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu cins hurdaların alım satımını yapıyor değiliz.

7/24 Hurda Alan Varto Hurdacı Firma

İki bin altı senelerinden bugüne geri dönüşüm faaliyetlerinde yirmi dört saat hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Varto hurdacı firması depomuz vasıtası ile cumartesi, pazar bile işimizin başındayız. Yılların kazandırdığı kurumsallaşmalar aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Varto Hurdacı

Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Varto ilçesinde hurda malzeme alıyoruz. Varto hurdacı firması firmamızla kapınızdan her türde hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu hizmetimizle sizlere en yakın hurdacı Varto ilçesinin her yerinde hizmet ediyoruz. Varto en yakın hurdacı deposu hizmetiyle her türlü hurda metal alıp satarken yolladığınız konuma gelmekteyiz.

Varto Hurda Kağıt Alan Hurdacı

İlçenin her yerinde değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımlarında uyguladığımız extra duyarlılık ile hurda satıcılarına piyasa değerinden daha yüksek kazanç elde etme olanağı iletiyoruz. Varto Muş kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki firmamız hizmetleri ile toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası kilo fiyatı talep edebilirsiniz.

Değerinden yüksek ton fiyatı ile hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Karton, kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Varto hurda karton kağıt kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp