Vize Hurdacı

Kırklareli Vize hurdacı firması olarak öncülük etmeye devam ediyoruz. Halk Metal olarak hurda alımında yerinize geliyoruz. En iyi Vize hurda fiyatları ile hurdalarınızı alıyoruz. Kimsenin yapmadığı faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm hizmetlerimize bu içerikten ulaşabilirsiniz. Vize çevresinde hurda malzemenizin resimlerini iletmek için ekiplerimiz ile irtibat kurabilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Kırklareli hurdacı olarak Vize ilçesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Ülkemizin bütün mahallelerinde, hurda alımı yapıyoruz.

Kırklareli Vize Hurdacı Firma

Vize hurdacısı olarak Kırklareli genelinde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için en yakın hurda taşıma çalışanlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile telefonlarımızı kaydedebilirsiniz. Vize bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Vize hurdacı firması mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kırklareli Vize içerisinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Kırklareli şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Vize ilk hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca Kırklareli Vize etrafında değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Vize Hurdacı Numarası

Kırklareli Vize hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında kolayca arayabileceğiniz yerdedir. Hemen arayıp güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Vize yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak sebebi ile telefonumuzu aramalısınız.

Vize Hurda Alan Firma

Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi amaç edindik. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve sarı hurda alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Vize hurda alanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz.

Hurda kurşun almak üzere evinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Vize kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan nakite çevirin. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın fiyatının inmesine sebep olmaktadır. Kırklareli Vize ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her türlü hurda malzeme alım hizmeti veriyor.

Vize Hurda Bakır Alımı

Vize hurda bakır fiyat listesi için arayın. Sitemizdeki Vize hurda bakır ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Kırklareli Vize hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz. Vize bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Bakır hurdası alanlar makalemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Vize hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda alıyoruz.

Vize Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Vize ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alıyoruz. Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri yekün tutan hurda eşyalar içerisinde sayılmaktadır. Sayfamızdaki Vize sarı pirinç hurdası kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Anlık bilgi edinmek amacıyla pirinç sarı hurdası alanlar içeriğe bir göz atın.

Aslında sarı hurda adıyla hurda çeşidi yoktur. Bu neden ile Vize sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Vize hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra hurda sarı bronz hurda araiş ticaretinde en yüksek fiyatları veriyor.

Vize Hurda Kablo Alan Firma

Bunun yanı sıra hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablolar alımı yaparken en iyi fiyatı biz veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Kırklareli Vize hurda bakır kablo kilo fiyatını bip grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Sitemizde bulunan hurda kablo alan yerler içeriği okuyabilirsiniz. Çünkü sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz.

Kırklareli Vize ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Vize hurdacı arayanlar için buradayız. . Hurda kablolar telindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Kablo iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Her yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası almaktayız.

Etrafta çoğunlukla edinilen 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde değerinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satmayı isteyenler bizi arayabilir. Vize hurdacısı Halk Metal genellikle antigron kablo hurdası, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Vize bölgesinin tüm sokaklarından TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir.

Vize Krom Hurdası Alan Hurdacı

Oldukça sert bir maden bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom fiyatları yazısına göz bakınırsanız mükemmel bir şey yapmış olursunuz. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Vize krom tank hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere günlük ulaştırıyoruz.

Vize Demir Hurda Alımı

Sizlerinde bildiği üzere her türde demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alımı yapıyoruz. Vize etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde çokça çıkarılan metaller arasındadır. Buradaki Vize 1.sınıf hurda demir fiyatlarını isteyene bedelsiz ulaştırmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı paylaşımımızı okumak iyi gelir. Anlık demir hurdası fiyat listesi için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alım satımı gönderisini incelemek bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Hurdacı firmamız Vize bölgesinde hurda demir alımı yapıyor.

Vize Kurşun Hurdası Alanlar

Kırklareli Vize hurda kurşun alıp satmak için adresinize geldiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Vize hurda kurşun fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Minare söküm kurşunu
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü hurda kurşun alımı yapıyoruz. Kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Hurda kurşun fiyatları konusunun linkine tıklayınız.

Vize Sac Hurda Alan Yerler

Müştemilat tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde tek deliği olmayan 2. el trapez sac hurda var. Sac hurdası alıyoruz. Vize bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edebilirsiniz.

Vize Hurda Çinko Alımı

Kırklareli, Vize çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Vize çinko hurdası kg fiyatını dileyenlere günlük göndermekteyiz. Hurda çinko alan yerler makalemize bir göz atmak istemelisiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Vize Alüminyum Hurda Alımı

Her türde hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Kırklareli Vize hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Firmamıza duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler.

Her nevi hurda alüminyum alıyoruz. Bununla birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz.

Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı için peşin ödeme veriyoruz. Vize bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını müşteriyle birlikte yapıyoruz. Bu sayfada yayımlanan Vize hurda alüminyum fiyat listesi güncelliğini koruyor. Sitemizdekihurda alüminyum alanlar metine göz atın. Sizlerin desteğiyle sürekli profesyonelleşiyoruz.

Vize 2.El Eşya

İyi durumda 2. El TV, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart satın almak için çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış olan ikinci el olarak satışa sunulabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı konumunuzdan alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda buzdolabı fiyatları konulu içeriğimizi inceleyiniz Az kullanılmış patron masası, ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı satın almak için telefonlarımızı arayın. Değerinden fiyata kullanılmış ve 2. el ev mobilyası satıyoruz.

Vize Bina Yıkımı

Yıkım sırasında bilinen güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, çıkma pimapen vebenzeri tüm hurda eşyayı almaktayız. Tıpkı fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Vize kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış apartmanların tekrar inşaatının yapılması amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz.

Vize Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Dolayısı ile nikel hurdası ticareti yapılırken mümkün olduğunca dikkatli çalıŞmalıyız. Hurda nikel zehirleyebilir. Bu ilçede %99 şablon nikel hurda – %95 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Kırklareli ve Vize hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Vize İkinci El Hurda Raf

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, reyonlar, teşhir rafları içinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el raf satıyoruz. Burada yer alan Vize 2.el market rafı ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Hurda raf alım satımı makalesini okuyunuz. Vize raf hurdası satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Vize Araba Hurdası Alanlar

Ara sıra Vize bölgesinde hurda otomobil alım satım hizmetleri vermekteyiz. Vize hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vergiden düşmüş hurda araba, çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Lakin araba hurdası vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Vize 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış market benzeri binalardan ayırılan kullanılabilir durumda 2.el kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur. Ayrıca iflas etmek mecburiyetinde kalan şirketlerden aldığımız

Vize Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Vize çevresinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeleri koruyan organik olmayan sert malzemenin isimdir. Bu dönemde renkli ve şeffaf araba camları, süt şişesi vs. cam hurda yüksek miktarda alınıyor.

Vize Hurda Klima Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Vize bölgesinde en fazla satılan hurda malzemeler arasında yer alır. İkinci el kombi alan hurdacılar içindeyiz. Vize ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Vize Moloz Nakliyesi

Halk Metal tarafından satın alınacak her çeşit hurda eşyanın tesisimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozun taşınması itinalı bir biçimde firmamız tarafından yapılıyor. Yıkım molozu Vize Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından daha önceden planan alana nakil ediliyor.

Vize İkinci El Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru yerlerdeniz. Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan işletmeyiz alım satımında en iyi fiyatı sunmaktayız. Her türlü titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır.

Vize Akü Hurdası Alan Yerler

Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran suları ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçları sebebiyle kullanılmaktadır. Akü diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolayan cihazdır. Akü hurda alan yerler linkine tıklayabilirsiniz. Bu sebep ile şirketimiz ve benzeri fabrika bünyesinde geri dönüşüm atölyesi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Zamanla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denmektedir.

Vize Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları hakkındaki konuya bir göz atabilirsiniz Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında piyasasından fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Vize hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları piyasada her saat değişiyor. En güncel ton fiyatına ulaşmak nedeni ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Kullanılmış Restaurant Malzemeleri Alım Satımı

İşlerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restoran tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel mutfak aletini görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Titiz kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı 2 kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makinesi alınır. 2.el tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Profesyonel lokanta ekipmanları almaktayız.

Vize Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firma

Yüksek tonajlı parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda parça kumaş, spot kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş alıp satmaktayız. Sayfamızdaki Vize hurda kumaş ton fiyatlarını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz.

Kırklareli Vize kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Kırklareli Vize ilçesinde hurda kumaş alıyoruz.

Kırklareli Vize ilçesinde jesica kumaş, şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımları için adresinize gelmekteyiz. Kilosuyla ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz.

Vize Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Kırklareli ile Vize bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurda, polistren, jelatin hurda alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Vize hurda plastik alan yerler içerisinde lider konumdaki Vize hurda deposuyuz. Sitemizdeki Vize hurda plastik kilo fiyatı güncellendi Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İyi fiyata şeffaf naylon hurdası, hurda mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen alımı yapıyoruz.

Vize Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenilir biçimde fabrika yıkımları yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde nam saldık. İnsanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökümünde öncelikle yıkımı yapılacak mülkün titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Daha önce binlerce fabrika sökümü ihalesi aldık. Vize Kırklareli fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz.

Vize Hurdacılar Sitesi

Vize hurdacılar sitesi 4. blokta bulunan iş yerimizle hurda eşya geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Sırf bu hurda malzemenizin alımını yapıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Vize halkına yaşanır bir Kırklareli ve daha çok yaşanabilir Vize oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Vize Hurdacı

7/24 Vize hurdacı dükkânımız yardımıyla zamana takılmadan hurda metal alıyoruz. Bu sürenin verdiği deneyimle araç sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık 35 senedir hurda alımı yapmaktayız.

En Yakın Vize Hurdacı Firma

Halk Metal firmamızla Vize ilçesinin tümünde hurda alırız. Vize hurdacı firma olan firmamızla kapıdan her türlü hurda almaya devam ediyoruz. Bu hizmet ile atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Vize etrafında hizmetler ediyoruz. Vize en yakın hurdacı deposu adıyla hurda metal alım satımında adresinize geliyoruz.

Vize Hurda Karton Alanlar

Kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Vize karton hurdası fiyat listesi günceldir Vize kağıt hurda alanlar arasındaki firmamız sunduğu hizmetlerle hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt fiyatı sorabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alıyoruz. İlçenin tamamında kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra özen ile hurda satıcılarına daha yüksek miktarda kâr etme olanağı takdim ediyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.